scroll_to_content

Poradíme vám

Lada Kozlová

Lada Kozlová

garantka Športového šťastíčka

421 220 924 888 (Po-Pi, 8-16 h)

MÁME VIAC AKO ...

4 mil. expedovaných objednávok
120 000 položiek vo vlastnom sklade
10 000 variant produktov
200 noviniek
150 značiek
500 000 rozdaných darčekov

Saeko

Spoločnosť Saeko založili v roku 1979 v Taipei ako špecializovaného výrobcu plaveckých okuliarov. Od roku 2004 sa okuliare a doplnky Saeko objavujú tiež v Českej republike. Výhradným distribútorom pre Českú republiku a Slovensko je spoločnosť HS šport. Ročne predá iba v ČR viac ako 20 000 plaveckých okuliarov Saeko, ktoré sú medzi zákazníkmi veľmi obľúbené.

Z vášne pre vodné športy vytvorila Saeko na Tchaj-wane jedinečné produkty, ako prvé Anti-fog plavecké okuliare a prvé optické plavecké okuliare s Anti-fog funkciou. R & D Saeko vychádza z rôznych odborov ako ergonómia, materiálový výskum alebo design. Spolupracujeme tiež s vládou a univerzitným laboratóriom pre najnovšie technológie vodných športov. Postupom času sa z plaveckých okuliarov ako športového doplnku stalo osobné príslušenstvo a je isté, že sa budú neustále zlepšovať naše inovačné schopnosti. Všetky výrobky Saeko sú 100% vyrobené na Tchaj-wane. Neustále rozvíjame vysokú odbornosť a vysoko kvalitné okuliare. S našim princípom spoločnosti "jednotnosť, zhovievavosť, kvalita".

V súčasnosti produkty Saeko boli rozšírené do 52 krajín sveta na piatich kontinentoch. Ponúkame širokú škálu plaveckých okuliarov, ktoré sú ideálne pre všetky druhy vodných športov, od rekreácie po profesionálny šport. Popri našej vlastnej značke môžeme tiež pomôcť medzinárodným športovým značkám vybudovať svoje plavecké výrobky a dlhodobo s nimi spolupracovať. Saeko špeciálne vyvinula technológiu "ULTRA4" pre všetkých plavcov. UltraFit prináša najpohodlnejší zážitok z kúpania vôbec; UltraFUSE je najnovší materiál, ktorý je mäkší a má lepšie vodotesné schopnosti; Ultra FAST pracka (spona) uľahčuje prípravu pred každým plávaním; a Ultra Anti-FOG môže zabrániť zahmlievaniu alebo hmlovému oparu. Zaručujeme, nech už ste profesionálny plavec, fitness plavec alebo začiatočník, že môžete nájsť v Saeko svoje vlastné okuliare.

produkty nájdené