scroll_to_content

MÁME VIAC AKO ...

4 mil. expedovaných objednávok
120 000 položiek vo vlastnom sklade
10 000 variant produktov
200 noviniek
150 značiek
500 000 rozdaných darčekov

Salming

Tradičná švédska značka Salming je spojovaná predovšetkým s florbalom, kde patrí medzi celosvetovo najpredávanejšie značky. V poslednej dobe sa stále viac a viac stáva viditeľnejším aj v rámci ľadového hokeja. Vývojovému centru v Götteborgu sa darí vytvárať modely so skvelým pomerom ceny a výkonu.

V oblasti hokeja Salming veľmi výrazne posilňuje nielen v severských krajinách, ale aj v NHL, kde s hokejovým vybavením Salming hrajú aj Detroit Red Wings. Veľmi dobrý pomer ceny a výkonu majú predovšetkým rukavice a kompozitové hokejky, ktoré zodpovedajú najprísnejším kritériám.

Salming ponúka samozrejme obrovskú škálu všetkého vybavenia, ktoré môže florbalista potrebovať. Od profesionálnych hokejok až po tie školské, cez brankárske vybavenie, celý rad doplnkov, až k dresom, taškám, oblečeniu na voľný čas, atď. V roku 2005 naviac značka Salming zaradila do svojej ponuky aj prvé florbalové topánky na svete a od tej doby sa stala jedinou značkou, ktorá dokáže vybaviť florbalového hráča naozaj kompletne, od hlavy až po päty. Od roku 2008 je Salming dlhodobým partnerom Českej florbalovej reprezentácie.


produkty nájdené