scroll_to_content

Poradíme vám

Lada Kozlová

Lada Kozlová

garantka Športového šťastíčka

421 220 924 888 (Po-Pi, 8-16 h)

MÁME VIAC AKO ...

4 mil. expedovaných objednávok
120 000 položiek vo vlastnom sklade
10 000 variant produktov
200 noviniek
150 značiek
500 000 rozdaných darčekov

Tecnifibre

Logo Tecnifibre

Prestížna francúzska značka Tecnifibre patrí už niekoľko rokov medzi svetovú extratriedu výrobcov vybavenia na squash a tenis. Do portfólia Tecnifibre patrí okrem prvotriednych squashových a tenisových rakiet i špičkové elastické výplety (legendárny TF 305 Green), kvalitné omotávky (najobľúbenejšia ATP Player's Wrap), loptičky (certifikované turnajové loptičky X-One) a v neposlednom rade tiež vypletacie stroje. Už od roku 2013 je Tecnifibre oficiálnym partnerom ATP World Tour. V roku 2017 potom prišlo k spojeniu so značkou Lacoste.

    

 SQUASH:

Vo svete českého i svetového squashu má značka Tecnifibre už niekoľko rokov veľmi zvučné meno. Squashové rakety a výplety Tecnifibre dnes používa veľa popredných českých i svetových hráčov a hráčiek, mj. mužská svetová jednotka Mohamed El Shorbagy, ženská svetová jednotka Nur El Sherbini, z českých hráčov Jan Koukal alebo Olga Kolářová. Squashové rakety s logom Tecnifibre dnes takmer bezkonkurenčne kraľujú českému trhu. Vysokú kvalitu rakiet ešte umocňujú najlepšie squashové výplety súčasnosti.

Tecnifibre začíná byť v posledných rokoch i v tenise vnímaný ako prvotriedny výrobca tenisových rakiet, čo zase podporujú vynikajúce elastické výplety. Ako prvý výrobca uviedol na trh sériu rakiet, ktorá je určená špeciálne pre ženy. Ambasádarkou tejto rady Tecnifibre Rebound Tempo je Daria Kasatkina, stúpajúca hviezda ženského tenisa. Medzi mužmi s raketami Tecnifibre momentálne žiari vychádzajúca hviezda svetového tenisu Daniil Medvedev.

 

 

My zo SportObchod.sk používame squashové rakety, tašky a výplety značky Tecnifibre, rovnako ako  textil a ďalšie doplnky tejto značky. 

 

     

produkty nájdené