Zvoľ si svoj cieľ

Chcem nabrať svaly

Produkty v tejto kategórii sú určené na zväčšenie objemu svalovej hmoty, zvýšenie sily a zlepšenie regenerácie. Od vysoko kvalitných proteínov až po produkty typu všetko v jednom (all-in-one). Tento sortiment zahŕňa všetko, čo potřebuješ, aby si získal/a tie najlepšie výsledky z tvrdo vynaloženého úsilia.

produkty pre tento cieľ

Bestsellery

 

Chcem schudnúť

Snažíš sa zhodiť prebytočné kilá, vyrysovať postavu, alebo len vyladiť formu do plaviek? Nevieš, aké doplnky si vybrať, alebo ktoré sú najlepšie? Urobili sme pre Teba prehľad toho najlepšieho a nejžiadanejšieho tovaru u nás v e-shope, z ktorého si vyberie každý.

produkty pre tento cieľ

Bestsellery

 

Chcem sa vyrysovať

Chceš sa zbaviť prebytočného tuku v tele, vyrysovať sa, ale pri tom si zachovať tvrdo vybudované svalstvo? Práve v tejto kategórii sme pre Teba vybrali TOP produkty, ktoré Ti pomôžu dosiahnuť Tvoj vysnený cieľ - zbaviť sa nepotrebných tukov a ochrániť svalstvo.

produkty pre tento cieľ

Bestsellery

 

Chcem regenerovať

Či už máš za cieľ nabrať svaly, vyrysovať svoju postavu, alebo zvýšiť výkon, vždy je potrebné správne a dostatočne regenerovať. Bez správnej regenerácie Ti hrozí vyššie riziko zranenia a poškodenia svalovej hmoty. Tomu se dá predísť používaním suplementov z nášho sortimentu, určených na regeneráciu.

produkty pre tento cieľ

Bestsellery

 

Chcem byť vitálny

Každý z nás sa niekedy stretol s únavou, vyčerpaním a zlou koncentráciou. Či už si športovec, študent, alebo vodič z povolania, môžeš využiť výživové doplnky, ktoré Ti pomôžu podporiť imunitu a zvýšit fyzický aj psychický výkon. Dopraj si poriadnu nálož vitamínov a minerálov, ktoré Tvoje telo potrebuje!

produkty pre tento cieľ

Bestsellery

 

Chcem mať energiu

Telo v priebehu športového výkonu spotrebuje veľké množstvo energetických zásob. Energiu získavame zo sacharidov, tukov, a za určitých okolností aj z bielkovín. Pokiaľ sme unavení a chýba nám energia, nie sme schopní odcvičiť kvalitný tréning. Pripravili sme pre Teba nálož energie vo forme suplementov, z ktorých si vyberie každý.

produkty pre tento cieľ

Bestsellery

 

Akcie a zľavy na e-mail

Už ti neutečie žiadna akciová ponuka na produkty, ktoré ťa posunú bližšie k cieľu!

Denne predáme2 000+ suplementov
Týždenne pribalíme1 500+ vzoriek zadarmo
Mesačne poradíme5 000+ zákazníkom
Ročne nás navštívi1 500 000+ zákazníkov
MOŽNOSTI PLATBY:
DOPRAVA ZADARMO
Objednaj nad 60 € a za dopravu neplatíš
VERNOSTNÉ ZĽAVY
Prihlás sa a získaš VIP ceny.
EXPEDÍCIA DO 24 HODÍN
Objednaj do 13:00, balíček odošleme ešte dnes.
MÁME TOHO VEĽA
Vyberaj z tisícov produktov na sklade.
Potrebuješ poradiť?
info@fitness4u.sk
0951 148 801