scroll_to_content

AFFILIATE PROGRAM

Tvoje silné stránky, tvoje peniaze, zarábaj s FITNESS4U

Pridaj sa k affiliate programu, podeľ sa s návštevníkmi webu o svoje obľúbené produkty a zarábaj. Za každého nového zákazníka, ktorý príde na www.fitness4u.sk z tvojej webovej stránky, ťa náležito odmeníme. Napríklad už nabudúci mesiac.

Ako sa môžem zaregistrovať?

Zaregistrovať sa môžeš hneď tu.

Kedy mi príde prvá odmena?

Nech už si u nás zarobíš pár eur, alebo rovno stovky... Pokiaľ splníš podmienky pre výplatu odmien, pristane ti provízia na účte pravidelne každý mesiac, vždy ku 22. dňu.

Koľko si zarobím?

Všetko sa odvíja od toho, za koľko u nás tvoji refferali nakúpia. Z celkovej hodnoty každej ich objednávky dostaneš až 5 %.

A ako náš affliate program funguje?

 Vďaka spolupráci so sieťou Commision Junction™ je to celé hračka:

  1. Návštevník klikne na tvojich stránkach, v e-maili, na sociálnych sietiach, v PPC reklame alebo inom kanáli na affiliate odkaz.
  2. V prehliadači návštevníka sú umiestnené súbory cookies pre účely sledovania.
  3. Návštevník si prehliada náš web a môže sa rozhodnúť pre nákup.
  4. Keď u nás návštevník objedná (nemusí to byť hneď, cookies a IP adresa sa ukladajú až po dobu 30 dní), zaregistruje sa objednávka ako predaj tvojmu refferalovi.
  5. My predaj schválime.
  6. V 22. deň nasledujúceho mesiaca sa môžeš tešiť na svoju províziu.
    A to je celé! Ty nám pošleš nových zákazníkov a z programu ti dorazia peniaze.

Teraz už ostáva len zaregistrovať sa ako náš affiliate. Už si zaregistrovaný/á v sieti CJ? Potom svoj účet spravuj priamo tam.

Máš k affiliate programu nejaké otázky? Obráť sa na nás: info@fitness4u.sk.

FITNESS4U sú tvoje silné stránky zamerané na fitness a zdravý životný štýl. V našom sortimente nájdeš proteíny, aminokyseliny, spaľovače, aj kĺbovú výživu. Vybav sa štýlovým funkčným oblečením, zožeň si rukavice, opasok, alebo šejker, doplň svoju domácu posilňovňu činkou, hrazdou a švihadlom. Tisíce produktov na sklade, pripravených na cestu k tebe.

Ako affliliate partnerovi ti navyše ponúkame províziu vo výške 5 % z nákupu štandardného tovaru.