scroll_to_content

Aktuality zo sveta Fitness

ZATOČTE S PREBYTOČNÝMI KILAMI A PRIPRAVTE SVOJE KRIVKY NA LETNÚ SEZÓNU

Jar je tu! A s ňou často aj pocit, že sme sa nestihli dostatočne pripraviť na plavkovú sezónu. Môžeme ešte schudnúť, zlepšiť si kondičku alebo svoje telá vyrysovať, aby sme sa cítili lepšie?


AKO ZATOČIŤ S JARNOU ÚNAVOU?

Chceme odhodiť zimné kabáty, chytiť sa každej príležitosti natočiť tvár slniečku a zhlboka sa nadýchnuť čerstvého jarného vzduchu. Prečo nás ale namiesto energie, ktorú by nám malo životadarné slnko vlievať do žíl, prepadá únava a melanchólia? Prečo nás…


[VIDEO] RECEPT: VEĽKONOČNÝ BARANČEK

Chystáte sa tento rok upiecť veľkonočného barančeka? Urobte si ho zdravo.


AKÝ VEĽKÝ VPLYV MÁ NAŠA TEPOVÁ FREKVENCIA NA CHUDNUTIE

Tepová frekvencia udáva počet tepov srdca za minútu. Znalosť optimálnej tepovej frekvencie je možné využiť na efektívne spaľovanie tukov.


10 SPÔSOBOV AKO SI UDRŽAŤ NOVOROČNÉ PREDSAVZATIE PO CELÝ ROK

Kocovina z nového roka je dávno zabudnutá, nevhodné vianočné darčeky vymenené a väčšina novoročných predsavzatí leží v prepadlisku dejín. Alebo je to tento rok inak? Prejdite si nasledujúce tipy, ako to v tomto roku konečne nevzdať a dotiahnuť svoje sny…


[VIDEO] RECEPT: DOBROTY NA SILVESTROVSKÝ STÔL

Príchod nového roka oslavuje snáď každý. Niekto na monumentálnej párty, niekto v domácej pohode. V oboch prípadoch vám prídu vhod dva recepty na fitness občerstvenie. Nech ten starý rok ukončíte v plnej paráde a do nového vkročíte pravou nohou.


[VIDEO] RECEPT: VIANOČNÉ KOŠÍČKY

Vianoce sú za dverami a tak je čas vám ukázať recept na zdravé pečivo!


NESTÍHÁTE FITKO? ZACVIČTE SI DOMA!

Nemáte pevnú vôľu a bojíte sa, že cvičenie doma dlho nevydrží? Dáme vám skvelý tip, ako sa namotivovať na cvičenie doma!


[VIDEO] RECEPT: TORTOVÉ (PÁRTY) LÍZANKY

Chystáte oslavu? Pripravte si s nami zdravú verziu párty lízaniek. 3,7 g cukru na 100 g! To nie je dezert, ale SUPER dezert.