scroll_to_content

Aktuality zo sveta Fitness

Prehrešili ste cez Vianoce? Jarná detoxikácia vás vráti do pohody

Trpíte chronickou únavou? Trápia vás depresie? Nemôžete schudnúť ani zaspať? Detoxikácia vám zvládne pomôcť. Najvhodnejší čas na ňu je práve na jar.


PODPORTE SVOJU IMUNITU A ZDRAVIE VITAMÍNMI

Nielen teraz v zimnom období, ale aj v priebehu celého roka na nás číha mnoho vírusov a baktérií, ktoré útočia na náš imunitný systém. Je preto potrebné sa oň poriadne starať.


ZATOČTE S PREBYTOČNÝMI KILAMI A PRIPRAVTE SVOJE KRIVKY NA LETNÚ SEZÓNU

Jar je tu! A s ňou často aj pocit, že sme sa nestihli dostatočne pripraviť na plavkovú sezónu. Môžeme ešte schudnúť, zlepšiť si kondičku alebo svoje telá vyrysovať, aby sme sa cítili lepšie?


10 SPÔSOBOV AKO SI UDRŽAŤ NOVOROČNÉ PREDSAVZATIE PO CELÝ ROK

Kocovina z nového roka je dávno zabudnutá, nevhodné vianočné darčeky vymenené a väčšina novoročných predsavzatí leží v prepadlisku dejín. Alebo je to tento rok inak? Prejdite si nasledujúce tipy, ako to v tomto roku konečne nevzdať a dotiahnuť svoje sny…


[VIDEO] RECEPT: VIANOČNÉ KOŠÍČKY

Vianoce sú za dverami a tak je čas vám ukázať recept na zdravé pečivo!


AKÝ VEĽKÝ VPLYV MÁ NAŠA TEPOVÁ FREKVENCIA NA CHUDNUTIE

Tepová frekvencia udáva počet tepov srdca za minútu. Znalosť optimálnej tepovej frekvencie je možné využiť na efektívne spaľovanie tukov.


[VIDEO] RECEPT: DOBROTY NA SILVESTROVSKÝ STÔL

Príchod nového roka oslavuje snáď každý. Niekto na monumentálnej párty, niekto v domácej pohode. V oboch prípadoch vám prídu vhod dva recepty na fitness občerstvenie. Nech ten starý rok ukončíte v plnej paráde a do nového vkročíte pravou nohou.


[VIDEO] RECEPT: VIANOČNÉ FITNESS PEČIVO S PROTEÍNOM

Každý rok rovnaká obava - ako cez Vianoce nepodľahnúť náloži tradičného pečiva? Tento rok to vyriešte fitness pečivom! Má málo cukru, dosť bielkovín a hlavne chutí všetkým. Aj tým, ktorí sú presvedčení, že tie zdravé veci proste nechutia tak dobre. Bez…


NESTÍHÁTE FITKO? ZACVIČTE SI DOMA!

Nemáte pevnú vôľu a bojíte sa, že cvičenie doma dlho nevydrží? Dáme vám skvelý tip, ako sa namotivovať na cvičenie doma!


[VIDEO] RECEPT: TORTOVÉ (PÁRTY) LÍZANKY

Chystáte oslavu? Pripravte si s nami zdravú verziu párty lízaniek. 3,7 g cukru na 100 g! To nie je dezert, ale SUPER dezert.