scroll_to_content

Aktuality zo sveta Fitness

Aké sú hlavné výhody CBD? Zmierňuje bolesť a úzkosť

Produkty CBD sú obľúbené pre svoju vysokú účinnosť bez omamných účinkov. Znižujú bolesť, zmierňujú úzkosť alebo pomáhajú pri poruchách spánku.


Strašiak zvaný palmový olej: Vplyv na zdravie a životné prostredie

Je strach z palmového oleja oprávnený? Vysvetlíme vám, aký vplyv má výroba palmového oleja na životné prostredie a ako ovplyvňuje zdravie.


Ako na výživu a fyzickú prípravu pre hráčov e-športov

Akú rolu hrá pri gamingu výživa a fyzička? Spolu so spánkom väčšiu, než si myslíte. Pritom sú to 3 jednoduché veci, ktorými svoj herný výkon ovplyvníte.


Koľko bielkovín obsahujú cvrčky a prečo ich zaradiť do jedálnička

Cvrčky sú dôležitým zdrojom bielkovín a potravou budúcnosti. Zistite, koľko bielkovín obsahujú a aké ďalšie dôležité látky v nich nájdete.


Ako športovať s bolesťou kĺbov

Až každý piaty pacient sa do ordinácie dostáva kvôli bolestiam kĺbov. Ako udržať kĺby zdravé a funkčné, aby ste si užívali pohyb a šport čo najdlhšie.


Ako sa zdravo stravovať pri celiakii

Trpíte vy alebo niekto vo vašom okolí celiakiou a chceli by ste sa o nej niečo dozvedieť? V tomto článku nájdete základné informácie o tejto chorobe, čo sa pri nej jesť môže, čomu sa naopak vyhnúť a na čo si dať pozor.


Je na šport lepšie syntetické alebo bavlnené oblečenie?

Pri športovaní je dôležité mať správne oblečenie, ktoré vám umožní pohodlný pohyb a zaistí optimálny výkon. Pri výbere športového oblečenia sa často stretneme s voľbou medzi bavlneným a syntetickým materiálom.


10 tipov, ako si najlepšie vychutnať orechové maslá

Orechové maslá sú zdravou pochúťkou, s ktorou obohatíte svoj jedálny lístok a dostanete prísun zdravých tukov, bielkovín, vitamínov a minerálov.


Čo sú lipozomálne vitamíny a aké sú ich výhody?

Lipozomálne vitamíny a minerály pomáhajú prenášať maximum účinných látok. Prečítajte si, ako sa im to darí a v čom sa líšia od bežných vitamínov.


Ako je to s kĺbovou výživou v tehotenstve a počas dojčenia?

Môžu jesť tehotné a dojčiace ženy kolagén a kĺbovú výživu? Poradíme vám, ako ho získať prírodnou cestou.

  1. 1, 
  2. 2,