FANT003

Ancestral Chieftain BIO 10×10 g

ID {{ productCode }}

Špeciálne vyvinutý holistický vzorec 15 prírodných ingrediencií na podporu zdravia, sily, energie a vitality mužov + pravidelný metabolický detox.

Dostupnosť

Produkt je dočasne vypredaný

Produkt teraz nemáme v ponuke. Porozhliadni sa po produktoch, ktoré máme na sklade.

Objednávacie číslo: FANT003

product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Ancestral Chieftain BIO 10×10 g

Ancestral Chieftain BIO 10×10 g

15.81
product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Parametre

Forma sypké
Hmotnosť 10 g
Špeciálne požiadavky vegan, vegetarián, BIO / Organic, RAW

Popis

 • Špeciálne vyvinutý holistický vzorec 15 prírodných ingrediencií na podporu zdravia, sily, energie a vitality mužov (pravidelný metabolický detox)
 • 100 % funkčný výživa v kvalite BIO a 100 % RAW
 • Tradičné receptúra z vyklíčených a fermentovaných organických semien, ovocia a bylín
 • Vysoký prirodzený obsah bioaktívnych zložiek, enzýmov, probiotických kultúr, naturálnych vitamínov, minerálov a aminokyselín
 • Bez balastných aditív a umelých sladidiel
 • Vyrobené z obilnín, ktoré neobsahujú lepok
 • Jedno balenie je 100 ga obsahuje 10 jednorazových porcií á 10 g

Špeciálne vyvinutý holistický vzorec 15 prírodných ingrediencií na podporu zdravia, sily, energie a vitality mužov + pravidelný metabolický detox.

Naštartujte prúd životnej energie! Sme plne presvedčení o tom, že pravidelná konzumácia (jedna dávka denne = 10 g) môže v dlhodobom meradle zabezpečiť nielen optimálne fungovanie celého organizmu, ale tiež to ako sa cítime, ako sme odolní a koľko máme energie!

Chieftain je viaczložková funkčná potravina určená pre vitalitu, energetickú rovnováhu, odolnosť a silu mužov. Zlepšuje peristaltiku a črevné rovnováhu v tele (prirodzené vyváženie mikrobiomu), posilňuje odolnosť a vitalitu, alkalizuje telo (metabolický detox), celkovo podporuje plnohodnotné fungovanie všetkých telesných systémov.

Unikátna receptúra Chieftain obsahuje 100% stráviteľných vitamínov, minerálov, vlákniny, enzýmov, aminokyselín a probiotických kultúr z vyklíčených a fermentovaných organických semien, ovocia a bylín. Fermentácia zvyšuje množstvo bioaktívnych zložiek vrátane GABA (Kyselina gama aminomaslová), ktorá sa stará o mozgové funkcie a podporuje uvoľňovanie endorfínov. 

Chieftain - holistický vzorec 15 prírodných ingrediencií

 • Klíčenie fermentácie (enzymatický proces): 6 zložiek = naklíčený zlatý ľan v kvalite BIO, naklíčené konope v kvalite BIO, fermentované hnedé ryžové otruby v kvalite BIO, aktivovaná tekvicové semienka v kvalite BIO, naklíčený hrášok v kvalite BIO, naklíčené cícer v kvalite BIO
 • Fytonutrienty: 6 zložiek = arónie v kvalite BIO, brusnice v kvalite BIO, čierny bez v kvalite BIO, čučoriedky v kvalite BIO, extrakt z citróna v kvalite BIO, žihľava v kvalite BIO
 • Živé kultúry na báze rastlín: 3 zložky = probiotické kultúry (lactobacillus, Bifidobacterium bifidum), sušené droždie v kvalite BIO

Živá strava, to je bioaktívne sila živých enzýmov, prírodných Biofaktory, probiotických kultúr, organických vitamínov a organicky viazaných minerálov.

Vývoj tohto produktu vychádzajúceho z tradičných receptúr, je výsledkom dlhej vedeckej práce a radu štúdií, z ktorých mnohé sa týkajú monitorovania vplyvu a výhod vyklíčených a fermentovaných potravín u ľudí s rôznymi zdravotnými problémami. Celý proces klíčenia a fermentácie semien ako koncept, bol vyvinutý v spolupráci so špičkovým tímom európskych špecialistov, ktorý skúmal prínos klíčiacich a fermentovaných potravín u jednotlivých pacientov. Výsledkom je jedinečná naturálne technológia (know - how), ktorá nielenže optimalizuje obsah živín v produkte, ale navyšuje prítomnosťou prírodných enzýmov celkový bioenergetický potenciál. Hovoríme teda ako o fermentácii časti semien, tak o ich klíčenie, ktoré trvá 36 hodín. V okamihu keď klíčenie dosiahne maximálnu koncentráciu bioaktívnych látok, celý proces je zastavený a produkt je za nízkych teplôt šetrne a pomaly dehydrovaný.

Zjednoťte silu a múdrosť starovekých predkov a pocíťte príliv životne dôležité energie - od skorého rána do neskorého večera!

"Produkt Chieftain je inšpirovaný legendárnymi vodcovi starovekých spoločností - náčelníkmi. Ich vlastnosti a výcvik je radil medzi múdre vládca klanu, ktorí disponujú mnohými zručnosťami, ako je vodcovstvo, strategické myslenie a veľká fyzická sila. Boli to jedinci, o ktorých sa verilo, že si ich vybrali bohovia, aby chránili svoj ľud. Chieftain je určený pre moderného, sebavedomého a aktívneho muža. "

Jednoduché použitie! Chieftain môže byť súčasťou plnohodnotné raňajky, smoothie, občerstvenie alebo ľahké večera

Chieftain možno pridať do jogurtu, džúsu, smoothies, koktejlov, dezertov alebo šalátových dressingov. Ďalšou možnosťou je jednoduchá konzumácia v pohári s vodou, tu je potrebné počítať s tým, že nerozpustná vláknina môže klesnúť na dno pohára. Dôkladne premiešajte.

Jednotlivé produkty Ancestral Superfoods možno ľubovoľne kombinovať, vzájomne sa dopĺňajú a posilňujú!

Medzi obľúbené dvojice patrí napr. Druidess + Oracle pre krásu, energiu a mentálny výkon žien, Chieftain + Oracle pre výkon, energiu a mentálnu silu mužov, alebo Warrior + Oracle pre fyzickú a mentálnu silu. Bez ohľadu na to, aké kombinácie si sami vyberieme, jedným z najjednoduchších, najdostupnejších a najrýchlejších spôsobov, ako ich integrovať do nášho každodenného života, je kombinovať ich s iným starodávnym a tradičným fermentovaným produktom pre naše krajiny - jogurtom (pre vegánov sú alternatívou rastlinná mlieka).

Odporúčané dávkovanie

 • 1 vrecko denne.
 • Prisypte obsah vrecka ku 100-150 g ovocia (napr. banány a čučoriedky) a zmiešajte so 700 ml tekutiny (čerstvá šťava, sójové alebo ryžové mlieko) v šejkri.
 • Balenie obsahuje 10 jednotlivo balených porcií.

Nutričné informácie

100 g (% RHP)
Energetická hodnota 1399 kJ / 338 kcal
Tuky 5,5 g
- z toho nasýtené mastné kyseliny 0,9 g
Sacharidy 30,2 g
- z toho cukry 5,6 g
Vláknina 18,8 g
Bielkoviny 38,7 g
Soľ 0,2 g
Vitamín B1 2,38 mg (216,49 %)
Vitamín B2 3,28 mg (234,5 %)
Vitamín B3 6,98 mg (43,61 %)
Vitamín B6 0,84 mg (60,20 %)
Folát 139,16 μg (69,58 %)
Vitamín C 27 mg (33,75 %)
Vitamín E 7,69 mg (64,11 %)
Vápnik 486,08 mg (60,76 %)
Fosfor 334,18 mg (47,74 %)
Horčík 259,99 mg (69,33 %)
Železo 9,07 mg (64,82 %)
Zinok 33,91 mg (339,08 %)
Meď 1,76 mg (176,40 %)
Mangán 2,20 mg (109,76 %)
Selén 122,5 μg (222,73 %)
Lignany (SDG fytoestrogény) 83,30 mg
* RHP - referenčná hodnota príjmu vitamínov a minerálnych látok.

Zloženie

 • Konopný proteín z vyklíčených semien *, naklíčené cícer *, naklíčené ľanové semienko zlaté *, otruby z naklíčené a fermentované hnedej ryže *, naklíčené tekvicové semienka *, naklíčený hrášok *, sušený prášok z ovocia * (arónie, čierne ríbezle, brusnice a čučoriedky), prášok zo žihľavy *, komplex probiotík (Lactobacillus a Bifidobacterium bifidum), sušené inaktivované kvasnice *, extrakt z citróna *. * BIO kvalita.

Informácie

 • Doplnok stravy.
 • Skladujte v chlade, suchu a tme.
 • Minimálna trvanlivosť uvedená na zadnej strane každého vrecka.

Výrobca: Ancestral Superfoods Ltd., Burel Str. 36, Sofia, Bulharsko.

Objavuje sa v kategóriách

Najlepšie hodnotené (0)

Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý!

Pridať hodnotenie

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku

Alternatívne (1)