scroll_to_content

MÁME VIAC AKO ...

4 mil. expedovaných objednávok
120 000 položiek vo vlastnom sklade
10 000 variant produktov
200 noviniek
150 značiek
500 000 rozdaných darčekov

Ancestral Druidess BIO 10×10 g

Špeciálne vyvinutý holistický vzorec 14 prírodných ingrediencií na podporu zdravia, sily, energie a krásy žien + pravidelný metabolický detox.
Zaregistrujte sa, prihláste sa a získajte až 10% zľavu na tento produkt!
21.00 €
-18% -3.86 €
{{ price || initialPrice | formatPrice }}
image/svg+xmluniE618

Doprava ZADARMO Objednajte nad 60 €.

Najnižšia cena za posledných 30 dní: 17.14 €

Značka: Ancestral Superfoods Objednávacie číslo: FANT001

Dávky s uplynutou dobou platnosti Ancestral Druidess BIO 10×10 g

EXP Ancestral Druidess BIO 10×10 g
4 dní pred vypršaním expirácie

Dátum exspirácie

28. 3. 2023

Viac info
21.00 €
12.00 €

Ancestral Druidess BIO 10×10 g

 • 14 prírodných ingrediencií na podporu zdravia, sily, energie a krásy žien (pravidelný metabolický detox)
 • 100 % funkčná výživa v kvalite BIO a 100 % RAW
 • Tradičné receptúra z vyklíčených a fermentovaných organických semien, ovocia a bylín
 • Vysoký prirodzený obsah bioaktívnych zložiek, enzýmov, probiotických kultúr, naturálnych vitamínov, minerálov a aminokyselín
 • Bez balastných aditív a umelých sladidiel
 • Vyrobené z obilnín, ktoré neobsahujú lepok
 • Jedno balenie je 100 ga obsahuje 10 jednorazových porcií a 10 g

Naštartujte prúd životnej energie! Sme plne presvedčení o tom, že pravidelná konzumácia (jedna dávka denne = 10 g) môže v dlhodobom meradle zabezpečiť nielen optimálne fungovanie celého organizmu, ale tiež to ako sa cítime, ako sme odolní a koľko máme energie !

Druidess je viaczložková funkčná potravina určená pre vitalitu, krásu a vnútornú harmóniu žien. Zlepšuje peristaltiku a črevné rovnováhu v tele (prirodzené vyváženie mikrobiomu), posilňuje odolnosť a vitalitu, reguluje váhu a alkalizuje telo (metabolický detox), udržuje zdravé vlasy, pokožku a nechty, celkovo podporuje plnohodnotné fungovanie všetkých telesných systémov.

Unikátna receptúra Druidess obsahuje 100% stráviteľných vitamínov, minerálov, vlákniny, enzýmov, aminokyselín a probiotických kultúr z vyklíčených a fermentovaných organických semien, ovocia a bylín. Produkt obsahuje naklíčené zlaté proso, ktoré dodáva potrebnú kyselinu listovú a kyselinu kremičitú v naturálnej forme. Mimoriadne vhodný produkt pre všetky ženy vystavené stresu, pre tehotné a dojčiace matky, deti i dospievajúce dievčatá.

Druidess - holistický vzorec 14 prírodných ingrediencií

 • Klíčenie & fermentácia (enzymatický proces): 4 zložky = naklíčené zlaté proso v kvalite BIO, naklíčené hnedá ryža v kvalite BIO, naklíčené pohánka v kvalite BIO, naklíčený zlatý ľan v kvalite BIO
 • Fytonutrienty: 7 zložiek = granátové jablko v kvalite BIO, šípok v kvalite BIO, brusnice v kvalite BIO, čierny bez v kvalite BIO, citrón v kvalite BIO, extrakt z citróna v kvalite BIO, žihľava v kvalite BIO
 • Živé kultúry na báze rastlín: 3 zložky = probiotické kultúry (lactobacillus, Bifidobacterium bifidum), sušené droždie v kvalite BIO

Živá strava, to je bioaktívne sila živých enzýmov, prírodných Biofaktory, probiotických kultúr, organických vitamínov a organicky viazaných minerálov.

Vývoj tohto produktu vychádzajúceho z tradičných receptúr, je výsledkom dlhej vedeckej práce a radu štúdií, z ktorých mnohé sa týkajú monitorovania vplyvu a výhod vyklíčených a fermentovaných potravín u ľudí s rôznymi zdravotnými problémami. Celý proces klíčenia a fermentácie semien ako koncept, bol vyvinutý v spolupráci so špičkovým tímom európskych špecialistov, ktorý skúmal prínos klíčiacich a fermentovaných potravín u jednotlivých pacientov. Výsledkom je jedinečná naturálne technológia (know - how), ktorá nielenže optimalizuje obsah živín v produkte, ale navyšuje prítomnosťou prírodných enzýmov celkový bioenergetický potenciál. Hovoríme teda ako o fermentácii časti semien, tak o ich klíčenie, ktoré trvá 36 hodín. V okamihu keď klíčenie dosiahne maximálnu koncentráciu bioaktívnych látok, celý proces je zastavený a produkt je za nízkych teplôt šetrne a pomaly dehydrovaný.

Zjednoťte silu a múdrosť starovekých predkov a pocíťte príliv životne dôležité energie - od skorého rána do neskorého večera !

" Produkt Druidess je inšpirovaný mystickými kňažkami druidky, ktoré boli intelektuálne elitou v starovekých spoločnostiach našich predkov (keltov, venedů, Veneto atď.), ktorí žili nielen na našom území, ale aj na území celej dnešnej Európy od stredozemného a čierneho mora, až po Baltické a severné moria. Vďaka svojim kvalitám a príprave boli druidky uznávanými autoritami, ktoré mali veľa schopností, ako sú liečivé schopnosti, znalosti astronómie, prírodných cyklov, divokých bylín a rastlín. Našim cieľom je kultivovať túto silu aj v modernej žene. Druidess je stelesnením vonkajšie a vnútorné krásy.. "

Jednoduché použitie ! Druidess môže byť súčasťou plnohodnotné raňajky, smoothie, občerstvenie alebo ľahké večera

Druidess možno pridať do jogurtu, džúsu, smoothies, koktejlov, dezertov alebo šalátových dressingov. Ďalšou možnosťou je jednoduchá konzumácia v pohári s vodou, tu je potrebné počítať s tým, že nerozpustná vláknina môže klesnúť na dno pohára. Dôkladne premiešajte.

Jednotlivé produkty Ancestral Superfoods možno ľubovoľne kombinovať, vzájomne sa dopĺňajú a posilňujú!

Medzi obľúbené dvojice patrí napr. Druidess + Oracle pre krásu, energiu a mentálny výkon žien, Chieftan + Oracle pre výkon, energiu a mentálnu silu mužov, alebo Warrior + Oracle pre fyzickú a mentálnu silu. Bez ohľadu na to, aké kombinácie si sami vyberieme, jedným z najjednoduchších, najdostupnejších a najrýchlejších spôsobov, ako ich integrovať do nášho každodenného života, je kombinovať ich s iným starodávnym a tradičným fermentovaným produktom pre naše krajiny - jogurtom (pre vegánov sú alternatívou rastlinná mlieka).

Odporúčané dávkovanie

 • 1 vrecko denne.
 • Prisypte obsah vrecka ku 100-150 g ovocia (napr. Banány a jahody) a zmiešajte so 700 ml tekutiny (čerstvá šťava, sójové alebo ryžové mlieko) v šejkri.
 • balenie obsahuje 10 jednotlivo balených porcií.

Nutričné informácie

100 g (% RHP)
Energetická hodnota 1496 kJ / 361 kcal
Tuky 4,48 g
- z toho nasýtené mastné kyseliny 0,24 g
Sacharidy 61,51 g
- z toho cukry 7,17 g
Vláknina 14,92 g
Bielkoviny 15,96 g
Soľ 0 g
Vitamín B1 1,44 mg (130,76 %)
Vitamín B2 2,32 mg (165,65 %)
Vitamín B3 6,59 mg (41,16 %)
Vitamín B6 1,26 mg (90,16 %)
Folát 149,38 μg (74,69 %)
Vitamín C 26,96 mg (33,70 %)
Vitamín E 6,80 mg (56,67 %)
Vápnik 373,79 mg (46,72 %)
Fosfor 201,96 mg (28,85 %)
Horčík 229,95 mg (61,32 %)
Železo 7,46 mg (53,26 %)
Zinok 34,79 mg (347,86 %)
Meď 1,61 mg (161,45 %)
Selén 122,31 μg (222,39 %)
Lignany (SDG fytoestrogény) 88,07 mg
* RHP - referenčná hodnota príjmu vitamínov a minerálnych látok.

Zloženie

 • Naklíčené zlaté proso *, naklíčené hnedá ryža *, naklíčené pohánka *, naklíčené ľanové semienko zlaté *, sušený prášok z ovocia * (granátové jablko, šípky, brusnice, čučoriedky a citrón), prášok zo žihľavy *, komplex probiotík (Lactobacillus a Bifidobacterium bifidum), sušené inaktivované kvasnice *, extrakt z citróna *. * BIO kvalita.

Informácie

 • Doplnok stravy.
 • Skladujte v chlade, suchu a tme.
 • Minimálna trvanlivosť uvedená na zadnej strane každého vrecka.

Výrobca: Ancestral Superfoods Ltd., Burel Str. 36, Sofia, Bulharsko.

Parametre

Špeciálne požiadavky vegan, BIO
Forma sypké
Hmotnosť 10 g

Najlepšie hodnotené

(Hodnotilo 0 užívateľov)

  Produkt zatiaľ nebol hodnotený, buďte prvý!

Napíš svoje hodnotenie produktu Ancestral Druidess BIO 10×10 g0 % 100 %