22.24 EUR

Ancestral Warrior BIO 200 g

Špeciálne vyvinutý holistický vzorec 14 zložiek pre podporu mozgových funkcií, koncentrácie, zvýšenie kvality spánku, prevencia stresu a pravidelný metabolický detox.

Produkt je dočasne vypredaný

Produkt teraz nemáme v ponuke. Porozhliadni sa po produktoch, ktoré máme na sklade.

Objednávacie číslo: FANT008

Ancestral Warrior BIO 200 g

Ancestral Warrior BIO 200 g

Produkt je dočasne vypredaný

Parametre

Forma sypké
Hmotnosť 200 g
Špeciálne požiadavky vegan, vegetarián, BIO / Organic, RAW

Popis

 • 14 prírodných ingrediencií pre väčšiu silu (70 % bielkovín), energiu a pravidelný metabolický detox
 • 100 % funkčný výživa v kvalite BIO a 100 % RAW
 • Tradičné receptúra z vyklíčených a fermentovaných organických semien, ovocia a bylín
 • Vysoký prirodzený obsah bioaktívnych zložiek, enzýmov, probiotických kultúr, naturálnych vitamínov, minerálov a aminokyselín.
 • Bez balastných aditív a umelých sladidiel
 • Vyrobené z obilnín, ktoré neobsahujú lepok
 • Jedno balenie je 200 g obsahuje 20 porcií

Špeciálne vyvinutý holistický vzorec 15 prírodných ingrediencií na podporu zdravia, sily, energie a vitality mužov + pravidelný metabolický detox.

Naštartujte prúd životnej energie! Sme plne presvedčení o tom, že pravidelná konzumácia (jedna dávka denne = 10 g) môže v dlhodobom meradle zabezpečiť nielen optimálne fungovanie celého organizmu, ale tiež to ako sa cítime, ako sme odolní a koľko máme energie!

Špeciálne vyvinutá receptúra pre optimálny príjem bioaktívnych bielkovín, enzýmov, probiotických kultúr a aminokyselín, ktorá dodáva silu a vitalitu. Produkt je bohatý na rastlinné bielkoviny s rovnováhou alkalických kyselín (metabolický detox). To posilňuje odolnosť a koncentráciu, pomáha budovať a chrániť svalovú hmotu, regenerovať po záťaži, obnovuje energiu a podporuje dobrú kondíciu (obnova črevného mikrobiomu). Funkčné jedlo vhodné pre ženy aj mužov, rovnako ako pre všetky vekové skupiny. Ideálna voľba pre začatie rušného dňa, pre zotavenie po intenzívnom tréningu, alebo na desiatu medzi jedlami kedykoľvek počas dňa. Doprajte si silu a energiu s Warrior!

Warrior - holistický vzorec 14 prírodných ingrediencií

 • Klíčenie & fermentácia + bielkoviny: 4 zložky = naklíčené konope v kvalite BIO, fermentované hnedé ryžové otruby v kvalite BIO, proteín z hnedej ryže v kvalite BIO, proteín zo žltého hrachu v kvalite BIO
 • fytonutrienty: 7 zložiek = brusnice v kvalite BIO, maliny v kvalite BIO, černice v kvalite BIO, extrakt z čučoriedok v kvalite BIO, jahody v kvalite BIO, granátové jablko v kvalite BIO, extrakt z citróna v kvalite BIO
 • Živé kultúry na báze rastlín: 3 zložky = probiotické kultúry (lactobacillus, Bifidobacterium bifidum), sušené droždie v kvalite BIO

Živá strava, to je bioaktívne sila živých enzýmov, prírodných Biofaktory, probiotických kultúr, organických vitamínov a organicky viazaných minerálov.

Vývoj tohto produktu vychádzajúceho z tradičných receptúr, je výsledkom dlhej vedeckej práce a radu štúdií, z ktorých mnohé sa týkajú monitorovania vplyvu a výhod vyklíčených a fermentovaných potravín u ľudí s rôznymi zdravotnými problémami. Celý proces klíčenia a fermentácie semien ako koncept, bol vyvinutý v spolupráci so špičkovým tímom európskych špecialistov, ktorý skúmal prínos klíčiacich a fermentovaných potravín u jednotlivých pacientov. Výsledkom je jedinečná naturálne technológia (know - how), ktorá nielenže optimalizuje obsah živín v produkte, ale navyšuje prítomnosťou prírodných enzýmov celkový bioenergetický potenciál. Hovoríme teda ako o fermentácii časti semien, tak o ich klíčenie, ktoré trvá 36 hodín. V okamihu keď klíčenie dosiahne maximálnu koncentráciu bioaktívnych látok, celý proces je zastavený a produkt je za nízkych teplôt šetrne a pomaly dehydrovaný.

Zjednoťte silu a múdrosť starovekých predkov a pocíťte príliv životne dôležité energie - od skorého rána do neskorého večera!

"Produkt Oracle je inšpirovaný legendárnymi veštci - posvätnými prorokov v starovekých spoločnostiach. Prorokovi boli prostredníkmi najvyššieho vedomia na zemi a mali veľkú mentálnu silu! Našou túžbou je kultivovať tieto schopnosti a vlastnosti, aby sme posilnili mentálnej sily moderného človeka "

Jednoduché použitie! Chieftain môže byť súčasťou plnohodnotné raňajky, smoothie, občerstvenie alebo ľahké večera

Ukážkový recept: 1 dávka Warrior (10 g) + 100 až 150 g ovocia (banány a jahody) + 300 ml tekutín (sójové alebo ryžové mlieko). Zapnite mixér a užívajte si. Ďalšou možnosťou je jednoduchá konzumácia v jogurte, alebo v pohári s vodou: 1 dávka Warrior (10 g) + 200 až 300 ml vody.

Jednotlivé produkty Ancestral Superfoods možno ľubovoľne kombinovať, vzájomne sa dopĺňajú a posilňujú!

Medzi obľúbené dvojice patrí napr. Druidess + Oracle pre krásu, energiu a mentálny výkon žien, Chieftain + Oracle pre výkon, energiu a mentálnu silu mužov, alebo Warrior + Oracle pre fyzickú a mentálnu silu. Bez ohľadu na to, aké kombinácie si sami vyberieme, jedným z najjednoduchších, najdostupnejších a najrýchlejších spôsobov, ako ich integrovať do nášho každodenného života, je kombinovať ich s iným starodávnym a tradičným fermentovaným produktom pre naše krajiny - jogurtom (pre vegánov sú alternatívou rastlinná mlieka).

Odporúčané dávkovanie

 • 2 polievkové lyžice denne (cca 20 g).
 • 1 polievkovú lyžicu pridajte ku 100-150 g ovocia (napr. banány a jahody) a zmiešajte so 700 ml tekutiny (čerstvá šťava, sójové alebo ryžové mlieko) v šejkri.

Nutričné informácie

100 g (% RHP)
Energetická hodnota 1552 kJ / 371 kcal
Tuky 4,8 g
- z toho nasýtené mastné kyseliny 1,1 g
Sacharidy 9,2 g
- z toho cukry 6,1 g
Vláknina 8,6 g
Bielkoviny 70,6 g
Soľ 0,21 g
* RHP - referenčná hodnota príjmu vitamínov a minerálnych látok.

Zloženie

 • Ryžový proteín *, hrachový proteín *, konopný proteín z vyklíčených semien *, otruby z naklíčené a fermentovanej hnedej ryže *, sušený prášok z ovocia * (brusnice, maliny, jahody, čierne ríbezle a granátové jablko), xantanová guma, extrakt z brusníc *, extrakt z citróna *, komplex probiotík (Lactobacillus a Bifidobacterium bifidum), alpská soľ, sladidlo steviol-glykozidy *, sušené inaktivované kvasnice *. * BIO kvalita.

Informácie

 • Doplnok stravy.
 • Skladujte v chlade, suchu a tme.
 • Minimálna trvanlivosť uvedená na zadnej strane každého vrecka.

Výrobca: Ancestral Superfoods Ltd., Burel Str. 36, Sofia, Bulharsko.

Objavuje sa v kategóriách

Najlepšie hodnotené (0)

Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý!

Pridať hodnotenie

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku