42 EUR

Balíček na chudnutie #2


Špeciálne štíhle balenie z radu "Slim Pack", ktoré obsahuje diétny proteín, Aminokyseliny BCAA a spaľovač na maximálnu podporu chudnutia.

Produkt je dočasne vypredaný

Produkt teraz nemáme v ponuke. Porozhliadni sa po produktoch, ktoré máme na sklade.

Objednávacie číslo: 175456

Balíček na chudnutie #2

Balíček na chudnutie #2

Produkt je dočasne vypredaný

Parametre

K tomuto produktu nie sú uvedené žiadne parametre

Popis

Balenie obsahuje tento produkt:
 • PhD Diet Whey 1000 g
 • Survival Thermogenic Fair Power 60 kapsúl
 • GreenFood BCAA 2:1:1 120 kapsúl

PhD Diet Whey 1000 g

Diet Whey je horúca novinka určená pre všetkých športovcov a aktívnych jedincov, pre ktorých je dôležité zhodiť prebytočný tuk a zároveň si udržať svalový tonus a skvelú kondíciu. Diet Whey je komplexný "vysokoproteínový kokteil" obsahujúci zmes bielkovín s postupným uvoľňovaním aminokyselín.  To zaručuje dlhotrvajúci pocit nasýtenia a zabraňuje neželaným "záchvatom" hladu a náhlym pocitom únavy počas dňa. Okrem toho Diet Whey obsahuje prísadu najúčinnejších doplnkov, ktoré aktívne podporujú odbúravanie tukov.

Produkt je vhodný pre všetkých jednotlivcov zameraných na:
 • Odbúravanie prebytočného tuku
 • Tvorba a zachovanie svalovej hmoty
 • Dlhodobé nasýtenie
 • Úprava úrovne energie
High Protein Lean Body Matrix - PhD - FAT / LOSS RANGE
 • DIET WHEY - FORMULA S VYSOKÝM OBSAHOM BIELKOVÍN s pridaním účinných doplnkov, ktoré podporujú aktívne spaľovanie tukov: CLA, L-karnitín (LC), extrakt zo zeleného čaju, Nenasýtené mastné kyseliny (EFA - ľanové semeno).
 • DIET WHEY "TIME RELEASE" PROTEIN MATRIX: obsahuje srvátkový koncentrát, mliečny koncentrát a sójový izolát.
 • NEOBSAHUJE MALTODEXTRIN: V súčasnosti je na trhu veľa výrobkov, ktoré sú relatívne kvalitným zdrojom bielkovín, ale následne sa znehodnocujú obsahom maltodextrínu a dextrózy.
 • DIÉTNA SRVÁTKA "SUPERPOMALÉ SACHARIDY" - ENDURAGRAIN LOW-GI (1): Enduragrain je ochranná známka pre špeciálne sacharidy s extrémne nízkym glykemickým indexom pochádzajúce z jačmenného škrobu, ktoré sa veľmi pomaly vstrebávajú. Výhodou je vysoký obsah vlákniny a prírodných foriem vitamínov a minerálov.
 • PhD Iso-Tone 4 (VITAL SUPPORT FAT BURNING SYSTEM): obsahuje prísadu účinných spaľovačov tukov, antioxidantov a EFA (esenciálnych mastných kyselín).
 • PhD Iso-Tone 4 + L-CARNITINE: obsahuje známy L-karnitín, ktorý je v súčasnosti nevyhnutný na odbúravanie prebytočného tuku.
 • PhD Iso-Tone 4 + CLA: Konjugovaná kyselina linolová (CLA) je prirodzene sa vyskytujúca mastná kyselina, ktorá je jednou z najsľubnejších látok v oblasti odbúravania prebytočného tuku z hľadiska účinku a zachovania kvality svalovej hmoty.
 • PhD Iso-Tone 4 + výťažok zo zeleného čaju: Používanie zeleného čaju možno pre jeho termogénne účinky odporučiť každému, kto sa zameriava na chudnutie. Je dôležitým zdrojom polyfenolov, antioxidantov klasifikovaných ako katechíny. Najdôležitejším z nich je EGCG (epigalokatechín galát) - silný antioxidant, ktorý je najmenej 100-krát účinnejší ako Vitamín C a približne 25-krát účinnejší ako ďalší dôležitý antioxidant, Vitamín E.
 • PhD Iso-Tone 4 + EFA: ľanový olej, bohatý zdroj Omega 3 nenasýtených mastných kyselín rastlinného pôvodu. Najrozšírenejšia kyselina alfa-linolénová je nevyhnutná pre celý rad biologických procesov. Ďalšou účinnou látkou sú tzv. lignany.

Odporúčané dávkovanie

 • Užívajte maximálne 3 dávky denne (pred tréningom, po tréningu alebo kedykoľvek počas dňa).
 • pripravte si 1 dávku zmiešaním 1 odmerky prášku (25 g) so 175 ml vychladenej vody alebo mlieka v šejkri alebo mixéri, pretrepávajte 10 sekúnd.
 • Super dávka je 50 g do 350 ml. PhD Diet Whey môžete pridať aj do jogurtu alebo obľúbených raňajkových cereálií či ovsenej kaše.

Výživové informácie

Počet dávok v balení: 40×25 g  100 g  1 dávka* (25 g)  1 super dávka** (50 g)
Energetická hodnota  1528 kJ / 365 kcal  380 kJ / 91 kcal  762 kJ / 182 kcal
Príchute jahoda, vanilka, biela čokoláda, banán, čerešňa, slaný karamel, malina a biela čokoláda.
Tuky  5 g  1,3 g  2,50 g
- z toho Nasýtené mastné kyseliny  1,4 g  0,4 g  0,70 g
Sacharidy  12 g  3 g  6 g
- z toho cukry  5 g  1,3 g  2,5 g
Vláknina  1 g  0,3 g  0,5 g
Bielkoviny  68 g  17 g  34 g
Soľ  0,60 g  0,15 g  0,30 g
Príchuť belgická čokoláda, čokoláda - pomaranč, čokoláda - arašid, čokoláda - mäta
Tuky  5,5 g  1,4 mg  2,8 g
- z toho Nasýtené mastné kyseliny  1,6 g  0,4 g  0,8 g
Sacharidy  11 g  2,8 g  5,5 g
-z toho cukry  5 g  1,3 g  2,5 g
Vláknina  3 g  0,8 g  1,5 g
Bielkoviny  68 g  17 g  34 g
Soľ  0,63 g  0,16 g  0,32 g
Ostatné zložky - pre všetky príchute:


Ľanová múčka  3000 mg  750 mg  1500 mg
-z toho ľanový olej  1200 mg  300 mg  600 mg
Prášok CLA  1.500 mg  375 mg  750 mg
- z toho CLA  1.000 mg  250 mg  500 mg
L-karnitín  500 mg  125 mg  250 mg
Zelený čaj extrakt  400 mg  100 mg  200 mg
*1 dávka zodpovedá 25 g (1 odmerka), **1 superdávka zodpovedá 50 g (2 odmerky). Balenie obsahuje 40 dávok alebo 20 superdávok. Výrobok nie je balený podľa počtu dávok, ale podľa hmotnosti.

Spektrum aminokyselín


25 g
25 g
L-Alanin  671 mg  L-lysin*  1.302 mg
L-arginín  801 mg  L-metionín*  353 mg
L-asparagová kyselina  1.691 mg  L-fenylalanin*  723 mg
L-cystein  195 mg  L-prolin  1.079 mg
Kyselina L-glutámová/L-Glutamín  3.728 mg  L-Serin  827 mg
L-glycin  409 mg  L-threonin*  800 mg
L-histidín*  405 mg  L-tryptofan*  186 mg
L-isoleucin* (BCAA)**  890 mg  L-tyrosin  617 mg
L-leucín* (BCAA)**  1.506 mg  L-valin* (BCAA)**  936 mg
Aminokyseliny BCAA** spolu pre 25 g dávky

 3.332 mg
*esenciálne Aminokyseliny. **rozvetvené Aminokyseliny

Zloženie:

 • Príchute: jahoda, vanilka, biela čokoláda, banán, čerešňa, slaný karamel, biela čokoláda - malina, tiramisu, cookies & cream: PhD prémiová proteínová zmes [srvátkový proteínový koncentrát, mliečny proteínový koncentrát (z toho 80 % micelárny kazeín), sójový proteínový izolát], vosková jačmenná múka, ľanová múčka, zahusťovadlá (arabská guma, guarová guma, xantánová guma), aróma, nízkotučný kakaový prášok (príchuť slaný karamel), konjugovaná kyselina linolová (CLA) v prášku [saflorový olej (bohatý na CLA), glukózový sirup, mliečna bielkovina, emulgátor sójový Lecitín, Vitamín E], L-karnitín, farbivo betanín (len príchuť jahoda, čerešňa, malina - biela čokoláda), farbivo kurkumín (len príchuť banán), extrakt zo zeleného čaju, soľ (len príchuť biela čokoláda, slaný karamel), sladidlo Sukralóza.
 • Príchuť: belgická čokoláda, čokoláda - pomaranč, čokoláda - arašid, čokoláda - mentol: PhD prémiová bielkovinová zmes [srvátkový bielkovinový koncentrát, mliečny bielkovinový koncentrát (z toho 80 % micelárny kazeín), sójový bielkovinový izolát], nízkotučný kakaový prášok, vosková jačmenná múka, ľanová múčka, zahusťovadlá (arabská guma, guarová guma, xantánová guma), aróma, konjugovaná kyselina linolová (CLA) v prášku [saflorový olej (bohatý na CLA), glukózový sirup, mliečna bielkovina, emulgátor sójový Lecitín, Vitamín E], L-karnitín, extrakt zo zeleného čaju, soľ (len príchuť belgickej čokolády), sladidlo Sukralóza.

Informácie

 • Doplnok stravy
 • Uchovávajte mimo dosahu detí.
 • Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.
 • Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.
 • Nadmerná konzumácia môže spôsobiť laxatívne účinky.
 • Skladujte na chladnom a suchom mieste.
 • Pestrú stravu a zdravý životný štýl nič nenahradí.
 • Môže obsahovať stopy sušených orechov, vajec, arašidov, pšenice.

Výrobca: PhD Nutrition, 2-12 New Cleveland Street, HU87EX Hull, United Kingdom


Survival Thermogenic Fair Power 60 kapsúl

Nové silnejšie zloženie! Od februára 2019 má Thermogenic Fair Power® 2x vyšší obsah synefrínu, teraz 20 mg! Porovnajte tento obsah s inými spaľovačmi na trhu, Thermogenic Fair Power® má najvyšší obsah synefrínu!

Thermogenic Fair Power® je vysoko účinný produkt s najosvedčenejšou kombináciou účinných látok - synefrínu, kofeínu a kôry vŕby bielej, doplnený vysokou dávkou extraktu zo zeleného čaju a L-karnitínu. Účinnosť celej kombinácie zvyšuje Bioperine®, ktorý zlepšuje vstrebávanie živín až o 30 %. Thermogenic Fair Power® obsahuje vysoké množstvo hlavných účinných látok v dennej dávke dvoch kapsúl. Je vhodný pre všetkých fyzicky aktívnych ľudí, ktorí sa práve nachádzajú v období znižovania alebo zvyšovania hmotnosti. Historicky najúspešnejšou a najúčinnejšou kombináciou v kategórii produktov je ECA, čo znamená trojicu efedrín, Kofeín a aspirín. Táto kombinácia zvyšovala telesnú teplotu, veľmi výrazne pomáhala spaľovať podkožný tuk a pôsobila aj ako silný stimulátor fyzickej a duševnej výkonnosti. Efedrín je nelegálny, ale existuje účinná alternatíva - na jednej strane úplne bezpečná (a schválená štátnymi orgánmi), na druhej strane podobne účinná. Táto látka je synefrín. Citrus aurantium (synefrín) ovplyvňuje metabolizmus tukov a telesnú hmotnosť. V doplnku Thermogenic Fair Power® obsahuje každá dávka (dve kapsuly) maximálne povolené množstvo synefrínu, a to 20 mg. Ak k tomu pridáte vysoký obsah kofeínu (200 mg) a prírodnú alternatívu aspirínu, ktorou je extrakt z kôry vŕby bielej, získate mimoriadne účinný doplnok stravy používaný pri redukčných diétach, založený na rovnakých princípoch ako legendárny ECA. Na zvýšenie účinnosti všetkých látok obsahuje doplnok aj Bioperine®, ktorý výrazne zvyšuje vstrebávanie živín. Pridaním ďalších účinných látok (najmä extraktu zo zeleného čaju) vznikol produkt, ktorý je pre zákazníka absolútne jasný a predovšetkým jednoznačne účinný.

Radi používajú:

 • Rekreační športovci
 • Siloví športovci (kulturistika, fitnes, silový trojboj, vrh guľou, hod kladivom, šprint, plávanie na krátke vzdialenosti atď.)
 • Vytrvalostní športovci (futbal, ľadový hokej, pozemný hokej, rugby, basketbal, beh na stredné vzdialenosti a plávanie atď.)
 • Vytrvalostní športovci (beh od 1500 m vyššie, diaľkové plávanie, triatlon, cyklistika, beh na lyžiach atď.)

Odporúčané dávkovanie

 • Odporúčané dávkovanie sú 2 kapsule Thermogenic Fair Power denne
 • Odporúča sa začať s 1 kapsulou denne a postupne zvyšovať dávku
 • Dávka sa môže užiť približne 20-30 minút pred tréningom
 • Vzhľadom na silný stimulačný účinok nikdy nepoužívajte večer pred spaním

Výživové informácie


2 kapsule
synefrín 20 mg
Kofeín 200 mg
extrakt z kôry vŕby bielej (obsah 50 % salicínu) 400 mg
extrakt zo zeleného čaju (štandardizovaný obsah 50 % polyfenolov) 500 mg
L-karnitin tartrát 100 mg
Bioperine® extrakt z čierneho korenia (štandardizovaný obsah 95 % piperínu) 5 mg

Zloženie:

 • Extrakt zo zeleného čaju (obsahuje 50 % polyfenolov), extrakt z kôry vŕby bielej (obsahuje 15 % salicínu), jedlá želatína (priehľadná želatínová kapsula), Kofeín, L-karnitín tartrát, protihrudkujúca látka horečnaté soli mastných kyselín, protihrudkujúca látka fosforečnan vápenatý, extrakt z divokého pomaranča (Citrus Aurantium Extract - obsahuje 95 % synefrínu), extrakt z čierneho korenia (Piper Nigrum Extract)

Informácie

 • Doplnok stravy.
 • Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.
 • Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy.
 • Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy.
 • Uchovávajte mimo dosahu detí.
 • Dodržiavajte pestrú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl.
 • V prípade akýchkoľvek ťažkostí po užití prípravku prerušte jeho užívanie.
 • Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym používaním alebo skladovaním.
 • Skladujte a udržiavajte v suchu, chráňte pred teplom a mrazom, chráňte pred priamym slnečným žiarením.
 • Po otvorení vždy starostlivo uzavrite a spotrebujte do 6 mesiacov.
 • Obsahuje Kofeín (200 mg v dvoch kapsulách).
 • Vyrobené v zariadení, ktoré spracováva mlieko, sóju, vajcia, mäkkýše, orechy, lepok a výrobky z nich.

Výrobca: Sport Wave, s. r. o., Bruslařská 1185/16, 10200 Praha 10


GreenFood BCAA 2:1:1 120 kapsúl

Aminokyseliny BCAA sú stavebnými kameňmi každej bielkoviny. Dostatočný príjem kvalitných bielkovín s optimálnym spektrom aminokyselín prispieva k rastu svalovej hmoty. Aminokyseliny s rozvetveným reťazcom sú esenciálne Aminokyseliny, ktoré telo musí prijímať stravou, pretože ich nedokáže syntetizovať z iných zdrojov.

Odporúčané dávkovanie

 • Užívajte 3 kapsule 30 minút pred cvičením, 3 kapsule ihneď po cvičení.
 • Neprekračujte odporúčané dávkovanie.

Výživové informácie

Obsah látok v dennej dávke 6 kapsúl
L-leucín 1 500 mg
L-Izoleucín   750 mg
L-Valin   750 mg

*Referenčná hodnota príjmu RHP

Zloženie:

 • L-leucín, L-Izoleucín, L-valín, rastlinná kapsula z hypromelózy (HPMC - prázdna tvrdá kapsula z hypromelózy), protihrudkujúce látky: stearan horečnatý, oxid kremičitý.

Informácie

 • Doplnok stravy.
 • Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy.
 • Skladujte na suchom mieste pri teplote do 25 °C.
 • Chráňte pred priamym slnečným svetlom.
 • Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace matky.
 • Uchovávajte mimo dosahu detí.
 • Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym používaním alebo skladovaním.
 • Minimálna doba skladovania uvedená na obale.

Výrobca: GreenFood Nutrition s.r.o., Na Zahradách 2A, 69002 Břeclav

Najlepšie hodnotené (0)

Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý!

Pridať hodnotenie

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku