176645

Balíček pre tehotné #3

ID {{ productCode }}

Špeciálne balenie pre tehotné ženy z radu "Pregnancy Pack", ktoré obsahuje kvalitný proteínový izolát, probiotiká a Omega 3 mastné kyseliny pre kvalitné a správne tehotenstvo.

Zostav si svoju súpravu

Súprava sa skladá z:

{{ slot.products[0]?.name }}

Dostupnosť

Produkt je dočasne vypredaný

Produkt teraz nemáme v ponuke. Porozhliadni sa po produktoch, ktoré máme na sklade.

Objednávacie číslo: 176645

product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Balíček pre tehotné #3

Balíček pre tehotné #3

97.00
product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Parametre

K tomuto produktu nie sú uvedené žiadne parametre

Popis

Balenie obsahuje tieto produkty:

 • MyoTec 100% srvátka z trávy 900 g
 • Garden of Life Dr. Formulated Prenatal Probiotics 30 kapsúl
 • Garden of Life Oceans Prenatal DHA Omega-3 350 mg 30 kapsúl

MyoTec 100% srvátka z trávy 900 g

 • 100% srvátka z mlieka od 300+ farmárov = krištáľová kvalita
 • 300+ srvátkový proteínový izolát WPI kŕmený trávou
 • 87% bielkovín prírodná príchuť, 82% bielkovín čokoládová príchuť
 • Sladené glykozidy steviolu

Original y 300+ WPI (srvátkový proteínový izolát) s 87 % bielkovín (príchuť Natural Milk) a 82 % bielkovín (príchuť Farm Chocolate), s prírodným sladidlom glykozidom steviolu. Jedinečná kvalita základného zdroja sa vyznačuje vysokým obsahom dôležitých bioaktívnych zložiek, esenciálnych a ďalších dôležitých aminokyselín (EAA, BCAA, L-Glutamín).

Mlieko z farmy 300+ (Carbery Grass Fed Cows) pochádza z eticky chovaných, voľne pasených, trávou kŕmených kráv v Írsku. Okrem toho celý proces odborne kontroluje spoločnosť Origin Green. Jedinečné čisté podnebie a prirodzená pastva (300 a viac dní v roku) zaručujú maximálnu kvalitu a vysoký obsah esenciálnych aminokyselín.

Ďalším dôležitým parametrom je minimálna uhlíková stopa, ktorá vzniká pri výrobe tohto jedinečného produktu (tzv. udržateľné/ekologické poľnohospodárstvo). Kryštálovo čistý proteín sa počas výrobného procesu izoluje veľmi šetrnou metódou krížového toku a v ďalšom kroku sa balí do konečného produktu.

Prečo 100% srvátka kŕmená trávou?

 • VYSOKÝ OBSAH ESENCIÁLNYCH AMINOKYSELÍN = EAA + BCAA
 • KRIŠTÁĽOVÁ ČISTOTA
 • 100% ORIGINAL (CARBERY GRASS-FED) = srvátkový proteínový izolát v kvalite 300+
 • ZDROJ MLIEKA PRE FARMÁRA (300 PLUS) = 300 alebo viac dní prirodzenej pastvy za rok
 • ORIGIN GREEN PROGRAMME = auditovaná výroba od mlieka až po finálnu surovinu
 • UDRŽATEĽNÉ / EKOLOGICKÉ POĽNOHOSPODÁRSTVO = produkcia s minimálnou uhlíkovou stopou
 • PODPORA ETICKEJ A MIESTNEJ VÝROBY MLIEKA = spravodlivé mlieko z tradičných rodinných fariem v Írsku
 • KVALITA NAD KVANTITOU = neobsahuje priemyselné mlieko z tzv. intenzívnych chovov, ktoré sa vyrába na kvantitu a nízku cenu (väčšina súčasnej produkcie)
 • BEZ OBSAHU PRE TELO A PRÍRODNÉ PROSTREDIE NEPRODUKOVANÉ UMELÉ ZLOŽKY (Sukralóza,...)
 • 100% EURÓPSKY PÔVOD
 • RBGH (rBST) free, GMO free
 • 100 % recyklovateľný obal

100% srvátka kŕmená trávou = PIKANTNÁ KVALITA, ktorá hovorí sama za seba bez príkras!

Ak výrobca používa ako základný zdroj lacné, nekvalitné mlieko (väčšina ponúkanej produkcie), môžete zabudnúť na všetky technológie lisovania za studena, natívne technológie, technológie CFM a ďalšie lákavo znejúce pojmy. Inými slovami, v prípade nekvalitného základu vždy platí, že "čoho tam má byť, nikdy nebude toľko, a čoho tam nemá byť, môže byť príliš veľa". Na druhej strane, základom 100% Grass-Fed Whey je pravé mlieko (pozri nižšie) na najvyššej úrovni 300+ a kvalita tohto produktu hovorí sama za seba, stačí si pozrieť parametre!

Grass-Fed 300+ to je SKUTEČNÉ MLÉKO!

Čo znamená Grass-Fed 300+? Stále väčšia časť verejnosti si uvedomuje, že mlieko z fariem, kde sa zvieratá chovajú na pastve a sú kŕmené trávou, je nielen chuťovo, ale najmä kvalitatívne na úplne inej úrovni ako tzv. priemyselné mlieko z intenzívnych chovov, kde základným krmivom je kukuričná siláž, kŕmne zmesi, prídavné látky a priemyselné kŕmne zmesi. Stačí ochutnať prirodzenú formu bielkovín z týchto dvoch zdrojov a výrazný rozdiel v chuti je neprehliadnuteľný. Z tohto dôvodu výrobcovia niektorých masovo predávaných značiek maskujú túto pachuť a sladia svoje výrobky umelými sladidlami (sukralózou atď.)

Absolútnym lídrom v kategórii kvalitného farmárskeho mlieka je Grass-Fed 300+, t. j. mlieko od kráv, ktoré sú viac ako 300 dní v roku trvalo na pastve a zvyšok roka sú kŕmené senom alebo fermentovanou trávou. Toto číslo sa dá dosiahnuť len v Európe v Írsku, nikde inde. Ďalším takýmto miestom v celosvetovom meradle je napríklad Nový Zéland. Tieto dva zdroje patria medzi absolútne najlepšie, a preto je všetko v Írsku tak prísne monitorované a certifikované v rámci programu Origin Green. Samozrejme, že existujú výrobcovia, ktorí túto skutočnosť zneužívajú a ponúkajú úplne inú, t. j. nízku kvalitu.

Výskum írskej národnej agentúry pre výskum potravín a poľnohospodárstva Teagasc (Úrad pre rozvoj poľnohospodárstva a potravinárstva) tiež ukázal, že viac ako 90 % stravy kráv v programe Origin Green pochádza z trávy = Grass-Fed 300+ !

Pre porovnanie, náš ďalší špičkový produkt MyoTec I Love BIO Protein je tiež vyrobený z PRAVÉHO MLIEKA a hoci ponúka najvyššiu alpskú kvalitu, certifikát Grass-Fed 300+ nie je možný. Dôvodom je skutočnosť, že v Rakúsku je vzhľadom na klimatické podmienky maximálne možné obdobie pastvy 7-8 mesiacov, t. j. približne 210-240 dní, po ktorých sa kravy opäť ustajnia a kŕmia senom. Ide však o ďalší produkt vynikajúcej kvality a čistoty.

VAROVANIE: V kategórii športovej výživy kŕmenej trávou dochádza k častému zneužívaniu tohto pojmu a sú ponúkané výrobky, ktoré ani zďaleka nespĺňajú tieto parametre!!! Opatrnosť je potrebná najmä v kategórii tzv. online a masovo predávaných značiek.

100% srvátka kŕmená trávou = pôvodná zelená a minimálny obsah uhlíka

Program Origin Green chráni a podporuje miestnych výrobcov (tradičné rodinné farmy), pričom stavia na najvyššej možnej kvalite a prírodných zdrojoch Írska. Vďaka priemernej veľkosti stáda len 70 kráv, nízkym stavom (tradičné a dlhoveké miestne plemená) a priemernej dojivosti orientovanej na kvalitu má Írsko závideniahodnú povesť v oblasti starostlivosti o zvieratá a životné prostredie.
Výsledkom tohto jedinečného programu je najnižšia uhlíková stopa produkcie mlieka v EÚ Írsko je tiež jedinou krajinou na svete, ktorá pravidelne každých 18 mesiacov vykonáva audit a meranie uhlíkovej stopy každej mliečnej farmy v rámci programu Origin Green!

Prečo práve Stévia a glykozid steviolu? Pretože ide o prirodzenú formu sladidla, ktorá je prospešná pre životné prostredie aj pre ľudský organizmus.

Je to jednoduché: glykozidy sa prirodzene vyskytujú v prostredí, najmä v rastlinách, a sú prirodzeným (nekalorickým) derivátom sacharidov v rastlinnom tele. Steviol-glykozid je prírodný glykozid extrahovaný zo stévie, ktorý má vysokú sladivú schopnosť. Steviolglykozid sa rozkladá a štiepi enzýmom glykozidázou = princíp, ktorý pozná príroda, t. j. "zámok a kľúč".

Nie je to tak v prípade umelých sladidiel, napr. sukralóza sa prirodzene nevyskytuje v prírodnom prostredí (umelá/syntetická forma), preto sme si toto umelé sladidlo nevybrali. Sacharóza je syntetický produkt, ktorý sa vyrába chloráciou sacharózy (stolový repný cukor). Výsledkom tohto syntetického procesu je superjadrová zlúčenina troch atómov chlóru a sacharózy, ktorá je neprirodzená a pre naše telo a životné prostredie ťažko spracovateľná.

O projekte MyoTec

Nabite sa pozitívnou energiou! MyoTec je športová výživa vyrobená z čistých a vysokokvalitných zložiek, bez umelých sladidiel a s minimálnym množstvom balastných prísad. S produktom MyoTec presne viete, čo dostávate do svojho tela. Čo je dôležitejšie z hľadiska maximálneho fyzického výkonu a zdravia?

Celý projekt bol vytvorený ako prvý svojho druhu v roku 2011 a sleduje najnovšie trendy a požiadavky v oblasti zdravého životného štýlu a aktívneho fyzického výkonu (cross-functional training, body weight training, fitness, bojové športy atď.). Značka MyoTec je stopercentne v českých rukách a výrazne sa dištancuje od bežných marketingových trikov a predaja lacných druhotných surovín. Všetky výrobky neobsahujú GMO a rBGH/rBST.

Odporúčané dávkovanie

 • Zmiešajte 30 g (1 odmerku) s 200 ml studenej vody.
 • Užívajte 2-3 porcie denne medzi jedlami v závislosti od vašej dennej potreby bielkovín.

Výživové informácie

100 g bez príchute čokoláda
Energetická hodnota 1525 kJ/ 364 kcal 1462 kJ/ 344 kcal
Tuky < 1,0 g < 1,0 g
z toho Nasýtené mastné kyseliny < 1,0 g < 0,5 g
Sacharidy < 1,0 g < 1,0 g
z toho cukry < 0,1 g < 0,1 g
Bielkoviny 87 g 82,5 g
Soľ 0,38 g 0,38 g
Typický minerálny profil:

Draslík 300 mg (15 %)* 300 mg (15 %)*
Vápnik 500 mg (62,5 %)* 500 mg (62,5 %)*
Fosfor 250 mg (35,7 %)* 250 mg (35,7 %)*
Horčík 60 mg (16 %)* 60 mg (16 %)*
*Referenčná hodnota príjmu pre priemernú dospelú osobu za deň (8400 kJ / 2000 kcal).

Profil aminokyselin

Typické spektrum aminokyselín na 100 g bielkovín
Celkový obsah BCAA 26,87 g
L-Leucin* 11,17 g
L-isoleucin* 8,21 g
L-valin* 7,49 g
Alanin 5,94 g
Arginín 2,14 g
Kyselina asparagová 11,99 g
Cystin 2,68 g
Kyselina glutámová 20,48 g
Glycín 1,71 g
Histidin* 1,74 g
Lysin* 11,03 g
Metionín* 2,43 g
Phenylalanin* 3,17 g
Prolin 6,83 g
Serin 5,61 g
Threonin* 8,0 g
Trypofan* 1,81 g
Tyrozín 3,02 g
BCAA - Aminokyseliny s rozvetveným reťazcom
*EAA - esenciálne aminokyseliny

Zloženie:

 • Čokoláda: Srvátkový proteínový izolát z trávy (mikrofiltrácia), nízkotučný kakaový prášok, aróma, sladidlo glykozidy steviolu, slnečnicový Lecitín (0,38 %).
 • Bez príchute: Srvátkový proteínový izolát z trávy Carbery (mikrofiltrácia), slnečnicový lecitín (0,38 %).

Informácie

 • Doplnok stravy.
 • Skladujte na suchom mieste, pri teplote do 25 °C, mimo dosahu detí a slnečného svetla.
 • Chráňte pred mrazom!
 • Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym používaním alebo skladovaním.

Výrobca: ForActiv.cz, s.r.o., Plotní 75, 60200 Brno


Garden of Life Dr. Formulated Prenatal Probiotics 30 kapsúl

 • 16 kmeňov - 20 miliárd CFU - prenatálne probiotiká.
 • Klinicky studovaná probioticka L. rhamnosus HN001.
 • 115 mg organickej zmesi prebiotickej vlákniny.
 • Používajte počas tehotenstva a dojčenia.
 • Obsahuje RAW probiotiká
 • Jedna kapsula denne.

Prečo užívať Dr. Formulated Probiotka - prenatálne

Optimálna prenatálna starostlivosť pozostáva z troch krokov:

 1. Príjem prémiových organických prenatálnych multivitamínov s obsahom kyseliny listovej.
 2. Doplnenie stravy o omega-3 mastné kyseliny DHA z rybieho oleja
 3. Príjem prenatálnych probiotík.

Dr. Perlmutter vytvoril tento jedinečný doplnok stravy s probiotikami na podporu imunitného systému mamičky a jej dieťaťa.
Existuje veľké množstvo publikovaných výskumov, ktoré preukázali význam črevných baktérií pre prenatálne a postnatálne zdravie. Prenatálne probiotiká sú účinným spôsobom, ako zvýšiť rozmanitosť a zdravie mikrobiómu tehotných žien. Preto sú dôležitým prírodným spôsobom ochrany zdravia matiek a ich detí počas tehotenstva. Probiotiká sa odporúčajú užívať aj počas dojčenia. Zdravšie matky majú prirodzene zdravšie materské mlieko. Vždy je dôležité mať na pamäti, že probiotiká sú síce účinným prostriedkom na posilnenie zdravia črevných baktérií, ale prebiotická Vláknina sa stará aj o už prítomné prospešné probiotické organizmy.

Výhody Dr. Formulated Prenatal

 • Podporuje imunitný systém matiek a detí.
 • Podporuje prirodzené zdravé trávenie.
 • Jednoduché skladovanie - nevyžaduje chladenie.

Dr. Formulated Prenatal - klinicky skúmané probiotiká na podporu normálneho imunitného systému mamičky a jej dieťaťa. Stačí jedna tableta denne.

Odporúčané dávkovanie

 • Dospelí 1 kapsula denne s jedlom alebo bez jedla.
 • V prípade potreby môžete kapsulu otvoriť.
 • Zapite ho vodou alebo RAW džúsom.
 • Počet dávok v balení 30.

Zloženie:

Prenatálna probiotická zmes, 1 kapsula 170 mg +
Lactobacillus rhamnosus

Lactobacillus rhamnosus HN001

Lactobacillus acidophilus

Lactobacillus plantarum

Lactobacillus paracasei

Lactobacillus brevis

Lactobacillus bulgaricus

Lactobacillus casei

Lactobacillus gasseri

Lactobacillus reuteri

Lactobacillus salivarius

Celkové mliečne kultúry (15 miliárd CFU)
Bifidobacterium longum

Bifidobacterium infantis

Bifidobacterium bifidum

Bifidobacterium breve

Bifidobacterium lactis

Celková bifido kultúra (5 miliárd CFU)
Celková probiotická kultúra 20 miliárd CFU1
Organická zmes prebiotickej vlákniny 115 mg +
Zemiaková hľuza (rezistentný škrob), vláknina z akácie (A.senegal)
1 V deň skončenia platnosti, v závislosti od podmienok skladovania.
+ žiadna odporúčaná referenčná denná hodnota príjmu,

Ostatné komponenty

 • Bylinný Pullulan bez GMO (kapsuly)

Informácie

 • Doplnok stravy.
 • Skladujte na chladnom a suchom mieste.
 • Uchovávajte mimo dosahu detí.
 • Nie je určené pre deti.
 • Pestrú stravu nič nenahradí.
 • Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.
 • Minimálna doba skladovania uvedená na obale.

Výrobca: Garden of Life LLC, 4200 Northcorp Parkway, FL33410 Palm Beach Gardens, United States


Garden of Life Oceans Prenatal DHA Omega-3 350 mg 30 kapsúl

 • 350 mg DHA omega-3
 • Pre tehotné a dojčiace ženy
 • Jedna kapsula denne - jahodová príchuť
 • Čistota, kvalita, udržateľnosť

Oceans Prenatal DHA Omega-3 - pre mamičky
Tento produkt je určený špeciálne pre tehotné a dojčiace matky a je vyrobený z veľmi čistej, molekulárne destilovanej zmesi rybích olejov bohatých na DHA. Len jedna malá kapsula denne dodáva 365 mg omega-3 mastných kyselín, 350 mg DHA a 15 mg EPA. Všetko bez rybej pachuti a s príjemnou jahodovou chuťou.

Prečo užívať Oceans Prenatal DHA Omega-3?
Pretože dodáva 350 mg DHA pre tehotné a dojčiace ženy. Len jedna malá kapsula denne, ktorá má príjemnú jahodovú chuť, poskytuje širokú škálu výhod pre vás a vaše dieťa.  DHA je esenciálna omega-3 mastná kyselina, preto sa odporúča získavať ju z kvalitnej stravy. Tehotenstvo a dojčenie kladú na telo vyššie nároky. Počas tohto obdobia dochádza k rýchlejšej spotrebe zásob DHA v tele. DHA je dôležitá najmä v poslednom trimestri tehotenstva a v prvých mesiacoch života dieťaťa.

Výhody Prenatálnej DHA Omega-3 od spoločnosti Oceans:

 • EPA a DHA prispievajú k normálnej činnosti srdca.
 • DHA prispieva k normálnej funkcii mozgu a zraku a podporuje duševnú vitalitu.
 • Žiadny rybí zápach a pachuť - ovocná jahodová prírodná aróma
 • Bezlepkový, bez mléka

Odporúčané dávkovanie

 • Dospelí užívajú 1 kapsulu počas dňa s vodou, najlepšie počas jedla.
 • Balenie obsahuje 30 dávok.
 • Po otvorení skladujte v chladničke.

Výživové informácie


1 tobolka
Energetická hodnota 21 kJ/5 kcal
Energetická hodnota z tuku 21 kJ/5 kcal
Tuk 0,5 g
Celkové množstvo Omega 3 365 mg
DHA (kyselina dokosahexaenová) 350 mg +
EPA (kyselina eikosapentaenová) 15 mg +
+ bez referenčnej hodnoty príjmu

Zloženie:

 • Čistený olej z voľne žijúcich rýb (ančovičky a sardinky), želatína, glycerín, prírodné tokoferoly (sója), prírodná jahodová aróma

Informácie

 • Doplnok stravy.
 • Skladujte na chladnom a suchom mieste.
 • Nie je určené pre deti.
 • Pestrú stravu nič nenahradí.
 • Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.
 • Uchovávajte mimo dosahu detí.
 • Po otvorení skladujte v chladničke.
 • Minimálna doba skladovania uvedená na obale.

Výrobca: Garden of Life LLC, 4200 Northcorp Parkway, FL33410 Palm Beach Gardens, United States

Objavuje sa v kategóriách

Najlepšie hodnotené (0)

Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý!

Pridať hodnotenie

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku