scroll_to_content

MÁME VIAC AKO ...

4 mil. expedovaných objednávok
120 000 položiek vo vlastnom sklade
10 000 variant produktov
200 noviniek
150 značiek
500 000 rozdaných darčekov

Viridian Curcumin Co - Q10 (Kurkumín a Koenzým Q10) 60 kapsúl

Kombinácia extraktu z koreňa kurkumy poskytujúca 85 % kurkumoidov, Koenzýmu Q - 10 a MCT triglyceridov z kokosového oleja.
Prihlásením alebo registráciou ušetríte 5 až 10 %!
36.00 €
-10% -3.64 €
{{ price || initialPrice | formatPrice }} €
image/svg+xmluniE618

Doprava ZADARMO Objednajte nad 60 €.

Značka: Viridian Objednávacie číslo: FVRD175

Viridian Curcumin Co - Q10 (Kurkumín a Koenzým Q10) 60 kapsúl

Kombinácia extraktu z koreňa kurkumy poskytujúca 85 % kurkumoidov, Koenzýmu Q10 a MCT triglyceridov z kokosového oleja. Tento doplnok je určený pre podporu kondície a fungovanie srdca, pre oblasti boja proti zápalu a tiež hodnôt cholesterolu v krvi.
Produkt je vhodný pre všetky jedince zamerané na:

 • Kondíciu a fungovanie srdca
 • Potlačenie zápalu
 • Hodnoty cholesterolu
Extrakt z kurkumy
Kurkumín a kurkuminoidy sú primárne bioaktívne zložkou kurkumy a dodávajú jej jej žltooranžovou farbu. U kurkumínu boli veľmi podrobne zmapované účinky súvisiace s potlačením zápalu v tele. Ten je odpoveďou imunitného systému na akútnu infekciu alebo zranenia, pri dlhodobom výskyte sa však môže začať šíriť po tele a vyvolávať metabolické zmeny. Čo môže mať negatívny vplyv na stav kardiovaskulárneho systému a srdca.

Účinky kurkumínu takisto súvisí s antioxidačnými javmi a potlačením pôsobenie toxínov pochádzajúcich napríklad z exhalátov motorov alebo cigaretového dymu, ktoré preukázateľne spôsobujú problémy v kardiovaskulárnom trakte. Bol takisto zmapovaný jeho účinok súvisia s hodnotou hladiny cholesterolu, rozvoju dyslipidémia (poruchou metabolizmu tukov pri akútnymi koronárnymi syndrómu) a aterosklerózy (kôrnatenie tepien).

Koenzým Q - 10
Koenzým Q - 10 je neoddeliteľnou súčasťou starostlivosti o srdce už celé desaťročia a jeho vplyv na kondíciu a stav srdca a je starostlivo zmapovaný a preukázaný. Je priamo súčasťou srdcových buniek a jeho pôsobenie má súvislosť s tokom krvi, stavom krvných buniek, ochranou proti toxínom, ochranou proti oxidatívnemu stresu a redukciu ukladanie nežiadúcich vrstiev na stenách ciev. Účinok koenzýmu tiež súvisí s produkciou energie v srdcových mitochondriách a teda činnosťou srdca ako takého, čo súvisí s prevenciou náhlych akútnych príhod. Taktiež bol rovnako ako u kurkumínu popísaný účinok pri vzniku chronického zápalu.

Koenzým Q - 10 je tiež podávaný pri dyslipidémie, zvýšenom krvnom tlaku a zvýšenej hladine cholesterolu, čo sú počiatočné faktory pri rozvoji kardiovaskulárnych ochorení. Vo všetkých týchto oblastiach bol preukázaný jeho vplyv.

MCT tuky
MCT (medium chain triglycerides) z kokosového oleja sú veľmi kvalitným zdrojom energie pre prácu svalov, v tomto prípade je však dôležitý ich vplyv na hladinu škodivého cholesterolu a glukózy v krvi. MCT tuky teda pôsobí ako prevencia vzniku kardiovaskulárnych ochorení.

Čistota produktu
 • Všetky zložky sú 100 % aktívne
 • Produkt je oficiálne certifikovaný autorizačným úradom Soil Association ako organický produkt s garantovaným ekologickým pôvodom použitých ingrediencií.
 • Použitá je výhradne forma kvalitných kapsúl rastlinného pôvodu, s obsahom voľného prášku (značka Viridian Nutrition nevyužíva formu lacnejších tabliet z dôvodu vysokého obsahu balastných spojív a lepidiel, ktoré môžu tvoriť až 50 % tablety)
 • Produkt neobsahuje geneticky modifikované, či ožarované zložky
 • neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu: vhodné pre vegánov
 • Neobsahuje konzervačné prostriedky, umelé farbivá, pšeničný lepok, pšenicu, laktózu, pridané cukry, kvasnice, stearát horečnatý, kyselinu stearovú
 • Zložky obsiahnuté v produkte pochádza z plodín a rastlín od malých lokálnych producentov. Jednou z kľúčových princípov Viridian je práve podpora miestnych farmárov a výrobcov (nie nadnárodných korporácií), s ktorými má veľmi korektné a férové vzťahy. Viridian tak napĺňa svoje heslo etické vitamíny a tiež vďaka tomu garantuje kvalitu svojich doplnkov, pretože má prehľad o celom výrobnom procese - doslova od semienka až po finálny produkt.

Odporúčané dávkovanie

 • 1-2 kapsule denne s jedlom alebo podľa lekára.
 • Balenie obsahuje 30-60 dávok.

Nutričné informácie

Počet dávok v balení: 90×1 kapsula   1 kapsula
 Kurkuma (Curcuma longa) extrakt z koreňa z trvalo udržateľného zdroja [ poskytujúca 85 % kurkumoidov spolu (85 mg) ako kurkumín demethoxykurkumin 15-25 %, bisdemethoxykurkumin 1-5 % ]  100 mg
 Koenzým Q10 (ubichinon)  100 mg
 MCT (triglyceridy so stredne dlhým reťazcom) z kokosového oleja  100 mg
 na báze koreňa kurkumy * (Curcuma longa)  75 mg

Zloženie

 • 1 kapsula obsahuje: Kurkuma * (Curcuma longa) extrakt z koreňa 100 mg [poskytujúca 85 % kurkumoidov spolu (85 mg) ako kurkumín 70-80 %, demethoxykurkumin 15-25 %, bisdemethoxykurkumin 1-5 %], koenzým Q10 (ubichinon) 100 mg, MCT (triglyceridy so stredne dlhým reťazcom) z kokosového oleja 100 mg, na báze koreňa kurkumy * (Curcuma longa) 75 mg, rastlinná kapsula (hydroxypropylmetylcelulóza). * Pochádza z trvalo udržateľného zdroja.

Informácie

 • Doplnok stravy.
 • Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.
 • Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy, neodporučí ak lekár.
 • nie je náhrada pestrej stravy.
 • Skladujte v chlade a suchu, mimo dosahu detí.
 • Vhodné pre vegánov.
 • Vyrobené v zariadení spracúvajúce mlieko, sóju, vajcia, kôrovce, orechy, arašidy, lepok a výrobky z nich.

Výrobca: Viridian, 15 High March, Daventry, NN114HB Northamptonshire, United Kingdom

Parametre

Špeciálne požiadavky Vegan
Forma kapsule

Najlepšie hodnotené

(Hodnotilo 0 užívateľov)

  Produkt zatiaľ nebol hodnotený, buďte prvý!

Napíš svoje hodnotenie produktu Viridian Curcumin Co - Q10 (Kurkumín a Koenzým Q10) 60 kapsúl0 % 100 %