1350651

Czech Virus Beast Virus V2.0 417,5 g + m3/s PUMP 362,5 g

ID {{ productCode }}

Balíček od Czech Virusu. Beast Virus overtraining kicker s m3/s pumpou za špeciálnu zľavnenú cenu.

Zostav si svoju súpravu

Súprava sa skladá z:

{{ slot.products[0]?.name }}

Dostupnosť

Produkt je dočasne vypredaný

Produkt teraz nemáme v ponuke. Porozhliadni sa po produktoch, ktoré máme na sklade.

Objednávacie číslo: 1350651

product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Czech Virus Beast Virus V2.0 417,5 g + m3/s PUMP 362,5 g

Czech Virus Beast Virus V2.0 417,5 g + m3/s PUMP 362,5 g

58.78
product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Parametre

K tomuto produktu nie sú uvedené žiadne parametre

Popis

Beast Virus V2.0 417,5 g

Nástupca Beast Virus® prichádza, aby opäť vyvolal trendy, ktoré budú nasledovať iné značky. 

 • Ciele Beast Virus® V2.0: Pôvodná verzia Beast nastavila 5 rokov späť pravidlá a trend, ktorý by sa mal moderný predtréning zmocniť. Cieľom novej verzie je poskytnúť konečný produkt, ktorý pomôže vo všetkých potrebných aspektoch - pomoc pri sile a výbušnosti, koncentrácii v pokoji ľadu, extrémne krvným zásobovaním svalstvom a oneskorením únavy na čo najvyšší čas. Takže toto je produkt ALL-IN-ONE, ale pozor - bez zbytočného kreatínu, BCAA alebo cukru. Nemáme nič proti kreatínu a BCAA ako takému, ale ak máte 5-6 g BCAA (absolútne základné množstvo) vo svojom predškolení, ako môžete dávkovať 10 g bez toho, aby ste prebrali nadbytočné množstvo iných látok? Veľmi ťažké a ste zbytočne obmedzený tým.
 • Synergie látok: V porovnaní s pôvodnými deviatimi látkami nájdete trinásť v novej verzii textílií! Vytvorili sme ich zloženie s ohľadom na vzájomnú synergiu látok, aby sme z produktu dostali čo najviac imaginárny. Kombinácia leta osvedčeného beta-alanínu v kombinácii s taurínom a kofeínom pomôže so silou. Pre vytrvalosť existuje kombinácia brutálnej dávky L-citrulínu malátu v kombinácii s inozínom (zlepšuje prenos kyslíka a umožňuje trénovať na dlh kyslíka), hroznových jadier, taurínu, kofeínu a tak ďalej. Pre koncentráciu a takzvané spojenie svalovej mysle použijete cholín, DMAE, tyrozín a Kofeín. Svalová krv/pumpa poskytne Citrulín v kombinácii s dusičnanmi repy. Okrem toho sa toto všetko zvyšuje pridaním piperínu, čo zlepšuje vstrebávanie iných látok.
 • Pôvodné zloženie: Beast Virus® je od začiatku receptom nášho zakladateľa a výrazne sa líši od iných známych (a zahraničných) predtreningovky - samozrejme nepočítame agresívne kópie samotnej šelmy, kde je kompozícia veľmi podobná. Tento vzorec vznikol na základe dlhoročných experimentov s rôznymi látkami a ich kombináciami predtým, ako sme vytvorili posledný, ktorý nadchol väčšinu praktizujúcej populácie v Českej republike. Veríme, že nový recept oceníte, pretože sme na kompozíciu nič nebrali, pridali sme iba 4 nové látky.
 • Nové látky vo verzii 2.0: Do pôvodnej, veľmi dobre fungujúcej zmesi sme pridali 4 nové látky. Ide o betaín HCL, Inozín, dusičnany červenej repy a Vitis Vinifera - hroznové semeno. Betaín zlepšuje používanie živín a látok organizmom a zaisťuje štiepenie bielkovín na Aminokyseliny. Inozín zlepšuje prenos kyslíka a umožňuje trénovať na dlh kyslíka. Dusičnany repy (prvé použitie značiek CZ v m3/s PUMP) sa v tele transformujú na oxid dusný (NO) a zlepšujú krvný obeh a životaschopnosť. Vitis Vinifera poskytuje zvýšený prietok krvi a antioxidačné vlastnosti.
 • Výroba a látky: Všetky látky v Beast Virus® V2.0 sú laboratórne testované na čistotu a zakázané látky. Výroba potom prebieha v spoločnosti s viac ako 20-ročnou tradíciou s potravinovými doplnkami a vlastným certifikátom kvality ČSN EN ISO 9001:2009. S týmto dodávateľom spolupracujeme od založenia značky a máme veľmi vynikajúce vzťahy.
 • Žiadna extra zbytočnosť: V produkte nenájdete žiadne lacné plnivo, kontroverzné sladidlo ani syntetické farbivo. Samozrejmosťou je prírodná aróma a sladenie steviol-glykozidmi a sukralózou. Pre lepšiu hromadnú surovinu obsahuje Taurín oxid kremičitý (už v základni) a navyše pridáme rastlinný stearát horečnatý, aby sa minimalizovalo možné zhlukovanie.
 • Beast Virus® versus Beast Virus® V2.0: Keď sme uviedli prvé zviera na českom trhu, žiadna z predtreningoviek neobsahovala vysoké množstvo citrulínu alebo citrulínu malátu. Všetci do jedného jazdili na osvedčenej vlne arginínu alebo AAKG. Beast Virus® ako prvý priniesol 6 gramov Citrulínu-Malátu v dávke a nastolil trend, ktorým sa uberali všetky ostatné české predtréningovky (schválne si zloženie porovnajte a uvidíte). Sme radi, že sme dokázali vytvoriť trend pre výrobcov, ktorí tu pôsobia už desaťročia a sú nútení vyrábať kvalitnejšie výrobky kvôli konkurencii - nám. Beast Virus® V2.0 stojí na pevnom základe z pôvodného Beast, ktorý je tak populárny. Neurobili sme žiadny kompromis, preto tu nájdete všetky látky z „jednotky“ v rovnakých množstvách, pridali sme iba 4 veľmi zaujímavé látky, ktoré tlačia produkt do Ligy majstrov. Veríme, že bude zloženie vyhovovať ešte väčšiemu množstvu užívateľov a donúti ich odísť ich tréning na absolútne maximum bez akéhokoľvek "crasha", ktorý možno pozorovať z obyčajných nakopávačov.

Použité tkaniny

 • L-citrulín malát: Citrulín sa v tele premieňa na arginín a dalé na oxid dusnatý (NO). Podľa výskumu môže citrulín zvýšiť hladinu arginínu a NO v tele lepšie ako samotný arginín. Arginín sa v tele rozkladá ešte ďalej, zatiaľ čo Citrulín je už pripravený na absorpciu a použitie. Citrulín malát preukázateľne zlepšuje energiu, podľa prieskumu zlepšuje ATP o 35%.
 • Beta-alanin: Beta-alanín zlepšuje pevnosť, výbušnosť, výdrž a zotavenie. Dokonca aj podľa niektorých štúdií pomáha pri redukcii tukov a svalových kôr.
 • Taurin: Taurín zlepšuje vytrvalosť a svalovú silu. Môže tiež zvýšiť produkciu oxidu dusnatého (NO). Cvičením sú zásoby taurínu vyčerpané, čím priamo pôsobia na zníženie sily a vytrvalosti, preto je vhodné užívať taurín pred každým tréningom..
 • Betain HCL: Betaín hydrochlorid zlepšuje trávenie a používanie živín organizmom zvýšením množstva žalúdočnej kyseliny (kyselina chlorovodíková), ktorá zaisťuje štiepenie proteínov na aminokyseliny. Je vynikajúci v kombinácii s červenou repou, zvyšuje hladinu metabolizmu cholínu a cysteínu. To podporuje bunkovú hydratáciu (lepšia svalová pumpa).
 • Inozín: Inozín zlepšuje prenos kyslíka v tele a umožňuje dlhšie trénovať takzvaný kyslíkový dlh. Je predchodcom ATP - zvyšuje hladinu energie.
 • Cholin Bitartrát: Cholín hrá dôležitú úlohu v mozgu, nervové a svalové funkcie. Zvyšuje fungovanie mozgu, zlepšuje náladu, zlepšuje reakčný čas a pomáha pri koncentrácii. Pôsobí synergicky s kofeínom a L-tyrozín, prináša čistú duševnú stimuláciu a bráni zníženiu vytrvalosti.
 • L-Tyrosin: Tyrozín zvyšuje ostražitosť, koncentráciu, náladu a energiu počas intenzívneho cvičenia, najlepšie v kombinácii s kofeínom.
 • Dusičnany červenej repy: V červenej repy (a inej zelenej listovej zelenine) sa prenasleduje anorganický dusičnan (NO3-), ktorý sa u ľudí po požití premieňa na dusitany (NO2-) a cirkuluje v krvi. V prípade obmedzeného množstva kyslíka, potom NO2- telo sa premieňa na oxid dusnatý (NO) - molekulu, ktorá hrá dôležitú úlohu v cievnom systéme.
 • Kofein: Kofeín môže zlepšiť silu, vytrvalosť a oddialiť únavu počas cvičenia. Kofeín tiež podporuje produkciu oxidu dusnatého (NO). Vynikajúce doplnky so synefrínom a L-tyrozínom.
 • Vitis Vinifera: Extrakt z hroznových jadier (95% proantokyanidínov) je bioflavanoid s antioxidačnými vlastnosťami, zvyšuje krvný obeh a tým zlepšuje dodávku živín do svalov. Podľa niektorých štúdií zvyšuje prietok krvi.
 • Horká pomarančová kôra extrakt: Extrakt z horkej pomarančovej kôry (10 mg synefrínu) okamžite zvyšuje využiteľnú energiu a stimuluje telo. Pôsobí termogénne a synergicky s kofeínom.
 • DMAE: Podľa zahraničných štúdií môže DMAE zlepšiť náladu, duševnú energiu, pamäť a kvalitu spánku.
 • Extrakt z čierneho korenia: Čierne korenie (95% Piperín) zlepšuje vstrebávanie iných látok o 30 až 2000%.
 • Ďalšie použité látky: Rastlinný stearát horečnatý (protispekavé činidlo).
 • Sladidlá: Steviol-glykozia, Sukralóza, aróma, farbivo: beta karotén (mandarínka príchuť), červená repa šťava (aróma kyslé jablko a malina), kyselina citrónová (chuť kyslé jablko a malina, regulátor kyslosti).

Odporúčané dávkovanie

 • Zmiešajte jednu dávku (16,7 g) s 250 ml - 300 vody a trvať 15 minút pred cvičením.
 • Pred požitím riadne premiešajte v šejkri.

Výživové informácie

Účinná látka  V DÁVKE 100 G/V DÁVKE 
CITRULIN-MALÁT 2:1 35,94 G / 6 G
BETA-Alanin 17,97 G / 3 G
TAURIN 10,81 G / 1,9 G
BETAIN HCL 8,99 G / 1,8 G
INOSIN 5,99 G / 1 G
CHOLÍN BITARTRÁT 4,49 G / 0,75 G
L-TYROSIN 3,89 G / 0,65 G
NITRÁTY Z ČERVENEJ REPY* 3 G / 0,5 G
KOFEIN 1,2 G/0,2 G
VITIS FINIFERA** 1,2 G / 0,2 G
SYNEFRIN*** 0,08 G / 0,01 G
DMAE**** 0,12 G / 0,02 G
PIPERÍN (ČIERNE KORENIE) ***** 0,03 G / 0,005 G
* ŠTANDARDIZOVANÉ NA 10% DUSIČNANOV
** EXTRAKT ZO SEMIEN VINE (95% proantokyanidínov)
*** HORKÝ POMARANČ, 10 MG SYNEFRÍNU V 1 DÁVKE
****DMAE BITARTRÁT, 20 MG DMAE V 1 DÁVKE
ŠTANDARDIZOVANÝ EXTRAKT 95% PIPERÍNU

Zloženie:

 • Ďalšie látky v kompozícii na chuť kyslého jablka a maliny: steviolové glykozidy (sladidlo rastliny stevia - prírodného pôvodu), sukralóza (sladidlo), stearát horečnatý (rastlinný pôvod - protispekavé činidlo), aróma (jablko, malina), šťava z červenej repy (farbivo), oxid kremičitý (časť taurínu) , kyselina citrónová (regulátor kyslosti)
 • Ďalšie látky v kompozícii pre mandarínkovú príchuť: steviol-glykozidy (sladidlo rastliny stevia - prírodného pôvodu), sukralóza (sladidlo), stearan horečnatý (rastlinný pôvod - protispekavé činidlo), aróma (mandarínka), beta-karotén (farbivo), oxid kremičitý (časť taurínu)
 • Ďalšie látky v kompozícii pre chuť ružového grapefruitu: glykozidy steviolu (sladidlo z rastliny stevia - prírodného pôvodu), sukralóza (sladidlo), stearát horečnatý (rastlinný pôvod - protispekavé činidlo) látka), aróma (mandarínka), oxid kremičitý (časť taurínu)

Informácie

 • Doplnok stravy.
 • Uchovávajte mimo dosahu detí. Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy.
 • Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte na suchom mieste pri teplote do 25 °C mimo dosahu priameho slnečného svetla.
 • Chráňte pred mrazom.
 • Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym používaním alebo skladovaním.
 • Výrobok neslúži ako náhrada pestrej stravy.
 • NIKDY NEPREKRAČUJTE JEDNU DÁVKU DENNE!
 • Pred užitím sa vždy poraďte so svojím ošetrujúcim lekárom!
 • Dátum min. tvaru a šarže: pozri pravý dolný roh štítku.
 • Po otvorení spotrebujte do 60 dní.
 • Vyrobené v zariadení, ktoré spracováva mlieko, sóju, vajcia, mäkkýše, orechy, arašidy, lepok a výrobky z nich. 

m3/s PUMP 362,5 g

Ultimátny pred tréningový suplement pre extrémnu svalovú pumpu. 10 prieskumov overených účinných látok v mega dávkach.

m3/s PUMP | Najlepšia svalová pumpa na trhu?

Náš produkt m3/s PUMP je odpoveďou na brutálne čerpanie počas tréningu, ale zároveň kvalitný rast a hlboký spánok. Predtreningovky so stimulantmi sú super, ale ak idete na cvičenie po práci, môžu ovplyvniť kvalitu vášho spánku. Väčšina predtreningoviek sa tiež spolieha výlučne na stimulanty a neobsahuje nič vhodné pre extrémny svalový obeh. Áno, Beast Virus® je dokonalým predškolením a ponúka všetko na stimuláciu, zvýšenie energie, sily a dokonca aj svalovej pumpy - ale - pokiaľ ide o porovnávanie efektu svalovej pumpy, komplexné predtým, ako tréningové ihrisko nemôže byť ani blízko produktu m3/s PUMP. Obsahuje 10 perfektných synergicky fungujúcich látok, ktoré sú obsiahnuté v najčistejšej forme a v optimálnych dávkach (alebo dokonca vyšších, ak nám to zákon dovolil!!) pre najlepšie čerpadlo všetkých čias!

V porovnaní s inými predtreningovkami bez stimulantov obsahujúcich „patentované zloženie“ je m3/s PUMP úplne priehľadný. Obsah každej látky je absolútne zverejnený. Nakoniec je to vaše telo, ktoré ste uvedenie doplnok v, preto si zaslúžite vedieť, že ste len dostať to najlepšie! Vytvárame každý doplnok s touto myšlienkou: vytvoriť absolútne funkčný a čo najčistejší doplnok, ktorý by sme pokojne predložili našej rodine na použitie.

Pre znalcov odporúčame dokonalú kombináciu - 1 odmerku Beast Virus a 1 odmerku m3/s PUMP.

 m3/s PUMP | Predtréningová pumpa bez stimulantov

Produkt m3/s PUMP obsahuje masívne 10 účinných látok. Najzaujímavejším aspektom je, že výrobok sa nespolieha výlučne na klasiku, ktorú poznáte zo súčasného trhu. Väčšina zmesí sa spolieha na čerpanie arginínom, kreatínom a cukrom! Spoliehame sa priamo na 10 účinných látok - BEZ CUKRU A KREATÍNU. Všetci majú svoje logické zastúpenie v kompozícii a navzájom sa výborne dopĺňajú. Len základ, ktorý napáda čerpanie rôznymi mechanizmami - L-citrulín, L-ornitín, AAKG, L-arginín a L-lyzín. Nechali sme nič na náhodu, všetky možnosti musia byť použité na maximum, čerpanie krvi do svalov ako stroj. To všetko podporuje glycerol a Sabeet® - extrakt z červenej repy so štandardizovaným obsahom dusičnanov. Zloženie končí vitamínom C a kyselinou jablčnou, čo predlžuje výdrž a robí vás pumpovať „na krv“ aj v poslednej sérii! Bioperine® zloženie vyhladzuje - tým, že všetky látky množia zlepšuje vstrebávanie.

Samozrejmosťou sú prírodné arómy a absencia syntetických farbív. Z väčšinovej časti osladené steviolovými glykozidmi (sladidlo z rastliny stevia - prírodného pôvodu), zvyšková sukralóza. 0 plnidiel, 0 zahusťovadiel, 0 hlúpostí, ktoré nemajú v kvalitnom výrobku miesto!

 m3/s PUMP | Výroba a látky

Všetky látky v m3/s PUMP sú laboratórne testované na čistotu a zakázané látky. Výroba potom prebieha v spoločnosti s viac ako 20-ročnou tradíciou v oblasti potravinových doplnkov a vlastným certifikátom kvality EN ISO 9001 a 22000.

 m3/s PUMP | Látky pod kontrolou

L-citrulín sa v tele premieňa na arginín a dalé na oxid dusnatý (NO). Podľa výskumu môže citrulín zvýšiť hladinu arginínu a NO v tele lepšie ako samotný arginín. Arginín sa v tele rozkladá ešte ďalej, zatiaľ čo Citrulín je už pripravený na absorpciu a použitie. Citrulín malát preukázateľne zlepšuje energiu, podľa prieskumu zlepšuje ATP o 35%.
L-ornitín zosilňuje účinky L-arginín (logicky tak aj L-citrulín) a tvorí synergickú kombináciu pre svalovú pumpu (oxid dusný do svalu) a sekréciu rastového hormónu.
AAKG pozostáva z arginínu a alfacetoglutarátu pre lepšiu anabolizáciu. AAKG preniká svaly a pôsobí synergicky s L-ornitín a L-lyzín..
L-arginín vo svojej čistej forme dopĺňa funkcie silnejšieho L-citrulínu a AAKG, posilňuje spolu s L-ornitínom a zvyšuje sekréciu rastového hormónu a zlepšuje krvný obeh vo svaloch.
L-lyzín slúži na produkciu hormónov a enzýmov. Výborne blokuje vedľajšie účinky arginínu a tým robí produkt absolútne bezpečnou voľbou. Výrobky s arginínom bez lyzínu môžu byť potenciálne nebezpečné!.
Glycerol extrémne rozťahuje vodu do buniek. Viac glycerolu vo svalových bunkách zlepšuje maximálnu pumpu, ktorú je možné zažiť. Taktiež vtiahne viac vody do ciev, čo spôsobuje dilatáciu a zvýšenú vaskularitu.
Vitamín C je najznámejší antioxidant na svete. Ale môže tiež pomôcť pri čerpaní svalov. Vyššie dávky vitamínu C spomaľujú rozklad NO2 a NO3, čím pomáhajú udržiavať svalovú pumpu dlhšie.
Kyselina jablčná zohráva zásadnú úlohu pri zlepšovaní celkovej svalovej výkonnosti, zmierňovaní svalovej únavy po cvičení a pri odstraňovaní únavy..
Sabeet® (Beta vulgaris, extrakt 20-25:1) obsahuje štandardizované množstvo prírodných dusičnanov - 2%. Dusičnany sa v tele menia na oxid dusný (NO) a zlepšujú krvný obeh a venabilitu.
BioLine® (95% piperín) zlepšuje vstrebávanie iných látok o 30 až 2000%.

Odporúčané dávkovanie

 • Zmiešajte jednu dávku (7,25 g) so 175 ml vody.
 • HARDCORE dávka: Zmiešajte dve dávky (14,5 g) s 350 ml vody.
 • Neprekračujte 2 dávky (14,5 g) denne - maximálnu dennú dávku.

Výživové informácie

Účinná látka  V HARDCORE DÁVKE (14,5 g) 
L-citrulín 5000 mg
L-ornitín 2000 mg
AAKG 1000 mg
L-arginín 1000 mg
L-Lysin 1000 mg
Glycerol 1000 mg
Vitamín C 500 mg
Kyselina jablčná 250 mg
Extrakt z repy Sabeet® 250 mg
BioLine® extrakt z korenia 5 mg

Zloženie:

 • Kiwi príchuť: L-citrulín, L-ornitín, aróma (kivi), glycerol monostearát, L-arginín alfa ketoglutarát, L-arginín báza, L-lyzín HCl, kyselina citrónová, kyselina L-askorbová, DL-kyselina jablčná, Sabeet® - repa (beta vulgaris, koreň, 20-25:1 extrakt), sladidlá: steviol-glykol kozidy (sladidlo rastliny stevia, prírodného pôvodu), sukralóza; BioLine® - extrakt z čierneho korenia (95% piperín)

Informácie

 • Nie je určený pre deti, mladistvých do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy.
 • Uchovávajte mimo dosahu detí. Neobsahuje látky dopingového charakteru.
 • Skladujte na suchom mieste pri teplote do 25 °C mimo dosahu priameho slnečného svetla. Chráňte pred mrazom.
 • Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym používaním alebo skladovaním.
 • Výrobok vyrobený v závode na spracovanie mlieka, vajec, sóje, mäkkýšov, rybieho oleja, orechov.
 • Výrobok neslúži ako náhrada pestrej stravy.
 • Pred užitím sa vždy poraďte so svojím ošetrujúcim lekárom!
 • NIKDY NEPREKRAČUJTE ODPORÚČANÚ DÁVKU!

Výrobca: Czech Nutrition s.r.o., Hády 1098/5a, 614 00 Brno

Objavuje sa v kategóriách

Najlepšie hodnotené (0)

Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý!

Pridať hodnotenie

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku