scroll_to_content

MÁME VIAC AKO ...

4 mil. expedovaných objednávok
120 000 položiek vo vlastnom sklade
10 000 variant produktov
200 noviniek
150 značiek
500 000 rozdaných darčekov

Czech Virus Super Greens Pro V2.0 360 g

zákazníci hodnotia tento produkt na 100%
Originálna zmes chlorelly, spiruliny, mladého jačmeňa a mladej pšenice s prírodnými výťažkami z ovocia, zeleniny, húb a rastlín.
Zaregistrujte sa, prihláste sa a získajte až 10% zľavu na tento produkt!
37.00 €
-28% -10.35 €
{{ price || initialPrice | formatPrice }}
image/svg+xmluniE618

Doprava ZADARMO Objednajte nad 60 €.

Najnižšia cena za posledných 30 dní: 25.32 €
Vybrať variantu image/svg+xmluniE602
Značka: Czech Virus Objednávacie číslo: FCZV047

VYBERTE SI {{ prop.name }} a

Dostupnosť
Cena celkom
{{ prop.item.value }}

{{ v.firstAvailability.stockStatusText }} {{ v.firstAvailability.text }}

-{{ v.price.discount.percent }}%
{{ v.price.recommended.value }} {{ v.price.recommended.currency }}
{{ v.price.price.value }} {{ v.price.price.currency }}
Ďalšie varianty tohto produktu
{{ prop.item.value }}

{{ v.firstAvailability.stockStatusText }}

-{{ v.price.discount.percent }}%
{{ v.price.recommended.value }} {{ v.price.recommended.currency }}
{{ v.price.price.value }} {{ v.price.price.currency }}

Czech Virus Super Greens Pro V2.0 360 g

2 gramy chlorelly, 2 gramy spiruliny, 0,5 gramu mladého jačmeňa a 0,5 gramu mladej pšenice v jednej dávke!

Super Greens PRO | Najlepšia zelená zmes na trhu?

 • Bežná prax: Hľadáte produkty na očistu tela, ale väčšina výrobkov obsahuje nefunkčné množstvo hlavných zložiek (chlorella, spirulina, jačmeň a pšenica) len kvôli reklame? Navyše za ceny presahujúce 1000 Kč!
 • Riešenie: Super Greens PRO
Náš produkt Super Greens PRO je odpoveďou na otázku, či je možné získať skutočne funkčný produkt obsahujúci superzeleninu. V každej dávke je skutočne funkčné množstvo látok (2 gramy chlorelly, 2 gramy spiruliny, 0,5 gramu mladého jačmeňa, 0,5 gramu mladej pšenice), nie niekoľko miligramov len pre reklamu!

Naša originálna receptúra bola dlho zdokonaľovaná, aby poskytovala vysoké množstvo účinných látok, ale zároveň skvelú chuť. Vieme, že chuť je subjektívna, ale tiež vieme, že väčšina zelených zmesí chutí ako...! Dosť bolo preháňania a upchatého nosa pri popíjaní zeleného elixíru, teraz si môžete nápoj vychutnať a zároveň využiť silu všetkých látok, ktoré sme do zmesi nabalili.

Super Greens PRO | Skutočne bohaté zloženie
Super Greens PRO V2.0 je zmes zelených potravín s množstvom prírodných látok a vlákniny. Obsahuje dostatočnú dávku adaptogénov z rastlinných zdrojov. Okrem vyššie uvedených zelených "superpotravín" sme pridali naše vlastné zmesi - V-AntiOxi-Blend®, V-Shrooms-Blend® a V-DigeBlend®. Naše patentované zmesi nahradili pôvodné produkty VitaBerry® a VitaVeggie®, ktorých výrobu americký výrobca ukončil z dôvodu nevyhovujúcej kvality. Tieto 3 zmesi posúvajú novú verziu nášho Greens na vyššiu úroveň - obsahuje zmes antioxidantov, zmes húb a zmes tráviacich enzýmov.

Samozrejmosťou sú prírodné arómy a absencia syntetických farbív. Sladené iba glykozidmi steviolu (sladidlo z rastliny stévia - prírodného pôvodu). 0 plnidiel, 0 zahusťovadiel, 0 sračiek, ktoré nemajú v kvalitnom výrobku miesto!

Super Greens PRO | Výroba a látky
Všetky látky v Super Greens PRO sú laboratórne testované na čistotu a zakázané látky. Výroba potom prebieha v spoločnosti s viac ako 20-ročnou tradíciou v oblasti potravinových doplnkov a vlastným certifikátom kvality EN ISO 9001 a 22000.

Super Greens PRO | Kontrolované látky
 • Chlorella je jednobunková zelená sladkovodná riasa z biologickej divízie Chlorophyta. Vďaka svojim vlastnostiam a výživovým hodnotám sa považuje za "superpotravinu". V porovnaní s inými rastlinami obsahuje veľké množstvo chlorofylu, ktorý je pre ľudský organizmus veľmi prospešný. Pri ich výrobe chlorella prechádza procesom dezintegrácie, ktorý je potrebný na to, aby boli zdraviu prospešné látky stráviteľné pre ľudí.
 • Spirulina je sladkovodná sinice, ktorá sa zaraďuje medzi zelené potraviny. Spirulina je klasifikovaná ako dôležitý antioxidant. Prispieva k prirodzenej obranyschopnosti organizmu, normálnej hladine cukru v krvi, kontrole hmotnosti a prirodzenej tvorbe svalovej hmoty. Celkovo podporuje vitalitu organizmu.
 • Mladý jačmeň je prírodný produkt, ktorý obohacuje stravu o množstvo vitamínov, minerálov, enzýmov, chlorofylu a ďalších antioxidantov. Listy mladého jačmeňa sa zozbierajú, opláchnu a odšťavia. Vzniknutá šťava sa potom suší pri nízkej teplote.
 • Mladá pšenica alebo pšeničná tráva v prášku je bohatým zdrojom chlorofylu. Zloženie bielkovín pšeničnej trávy obsahuje všetkých 8 esenciálnych aminokyselín. Obsahuje tiež veľa vitamínov a minerálov. Obsahuje aj ß-glukán, polysacharidovú molekulu, ktorá pôsobí ako antioxidant.
 • V-AntiOxi-Blend® je zmes ovocných, zeleninových a rastlinných výťažkov. Starostlivo vybrané zložky kombinujú komplexné spektrum obsahujúce rutín, extrakt z borovice prímorskej, extrakt z hrozna, extrakt z petržlenu, kvercetín, naringín, extrakt z borievky, lykopén a extrakt z granátového jablka.
 • V-Shrooms-Blend® je zmes húb, ktoré sú známe už tisíce rokov z čínskej medicíny. Táto zmes obsahuje hubu Reishi (Ganoderma lucidum) a Cordyceps (Cordyceps sinensis). Zmes pôsobí na prirodzenú obranyschopnosť - imunitný systém, normálnu funkciu obehového systému a normálnu hladinu cholesterolu v krvi.
 • V-Dige-Blend® je zmes tráviacich enzýmov, ktoré pomáhajú lepšie využiť všetky účinné látky v prípravku. Obsahuje bromelaín a papaín.

Odporúčané dávkovanie

 • Vezmite 1 dávku (12 g) s 300 ml vody a dobre premiešajte, najlepšie v šejkri.
 • Užívajte denne.
 • Neprekračujte 1 dávku denne.

Výživové informácie


12 g (1 dávka) RHP
Energetická hodnota 24 kcal / 101 kJ 1% 
Tuk <0,5 g 0%
- z toho nasýtené 0 g 0%
Soľ 0 g 0%
Sacharidy 1,6 g 1%
- z toho cukry <0,5 g 0%
Proteín 2,5 g 5%
Vláknina 2,5 g 0%
RHP - Referenčná hodnota príjmu

Aktívne zložky


12 g (1 dávka)
Chlorella (Chlorella vulgaris) 2000 mg
Spirulina (Arthrospira platensis) 2000 mg
Mladý jačmeň (Hordeum vulgare) 500 mg
Mladá pšenica (Triticum aestivum) 500 mg
Rutin (Sophora japonica) 190 mg
Extrakt z borovice prímorskej (Pinus pinaster)  200 mg
- z toho proantokyanidíny 190 mg
Huba Reishi (Ganoderma lucidum) 190 mg
Hroznový extrakt (Vitis vinifera) - 100 mg
- z toho proantokyanidíny 95 mg
Petržlenový extrakt (Petroselinum crispum) 100 mg
Cordyceps (Cordyceps sinensis) 100 mg
Kvercetín (Sophora japonica) 47 mg
Bromelain 7.2 mg
Papain 7.2 mg
Naringín (Citrus paradisi Macfadyen) 9.8 mg
Extrakt z plodov borievky obyčajnej (Juniperus communis) 4.7 mg
Lykopén (Lycopersicon esculentum) 1.0 mg
Výťažok z granátového jablka (Punica granatum) 0.7 mg

Zloženie:

 • Jablko: Jablčná vláknina, prášok Chlorella vulgaris, Spirulina (Arthrospira platensis, extrakt z celej rastliny), aróma, mladý jačmeň (Hordeum vulgare, klíčky), prášok z mladej pšenice (Triticum aestivum, klíčky), Regulátor kyslosti (kyselina citrónová), xantánová guma, rutín (Sophora japonica, extrakt z púčikov), extrakt z kôry borovice prímorskej (Pinus pinaster), huba reishi (Ganoderma lucidum, extrakt z plodov), extrakt z hroznových jadier (Vitis vinifera), petržlenový extrakt (Petroselinum crispum), Cordyceps (Cordyceps sinensis, extrakt z mycélia), kvercetín (Sophora japonica, extrakt z púčikov), sladidlo (glykozidy steviolu zo stévie), ananásový bromelaín (1200 GDU/g), papaín z papáje (1,5 FIP U/mg), naringín (extrakt z plodov Citrus paradisi macfadyen), borievka obyčajná (Juniperus communis, extrakt z plodov), lykopén (Lycopersicon esculentum, extrakt z paradajok), granátové jablko (Punica granatum, extrakt z plodov).
 • Lesné plody: Jablčná vláknina, aróma, prášok Chlorella vulgaris, spirulina (Arthrospira platensis, extrakt z celej rastliny), mladý jačmeň (Hordeum vulgare, klíčky), prášok z mladej pšenice (Triticum aestivum, klíčky), regulátor kyslosti (kyselina citrónová), xantánová guma, rutín (Sophora japonica, extrakt z púčikov), extrakt z kôry borovice prímorskej (Pinus pinaster), huba reishi (Ganoderma lucidum, extrakt z plodov), extrakt z hroznových jadier (Vitis vinifera), petržlenový extrakt (Petroselinum crispum), Cordyceps (Cordyceps sinensis, extrakt z mycélia), kvercetín (Sophora japonica, extrakt z púčikov), sladidlo (glykozidy steviolu zo stévie), ananásový bromelaín (1200 GDU/g), papaín z papáje (1,5 FIP U/mg), naringín (extrakt z plodov Citrus paradisi macfadyen), borievka obyčajná (Juniperus communis, extrakt z plodov), lykopén (Lycopersicon esculentum, extrakt z paradajok), granátové jablko (Punica granatum, extrakt z plodov).

Informácie

 • Doplnok stravy.
 • Uchovávajte mimo dosahu detí.
 • Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy.
 • Výrobok vyrobený v závode na spracovanie mlieka, vajec, sóje, mäkkýšov, rybieho oleja, orechov.
 • Neobsahuje látky dopingového charakteru.
 • Skladujte na suchom mieste pri teplote do 25 °C mimo dosahu priameho slnečného svetla.
 • Chráňte pred mrazom.
 • Neprekračujte dennú dávku (12 g).
 • Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym používaním alebo skladovaním.
 • Nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu.
 • Alergény sú v zložení zvýraznené tučným písmom.

Parametre

Forma sypké
Hmotnosť 360 g

Najlepšie hodnotené

zákazníci hodnotia tento produkt na 100%

(Hodnotilo 5 užívateľov)

5 100%

Výborná chuť,dokonce i zasytí

5 100%

5 100%

S tímto produktem jsem naprosto spokojená. Objednávám opakovaně. Vyzkoušela jsem obě příchutě a obě jsou super :) Je to zvláštní, ale nejlepší výsledek vidím na mých vlasech a nehtech (o dost kvalitnější).

5 100%

Velice příjemná chuť, nečekala jsem že to bude tak dobré......velice doporučuji :)

5 100%

skvělý produkt, zlepšení jsem cítil po pár dnech

Napíš svoje hodnotenie produktu Czech Virus Super Greens Pro V2.0 360 g0 % 100 %