92477

Masážny valec SKLZ Universal Massage Roller

ID {{ productCode }}

Dvojitá masážna lopta SKLZ Universal Massage Roller má ergonomický tvar a slúži na zahriatie a regeneráciu, čo na udržanie zdravého tela.

Dostupnosť

Produkt je dočasne vypredaný

Produkt teraz nemáme v ponuke. Porozhliadni sa po produktoch, ktoré máme na sklade.

Objednávacie číslo: 92477

product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Masážny valec SKLZ  Universal Massage Roller

Masážny valec SKLZ Universal Massage Roller

27.32
product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Parametre

Typ produktu masážny valec
Vhodnosť na športy fitness, multišport, jóga, pilates
Farba červená

Popis

Dvojitá masážna lopta SKLZ Universal Massage Roller slúži na zahriatie a regeneráciu. Tie sú kľúčom k udržaniu zdravého tela. Jeho jedinečná štruktúra je navrhnutá tak, aby stimulovala pohyb a zvýšila pohyblivosť, zatiaľ čo ergonomický tvar umožňuje zameranie na svaly a kĺby po celom tele, dokonca aj ťažko dosiahnuteľných svalov okolo chrbtice.

  • Ergonomický dizajn znižuje napätie kĺbov a svalov od hlavy až po päty, čo pomáha znižovať pravdepodobnosť zranenia a dobu regenerácie.
  • Unikátny tvar a veľkosť Vám umožňujú zamerať sa na ťažko dosiahnuteľné svaly, ako sú krk a chrbát.
  • Výrazná textúra stimuluje obeh a zvyšuje pohyblivosť, čo napomáha regenerácii.
  • Prenosný a ľahko použiteľný
  • Vodeodolný a ľahko sa čistí

Ergonomický dizajn univerzálneho masážneho valčeka Vám pomôže dosiahnuť hlboké svaly a tkanivá, na ktoré ostatné valce nemôžu. Je ideálny pre masáž Vášho chrbta, krku, hamstringov, stehenných a lýtkových svalov a ďalších - v skutočnosti neexistuje svalová skupina, na ktorú nedokáže dosiahnuť.

Dokončite regeneráciu
Vďaka ergonomickému dizajnu, textúrovanému povrchu a ideálnej pevnosti sa univerzálny masážny valček zameriava na kľúčové svaly chrbta, chrbtice a celkové telesné zdravie. Tento jedinečný valec pomáha zvýšiť prietok krvi a ohybnosť pri rozbíjaní uzlov a stuhnutosti, aby pomohol znížiť pravdepodobnosť zranenia a urýchliť Vašu regeneráciu.

Povrch, ktorý stimuluje
Obsahuje výraznú textúru, ktorá pomáha stimulovať obeh a znižovať napätie svalov, čo pomáha zvýšiť svalovú výkonnosť počas tréningu, znižuje bolestivosť a čas regenerácie. Jedinečná rukoväť Vám tiež umožňuje používať prakticky na akomkoľvek povrchu bez toho, aby bol nepríjemný alebo obtiažny.

Objavuje sa v kategóriách

Najlepšie hodnotené (0)

Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý!

Pridať hodnotenie

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku