1.8 EUR

Energetický gél GU Energy 60 g Lemonade

Energetický gél GU Energy 60 g Lemonade je novinka v sortimentu GU Energy!

Tento produkt už nemáme v ponuke

Tento produkt je už za svojím športovým vrcholom. Pozri sa na ponuku a vyber si nový produkt, ktorý garantuje, že lepšie zodpovedá súčasným požiadavkám športovcov.

Objednávacie číslo: 80407

Energetický gél GU Energy 60 g Lemonade

Energetický gél GU Energy 60 g Lemonade

Tento produkt už nemáme v ponuke

Parametre

Forma gél
Príchuť citronáda
Hmotnosť 60 g

Popis

Energetický gél GU Energy 60 g Lemonade vychádza z osvedčeného Energy Gélu, obsahuje ale navyše 30 ml vody, aby jeho konzumácia bola jednoduchšia, rýchlejšia a pohodlnejšia. Poskytuje športovcom všetkých športov výkonnostnej úrovne 100 kalórií vysoko kvalitnej, jednoducho stráviteľnej a dlhotrvajúcej energie. Gél obsahuje maltodextrín a fruktózu, aby poskytol svalom účinnú energiu a súčasne zmenšil žalúdočné problémy.

Každý sáčok Liquid Energy Gel ponúka vyváženú zmes sacharidov a aminokyselín. Neobsahuje zbytočné množstvá vitamínov, umelých príchutí a ďalších prísad, ktoré nie sú potrebné pre zásobovanie organizmu športovca počas športovania. GU Liquid Gel má praktické balenie, je jednoduché ho počas preteku zjesť. Nemusíte ho zapíjať, dobre chutí a poskytuje presne to, čo potrebujete pre maximálny výkon! Gél je vegánsky, košer výrobok a neobsahuje lepok.

Najlepšie hodnotené (0)

Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý!

Pridať hodnotenie

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku