scroll_to_content

MÁME VIAC AKO ...

4 mil. expedovaných objednávok
120 000 položiek vo vlastnom sklade
10 000 variant produktov
200 noviniek
150 značiek
500 000 rozdaných darčekov

Extrifit Agrezz 30× 20,8 g

Akčný set 30 kusov profesionálneho produktu určeného na maximalizáciu výkonu, sily a vytrvalosti nielen kulturistov, ale všetkých športovcov.
Zaregistrujte sa, prihláste sa a získajte až 10% zľavu na tento produkt!
57.90 €
-14% -7.90 €
{{ price || initialPrice | formatPrice }}
image/svg+xmluniE618

Doprava ZADARMO Objednajte nad 60 €.

Najnižšia cena za posledných 30 dní: 50.00 €

Vybrať set:

Značka: Extrifit Objednávacie číslo: 160969

Extrifit Agrezz 30× 20,8 g

Chcete zažiť skutočnú intenzitu tréningu? Ten, pri ktorom cítite nielen maximálne napumpované svaly, ale aj dokonalú koncentráciu na tréning, keď ste schopní vydať zo seba maximum a všetko ide samo? Vyskúšajte náš nový produkt a posúďte sami! Agrezz je profesionálny produkt určený na maximalizáciu výkonu, sily a silovej vytrvalosti nielen kulturistov, ale všetkých športovcov, ktorých výkon má silovo-vytrvalostný charakter, ako sú hokejisti, bojovníci MMA atď. Agrezz ® môže odstrániť lenivosť a výrazne zvýšiť dĺžku a intenzitu silového tréningu. Významný je vplyv maximálnej koncentrácie na výkon, čo potvrdili prakticky všetci respondenti, ktorí mali možnosť vyskúšať Agrezz® pred jeho uvedením na trh.

Účinok tohto produktu je spôsobený jedinečnou kombináciou stimulátorov produkcie NO (oxidu dusnatého) citrulínu, beta alanínu a arginínu, stimulátorov kofeínu a taurínu, ako aj extraktu z plodov horkého pomaranča (synefrín), zeleného čaju, extraktu z čierneho korenia (Piperín), cholínu, tyrozínu a DMAE.

 • Stimulanty produkcie oxidu dusnatého Citrulín, beta alanín, arginín a PepForm® - arginínové Peptidy (značkové arginínové Peptidy) zabezpečujú maximálne napumpovanie svalov. Tento efekt poznáte z tzv. "enoches".
 • Stimulanty Kofeín, Taurín, tyrozín, DMAE (dimetylaminoetanol) a extrakt zo zeleného čaju majú stimulačný účinok - zvýšia vašu koncentráciu na tréning, nakopnú vás, oddialia pocit únavy a vy môžete efektívne trénovať dlhšie ako zvyčajne! Mimochodom, obsah taurínu a DMAE je podľa českej legislatívy najvyšší možný! Na českom trhu sa nesmie predávať žiadny výrobok s vyšším obsahom!
 • Cholín a Inozitol sú látky, ktoré zlepšujú využitie tukov a majú hepatoprotektívne účinky, t. j. chránia pečeň.
 • Synefrín podporuje produkciu tepla, takže sa budete viac potiť a spaľovať viac tuku - a teda budete mať viac energie na tréning. Obsah synefrínu je opäť najvyšší možný podľa českej legislatívy!
 • Piperín (extrakt z čierneho korenia) okrem zlepšenia využitia ostatných účinných látok podporuje aj spaľovanie tukov a je všeobecne vysoko cenenou účinnou látkou s množstvom pozitívnych účinkov na zdravie, najmä jeho antioxidačné a protizápalové účinky sú významné.

Veľkou výhodou výrobku je nulový obsah sacharidov a tukov, vďaka čomu je vhodný pre tých, ktorí chcú schudnúť. Okrem toho vďaka obsahu účinných látok, ako je Zelený čaj, Piperín, cholín a Inozitol, ktoré ovplyvňujú metabolizmus tukov, podporuje ich spaľovanie.

Tento nový produkt je určený pre náročných športovcov! Zažite nový rozmer tréningu! Je to naozaj silný produkt, preto dodržiavajte odporúčané dávkovanie a neužívajte ho v krátkom čase pred spaním, je taký silný, že jeho účinok môže pretrvávať aj vtedy, keď už potrebujete regeneráciu!

Agrezz vám prinesie aj príjemný chuťový zážitok, ponúkame ho v skvelých príchutiach. A aby ste nemuseli sypať prášok z veľkého balenia alebo ho nosiť so sebou na tréning, pripravili sme produkt vo vrecúškach, kde je dávka presne odmeraná, vrecúško je malé a praktické, môžete si ho vziať kamkoľvek so sebou a v prípade potreby ho stačí rozpustiť vo vode - a nápoj je pripravený.

Odporúčané dávkovanie

 • Obsah vrecka (20,8 g) Agrezz rozpustite v 200-300 ml vody
 • Denná dávka je jedno vrecko (20,8 g)
 • Začiatočníci a osoby s nízkou telesnou hmotnosťou polovica 1 dávky (1/2 vrecúška), pokročilí 1 dávka (1 vrecúško) 15-20 minút pred tréningom
 • Na priamu spotrebu
 • Pred začatím užívania vykonajte tolerančný test s polovicou jednej dávky, aby ste si overili, či nie ste precitlivení na niektorú zo zložiek alebo či sa u vás nevyskytujú vedľajšie účinky

Výživové informácie

20,8 g - 1 vrecúško oranžová mango-ananas malina jahoda-mäta
energetická hodnota 216 kJ/51 kcal 217 kJ/52 kcal 210 kJ/50 kcal 213 kJ/51 kcal
proteín 0,4 g 0,4 g 0,4 g 0,4 g
sacharidy 0,5 g 0,5 g 0,5 g 0,5 g
- z toho cukry 0 g 0 g 0 g 0 g
Tuky 0 g 0 g 0 g 0 g
- z toho Nasýtené mastné kyseliny 0 g 0 g 0 g 0 g
buničina 0 g 0 g 0 g 0 g
soľ 0,1 g 0,1 g 0,1 g 0,1 g

Účinné látky

20,8 g - 1 vrecúško všetky príchute
Aminokyseliny a Peptidy
L-Citrulín DL-malát 6500 mg
- z toho voľný L-Citrulín 4550 mg
beta Alanin 4000 mg
na báze arginínu 1695 mg
PepForm® - Arginínové Peptidy 500 mg
taurin 2000 mg *)
tyrozín 1000 mg
celkový obsah arginínu 2000 mg
celkový obsah aminokyselín 13745 mg
extrakt zo zeleného čaju (30 % kofeínu) 250 mg
bezvodý Kofeín 200 mg
DMAE bitartrát 54 mg
- z toho DMAE 20 mg *)
synefrín 10 mg *)
extrakt z čierneho korenia (Piperín) 20 mg
cholín bitartrát 1000 mg
inozín 1000 mg
*) Absolútne maximálne možné dávky účinných látok podľa platných právnych predpisov Českej republiky (vyhláška č. 225/2008 Z. z.). V Českej republike sa nesmie predávať žiadny výrobok s vyššími dávkami, a to ani vzhľadom na možné zdravotné problémy.

Zloženie:

 • Pomeranč, mango-ananas: L-Citrulín DL-malát, beta alanín, Taurín, arginín base, tyrozín, cholín, inozín, aminokyselinové Peptidy L-arginín PepForm® - arginínové Peptidy, extrakt zo zeleného čaju, Kofeín bezvodý, DMAE bitartrát (DMAE), extrakt z čierneho korenia - Piperín, extrakt z citrusov aurantium - synefrín. Prísady v zostupnom poradí: fosforečnan vápenatý (protihrudkujúca látka), aróma, beta-karotén (prírodné farbivo), oxid kremičitý (protihrudkujúca látka), Sukralóza (sladidlo).
 • Malina, jahoda-mäta: L-Citrulín DL-malát, beta alanín, Taurín, arginín base, tyrozín, cholín, inozín, aminokyselinové Peptidy L-arginín PepForm® - arginínové Peptidy, extrakt zo zeleného čaju, Kofeín bezvodý, DMAE bitartrát (DMAE), extrakt z čierneho korenia - Piperín, extrakt z citrusov aurantium - synefrín. Prísady v zostupnom poradí: fosforečnan vápenatý (protihrudkujúca látka), aróma, extrakt z červenej repy (prírodné farbivo), oxid kremičitý (protihrudkujúca látka), Sukralóza (sladidlo).

Informácie

 • Doplnok stravy.
 • Určené pre špeciálnu výživu - vhodné pre športovcov a osoby so zvýšenou fyzickou záťažou.
 • Obsahuje Kofeín - nevhodné pre deti a tehotné ženy - obsah kofeínu v jednej dávke 200 mg.
 • Nie je vhodný pri metabolických poruchách so zvýšenou hladinou arginínu.
 • Nevhodné pre diabetikov a osoby s ochoreniami dýchacích ciest (napr. astma), srdca, ciev, pečene a obličiek a s poruchami krvného tlaku.
 • Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.
 • Upozornenie pre alergikov: výrobok obsahuje bielkoviny kravského mlieka vrátane laktózy (v 100 g výrobku je 0,005 g laktózy, t. j. v jednom vrecku 0,001 g).

Výrobca: Extrifit s.r.o., Dolní Újezd 672, 56961 Dolní Újezd

Parametre

Najlepšie hodnotené

(Hodnotilo 0 užívateľov)

  Produkt zatiaľ nebol hodnotený, buďte prvý!

Napíš svoje hodnotenie produktu Extrifit Agrezz 30× 20,8 g0 % 100 %