30.99 EUR

Fitness Authority Napalm Alpha Test 240 tablet

Dvojfázový testosterónový booster, ktorý má stimulačný účinok na zvýšenie hladiny testosterónu vo dne aj v noci. FA ALPHA TEST je unikátna dvojfázová formula, ktorá stimuluje anabolické procesy a zvyšuje hladinu testosterónu 24 hodín denne.

Produkt je dočasne vypredaný

Produkt teraz nemáme v ponuke. Porozhliadni sa po produktoch, ktoré máme na sklade.

Objednávacie číslo: 186498

Fitness Authority Napalm Alpha Test 240 tablet

Fitness Authority Napalm Alpha Test 240 tablet

Produkt je dočasne vypredaný

Parametre

Forma kapsule
Veľkosť balenia (kapsule) 240 kapsúl

Popis

Dvojfázový testosterónový booster, ktorý má stimulačný účinok na zvýšenie hladiny testosterónu vo dne aj v noci. ALPHA TEST je unikátna dvojfázová formula, ktorá stimuluje anabolické procesy a zvyšuje hladinu testosterónu 24 hodín denne.

VZOREC TESTOVACIEHO DŇA ALFA
Do dennej receptúry ALPHA TEST boli zaradené špeciálne vybrané zložky, ktoré dodávajú telu energiu počas najnáročnejšej fyzickej a psychickej záťaže a aktivujú mechanizmy vedúce k zvýšenej produkcii testosterónu. Podľa vedeckých štúdií je kyselina D-asparágová, obsiahnutá v prípravku, činidlom spôsobujúcim zvýšenie množstva luteinizačného hormónu, ktorý sa viaže na receptory umiestnené na Leydigových bunkách v semenníkoch. Nasleduje intenzívna syntéza cyklického adenozínmonofosfátu (cAMP) a odstránenie bočného reťazca molekuly cholesterolu. Tento proces je rozhodujúci pre produkciu testosterónu (steroidogenéza). V roku 2010 výskumníci v Neapole uskutočnili štúdiu, v ktorej podávali kyselinu D-asparágovú jednej skupine mužov a pozorovali o 40 % vyššiu hladinu testosterónu ako v skupine s placebom. Zloženie denného prípravku je obohatené o extrakt z koreňa Rhodiola Rosea, ktorému sa pripisuje adaptogénny účinok, t. j. schopnosť organizmu vyrovnať sa s náhlymi zmenami vnútorného prostredia a eliminovať negatívne účinky stresových situácií. Účinky šípok sú ďalej posilnené resveratrolom obsiahnutým vo výťažku z japonského drievka. V dennom prípravku ALPHA TEST nechýbajú vhodné vitamíny. Ako ukazujú výsledky štúdií, suplementácia vitamínom D má pozitívny vplyv na zvyšovanie hladiny testosterónu a vitamíny skupiny B pomáhajú normálnej funkcii nervového systému.

ALFA TESTOVACÍ NOČNÝ VZOREC
ALPHA TEST obsahuje aj vysoko pokročilú nočnú formulu, ktorá bola navrhnutá a vyrobená tak, aby aktivovala produkciu testosterónu aj počas nočného spánku. Medzi zložkami tohto nočného prípravku nájdete výťažok z senovky gréckej a extrakt z senovky gréckej (Tribulus terrestris), ktoré sú podľa štúdií aktivátormi prudkého zvýšenia produkcie prirodzeného testosterónu. Kombinácia horčíka, vitamínu B6 a zinku plní funkciu ZMA, prípravku, ktorý podporuje kvalitu spánku a schopnosť regenerácie. Okrem toho je suplementácia horčíkom dôležitá na zníženie nerovnováhy nervových a svalových kontrakcií so zodpovedajúcim účinkom na normálne fungovanie svalového systému - prevencia svalových kŕčov. Horčík umožňuje súčasnú stimuláciu obranných mechanizmov organizmu, okrem iného stimuláciou tvorby protilátok a fagocytózy (schopnosť buniek pohlcovať pevné častice), čo vedie k zníženiu zápalov, prevencii anafylaktického šoku (alergická reakcia napríklad na uštipnutie alebo bodnutie hmyzom) alebo negatívnych účinkov stresu.

Dvojstupňová suplementácia prípravku ALPHA TEST poukazuje na budúcnosť testosterónových posilňovačov. S prípravkom ALPHA TEST bude vaše telo produkovať testosterón vo dne v noci - 24 hodín denne.

Odporúčané dávkovanie

 • ALFA TEST AM VZOREC: Užívajte 4 tablety denne (2 ráno, 1 počas dňa a 1 pred tréningom). Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.
 • ALFA TEST PM VZOREC: Užívajte 4 tablety denne pred spaním a zapite ich dostatočným množstvom vody. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Aktívne zložky

ALFA TEST AM VZOREC 1 tableta RHP 4 tablety
Kyselina D-asparagová 624 mg
2496 mg
Výťažok z koreňa Rhodiola rosea 20 mg
80 mg
Extrakt z japonského chrasty (vrátane resveratrolu) 20 mg
80 mg
Vitamín B6 0,4 mg 29 % 1,6 mg
Kyselina listová 80 mcg 40 % 320 mcg
Vitamín B12 1,2 mcg 48 % 4,8 mcg
Vitamín D 5 mcg 100 % 20 mcg
ALFA TEST PM VZOREC 1 tableta
4 tablety
Extrakt z senovky gréckej 275 mg
1100 mg
extrakt z Tribulus terrestris (90% saponínov) 250 mg
1000 mg
Vitamín B6 2,5 mg 179 % 10 mg
Zinok 3,75 mg 37 % 15 mg
Horčík 22,5 mg 6 % 90 mg
RHP - Referenčná hodnota príjmu

Zloženie:

 • ALFA TEST AM VZOREC: Kyselina D-aspartová (DAA), kapsule [želatína, voda, farbivá (E171, E122*, E124*, E133, E104*, E110*), plnidlá (E460 (ii), E341), extrakt z koreňa Rhodiola rosea (3 % rosavínu a 1 % salidrozidu), extrakt z koreňa kavylu japonského (Polygonum cuspidatum Siebold & Zucc) (50 % resveratrolu), protihrudkujúce látky (E470B, E551), vitamín D (cholekalciferol), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), vitamín B12 (kyanokobalamín), kyselina listová (folát). * Môže nepriaznivo ovplyvniť aktivitu a pozornosť detí.
 • ALPHA TEST PM FORMULA: extrakt zo semien senovky gréckej (Trigonella foenum-graecum L.), Tribulus terrestris L.) (90 % saponínu), citrát horečnatý, kapsule [želatína, voda, farbivá (E171, E104, E122*, E133*, E110*)], plnidlá (E460(ii), E341), síran zinočnatý, protihrudkujúca látka (E470b, E551), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid). * Môže mať nepriaznivý vplyv na aktivitu a pozornosť detí.

Informácie

 • Doplnok stravy.
 • Nepoužívajte, ak ste alergickí na niektorú zo zložiek výrobku.
 • Doplnky stravy by sa nemali používať ako náhrada pestrej a vyváženej stravy.
 • Odporúča sa zdravá strava a životný štýl.
 • Uchovávajte mimo dosahu malých detí.
 • Skladujte pri izbovej teplote v uzavretej nádobe na suchom mieste.
 • Chráňte pred slnečným žiarením.

Objavuje sa v kategóriách

Najlepšie hodnotené (0)

Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý!

Pridať hodnotenie

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku