19.71 EUR

Four Sigmatic Lions Mane Mushroom Matcha Latte Mix 10×6 g

Mávate počas hektického dňa chuť na niečo dobré, čo vás nakopne a uspokojí vaše chute medzi jednotlivými jedlami? Určite siahnite po sáčku Matcha Latte s funkčnou hubou lion's Manea superbylinou moringa, ktorý vám dodá energiu pre ďalšiu prácu.

Tento produkt už nemáme v ponuke

Tento produkt je už za svojím športovým vrcholom. Pozri sa na ponuku a vyber si nový produkt, ktorý garantuje, že lepšie zodpovedá súčasným požiadavkám športovcov.

Objednávacie číslo: FFOR012

Four Sigmatic Lions Mane Mushroom Matcha Latte Mix 10×6 g

Four Sigmatic Lions Mane Mushroom Matcha Latte Mix 10×6 g

Tento produkt už nemáme v ponuke

Parametre

Forma sypké
Hmotnosť 60 g
Špeciálne požiadavky vegan, BIO / Organic

Popis

Mávate počas hektického dňa chuť na niečo dobré, čo vás nakopne a uspokojí vaše chute medzi jednotlivými jedlami? Určite siahnite po sáčku Matcha Latte s funkčnou hubou lion's Manea superbylinou moringa, ktorý vám dodá energiu pre ďalšiu prácu.

Výhody pre vaše zdravie

 • Vhodné pre vegánov i Paleo diétu, vychutnať si ho môže ktokoľvek a kedykoľvek
 • Bojujte s hladom s matcha čajom a lion's mane
 • osladené štipkou kokosového cukru

Použitie

 • Pripravené na pitie po zaliatí horúcou vodou
 • Pridajte kokosový olej alebo ghee pre krémovejšia textúru
 • Vyskúšajte s ľadom ako ochladzujúci letná nápoj
 • Pridajte do svojho obľúbeného smoothie

Na chvíľu sa zastavte a urobte si čajový rituál. Uvidíte, že vaše každodennosť sa premení v malý zázrak.

Matcha je bylina známa pre svoj obsah antioxidantov. Doprajte si tento mletý zelený čaj v ceremoniálne, teda tej najvyššej, kvalite. Tento jemný krémový nápoj s obľubou popíjajú ľudia, ktorí sa snažia schudnúť. Vďaka tomuto nemléčnému latté sa budete cítiť v pohode a plní sily.

Komu Matcha Latte prospeje?

 • Každému, kto si potrebuje počas dňa " dobiť " energiu
 • ľuďom, ktorí sa snažia schudnúť
 • ľuďom, ktorí ľahko pociťujú výkyvy krvného cukru
 • Všetkým aktívnym ľuďom, športovcom a intenzívne pracujúcim
 • Milovníkom mliečne kávy, ktorí nemôžu alebo nechcú užívať laktózu (kravské mlieko)
 • Tým, ktorí potrebujú podporiť trávenie

5 ingrediencií v lahodnom šálke

 • Bio ceremoniálne matcha. Matcha prášok v tzv. Ceremoniálne kvalite (teda tej najvyššej možnej) je získaný z čajovníkov pestovaných na kamenistej pôde, vďaka ktorým vzniká hustý, zemitý čaj jemnej chuti. Matcha obsahuje extrémne vysoké množstvo katechínov - prírodných látok, ktoré účinkujú ako antioxidanty. Podľa niektorých odborných štúdií ich má oproti bežným odrodám zeleného čaju viac ako stonásobok. Matcha je široko skúmaná pre svoje účinky na metabolizmus a kognitívne funkcie.
 • Lion 's Mane / koralovec ježovitý (500 mg). Ide o vzácnu hubu. svojím vzhľadom pripomínajúce leví hrivu, ktorá rastie na kmeňoch listnáčov. Po stovky rokov je využívaná predovšetkým pre podporu kognitívnych funkcií a pamäti. Čoby adaptogén pomáha navrátiť organizmus do rovnováhy v momente fyzického alebo psychického preťaženia. Zistiť, čo sú to funkčné huby a ako nám pomáhajú...
 • Moringou prášok (200 mg). Tento vždyzelený " zázračný strom " pochádza z tropických a subtropických oblastí celého sveta. Jeho listy sú mimoriadne bohaté na živiny. Obsahujú až 20krát viac železa ako špenát a 17-krát viac vápnika ako mlieko a významné množstvo antioxidantov.
 • Bio sušené kokosové mlieko. Lahodné kokosové mlieko dodáva nápoju jemnosť a neodolateľnú chuť.
 • palmový cukor. Organický kokosový palmový cukor sa vyrába varením miazgy kokosové palmy. Nejedná sa o rafinovaný cukor. Jedna porcia obsahuje len 1 gram cukru, čo je pre orientáciu zhruba dvadsatina banánu.

Prečo dať prednosť dvojitému extraktu z funkčných húb?
Pre ľudské telo je veľká časť hubových tkanív nestráviteľná. A preto keď prehltneme prášok z rozomleté usušené huby, nedokážeme z jej buniek vstrebať zďaleka všetky cenné účinné látky.

V extrakte sa naopak nachádzajú všetky priaznivo pôsobiace látky v ľahko stráviteľné podobe. A aby ste z prírodnej huby získali naozaj všetky látky, nájdete v tomto instantným nápoji dokonca dvojitý extrakt. Teda nielen látky rozpustné vo vode, ale aj všetky ostatné látky, ktoré sme získali extrakciou pomocou alkoholu (ten samozrejme v konečnom produkte obsiahnutý nie je vôbec).

Dvojitý extrakt teda zaisťuje vyššiu vyššiu koncentráciu a lepšiu biologickú dostupnosť účinných látok pre organizmus. A práve ten je základom našich produktov z funkčných húb.

Prečo máme radi Four Sigmatic?
Firma Four Sigmatic - pôvodom z Fínska, teraz so sídlom v USA - je projektom party chytrých chlapíkov, ktorí si hovoria Scandinavian funny guys. Svoju životnú vášeň pre spracovanie funkčných húb a adaptogénov spojili s originálnym nápadom. Obohatili populárne pitie o tieto tradične využívané liečivé skvosty, ktoré môžu naplniť každý náš deň väčším množstvom energie, fyzickej výdrže, vnútorného pokoja a produktivity. Týmto počinom sprístupnili funkčné huby prakticky komukoľvek.

Pridaním dvojitého extraktu z funkčných húb a adaptogénov do obľúbených nápojov ako horúce kakao, káva, latte alebo matcha latte či vytvorením viacdruhové zmesi húb vznikne pitie pre chvíle pohody a zároveň " dobitie bateriek " a posilnenie psychiky a imunity.

Produkty Four Sigmatic spĺňajú tie najprísnejšie kritériá kvality. Okrem certifikácie USDA Organic sú pravidelne testované nezávislými laboratóriami na ťažké kovy, kvasinky, mykotoxíny a úroveň ožiarenia. Zloženie celkových Four Sigmatic nápojov je čisto rastlinnej.

Odporúčané dávkovanie

 • Všetko, čo potrebujete, je horúca voda. Ceremoniálne matcha tea tvorí v zmesi s kokosovým mliekom jemný krémový nápoj lahodnej zemité chuti.
 • Pre jemnejšie a lahodnejšia konzistenciu pridajte kokosový olej.
 • Vyskúšajte aj ako vychladený nápoj.
 • popíjajte a vytrvaj!

Nutričné informácie

6 g (1 dávka)
Energetická hodnota 30 kcal
Tuky 2 g
- z toho nasýtené 0 g
Sacharidy 2 g
- z toho cukry 1 g
Vláknina 0 g
Bielkoviny 1 g
Soľ ** 0 mg
nie je zdrojom bielkovín, nasýtených tukov ani vlákniny.

Zloženie

6 g (1 dávka)
Kokosové mlieko v prášku *
Čaj Matcha najvyššieho stupňa kvality *
Kokosový cukor *
Dvojitý extrakt z huby Lion's Mane (Hericium erinaceus) * 500 mg
moringou prášok *
Stévia *

* USDA Organic
Produkty označené USDA Organic spĺňajú prísne požiadavky na výrobu podľa Ministerstva poľnohospodárstva USA. Aby výrobok mohol niesť toto označenie, musí byť aspoň z 95 % tvorený zložkami z ekologického poľnohospodárstva. Certifikácia dokladá najvyššiu možnú kvalitu a čistotu produktu.

USDA Organic produkty prechádzajú výrobnou metódou bez GMO, radiácie, za použitia prísad spadajúcich do národného zoznamu povolených látok. Poľnohospodárstvo s touto certifikáciou musia spĺňať mnoho faktorov od zaistenia kvality pôdy po kontrolu škodcov a burín alebo použitých prísad.

Ekologickí výrobcovia sa maximálne spoliehajú na prírodné látky a poľnohospodárske, fyzikálne, mechanické alebo biologické metódy hospodárenia so zárukou, že rastlina / plodina rástla na pôde, kde neboli po dobu 3 rokov aplikované zakázané látky (ako syntetická hnojivá či pesticídy).

Informácie

 • Doplnok stravy.
 • Ukladajte mimo dosahu detí.
 • Neprekračujte dennú odporúčanú dávku.
 • Nie je náhradou pestrej stravy.
 • Nie je určené deťom do 3 rokov, tehotným a dojčiacim ženám.
 • Skladujte na chladnom, temnom a suchom mieste.

Výrobca: Four Sigma Foods Inc., 1450 2nd St, Santa Monica, CA 90401, Spojené státy americké

Objavuje sa v kategóriách

Najlepšie hodnotené (0)

Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý!

Pridať hodnotenie

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku