scroll_to_content
4.49 EUR

MÁME VIAC AKO ...

4 mil. expedovaných objednávok
120 000 položiek vo vlastnom sklade
10 000 variant produktov
200 noviniek
150 značiek
500 000 rozdaných darčekov

GuaranaPlus Macacao - kakaový nápoj s MAKO 100 g

Obsahuje 50% kakaa, 50% maky.

Produkt je dočasne vypredaný.

Produkt teraz nemáme v ponuke. Nájdite si prosím produkt, ktorý máme na sklade.

Objednávacie číslo:
FGUR049

GuaranaPlus Macacao - kakaový nápoj s MAKO 100 g

Tento výborný kakaový nápoj MACACAO je z pravej peruánskej Maky a lahodného kakaového prášku so zníženým obsahom tuku, vyrobený z nepražených vybraných kakaových bôbov z Ekvádoru, ktorý nám dodáva rodinná Čokoládovna Troubelice.

Nápoj je v pomere 50:50 tzn. v jednom balení je 50 g maky a 50 g kakaového prášku.

Náš cieľ je, aby bol nápoj nielen chutný, ale aj efektívne a pekne Vás napr. ráno tzv. "nakopol "a dodal dobrú náladu.

Maka je dvojročná bylina z čeľade kapustovitých tvoriace 15-30 cm dlhú řepovitou buľvu nápadne pripomínajúce kvaka. Jej sfarbenie je premenlivé od bielej cez žltkastú, červenkastú až fialovú. Listy sú ružičkové usporiadané, 17-35 cm dlhé. Zo stredu listovej ružice vyrastá druhým rokom lodyha nesúci strapcovité kvetenstvo.

Za farmakologické účinky buľvy maky je zodpovedný celý komplex obsahových látok. V tradičnej medicíne sa maka využíva pri liečbe neplodnosti, menštruačných porúch, chudokrvnosti, tuberkulózy, rakoviny žalúdka. Je však aj tonizujúcim a imunostimulačným prostriedkom vhodným na podporu duševnej činnosti, športových výkonov a pri liečbe schizofrénie, neuróz, anémia, nechutenstvo, chronickej zápchy, niektorých respiračných chorôb, reumatizmu a vysokého krvného tlaku.

Príprava

 • 2 čajové lyžičky v šálke zalejeme horúcim mliekom a alebo môžeme aj horúcou vodou a rozmiešame.
 • Nápoj možno pripraviť aj zo studenej vody či mlieka, ale ak si chcete vychutnať to lahodné kakao, určite by mal byť nápoj horúci. Tam sa krásne uvoľní tá lahodná chut a vôňa čerstvého kakaa.

Náš tip

 • Ak budete mať potrebu si zdravo dosladiť (nie je nutné) vyskúšajte PANELU a alebo med.

Maca (Lepidium meyeni) je prastará bylina peruánskych Ánd. Rastie v drsných podmienkach vo výškach okolo 4000 metrov nad morom. V jej koreňu podobnom malé repe s priemerom 5-8 cm je koncentrované veľké množstvo vitamínov, minerálov, aminokyselín, mastných kyselín, sterolov, saponínov, trieslovín, uhľohydrátov a vlákniny.

Používa sa pri sexuálnej impotencii mužov, frigidite žien a neplodnosti. Maca stimuluje ako mozgové centrá, tak reprodukčné orgány prostredníctvom normalizácie hormonálnej hladiny. Napomáha riešiť krízu stredného veku a manažérsky syndróm. Pomáha pri liečbe chorôb spôsobených zníženou imunitou. Zlepšuje mentálne funkcie, urýchľuje regeneráciu síl a podporuje rozvoj svalovej hmoty.

 • Min. obsah kakaového masla 10%
 • Z jedinečných ekvádorských kakaových bôbov - nepražených
 • Ekvádorské kakao

Kakaový prášok je produkt, ktorý vzniká lisovaním kakaovej hmoty, pri tomto procese sa oddelí kakaové maslo cca 45% a zvyšok hmoty čo zostane, je tzv. Kakaový koláč (torta, cocoa cake), ktorý obsahuje cca 10 až 12 % kakaového masla. Po rozdrvení "koláča" vzniká kakaový prášok.

Zloženie

 • Maca (Lepidium meyeni) - prášok z koreňa
 • Kakaový prášok natural so zníženým obsahom tuku.

Odporúčané dávkovanie

 • 2 čajové lyžičky rozmiešame v šálke s horúcim mliekom či horúcej vody.

Informácie

 • Doplnok stravy. Nie je určené deťom. Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí v suchu a tme. Neobsahuje lepok.
 • Pri výrobe kakaových produktov (hmota, maslo, prášok) nedochádza pri ich spracovaní k teplote vyššej ako 42 st.

[[ PRODUCER]]

Parametre

Forma sypké
Hmotnosť 100 g

Najlepšie hodnotené

(Hodnotilo 0 užívateľov)

  Produkt zatiaľ nebol hodnotený, buďte prvý!

Napíš svoje hodnotenie produktu GuaranaPlus Macacao - kakaový nápoj s MAKO 100 g0 % 100 %