FNUD298

Uhaste smäd: iontaky-5

Nutrend IsoDrinx 1000 g

ID {{ productCode }}

Profesionálny športový nápoj v sypkej forme, ktorý po rozmiešaní vo vode zaistí telu kvalitnú dávku energie na fyzickú aktivitu.
Viac informácií Viac informácií
{{ a.stockStatusText }} ({{ a.stockLimit }})

Produkt je dočasne vypredaný

Produkt teraz nemáme v ponuke. Porozhliadni sa po produktoch, ktoré máme na sklade.

Objednávacie číslo: FNUD298

5 % zľava

Uhaste smäd

{{ priceWithPublicCoupon | formatPrice }} €

Cena s kupónom: 
iontaky-5

{{ priceWithPublicCoupon | formatPrice }} €

Cena s kupónom:
iontaky-5
product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Nutrend IsoDrinx 1000 g
17.72
product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
17.72
product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Popis

ISODRINX je ideálny nápoj z hľadiska možnosti použitia v hypotonickom aj v izotonickom riedení. Zloženie instantného nápoja ISODRINX je inšpirované najmodernejšími výskumami z oblasti fyziológie záťaže a športovej výživy. Dôraz je kladený najmä na požiadavky ľudského organizmu v súvislosti s príjmom tekutín a minerálov v priebehu výkonu.

 • IZOtonický nápoj je určený na aktivity s veľmi vysokou intenzitou a relatívne krátkou dobou trvania (cca do 60 minút).
 • HYPOtonický nápoj užívajte v priebehu výkonov s dlhšou dobou trvania (nad 60 minút) a pri aktivitách s nižšou intenzitou, každých 10 minút 100 ml.

Izotonický nápoj má osmotický tlak rovnaký ako telesné tekutiny. Vzhľadom k tomu, že ľudský pot má nižšiu osmolalitu ako telesné tekutiny, je potrebné dbať na cielené a riadené dávkovanie. Obsah minerálov v pote je nepriamo úmerný teplote okolitého prostredia (so stúpajúcou teplotou klesá koncentrácia minerálov v pote), preto je potrebné pri teplotách nad 25 °C zvýšiť množstvo vody použitej na prípravu ISODRINXU o 10 až 20 %. Pri neúmerne zvýšenej konzumácii izotonických nápojov môže dôjsť k väčšiemu príjmu elektrolytov, než je ich výdaj, a teda k vyššiemu príjmu, než je aktuálna potreba. Dôjde tak ku zahusteniu ich koncentrácie v extracelulárnych tekutinách a k narušeniu osmotickej rovnováhy medzi extracelulárnou tekutinou a bunkami.

ISODRINX súčasne dodáva celé spektrum nevyhnutných vitamínov

Minerálna zmes je v kombinácii s jednoduchými cukrami (Glukóza, sacharóza) a s komplexnými sacharidmi (Maltodextrín), čo zaručuje efekt dodania "rýchlej" a "pozvoľnej" energie. Nápoj je v odporúčanom množstve určený pre každého jedinca k bežnému doplneniu tekutín a základných minerálov.

 • HYPOtonický nápoj užívajte v priebehu výkonu na hydratáciu organizmu.
 • IZOtonický nápoj užívajte v priebehu výkonu na doplnenie energie a stratených minerálov. Možno ho použiť aj pred pretekmi na predzásobenie sacharidmi a minerálmi.

Zloženie presne zodpovedá požiadavkám organizmu pri intenzívnej záťaži

 • Zvýšený obsah sacharidov - sacharidy 90 %, z toho jednoduché cukry 84 %.
 • Vysoká nálož energie v dávke - sacharidy 32 g, cukry 29 g.
 • Optimálny pomer minerálov - minerály vo formách maximálne využiteľných organizmom.
 • Dvojaká možnosť riedenia
  • zo 420 g (obsah balenia) získate
   • = ≫ 6 l izotonického nápoja
   • = ≫ 9 l hypotonického nápoja
  • z 1 000 g (obsah balenia) získate
   • = ≫ 14,3 l izotonického nápoja
   • = ≫ 21,5 l hypotonického nápoja.

Kvalitný pitný režim počas záťaže pomáha rýchlejšej rehydratácii organizmu a doplneniu stratených minerálov

 • efektívna hydratácia organizmu
 • doplnenie energie a podpora výkonnosti
 • doplnenie minerálnej rovnováhy

Odporúčané dávkovanie

 • Pomer riedenia pre IZOtonický nápoj je 35 g (mierne navŕšená odmerka) do 500 ml vody (osmolalita 275-305 mOsm / kg).
 • Pomer riedenia pre HYPOtonický nápoj je 35 g do 750 ml vody (osmolalita menej ako 250 mOsm / kg).

Nutričné informácie

Nutričné hodnoty a účinné látky v 100 g Dávka 35 g = 500 ml izotonického nápoja
Dávka 35 g = 750 ml hypotonického nápoja
Energetická hodnota 1 582 kJ / 372 kcal  554 kJ / 130 kcal
Tuky 0 g 0 g
- z toho Nasýtené mastné kyseliny 0 g 0 g
Sacharidy 90,0 g 31,5 g
- z toho cukry 83,6 g 29,3 g
Vláknina 0 g 0 g
Bielkoviny 0 g 0 g
Soľ 1,4 g 0,5 g
Vitamín C 129,2 mg 45,2 mg
Niacín (Vitamín B3) 25,8 mg 9,0 mg
Vitamín E 19,4 mg 6,8 mg
Kyselina pantoténová (Vitamín B5) 9,7 mg 3,4 mg
Vitamín B6 2,3 mg 0,8 mg
Riboflavín (Vitamín B2) 2,3 mg 0,8 mg
Tiamín (Vitamín B1) 1,8 mg 0,6 mg
Vitamín B12 4,0 μg 1,4 μg
Biotín 80,7 μg 28,3 μg
Kyselina listová 322,9 μg 113,0 μg
Obsah mierne navŕšenej odmerky: cca 35 g.
Obsah vitamínov v 100 g zodpovedá 161,5 % RHP *.
Obsah vitamínov v 35 g zodpovedá 56,5 % RHP, t. j. 11,3 % RHP v 100 ml izotonického nápoja a 7,5 % RHP v 100 ml hypotonického nápoja.
* RHP - referenčná hodnota príjmu.

Zloženie

 • Pomaranč: sacharóza, Glukóza, Maltodextrín, aróma, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, citran sodný, stabilizátor: karagenan, chlorid sodný, regulátor kyslosti: kyselina jablčná, glukonát vápenatý, vitamínový premix (kyselina L-askorbová, DL-α-tokoferylacetát, nikotínamid, D-pantotenát vápenatý, pyridoxín hydrochlorid, riboflavín, tiamín mononitrát, kyselina pteroylmonoglutamová, D-Biotín, kyanokobalamín), glukonát draselný, protihrudkujúce látky: fosforečnan vápenatý a oxid kremičitý, citronan horečnatý, farbivo: beta karotén. Výrobok môže obsahovať stopy sóje a mliečnej bielkoviny.
 • Zelené jablko: sacharóza, Glukóza, Maltodextrín, aróma, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, citran sodný, stabilizátor: karagenan, chlorid sodný, regulátor kyslosti: kyselina jablčná, glukonát vápenatý, vitamínový premix (kyselina L-askorbová, DL-α-tokoferylacetát, nikotínamid, D-pantotenát vápenatý, pyridoxín hydrochlorid, riboflavín, tiamín mononitrát, kyselina pteroylmonoglutamová, D-Biotín, kyanokobalamín), glukonát draselný, protihrudkujúce látky: fosforečnan vápenatý a oxid kremičitý, citronan horečnatý. Výrobok môže obsahovať stopy sóje a mliečnej bielkoviny.
 • Bitter lemon: sacharóza, Glukóza, Maltodextrín, aróma, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, citran sodný, stabilizátor: karagenan, chlorid sodný, regulátor kyslosti: kyselina jablčná, glukonát vápenatý, vitamínový premix (kyselina L-askorbová, DL-α-tokoferylacetát, nikotínamid, D-pantotenát vápenatý, pyridoxín hydrochlorid, riboflavín, tiamín mononitrát, kyselina pteroylmonoglutamová, D-Biotín, kyanokobalamín), glukonát draselný, protihrudkujúce látky: fosforečnan vápenatý a oxid kremičitý, citronan horečnatý, aróma naringín. Výrobok môže obsahovať stopy sóje a mliečnej bielkoviny.
 • Čierne ríbezle: sacharóza, Glukóza, Maltodextrín, aróma, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, citran sodný, stabilizátor: karagenan, chlorid sodný, regulátor kyslosti: kyselina jablčná, glukonát vápenatý, vitamínový premix (kyselina L-askorbová, DL-α-tokoferylacetát, nikotínamid, D-pantotenát vápenatý, pyridoxín hydrochlorid, riboflavín, tiamín mononitrát, kyselina pteroylmonoglutamová, D-Biotín, kyanokobalamín), glukonát draselný, protihrudkujúca látka: fosforečnan vápenatý, zmes koncentrátu z červenej repy a extraktu spiruliny, protihrudkujúca látka: oxid kremičitý, koncentrát z čiernej mrkvy, citronan horečnatý. Výrobok môže obsahovať stopy sóje a mliečnej bielkoviny. 
 • Grep: sacharóza, Glukóza, Maltodextrín, aróma, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, citran sodný, stabilizátor: karagenan, chlorid sodný, regulátor kyslosti: kyselina jablčná, glukonát vápenatý, vitamínový premix (kyselina L-askorbová, DL-α-tokoferylacetát, nikotínamid, D-pantotenát vápenatý, pyridoxín hydrochlorid, riboflavín, tiamín mononitrát, kyselina pteroylmonoglutamová, D-Biotín, kyanokobalamín), glukonát draselný, protihrudkujúce látky: fosforečnan vápenatý a oxid kremičitý, citronan horečnatý, aróma naringín. Výrobok môže obsahovať stopy sóje a mliečnej bielkoviny.

Doplňujúce informácie

 • Doplnok stravy.
 • Ochutený nealkoholický nápoj obohatený o vitamíny.
 • Vhodný najmä pre športovcov.
 • Nie je určené pre deti do 3 rokov.
 • Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.
 • Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, chráňte pred mrazom.
 • Vyrobené v zariadení spracúvajúcom mlieko, sóju, vajcia, kôrovce, orechy, lepok a výrobky z nich.

Výrobca: Nutrend D. S., a. s., Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Česká republika

Parametre

Forma sypké
Hmotnosť 1000 g
Špeciálne požiadavky vegan, vegetarián, bez laktózy, bez lepku, bez umelých sladidiel

Objavuje sa v kategóriách

Najlepšie hodnotené (0)

Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý!

Pridať hodnotenie

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku