scroll_to_content

MÁME VIAC AKO ...

4 mil. expedovaných objednávok
120 000 položiek vo vlastnom sklade
10 000 variant produktov
200 noviniek
150 značiek
500 000 rozdaných darčekov

Seagarden Pure Marine Collagen 300 g

Čistý morský kolagén z divoko žijúcich tresiek v Barentsovom a Nórskom mori - nedotknutej panenskej vody, ďaleko od lodných trás.
Zaregistrujte sa, prihláste sa a získajte až 10% zľavu na tento produkt!
42.00 €
-15% -6.11 €
{{ price || initialPrice | formatPrice }}
image/svg+xmluniE618

Doprava ZADARMO Objednajte nad 60 €.

Najnižšia cena za posledných 30 dní: 35.88 €

Značka: Seagarden Objednávacie číslo: FSEA004

Seagarden Pure Marine Collagen 300 g

Čistý morský kolagén je vyrobený z voľne žijúcej tresky a je hydrolyzuje na malé kolagénové peptidy. Tie majú molekulovú hmotnosť len 3 kDa (kilodaltonov), takže sú telom optimálne vstrebávané a využité. Okrem toho je morský kolagén vstrebáva v tele až 1,5krát účinnejšie ako kolagén z cicavcov. Kolagénové peptidy sú extrahované pomocou šetrné enzymatické hydrolýzy.

 • # 1 Nordic Marine Collagen
 • Čistý morský kolagén z divoko žijúcich tresiek v Barentsovom a Nórskom mori - nedotknutej panenskej vody, ďaleko od lodných trás
 • Prestížne certifikácia MSC (trvalo udržateľný rybolov) - etický rybolov, ktorý neohrozuje budúcnosť populácií rýb a ďalšie žijúce druhy
 • enzymaticky hydrolyzovaný morský kolagén typu I z čistého severského zdroja
 • Kolagénové peptidy pre optimálnu absorpciu v tele
 • 100% prírodný produkt, 95 % bielkoviny - veľmi vysoký obsah bioaktívnych aminokyselín
 • 5000 mg kolagénu na jednu porciu
 • Pre podporu aktívneho životného štýlu a optimálnu regeneráciu (pokožka, koža, väzivový aparát)

Vďaka 100 % prírodnému pôvodu a naprostej čistote vstupnej suroviny má kolagén Seagarden veľmi jemnú chuť a možno ho ľahko rozmiešať v akomkoľvek nápoji.

Čistý morský kolagén Seaagarden je vyrobený z tresčiu kože z tresiek žijúcich divoko v Nórskom a Barentsovom mori. Tieto odľahlej severnej morské plochy sú ďaleko od hlavných námorných trás, a zostávajú tak čisté a plné živín. Tresky navyše každú zimu putujú medzi Barentsovým morom, kde vyrastajú, a morom Nórskym, kde sa rozmnožujú. Sú tak v pohybe a získavajú pevnú, čistú svalovú hmotu s dokonalou štruktúrou a kvalitou. Kolagén Seeagarden nepochádza z tresiek žijúcich v umelých nádržiach.

Kolagén je prirodzenou súčasťou tela. Ide o proteín, ktorý sa nachádza v spojivovom tkanive a kožu, a je významnou časťou kĺbov a šliach. Koža sa skladá z 80 % kolagénu typu I a približne 15 % kolagénu typu III. S vekom sa schopnosť tela obnovovať kolagén zníži každý rok približne o 2 %. Pre podporu aktívneho životného štýlu aj vzhľadu je tak vhodné kolagén dopĺňať.

Kolagén Seagarden je 100 % prírodný, bez GMO, bez antibiotík a hormónov, bez lepku, laktózy a cukru. Každá šarža je testovaná na viac ako dvadsať nežiaducich látok.

O značke Seagarden
Spoločnosť Seagarden vyrába kolagén a ďalšie prírodné morské doplnky vyprodukované výlučne z voľne ulovených rýb. Je jediným producentom 100 % prírodných morských doplnkov stravy v Nórsku a jediným producentom morských kolagénových peptidov v Škandinávii.

Seagarden vznikla v roku 2000 a od začiatku stavia na myšlienkach a tradíciách siahajúcich niekoľko tisíc rokov dozadu. Svoje sídlo a výrobu má v nórskom Avaldsnes na ostrove Karmøy, ktorý bol kráľovským sídlom starovekých morských kráľov ešte pred vikingským vekom. Ľudia tu vždy žili v súlade s prírodou, živili sa rybolovom a všetkým, čo môže poskytnúť mora. Tí, ktorí tu žili, nadväzovali kontakty za morom, boli čulí obchodníci a prinášali domu nápady, vedomosti a nové impulzy. Na tieto tradície sa snažíme nadväzovať.

Čerstvé a prírodné ingrediencie
Väčšina rýb, z ktorých Seagarden vyrába svoje doplnky, je ulovená v krištáľovo čistých vodách Nórskeho mora rybári z mesta Tromso a dediny Senjahopen na severe Nórska. Každú zimu sa tam stane zázrak. Treska sa vracia z ľadových vôd Barentsovho mora na svoje pôvodné rozmnožovacie územie pri severnom nórskeho pobrežia. Táto dlhá a náročná cesta vedie k tomu, že divoká treska získa silné svaly a pevné mäso s neprekonateľnou textúrou. Barentsovo more je tiež veľmi odľahlou panenskú oblasťou bohatou na živiny. Ryby tak naberajú sily v nedotknutom mori, čo sa prejavuje na čistote a kvalite konečného produktu.

V súlade s prírodou - minimálna uhlíková stopa
Vďaka našim loveckým a rybárskym koreňom vieme, že musíme hrať v tíme s prírodou, nie proti nej. Aktívne pracujeme na minimálnych emisiách uhlíka počas výroby, prepravy a balenia. 95 % surovín sa vyrába v Nórsku, takže máme obaja kontrolu nad spracovaním surovín, takže máme kontrolu nad spracovaním surovín a zabezpečujeme krátke prepravné vzdialenosti. Morský kolagén, ktorý je vlajkovým produktom Seagarden, má certifikáciu MSC (organizácie Marine Stewardship Council) čo je záruka, že ryby pochádzajú z udržateľného rybolovu. Seagarden je tiež partnerom projektu Aquabiopro - fit, ktorý financuje EÚ, a ktorý má za cieľ znížiť množstvo odpadu a zmysluplne využiť vedľajšie produkty z rybolovu.

Starostlivá výroba
Koža z tresky, ktorá je hlavnou surovinou pre výrobu kolagénu, sa najskôr dôkladne omýva čistou vodou. Každá zásielka je tiež testovaná na viac než 20 nežiaducich prísad a kontaminantov, o tá ako priamo v Seagarden, tak aj v nezávislých laboratóriách. Výrobu tak opúšťajú iba 100 % čisté prírodné produkty. V Seagarden tiež neustále hľadáme prísady a technológie, ktoré nám pomáhajú vyrábať výrobky čo najšetrnejším a najprirodzenejším spôsobom. Výrobné procesy sú tiež sledovateľné, vďaka čomu sa naši zákazníci môžu cítiť bezpečne.

Sme vedecky založenia
Zamestnávame niektoré z popredných škandinávskych odborníkov na bielkoviny. Spolupracujeme s priekopníckymi akademickými prostrediami doma aj v zahraničí Univerzity v Bergene, Nórskym inštitútom pre výskum potravín, hospodárstva a akvakultúry, Nórskou Univerzitou vedy a technológie a Univerzitou Severného Nórska. Podieľame sa na rozvojových projektoch podporovaných inštitúciami Innovation Norway, EÚ (Aquabiopro - fit) a Research Rada. Neustále investujeme do nových štúdií, aby sme lepšie porozumeli fungovanie našich produktov.

Dlhodobá práca na skutočných a poctivých doplnkoch
Veríme v pozitívny prínos pre každého jednotlivca prostredníctvom dobrých produktov, životnému prostrediu prostredníctvom udržateľnej výroby a miestnej komunite prostredníctvom pracovných miest. Veríme, že sa nikdy neprestaneme učiť a vytrvalo pracovať, aby sme sa zlepšovali. Veríme vo vedu, starobylé tradície, v čerstvé suroviny a čisté výrobky. Veríme v dlhodobú prácu na skutočných a poctivých doplnkoch, ktoré sú dobré pre nás ľudí a pre prírodu, v ktorej žijeme.

Odporúčané dávkovanie

 • Zmiešajte 5 g (cca 1 polievková lyžica) so 150 ml vody alebo džúsu (možno pridať do studeného i teplého nápoja).
 • Miešajte kým sa prášok nerozpustí.
 • Okamžite vypite.
 • Balenie obsahuje 60 dávok.

Nutričné informácie

5 g (zodpovedá dennej dávke)
Energetická hodnota 19 kcal / 78 kJ
Vláknina 5 g
Tuk < 0,5 g
Cukry 0 g
Soľ 0,05 g
Sodík 0,025 g
Kolagénové peptidy 5000 mg

Zloženie

 • Kolagénový peptidový prášok z hydrolyzovanej rybie koža (treska - Gadus morhua)

Informácie

 • Doplnok stravy.
 • nie je náhradou pestrej stravy.
 • Neprekračujte odporúčanú dávku.
 • Skladujte v suchu, chlade a mimo dosahu detí.
 • Chráňte pred priamym slnečným žiarením.
 • Môže obsahovať stopy mäkkýšov.

Parametre

Forma sypké
Hmotnosť 300 g

Najlepšie hodnotené

(Hodnotilo 0 užívateľov)

  Produkt zatiaľ nebol hodnotený, buďte prvý!

Napíš svoje hodnotenie produktu Seagarden Pure Marine Collagen 300 g0 % 100 %