scroll_to_content

MÁME VIAC AKO ...

4 mil. expedovaných objednávok
120 000 položiek vo vlastnom sklade
10 000 variant produktov
200 noviniek
150 značiek
500 000 rozdaných darčekov

Survival Thermogenic Extreme Fair Power 120 kapsúl

Survival Thermogenic Extreme Fair Power 120 kapsúl
zákazníci hodnotia tento produkt na 100%
Vysoko účinný spaľovač tukov s preverenou kombináciou účinných termogénnych látok.

Produkt je dočasne vypredaný.

Produkt teraz nemáme v ponuke. Nájdite si prosím produkt, ktorý máme na sklade.

Objednávacie číslo:
FSRV055

Survival Thermogenic Extreme Fair Power 120 kapsúl

Thermogenic Extreme Fair Power® je v súčasnosti (2019) najsilnejším komplexným doplnkom športovej výživy pre všetkých športovcov, usilujúcich o podporu spaľovania podkožných tukov.

Obsahuje unikátnu kombináciu 12 účinných a vedeckými výskumami overených látok (kompletný opis vrátane odkazov na štúdie nájdete nižšie). Táto novinka spoločnosti Survival je silnejšou a ešte účinnejšou verziou obľúbeného Thermogenic Fair Power® , ktorého sa len v Českej republike predalo viac ako 30 000 kusov.

Ak porovnáte zloženie Thermogenic Extreme Fair Power® s akýmkoľvek (!) doplnkom stravy na podporu spaľovania tukov, sami si overíte, že nový "Extreme" je tým najsilnejším suplementom, aký súčasný trh so športovou výživou ponúka.

Thermogenic Extreme Fair Power® s obľubou používajú

 • rekreační športovci
 • siloví športovci (kulturistika, fitness, silový trojboj, vrh guľou, hod kladivom, šprint, plávanie na krátke vzdialenosti a i.)
 • silovo-vytrvalostní športovci (futbal, ľadový hokej, pozemný hokej, rugby, basketbal, behy a plávanie na stredné vzdialenosti a i.)
 • vytrvalostní športovci (behy od 1 500 m vyššie, diaľkové plávanie, triatlon, cyklistika, beh na lyžiach a i.)

Zloženie Thermogenic Extreme Fair Power®

Väčšina produktov určených na podporu spaľovania tukov stavia iba na kombinácii kofeínu a niektorých vybraných látok, ktoré ale veľakrát nijako nesúvisia s tým, čo od nich užívateľ očakáva - podporu spaľovania tukov. Koniec koncov, kto Vám z výrobcov, ponúkajúcich spaľovače tukov, férovo prezradí všetko o látkach, ktoré sa v receptúre daného produktu nachádzajú, a presne zdôvodní, prečo ktorú z nich použil? Nechceli by ste sami vedieť, prečo sa v receptúre nachádza tá či oná látka a čo v tele robí?

Thermogenic Extreme Fair Power® nadväzuje na svojho úspešného predchodcu Thermogenic Fair Power® (ktorý odporúčame zaradiť v prvých týždňoch do redukčných diét, viď popis v sekcii "odporúčané dávkovanie"). Ten sa stal a v súčasnosti stále je bestsellerom na českom trhu, a to jednak kvôli účinkom podporujúcim spaľovanie tukov, jednak kvôli účinkom stimulačným.

Nová, "extrémna" verzia tohto spaľovača, kombinuje 12 synergicky pôsobiacich látok, kde každá jedna z nich má v receptúre svoje oprávnené a zdôvodnené miesto, ktoré je podložené vedeckými výskumami i praxou. Posúďte nižšie sami (čísla v zátvorkách v nasledujúcom texte odkazujú na štúdie, ktoré sú vypísané v závere opisu).

 • Synefrín - citrusové plody sú veľmi bohaté na tzv. bioflavonoidy a jedným z nich je práve synefrín. Ten sa prirodzene nachádza v Pomarančovníku horkom (lat. Citrus aurantium). Oproti skôr používanému (a už dlho zakázanému) efedrínu nemá synefrín nežiaduci vplyv na krvný tlak a srdcovú frekvenciu. U žien sa tiež preukázalo, že pridanie synefrínu k bežnému jedlu zvyšuje jeho termický efekt, tzn. množstvo energie potrebné na spracovanie prijatých živín - čím viac, tým lepšie na chudnutie (1). Aby ste mohli všetky tieto výhody synefrínu využiť naplno, obohatili sme Thermogenic Extreme Fair Power® maximálnym množstvom povoleným českou legislatívou, teda 20 mg synefrínu v jednej dennej dávke.
 • Naringín a hesperidín sa prirodzene nachádzajú v citrusových plodoch. Spoločne so synefrínom vytvárajú synergickú trojicu, ktorá by nemala chýbať v žiadnom suplemente, podporujúcom spaľovanie tukov. Treba podotknúť, že na prijatie účinného množstva naringínov a hesperidínu z bežnej stravy by ste museli na základe dostupných analytických výskumov zjesť až 3,5 kilogramu pomarančov spoločne so 6 kusmi citrónov (2).
 • Kofeín je substanciou, ktorá nemá svoje miesto v receptúre Thermogenic Extreme Fair Power® len kvôli svojim preukázateľným účinkom na zvýšenie čulosti počas intenzívneho fyzického výkonu, ale aj preto, že pri redukčnej diéte je v prípade pravidelnej konzumácie kofeínu rýchlosť metabolizmu udržaná na vyššej hodnote oproti stavu kofeínovej zdržanlivosti (3).
 • HCA = kyselina hydroxycitrónová je aktívnou látkou prirodzene sa vyskytujúcou v rastline zvanej Garcínia kambodžská (lat. Garcinia cambogia). Kyselina hydroxycitrónová má schopnosť v tele blokovať špecifický enzým, ktorý stojí za tvorbou mastných kyselín (súčasť tukov). Tým ovplyvňuje metabolizmus tukov a prispieva tak ku kontrole telesnej hmotnosti.
 • Extrakt zo zeleného čaju - zelený čaj prirodzene obsahuje polyfenoly, čiže látky prirodzene sa vyskytujúce v rastlinách. V zelenom čaji sú to tzv. katechíny. Tieto látky však vedia nielen prispieť k zvýšeniu antioxidačnej kapacity tela (dôležitej pri pravidelnej fyzickej záťaži), ale aj ku nastaveniu optimálnych podmienok na redukciu hmotnosti. Extrakt zo zeleného čaju má totiž pozitívny vplyv na využívanie tukov ako zdrojov energie (4). Navyše jeho použitie s kofeínom sa na uvedené účinky javí ako dokonale pôsobiaca kombinácia (5).
 • Extrakt z kajenského korenia - ako iste viete, stačí málo a kajenské korenie vám urobí z jedla doslova pekelnú záležitosť. Tento ostrý chuťový vnem spôsobuje látka zvaná kapsaicín. Extrakt z kajenského korenia sme do receptúry Thermogenic Extreme Fair Power® nedali kvôli tomu, aby ste každú kapsulu doslova pocítili (kapsuly sa prehĺtajú vcelku, cítiť teda nie je), ale aby ste vytvorili optimálne podmienky na spaľovanie tukov. Kapsaicín totiž pri redukčnej diéte pomáha zvýšiť využitie tukov ako zdrojov energie a tiež má vplyv na zachovanie termického efektu, ktorý pri redukčnej diéte prirodzene klesá (6). Zvýšené spaľovanie tukov bolo pozorované aj pri aeróbnych aktivitách (7). Kapsaicín je tiež účinnou látkou, ktorá pomáha zachovať zvýšený metabolizmus tukov aj v udržiavacej fáze po absolvovanej redukcii hmotnosti (8).
 • Extrakt z čierneho korenia je nemenej dôležitou látkou v receptúre, pretože špecifické látky (najmä piperín), prirodzene sa vyskytujúce v čiernom korení, napomáhajú k vstrebávaniu a lepšiemu využitiu látok prítomných v receptúre Thermogenic Extreme Fair Power®.
 • Extrakt z guarany - Paulíniu nápojovú, lat. Paullinia cupana, ako prirodzený zdroj kofeínu používali vo svojej medicíne už amazonskí indiáni kvôli jej stimulačným účinkom. Kofeín sa však z guarany vďaka tzv. tanínom uvoľňuje pozvoľna a má tak dlhotrvajúci účinok (9). Prítomnosť čistého kofeínu a guarany tak v receptúre Thermogenic Extreme Fair Power® vytvára synergickú kombináciu, podporujúcu už opísané pozitívne účinky kofeínu.
 • Extrakt z banaba - banaba (Lagerstrémia nádherná / lat. Lagerstroemia speciosa) je rastlina bohatá na fytochemikálie. Extrakt z banaba bol vybraný vďaka vysokému obsahu kyseliny korosolovej. Kyselina korosolová účinne prispieva ku kontrole telesnej hmotnosti.
 • Extrakt z Chaluhy bublinatej - Chaluha bublinatá (lat. Fucus vesiculosus), čiže kelp, je morskou riasou, ktorá je prirodzeným zdrojom jódu. Dostatočný príjem jódu je nutný na správne fungovanie štítnej žľazy. Štítna žľaza okrem iného určuje rýchlosť metabolických procesov v tele, ktoré umožňujú efektívne spaľovanie tukov. Chaluha bublinatá tak prispieva ku kontrole telesnej hmotnosti a tiež k pocitu sýtosti.
 • Vitamín B3 - kyselina nikotínová uzatvára kompletný zoznam 12 účinných látok. Keďže sme si vedomí, že redukčná fáza dokáže byť niekedy veľmi psychicky náročná, rozhodli sme sa obohatiť receptúru Thermogenic Extreme Fair Power® o vitamín B3, ktorý prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, k normálnej činnosti nervovej sústavy a tiež k psychickej činnosti. Ďalej vitamín B3 prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy. Menované účinky sú potvrdené dokonca oficiálnou európskou legislatívou.

Zdroje:

 1. Gougeon, R., Harrigan, K., Tremblay, J.-F., Hedrei, P., Lamarche, M., & Morais, J. A. (2005). Increase in the thermic effect of food in women by adrenergic amines Extracted from citrus aurantium. Obesity Research, 13 (7), 1187-1194.
 2. Peterson, J. J., Beecher, G. R., Bhagwat, S. A., Dwyer, J. T., Gebhardt, S. E., Haytowitz, D. B., & Holden, J. M. (2006). Flavanones in grapefruit, lemons, and limes: A compilation and review of the data from the analytical literature. Journal of Food Composition and Analysis, 19, S74-S80.
 3. Davoodi, SH, Hajimiresmaiel, SJ, Ajami, M., Mohseni-Bandpei, A., Ayatollah, SA, Dowlatshahi, K.,... Pazoki-Toroudi, H. (2014). Caffeine treatment prevented from weight Regain after calorie shifting diét induced weight loss. Iranian Journal of Pharmaceutical Research?: IJPR, 13 (2), 707-718.
 4. Dulloo, A. G., Duret, C., Rohrer, D., Girardier, L., Mensi, N., Fathi, M.,... Vandermander, J. (1999). Efficacy of a green tea extract rich in catechin polyphenols and caffeine in increasing 24-h energy expenditure and fat oxidation in humans. The American Journal of Clinical Nutrition, 70 (6), 1040-1045.
 5. Hursel, R., & Westerterp-Plantenga, M. S. (2009). Green tea catechin plus caffeine supplementation to a high-proteín diét has no additional effect on body weight maintenance after weight loss. The American Journal Of Clinical Nutrition, 89 (3), 822-830.
 6. Janssens, P. L. H. R., Hursel, R., Martens, E. A. P., & Westerterp-Plantenga, M. S. (2013). Acute effects of capsaicin on energy expenditure and fat oxidation in negative energy balance. Ploche One, 8 (7), e67786.
 7. Shin, K. O., & Moritani, T. (2007). Alterations of autonomic nervous activity and energy metabolism by capsaicin ingestion during aerobic exercise in healthy men. Journal of Nutritional Science and vitaminológmi, 53 (2), 124-132.
 8. Lejeune, M. P. G. M., Kovacs, E. M. R., & Westerterp-Plantenga, M. S. (2003). Effect of capsaicin on substrát oxidation and weight maintenance after modest body-weight loss in human subjects. The British Journal of Nutrition, 90 (3), 651-659.
 9. Smith, N., & Atroch, A. L. (2010). Guarana 's Journey from Regional Tonic to Aphrodisiac and Global Energy Drink. Evidence-Based Complementary and Alternative Medicine: ECAM, 7 (3), 279-282.

Odporúčané dávkovanie

 • Prvé 4 týždne redukčnej diéty použite podľa odporúčaného dávkovania "základnú" verziu Thermogenic Fair Power.
 • V ďalších 4 - 8 týždňoch zaraďte Thermogenic Extreme Fair Power® v nižšie uvedenom dávkovaní.
 • Odporúčanou dennou dávkou Thermogenic Extreme Fair Power® sú 4 kapsuly denne rozdelené do dvoch dávok.
 • Vhodné je použitie v dopoludňajších hodinách (2 kapsuly) a cca 30 minút pred tréningom (2 kapsuly).
 • Ak máte dopoludňajší tréning, užite prvé 2 kapsuly pred ním a ďalšie 2 kapsuly popoludní.
 • V netréningové dni užite 2 kapsuly dopoludnia a 2 kapsuly popoludní.
 • Vzhľadom na stimulačné účinky nepoužívajte večer a pred spaním.

Nutričné informácie

Účinné látky 4 kapsuly
Synefrín 20 mg
Kofeín 160 mg
Naringín 600 mg
Hesperidín 100 mg
Kyselina hydroxycitrónová (HCA) 250 mg
Extrakt zo zeleného čaju 250 mg
Extrakt z kajenského korenia 130 mg
Extrakt z čierneho korenia 20 mg
Extrakt z guarany 100 mg
Extrakt z banaba 75 mg
Extrakt z Chaluhy bublinatej 50 mg
Vitamín B3 8 mg

Zloženie

 • Naringín (98 %, prírodný), extrakt z Garcínie kambodžskej (obsahuje 50 % HCA), jedlá želatína (transparentná želatínová kapsula), extrakt zo zeleného čaju (obsahuje 50 % polyfenolov), kofeín bezvodý, extrakt z kajenského korenia (obsahuje 10 % kapsaicínu), protihrudkujúca látka fosforečnan vápenatý, hesperidín, extrakt z guarany (obsahuje 10 % kofeínu), extrakt z banaba (obsahuje 10 % kyseliny korosolovej), Chaluha bublinatá, protihrudkujúca látka horečnaté soli mastných kyselín, extrakt z čierneho korenia, extrakt z Pomarančovníka horkého (obsahuje 95 % synefrínu), kyselina nikotínová (vitamín B3).

Doplňujúce informácie

 • Doplnok stravy.
 • Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.
 • Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy.
 • Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy.
 • Ukladajte mimo dosahu detí.
 • Dbajte na rôznorodú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl.
 • V prípade akýchkoľvek ťažkostí po užití prípravku prerušte jeho užívania.
 • Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.
 • Skladujte a uchovávajte v suchu, chráňte pred teplom a mrazom, chráňte pred priamym slnečným žiarením.
 • Po otvorení vždy starostlivo uzatvárajte a spotrebujte do 6 mesiacov.

Výrobca: Sport Wave, s. r. o., Bruslařská 1185/16, 102 00 Praha 10, Česká republika

Parametre

Forma kapsle
Kapsle 120

Najlepšie hodnotené

zákazníci hodnotia tento produkt na 100%

(Hodnotilo 1 užívateľov)

Karin Bendová

8. 11. 2017
100%

Mohu všem doporučit. Po prvním balení 5kg dolů :)))

Napíšte svoje hodnotenie produktu Survival Thermogenic Extreme Fair Power 120 kapsúl0 % 100 %