scroll_to_content

MÁME VIAC AKO ...

4 mil. expedovaných objednávok
120 000 položiek vo vlastnom sklade
10 000 variant produktov
200 noviniek
150 značiek
500 000 rozdaných darčekov

Survival Thermogenic Extreme Fair Power 120 kapsúl

zákazníci hodnotia tento produkt na 100%
Vysoko účinný spaľovač tukov s najosvedčenejšou kombináciou účinných termogénnych látok.
Hľadáte ďalšie skvelé ceny? Pozrite sa na aktuálnu akčnú ponuku!
31.50 €
-15% -4.64 €
{{ price || initialPrice | formatPrice }}
image/svg+xmluniE618

Doprava ZADARMO Objednajte nad 60 €.

Najnižšia cena za posledných 30 dní: 26.85 €

Značka: Survival Objednávacie číslo: FSRV055

Survival Thermogenic Extreme Fair Power 120 kapsúl

Thermogenic Extreme Fair Power® je v súčasnosti (2019) najvýkonnejší komplexný doplnok športovej výživy pre všetkých športovcov, ktorí chcú podporiť spaľovanie podkožného tuku. Obsahuje jedinečnú kombináciu 12 účinných látok overených vedeckým výskumom (úplný opis vrátane odkazov na štúdie nájdete nižšie). Tento nový produkt od spoločnosti Survival je silnejšou a ešte účinnejšou verziou obľúbeného Thermogenic Fair Power®, ktorého sa len v Českej republike predalo viac ako 30 000 kusov. Ak porovnáte zloženie Thermogenic Extreme Fair Power® s akýmkoľvek (!) výživovým doplnkom na podporu spaľovania tukov, sami uvidíte, že nový "Extreme" je najsilnejším doplnkom, aký súčasný trh so športovou výživou ponúka.

Väčšina produktov určených na podporu spaľovania tukov sa spolieha na kombináciu kofeínu a niekoľkých vybraných látok, ktoré často nesúvisia s tým, čo používateľ očakáva - podporu spaľovania tukov. Veď kto z výrobcov ponúkajúcich spaľovače tukov vám úprimne povie všetko o látkach, ktoré sú v zložení daného produktu, a prečo presne použil ktoré z nich? Nechceli by ste sami vedieť, prečo je v recepte tá či oná látka a čo v tele robí?

Thermogenic Extreme Fair Power® nadväzuje na svojho veľmi úspešného predchodcu Thermogenic Fair Power® (ktorý odporúčame zaradiť do prvých týždňov redukčných diét, pozri popis v časti "odporúčané dávkovanie"). Stal sa a v súčasnosti je stále najpredávanejším produktom na českom trhu, a to pre svoje spaľovanie tukov a stimulačné účinky. Nová "extrémna" verzia tohto spaľovača kombinuje 12 synergických látok, pričom každá z nich má vo vzorci svoje oprávnené a opodstatnené miesto, ktoré je podložené vedeckým výskumom a praxou. Posúďte sami (čísla v zátvorkách v nasledujúcom texte sa vzťahujú na štúdie uvedené na konci opisu).
 • Synefrín - citrusové plody sú veľmi bohaté na tzv. bioflavonoidy. Jedným z bioflavonoidov je synefrín. Prirodzene sa vyskytuje v divokom pomaranči (Citrus aurantium). V porovnaní s predtým používaným (a dlho zakázaným) efedrínom nemá synefrín žiadne nepriaznivé účinky na krvný tlak a srdcovú frekvenciu. U žien sa tiež ukázalo, že pridanie synefrínu k bežnému jedlu zvyšuje jeho termický účinok, t. j. množstvo energie potrebnej na spracovanie prijatých živín - čím viac, tým lepšie pre chudnutie(1). Aby ste mohli naplno využiť všetky tieto výhody synefrínu, obohatili sme Thermogenic Extreme Fair Power® o maximálne množstvo povolené českou legislatívou, t. j. 20 mg synefrínu v jednej dennej dávke.
 • Naringín a hesperidín sa prirodzene nachádzajú v citrusových plodoch. Spolu so synefrínom tvoria synergickú trojicu, ktorá by nemala chýbať v žiadnom doplnku na spaľovanie tukov. Treba poznamenať, že na to, aby ste prijali účinné množstvo naringínu a hesperidínu z bežnej stravy, by ste podľa dostupných analytických výskumov museli zjesť až 3,5 kilogramu pomarančov a 6 citrónov(2).
 • Kofeín je látka, ktorá má svoje miesto v zložení Thermogenic Extreme Fair Power® nielen pre svoje preukázané účinky na zvýšenie bdelosti počas intenzívneho fyzického výkonu, ale aj preto, že počas redukčnej diéty sa rýchlosť metabolizmu udržiava na vyššej hodnote pri pravidelnej konzumácii kofeínu v porovnaní so stavom bez kofeínu(3).
 • HCA alebo kyselina hydroxycitrónová je účinná látka, ktorá sa prirodzene nachádza v rastline nazývanej Garcinia cambogia. Kyselina hydroxycitrónová má schopnosť blokovať špecifický enzým v tele, ktorý stojí za tvorbou mastných kyselín (súčasť tukov). To ovplyvňuje metabolizmus tukov, a tým prispieva k regulácii hmotnosti.
 • Extrakt zo zeleného čaju - zelený čaj prirodzene obsahuje polyfenoly alebo látky prirodzene sa vyskytujúce v rastlinách. V zelenom čaji sú to tzv. katechíny. Tieto látky však môžu prispieť nielen k zvýšeniu antioxidačnej kapacity organizmu (čo je dôležité pre pravidelné fyzické cvičenie), ale aj k vytvoreniu optimálnych podmienok pre chudnutie. Extrakt zo zeleného čaju má pozitívny vplyv na využívanie tukov ako zdroja energie(4). Navyše sa zdá, že jeho použitie s kofeínom je dokonalou kombináciou pre tieto účinky(5).
 • Výťažok z kajenského korenia - ako viete, stačí trochu kajenského korenia, aby sa vaše jedlo stalo doslova pekelnou záležitosťou. Tento štipľavý chuťový vnem spôsobuje látka nazývaná kapsaicín. Výťažok z kajenského korenia sme do receptúry Thermogenic Extreme Fair Power® nedali preto, aby ste doslova cítili každú kapsulu (kapsule sa prehĺtajú celé, takže ich necítite), ale aby sme vytvorili optimálne podmienky na spaľovanie tukov. Kapsaicín pomáha zvýšiť využitie tuku ako zdroja energie počas redukčnej diéty a tiež pomáha udržať termický efekt, ktorý sa počas redukčnej diéty prirodzene znižuje(6). Zvýšené spaľovanie tukov bolo pozorované aj počas aeróbnych aktivít(7). Kapsaicín je tiež účinná látka, ktorá pomáha udržiavať zvýšený metabolizmus tukov aj v udržiavacej fáze po strate hmotnosti(8).
 • Extrakt z čierneho korenia je rovnako dôležitou zložkou prípravku, pretože špecifické látky (najmä piperín) prirodzene sa vyskytujúce v čiernom korení napomáhajú vstrebávaniu a lepšiemu využitiu látok obsiahnutých v prípravku Thermogenic Extreme Fair Power®.
 • Extrakt z guarany - Guaranu ako prírodný zdroj kofeínu používali vo svojej medicíne amazonskí Indiáni pre jej povzbudzujúce účinky. Kofeín sa však z guarany uvoľňuje pomaly vďaka trieslovinám, a preto má dlhšie trvajúci účinok(9). Prítomnosť čistého kofeínu a guarany vo vzorci Thermogenic Extreme Fair Power® tak vytvára synergickú kombináciu podporujúcu už popísané pozitívne účinky kofeínu.
 • Banaba extrakt - banaba (lat. Lagerstroemia speciosa) je rastlina bohatá na fytochemikálie. Extrakt z banaby bol vybraný pre vysoký obsah kyseliny korosolovej. Kyselina korosolová účinne prispieva ku kontrole hmotnosti.
 • Extrakt z morských rias - morské riasy (lat. Fucus vesiculosus) alebo kelp sú morské riasy, ktoré sú prírodným zdrojom jódu. Pre správne fungovanie štítnej žľazy je potrebný dostatočný príjem jódu. Štítna žľaza okrem iného určuje rýchlosť metabolických procesov v tele, čo umožňuje účinné spaľovanie tukov. Morské riasy tak prispievajú k regulácii hmotnosti a tiež k pocitu sýtosti.
 • Úplný zoznam 12 účinných látok dopĺňa vitamín B3 - kyselina nikotínová (vitamín B3). Keďže sme si vedomí, že redukčná fáza môže byť niekedy psychicky veľmi náročná, rozhodli sme sa obohatiť receptúru Thermogenic Extreme Fair Power® o vitamín B3, ktorý prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, normálnej činnosti nervového systému a psychickej činnosti. Okrem toho vitamín B3 pomáha znižovať mieru únavy a vyčerpania. Tieto účinky potvrdzujú aj oficiálne európske právne predpisy.

Zdroje:

 1. Gougeon, R., Harrigan, K., Tremblay, J.-F., Hedrei, P., Lamarche, M., & Morais, J. A. (2005). Zvýšenie termického účinku potravy u žien adrenergnými amínmi získanými z citrus aurantium. Výskum obezity, 13(7), 1187-1194.
 2. Peterson, J. J., Beecher, G. R., Bhagwat, S. A., Dwyer, J. T., Gebhardt, S. E., Haytowitz, D. B., & Holden, J. M. (2006). Flavanones in grapefruit, lemons, and limes: A compilation and review of the data from the analytical literature. Journal of Food Composition and Analysis, 19, S74-S80.
 3. Davoodi, S. H., Hajimiresmaiel, S. J., Ajami, M., Mohseni-Bandpei, A., Ayatollahi, S. A., Dowlatshahi, K., ... Pazoki-Toroudi, H. (2014). Caffeine treatment prevented from weight regain after calorie shifting diet induced weight loss. Iranian Journal of Pharmaceutical Research?: IJPR, 13(2), 707-718.
 4. Dulloo, A. G., Duret, C., Rohrer, D., Girardier, L., Mensi, N., Fathi, M., … Vandermander, J. (1999). Účinnosť extraktu zo zeleného čaju bohatého na katechínové polyfenoly a kofeín pri zvyšovaní 24-hodinového energetického výdaja a oxidácie tukov u ľudí. The American Journal of Clinical Nutrition, 70(6), 1040-1045.
 5. Hursel, R., & Westerterp-Plantenga, M. S. (2009). Dopĺňanie katechínu zo zeleného čaju a kofeínu k vysokobielkovinovej diéte nemá žiadny ďalší účinok na udržanie telesnej hmotnosti po schudnutí. The American Journal Of Clinical Nutrition, 89(3), 822-830.
 6. Janssens, P. L. H. R., Hursel, R., Martens, E. A. P., & Westerterp-Plantenga, M. S. (2013). Acute effects of capsaicin on energy expenditure and fat oxidation in negative energy balance. PloS One, 8(7), e67786.
 7. Shin, K. O., & Moritani, T. (2007). Zmeny autonómnej nervovej aktivity a energetického metabolizmu po požití kapsaicínu počas aeróbneho cvičenia u zdravých mužov. Journal of Nutritional Science and Vitaminology, 53(2), 124-132.
 8. Lejeune, M. P. G. M., Kovacs, E. M. R., & Westerterp-Plantenga, M. S. (2003). Vplyv kapsaicínu na oxidáciu substrátov a udržanie hmotnosti po miernom znížení telesnej hmotnosti u ľudí. The British Journal of Nutrition, 90(3), 651-659.
 9. Smith, N., & Atroch, A. L. (2010). Guaraná's Journey from Regional Tonic to Aphrodisiac and Global Energy Drink. Evidence-Based Complementary and Alternative Medicine: eCAM, 7(3), 279-282.

Odporúčané dávkovanie

 • Počas prvých 4 týždňov diéty na chudnutie používajte "základnú" verziu Thermogenic Fair Power podľa odporúčaného dávkovania.
 • Počas nasledujúcich 4-8 týždňov užívajte Thermogenic Extreme Fair Power ® v dávke uvedenej nižšie
 • Odporúčaná denná dávka Thermogenic Extreme Fair Power ® sú 4 kapsule denne rozdelené do dvoch dávok
 • Vhodné na užívanie ráno (2 kapsule) a približne 30 minút pred tréningom (2 kapsule)
 • Ak máte ranný tréning, užite prvé 2 kapsule pred ním a ďalšie 2 kapsule popoludní
 • V netréningové dni užívajte 2 kapsule ráno a 2 kapsule popoludní
 • S ohľadom na stimulačné účinky nepoužívajte večer a pred spaním

Aktívne zložky

4 kapsule
synefrín 20 mg
kofeín 160 mg
naringin 600 mg
hesperidin 100 mg
kyselina hydroxycitrónová (HCA) 250 mg
extrakt zo zeleného čaju 250 mg
extrakt z kajenského korenia 130 mg
extrakt z čierneho korenia 20 mg
extrakt z guarany 100 mg
banaba extrakt 75 mg
extrakt z morských rias 50 mg
vitamín B3 8 mg

Zloženie:

 • Naringín (98 %, prírodný), extrakt z garcínie kambodžskej (obsahuje 50 % HCA), jedlá želatína (priehľadná želatínová kapsula), extrakt zo zeleného čaju (obsahuje 50 % polyfenolov), bezvodý kofeín, extrakt z kajenského korenia (obsahuje 10 % kapsaicínu), protihrudkujúca látka fosforečnan vápenatý, hesperidín, extrakt z guarany (obsahuje 10 % kofeínu), extrakt z banaby (obsahuje 10 % kyseliny korosolovej), žuvačka, protihrudkujúca látka - horečnaté soli mastných kyselín, extrakt z čierneho korenia, extrakt z divokého pomaranča (obsahuje 95 % synefrínu), kyselina nikotínová (vitamín B3)

Informácie

 • Doplnok stravy.
 • Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.
 • Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy.
 • Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy.
 • Uchovávajte mimo dosahu detí.
 • Dodržiavajte pestrú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl.
 • V prípade akýchkoľvek ťažkostí po užití prípravku prerušte jeho užívanie.
 • Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym používaním alebo skladovaním.
 • Skladujte a udržiavajte v suchu, chráňte pred teplom a mrazom, chráňte pred priamym slnečným žiarením.
 • Po otvorení vždy starostlivo uzavrite a spotrebujte do 6 mesiacov.

Výrobca: Sport Wave, s. r. o., Bruslařská 1185/16, 10200 Praha 10

Parametre

Forma kapsule
Veľkosť balenia (kapsule) 120 kapsúl

Najlepšie hodnotené

zákazníci hodnotia tento produkt na 100%

(Hodnotilo 1 užívateľov)

5 100%

Mohu všem doporučit. Po prvním balení 5kg dolů :)))

Napíš svoje hodnotenie produktu Survival Thermogenic Extreme Fair Power 120 kapsúl0 % 100 %