scroll_to_content

MÁME VIAC AKO ...

4 mil. expedovaných objednávok
120 000 položiek vo vlastnom sklade
10 000 variant produktov
200 noviniek
150 značiek
500 000 rozdaných darčekov

Sizeandsymmetry Tribulus Testo X-Blend 120 kapsúl

Špeciálne silný prírodný produkt vyvinutý na zvýšenie hladiny testosterónu v tele, zabezpečujúceho nárast svalovej hmoty, možnosť zníženia množstva tukového tkaniva a ovplyvnenia silových schopností a ich rozvoja.
Prihlásením alebo registráciou ušetríte 5 až 10 %!
22.00 €
-23% -5.03 €
{{ price || initialPrice | formatPrice }} €
image/svg+xmluniE618

Doprava ZADARMO Objednajte nad 60 €.

Značka: SizeAndSymmetry Objednávacie číslo: FSAS048

Sizeandsymmetry Tribulus Testo X-Blend 120 kapsúl

Sizeandsymmetry Testo X-Blend kombinuje špecifické látky so synergickým pôsobením na produkciu testosterónu ako najsilnejšieho pohlavného mužského hormónu, zabezpečujúceho nárast svalovej hmoty a možnosť znižovania množstva tukového tkaniva. Vďaka pôsobeniu na mužské pohlavné hormóny môže tiež ovplyvniť silové schopnosti a ich rozvoj.

Špeciálne silný produkt vyvinutý na prírodné zvýšenie hladiny testosterónu v tele.

 • Tribulus terrestris je rastlina, ktorá rastie v niekoľkých častiach sveta - v USA, v južnej Amerike, Mexiku, Španielsku, Indii, Číne a v Bulharsku. Originálne Tribulus obsahuje 40-60×vyššie množstvo Protodioscínu v sušine oproti Tribulusu z ostatných častí sveta. Práve originálny Tribulus využíva aj Sizeandsymmetry Tribulus Testo X-Blend. Steroidné saponíny a látka Protodioscín majú schopnosť ovplyvniť produkciu mužského pohlavného hormónu testosterónu, ktorý je zodpovedný za vybudenie anabolickej odpovede na silový tréning a podporuje sarkoplazmatickú hypertrofiu (rast) svalového tkaniva a zníženie množstva telesného tuku.
 • Kyselina D-asparágová (DAA) "narovnáva" zníženú hladinu mužského pohlavného hormónu testosterónu. K tomu dochádza vplyvom intenzívneho silového tréningu alebo pri prolongovanej kalorickej reštrikcii. Táto pravotočivá aminokyselina sa uchytila v športovej výžive a pri krátkodobej expozícii dokáže navýšiť hladinu testosterónu až o 60 %. Tým napomáha nielen zvýšeniu libida, sexuálnej žiadostivosti, ale aj rastu svalovej hmoty.
 • Maca (peruánska) je často označovaná ako "superfood" - superpotravinu, ktorá sa stáva v súčasnej dobe veľmi populárnou. Pestuje sa vo výšinách peruánskych Ánd a jej účinky majú pozitívny vplyv na vitalitu, plodnosť či sexualitu (libido). Vďaka tomuto je popisovaný aj jej vplyv na hladinu testosterónu a tým aj na hypertrofiu alebo zmenu telesného zloženia v zmysle nižšej hladiny telesného tuku. Maca je koreňová zelenina, ktorá pripomína repu, koreň je veľký asi 3-6 cm v priemere a cca 5 cm dlhý. Prášok z červenej macy má oproti čiernej a bielej odrode jemnejšiu a menej výraznú karamelovú chuť. Maca koreň používali Indiáni v Peru ako zásadnú zložka pre zdravie po tisíce rokov. Prášok z macy obsahuje množstvo vitamínov, minerálnych látok a esenciálnych aminokyselín.
 • ŽenŠen je veľmi populárny už po tisíce rokov v ázijskej kultúre, a to vďaka svojej širokej pôsobnosti vo vzťahu k podpore zdravia. Prispieva k normálnej hladine glukózy v krvi a tým i ku stabilizácii výkonu nielen silového, ale i vytrvalostného. Podporuje fyzický výkon, pomáha udržiavať fyzické a duševné schopnosti a dobré sexuálne vzťahy vďaka zvyšovaniu libida a sexuálnej žiadostivosti.
 • Vitamín D3 je v tukoch rozpustný vitamín, ktorý je syntetizovaný prevažne pokožkou pôsobením slnečného žiarenia. V malom množstve sa nachádza v jedle ako je tuniak, makrela, sardinka, vajcia alebo mlieko, alebo sa môže konzumovať prostredníctvom suplementácie. Vitamín D3 má pozitívny vplyv na funkcie v metabolizme, od vstrebávania vápnika, cez normálnu funkciu svalov až po normálnu funkciu imunitného systému. Vo vzťahu k vitamínu D3 je popísaný aj nárast hladiny testosterónu až o 30 %, čo môže mať opäť za následok nárast svalového tkaniva a zníženie množstva tuku.

Odporúčané dávkovanie

 • 3 kapsuly večer pred spaním

Nutričné informácie

1 kapsula

% RHP

3 kapsuly

% RHP

Tribulus terrestris extract (90 % saponins)

150 mg

450 mg

Kyselina D-asparágová (DAA)

200 mg

600 mg

Maca peruánska

100 mg

300 mg

ŽenŠen extrakt

50 mg

150 mg

Vitamín D3

10 mcq

200 %

30mcq

600 %

Zloženie

 • Tribulus terrestris extract (90 % saponínov), DAA - kyselina askorbová, Maca peruánska, ŽenŠen, vitamín D3, pomocné látky maltodextrín, sterean horečnatý, talok, želatínová kapsula.

Doplňujúce informácie

 • Doplnok stravy.
 • Nie je určené pre deti, mladistvých do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy.
 • Ukladajte mimo dosahu detí.
 • Skladujte v suchu v teplote do 25 °C mimo priame slnečné žiarenie.
 • Po otvorení spotrebujte do 60 dní.
 • Chráňte pred mrazom.
 • Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.
 • Nenahrádza pestrú stravu.
 • Neobsahuje látky dopingového charakteru.
 • Vyrobené v zariadení spracúvajúcom mlieko, sóju, vajcia, kôrovce, orechy, lepok a výrobky z nich.

Výrobca: Sizeandsymmetry Body Sport Nutrition, Priemyselná 591/1, 682 01 Vyškov

Parametre

Forma kapsule

Najlepšie hodnotené

(Hodnotilo 0 užívateľov)

  Produkt zatiaľ nebol hodnotený, buďte prvý!

Napíš svoje hodnotenie produktu Sizeandsymmetry Tribulus Testo X-Blend 120 kapsúl0 % 100 %