FACB006

Ancient + Brave True MCT Box 15×10 g

ID {{ productCode }}

Prémiové, panensky čistej MCT tuky izolované z výberových kokosových orechov a to LEN za využitia 100% čistej vodnej pary.

Dostupnosť

Produkt je dočasne vypredaný

Produkt teraz nemáme v ponuke. Porozhliadni sa po produktoch, ktoré máme na sklade.

Objednávacie číslo: FACB006

product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Ancient + Brave True MCT Box 15×10 g

Ancient + Brave True MCT Box 15×10 g

19.51
product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Parametre

Forma sypké

Popis

True MCT sú prémiové, panensky čistej MCT tuky izolované z výberových kokosových orechov a to LEN za využitia 100% čistej vodnej pary. To znamená bez použitia akýchkoľvek iných chemických rozpúšťadiel a extrakčných metód, ktoré zanechávajú stopové rezíduá nežiaducich látok. Kokosy, ktoré prechádza náročnou selekciou, sú pestované 100 % udržateľným spôsobom v rámci ekologického pestovateľstve. Vďaka tomu si uchovávajú absolútnu čistotu, unikátne vlastnosti a ohľaduplnosť k životnému prostrediu, na rozdiel od produktov z palmového oleja.
 
True MCT obsahuje čistý izolát dvoch najdôležitejších MCT frakcií C8 a C10 v optimalizovanom pomere 3:2 = 60% tvoria frakcie C8 a 40% tvoria frakcie C10. Práve tieto dva druhy MCT tukov majú najvýraznejší vlastnosti týkajúce sa produkcie bunkovej energie, využitie ketónov telom, spaľovanie nadbytočného tuku a tlmenie nežiaducich procesov v tele. Nie je náhodou, že sa tieto dva druhy dôležitých MCT tukov nachádzajú v ľudskom kolostre a materskom mlieku.

 • MCT C8 (kyselina kaprylová): FAST RELEASE ENERGY = rýchla a stabilná energie ATP, bez ukladania do tukovách zásob
 • MCT C10 (kyselina kaprinový): MEDIUM-FAST RELEASE ENERGY + HEALTH BOOSTER = stredne rýchla a stabilná energie ATP + vitalita a odolnosť

True MCT C8 a C10 sú špičkovými superčistými metabolickými tuky určenými pre dodanie energie telu i mozgu. Frakcia C8 sa vstrebáva vysokou rýchlosťou, frakcia C10 strednou rýchlosťou, vzájomný ideálny pomer 3:2 garantuje optimálnu využiteľnosť. Tento typ tukov (MCT = medium chain triglycerides, triglyceridy so stredným reťazcom) dodáva energiu, udržuje pocit sýtosti a zároveň sa vďaka svojim vlastnostiam priamo zúčastňuje procesu výroby bunkovej energie. Tým pádom sa neukladajú vo forme tukových buniek. Ide tak o úplne ideálny zdroj energie v prípade, keď chceme nahradiť bežnú stravu v rámci odbúravania tuku, alebo prerušovaného pôstu.
 
Balenie obsahuje 15 jednorazových dávok True MCT (15×10 ml) = je určené pre 15 dennú kúru.
 
V čOM jE rOZDIEL?
 
+ Prémium produkt
+ superčisto MCT tuky priamo z kokosov z udržateľného ekologického pestovania
+ Optimalizovaný tzv. zlatý pomer čistých frakcií C8 a C10 = 3:2 (fast release: medium fast release)
+ C8 a C10 = dva benefity v jednom = Performance & Health
+ Etická a šetrná produkcie (udržateľné - ekologické poľnohospodárstvo)
+ Izolácia LEN za použitia 100% čistej vodnej pary
+ NE z palmového oleja, ktorý je výživovo veľmi sporný a jeho nadprodukcia poškodzuje životné prostredie
+ NIE izolácie za použitia rozpúšťadiel a chemikálií (väčšina dostupných produktov na trhu)
+ Vysoká využiteľnosť, bez zápachu, bez pachuti
+ 100% prírodné zloženie
+ GMO free
+ Glutén free (bez lepku)
+ Sugar free (bez pridaného cukru)
+ NO Big agrobusiness
 
Porovnanie True MCT s optimalizovaným pomerom 3:2 (C8: C10) a ďalšími konkurenčnými produktmi na trhu

Výrobca Obsah frakcií C6 Obsah frakcií C8 Obsah frakcií C10 Obsah frakcií C12 Obsah frakcií C14 + C16 + C18 Metóda izolácie
Ancient + Brave True MCT - 60% 40% - - Šetrná izolácie vodnou parou
Značka 1 MCT olej - 53% 39% 8% - Bez garancie
Značka 2 MCT olej - 100% - - - Izolácia pomocou chemických rozpúšťadiel
Značka 3 MCT olej Nebolo Nebolo Nebolo Nebolo Nebolo Bez garancie
Kokosový olej 3 % 7% 8% 49% 33%

PREČO UŽÍVAŤ TRUE MCT?
 
Ak zahrniete True MCT (optimálne v spojení s Coffee + Collagen alebo Cacao + Collagen), podporíte prirodzeným a jemným spôsobom ketogénna procesy. Na rozdiel od ketogénnych diét postavených na drastickom obmedzení sacharidov a tukov (a voľbe tých nesprávnych), však pritom nebudete devastovať telo, naopak. MCT ako zdroj energie tiež podporujú fyzický a psychický výkon - budete sa cítiť nasýtenia, avšak bez nežiaduceho pocitu plnosti.
 
+ Naštartovanie prirodzených ketogénnych procesov
+ Doplnenie potrebnej energie pre telo i mozog bez naberania hmotnosti
+ Pocit sýtosti. potlačenie chuti do jedla
+ Vhodný pre pravidelnú preventívnu konzumáciu
+ Vhodný pre tzv. prerušované pôsty (Brave Metóda)
+ Vhodný do diéty, keto diéty a Paleo diéty
 
prerušované pôst - OPTIMALIZÁCIA HMOTNOSTI A VITALITY
 
True MCT užívať samostatne alebo ako súčasť prerušovaného pôstu podľa tzv. Brave Metódy. Prerušovaný pôst je veľmi stará metóda stravovanie postavená na koncepte cyklovanie väčšieho časového okna bez jedla a menšieho časového s jedlom. Prieskumy aj osobná skúsenosť autorov Brave Metódy jasne preukazuje, že prerušovaný pôst má jasné pozitívne účinky súvisiace s fyzickou i psychickou kondíciou, optimalizáciou telesnej hmotnosti, optimalizáciou metabolizmu a duševnými schopnosťami. Vďaka prerušovanému pôstu je možné doslova resetovať metabolizmus - vďaka tomu, že telu umožníme prestávku od neustáleho trávenie jedla, mu dáme priestor pre regeneráciu. Výrazne sa tak po všetkých stránkach zdvihne vaša kondícia.
 
Tento typ stravovania je vhodný najmä pre moderného človeka so sedavým zamestnaním a predovšetkým platí, že na rozdiel od všemožných drastických diét nijako nedevastuje organizmus. Optimalizácia telesnej hmotnosti je vítaným sprievodným javom prerušovaného pôstu, avšak nie je jej jediným cieľom. Tým je posilnenie celkovej telesnej i psychickej kondície.
 
Prerušovaný pôst A METÓDA BRAVE
 

Metóda Brave je špecifický typ prerušovaného pôstu vhodný úplne pre každého, najmä však pre jedinca so sedavým spôsobom zamestnania, popr. pre jedincov cca nad 30 rokov, kedy je vhodné s pribúdajúcim vekom produkt preventívne aplikovať na doplnenie dôležitých spojivových aminokyselín (koža, väzy, kĺby). Zatiaľ čo niektoré půstové programy sú príliš náročné, Metóda Brave je určená pre každodenné použitie, každého jedinca a bez nejakej zložitejšie prípravy.
 
Cieľom je:


+ Optimalizovať telesnú hmotnosť
+ Cítiť sa lepšie po fyzickej i psychickej stránke
+ Pomôcť metabolizmu
+ Posilniť duševnej kondícii

Ako na to

Ak ste jedli naposledy v 19:00 a ďalšie jedlo si dáte v 7:00 ráno, je to skvelé - máte za sebou 12 hodinový pôst. My odporúčame toto časové okno predĺžiť na 14 až 16 hodín. A opakovať v priebehu 3 až 7 dní po celý týždeň. Pre vyhnutie sa pocitu hladu stačí využiť naše zmesi. Veľmi decentne vás zasýtia a pomôžu metabolizmu pracovať dlhšiu dobu bez nežiaducich výkyvov. Budete sa vďaka nim cítiť lepšie.

Postup

Posledné ľahké jedlo večer o 19:00 hod. Následne ráno namiesto raňajok:
 
Základné zmes: 2 lyžičky Coffee + Collagen alebo Cacao + Collagen, ďalej pridať 1 až 2 lyžičky true MCT + 250 ml horúcej vody a pár sekúnd miešať. Zmes je možné v prípade požiadavky vyššieho príjmu grass fed kolagénu obohatiť o 1 až 2 čajové lyžice Grass Fed True Collagen.

 • Ďalšie jedlo najskôr o 9:00
 • Postupne posuňte na 11:00

Pozn.: Prerušované pôsty patrí v súčasnosti v celosvetovom meradle k najzdravším a najšetrnejším metódam chudnutie, vitalizácie a optimalizácia metabolizmu. Po uvedenú dobu prerušovaného pôstu dostáva telo optimálny priestor pre reštart, vitalizáciu a detoxikáciu. V rámci Brave Metódy sa jedná o šetrnú a zdravú keto diétu v pravidelných intervaloch po dobu 14 až 16 hodín, doplnenú klasickú vyváženú diétou, teda zdravou komplexné stravou počas dňa = zlatá stredná cesta v dlhodobom horizonte.

Odporúčané dávkovanie

 • 10 ml (1 vrecko) denne.
 • Rozmiešajte v pohári studeného alebo teplého nápoja podľa vašej voľby.
 • Pre bezproblémové zažívanie odporúčame začať s polovičnou dávkou 5 ml a postupne zvýšiť na 10 ml denne.

Zloženie

 • 100 % MCT získané z kokosu. 60 % C8 + 40 % C10.
 • MCT- triglyceridy so stredne dlhým reťazcom.

Informácie

 • Doplnok stravy s obsahom MCT (60 % C8 + 40 % C10).
 • Skladujte v chlade a suchu, mimo dosahu detí.
 • Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.
 • Nenahrádza pestrú stravu.
 • Deti, tehotné a dojčiace ženy, konzultujte použitie s lekárom.
 • Môže obsahovať stopy suchých škrupinových plodov a lepku.
 • Vhodné pre vegánov.

Výrobca: MadebyBrave Ltd, Lampool, Uckfield, TN22 3DS, Veľká Británia

Objavuje sa v kategóriách

MCT

Najlepšie hodnotené (0)

Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý!

Pridať hodnotenie

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku