scroll_to_content

MÁME VIAC AKO ...

4 mil. expedovaných objednávok
120 000 položiek vo vlastnom sklade
10 000 variant produktov
200 noviniek
150 značiek
500 000 rozdaných darčekov

Multifunkčný cvičebný set s expandérmi SKLZ HOPZ 2.0

Cvičebný set SKLZ HOPZ 2.0 je odrazový trenažér, ktorý zvyšuje výbušnosť svalu v nohách a posilňuje svaly pre maximálny vertikálny odraz.
Zaregistrujte sa, prihláste sa a získajte až 10% zľavu na tento produkt!
{{ price || initialPrice | formatPrice }}
image/svg+xmluniE618

Doprava ZADARMO Objednajte nad 60 €.

Najnižšia cena za posledných 30 dní: 80.65 €

Značka: SKLZ Objednávacie číslo: 81872

Multifunkčný cvičebný set s expandérmi SKLZ HOPZ 2.0

Multifunčkný cvičebný set s expandérmi SKLZ HOPZ 2.0 je odrazový trenažér, ktorý zvyšuje výbušnosť svalov v nohách a posilňuje kľúčové svalové skupiny v nohách pre maximálny vertikálny.

  • SKLZ HOPZ je dodávaný s ľahko namontovateľnými odpruženými káblami, dvoma členkovými nohavicami s loxom pre podošvu (pre lepšiu priľnavosť) a nastaviteľným pásom
  • Popruhy možno premiestniť na nastaviteľný, polstrovaný, pohodlný opasok, ktorý zapojí rôzne skupiny
  • Vďaka patentovanému systému Slide-Lock možno robustné popruhy jednoducho vymeniť a uvoľniť na bedrovom páse a popruhu členka

Pútko na väčšiu vertikálnu záťaž

Vďaka novej patentovanej technológii Slide-Lock Vám SKLZ HOPZ umožňuje jednoduchým kliknutím rýchlo zmeniť odporové káble z väčšieho na menší odpor. Rovnakým spôsobom môžete uvoľniť káble pre tréning s telesnou hmotnosťou. Nech budete cvičiť akokoľvek, SKLZ HOPZ je tu od toho, aby vašu hru posunul na vyššiu úroveň.

Kombinácia odporových káblov

So svojou perfektnou konštrukciou umožňuje SKLZ HOPZ pohybovať odporovými káblami a pracovať s celým radom svalových skupín. Premiestnite ich k zadnej časti a zamerajte sa na svaly zadku a potom ich umiestnite mimo boky pre tréning kvadricepsov. Ak ide o pridanie výbušného výkonu, SKLZ HOPZ je tu od toho.

Všetky cviky

Káble SKLZ HOPZ možno jednoducho vymeniť za účelom zvýšenia a zníženia odporu. Tento jedinečný dizajn vám umožňuje trénovať čisto vertikálne, výbušné horizontálne skoky alebo kombináciu obidvoch. Bez ohľadu na druh športu, SKLZ.

Parametre

Najlepšie hodnotené

(Hodnotilo 0 užívateľov)

    Produkt zatiaľ nebol hodnotený, buďte prvý!

Napíš svoje hodnotenie produktu Multifunkčný cvičebný set s expandérmi SKLZ HOPZ 2.00 % 100 %