FGFN009

GF Nutrition Cardio Plus 60 kapsúl

ID {{ productCode }}

Multivitamín a multiminerál v jednom zameraný hlavne na obranyschopnosť organizmu a kardiovaskulárny systém !

Dostupnosť

Produkt je dočasne vypredaný

Produkt teraz nemáme v ponuke. Porozhliadni sa po produktoch, ktoré máme na sklade.

Objednávacie číslo: FGFN009

product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
GF Nutrition Cardio Plus 60 kapsúl

GF Nutrition Cardio Plus 60 kapsúl

16.84
product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Parametre

Forma kapsule
Veľkosť balenia (kapsule) 60 kapsúl
Špeciálne požiadavky vegan, vegetarián

Popis

Multivitamín a multiminerál v jednom zameraný hlavne na obranyschopnosť organizmu a kardiovaskulárny systém! Špeciálna formula obsahujúca vyváženú zmes vitamínov, minerálov a prírodných antioxidantov v optimálnom pomere zameraná na podporu správnej činnosti a funkčnosti ciev a celého kardiovaskulárneho systému. Cardio PLUS je vhodný na podporu celkového stavu ciev a srdca, prevenciu ochorení kardiovaskulárneho systému, pre podporu optimálnej hladiny cholesterolu a krvného cukru. Vysoké dávky najmä vitamínov D3, K2, C a ďalších vitamínov a minerálov navyše podporí imunitný systém a obranyschopnosť organizmu. Všetky zložky v tomto doplnku boli vedecky preskúmané a bol potvrdený ich účinok súvisiace s hladinou krvného tuku, stavom endoteliálnych buniek (bunky, ktoré tvoria steny ciev) a funkčnosťou ciev. Je určený pre podporu celkového stavu kardiovaskulárneho systému, ideálne v kombinácii s vyváženou stravou a dostatkom pohybu.

Cardio PLUS je doplnok stravy s vyváženou kombináciou aktívnych látok, ktoré pôsobia na srdce a cievy.

Účinky:

Bunky srdce spotrebúvajú najviac energie, pretože nikdy neprestávajú pracovať. Použité aktívne látky a najmä ich optimalizovaný obsah umožňujú bunkám srdca efektívne energiu získavať, a tým vytvárať podmienky pre jeho správnu činnosť.

Produkt je vhodný pre všetky jedince zamerané na:

 • Podporu celkového stavu ciev a srdca
 • Prevenciu ochorenia kardiovaskulárneho systému
 • Hladinu cholesterolu
 • Hodnotu krvného tlaku
 • podpora imunitného systému a obranyschopnosť organizmu


Koenzým Q10

Koenzým Q10 je nevyhnutný najmä pri tvorbe bunkovej energie v mitochondriách. Navyše ako antioxidant pôsobí proti voľným radikálom vnútri a tiež mimo bunky. Koenzým Q10 je antioxidant zapojený v produkcii ATP, ktoré sú energetickými centrami buniek. Vo vysokých koncentráciách sa vyskytuje v srdci a je teda nevyhnutný pre jeho fungovanie.

Vitamín K2

Patrí medzi veľmi významné vitamíny, ktoré ovplyvňujú zdravie našich tepien a srdce Vitamín K2 je vytamín rozpustný v tukoch a preto je najlepšie konzumovať ho spolu s jedlom s vysokým podielom tuku. Účinok vitamínov rozpustných v tukoch všeobecne súvisí so zápalom a chronickými chorobami. Mimo to je vitamín K tiež kofaktorom pre enzýmy zapojené do procesu zrážania krvi a jeho účinok tiež súvisí s prevenciou kalcifikácie ciev (ukladanie nežiaduceho vápnika na cievnych stenách).

Vitamín D3

Vitamín D3 je veľmi dôležitý v prevencii obehových ochorení a infarktu myokardu ako preukázalo už mnoho štúdií. Nedostatočné množstvo vitamínu D je preukázateľne spojené s takmer dvojnásobne vyšším rizikom infarktu u osôb, trpiacich diabetom.

Vitamín E

Vitamín E podporuje nielen správnu činnosť nervového systému, ale je podstatný aj pre srdce a cievy. Pomáha nám odbúravať škodlivý cholesterol a zvyšuje hladinu prospešného cholesterolu. Zároveň tento vitamín podporuje zdravú cirkuláciu krvi, ktorá zabraňuje okrem iného mŕtvicu či ateroskleróze.

Vitamíny skupiny B

Vitamíny skupiny B sú dôležité pre mnohé telesné procesy, napríklad energetický metabolizmus glukózy, produkciu koenzýmov a hormónov a syntézu DNA / RNA. Mimo to, vitamín B3 bol podrobený mnohým štúdiám, ktoré potvrdili súvislosť jeho vlastností s hladinou cholesterolu metabolizmu mastných kyselín. Vitamíny B12, B6 a kyselina listová sú nevyhnutné pre metabolizmus homocysteínu, ktorý prispieva k problémom v kardiovaskulárnej oblasti, pokiaľ je jeho hladina v tele chronicky zvýšená.

Vitamín C

Prispieva k udržaniu normálnej funkcie imunitného systému počas intenzívneho fyzického výkonu a po ňom. Je veľmi dôležitý pri okamžitej reakcii organizmu na vírusové ochorenia. Vitamín C a jeho užívanie pomáha znížiť krvný tlak a to ako systolický tlak (vyššia hodnota), tak i diastolický (spodný hodnota)

Draslík

Draslík je pre naše zdravie nepostrádateľný. Jeho nedostatok sa môže prejaviť nepríjemnými stavy, ako sú kŕče v svaloch. Hlavnou úlohou draslíka je totiž udržať správnu funkciu nervosvalového systému. Nebezpečný je nedostatok draslíka pre srdcovú činnosť. Hrozí porucha srdcového rytmu a zástava srdca, ktorá prichádza pri veľmi nízkych hodnotách draslíka v krvi.

Horčík

Horčík čiže magnézium patrí k najdôležitejším prvkom v našom tele, je dôležitý pre naše svaly a ich kontrakcie, rovnako tak i pre prenos nervových vzruchov. Horčík reguluje priepustnosť bunkových membrán. Chráni pred nadbytočným usadzovaním vápnika v organizme. Horčík je výdatným pomocníkom pri obrane proti stresu. Rad štúdií preukázala, že ak je ľudské telo v strese, spotrebováva viac horčíka ako v kľudovom stave.

Vápnik

Vápnik je absolútne nevyhnutný pre mnoho našich telesných funkcií. Hrá dôležitú úlohu pri tvorbe enzýmov a hormónov, ktoré majú na starosť naše trávenie a metabolizmus. Okrem toho zabezpečuje, že hojenie rán a zrážanlivosť krvi bude prebiehať tak, ako má a navyše zaisťuje činnosť všetkých svalov. Pre správne využitie vápnika je potrebné prijať aj vitamín D3

Odporúčané dávkovanie

 • Užite 2 kapsule denne, najlepšie s jedlom.
 • Maximálna denná dávka sú 2 kapsule.
 • Zapite dostatočným množstvom vody.

Aktívne látky

Obsah v jednej kapsule Obsah v jednej dávke (2 kapsule)
Vitamín C 150 mg (188% * RHP) 300 mg (376% * RHP)
Koenzým Q10 100 mg 200 mg
Horčík 50 mg (13% * RHP) 100 mg (26% * RHP)
Vitamín E 50 mg (416% * RHP) 100 mg (832 % * RHP)
Vápnik (l- askorbát vápenatý) 30 mg (4 % * RHP) 60 mg (8 % * RHP)
Draslík (citrát draselný) 30 mg (1,5 % * RHP) 60 mg (3 % * RHP)
Vitamín B3 (nikotonamid) 15 mg (95 % * RHP) 30 mg (190 % * RHP)
Vitamín B6 (pyridoxín - hydrochlorid) 15 mg (1071 % * RHP) 30 mg (2142 % * RHP)
Kyselina listová 100 mcg (50 % * RHP) 200 mcg (100 % * RHP)
Vitamín K2 (menachinón - 7) 70 mcg (93 % * RHP) 140 mg (186 % * RHP)
Vitamín B12 (methylkobalamin) 50 mcg (2000 % * RHP) 100 mcg (4000 % * RHP)
Vitamín D3 (cholekalciferol) 25 mcg (500 % * RHP) 50 mcg (1000 % * RHP)

Informácie

 • Doplnok stravy
 • Výrobok neobsahuje GMO a nebol vyrobený z geneticky modifikovaných surovín.
 • Výrobok nebol ošetrený pomocou ionizujúceho žiarenia.
 • Bek neobsahuje alergény uvedené v Prílohe II Nariadenia Európskeho parlamentu a rady (EÚ) č.1169 / 2011 v platnom znení.
 • Vhodné pre vegánov a vegetariánov

Výrobca: GF nutrition s.r.o., V Podbabě 2738/12, Dejvice, 160 00 Praha, Česká republika

Objavuje sa v kategóriách

Najlepšie hodnotené (0)

Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý!

Pridať hodnotenie

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku