scroll_to_content

MÁME VIAC AKO ...

4 mil. expedovaných objednávok
120 000 položiek vo vlastnom sklade
10 000 variant produktov
200 noviniek
150 značiek
500 000 rozdaných darčekov

Reflex Nutrition Nexgen Pro 90 kapslí

zákazníci hodnotia tento produkt na 99%
Nexgen® PRO obsahuje optimálne množstvo horčíka, vitamínov K2-MK7, D3, chelátov a ďalších účinných ergogénov.
10 % zľava: leto-2024 Platné do 10. 3. Pripravte sa na leto
30.00 €
-39% -11.67 €
{{ price || initialPrice | formatPrice }}
image/svg+xmluniE618

Doprava ZADARMO Objednajte nad 60 €.

product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 18.33 €

Značka: Reflex Nutrition Objednávacie číslo: FRFX048

Reflex Nutrition Nexgen Pro 90 kapslí

Premium Sports Multivitamín, Multiminerál, Antioxidant

Nexgen® PRO je už treťou vývojovou verziou nadväzujúcou na dobre známy Nexgen Evolution. Tento populárny produkt dodáva dôležité mikroelementy vrcholovým športovcom týždeň čo týždeň!

Nový Nexgen® PRO obsahuje optimálne množstvo horčíka, vitamínov K2-MK7, D3, chelátov a ďalších účinných ergogénov.
Sofistikovaná formulácia jednotlivých zložiek, čistota, účinnosť, kvalita a minimum spojív (voľne uložený, nelepený prášok vo forme kapsúl) je garanciou maximálnej využiteľnosti. Denná dávka je na základe najnovších poznatkov o využiteľnosti vitamínov, minerálov a antioxidantov (niektoré vitamíny telo nedokáže skladovať) rozdelená do troch priebežných dávok tak, aby bolo telo zásobené rovnomerne počas dňa!

Jednotlivé zložky Nexgen® PRO

1. Nexgen® PRO obsahuje 17,6 % odporúčanej dennej dávky najdôležitejšieho minerálu všetkých špičkových atlétov - horčíka.
Obsahuje 66,6 mg horčíka v dennej dávke, a to v najlepších biodostupných formách - horečnatej soli Kyseliny citrónovej a Magnézia bisglycinátu.

2. Nexgen® PRO obsahuje najdokonalejší vitamín K2 (MK7) v naturálnej forme.
Je jediným multivitamínom v celosvetovom meradle, ktorý ponúka biologicky aktívnu formu vitamínu K2-MK7, vyrobeného fermentačnou technológiou, a nie lacný syntetický vitamín K1. Niektoré multivitamíny môžu obsahovať formu K2-MK4, ale táto forma nie je zďaleka porovnateľná s formou K2-MK7, ktorá ponúka najvyššiu biologickú aktivitu a biodostupnosť v rámci všetkých foriem vitamínu K, ale patrí tiež cenovo k tým najdrahším formám medzi vitamínmi.

3. Nexgen® PRO obsahuje 333 % odporúčanej dennej dávky vitamínu D3.
Dodáva telu 16,6 mikrogramov vitamínu D v dennej dávke.

4. Nexgen® PRO obsahuje unikátny antioxidačný štít.

 • DeltaGold tokotrienoly
 • luteinové estery
 • naturálny lykopén
 • Extrakt z hroznových semienok
 • Extrakt zo zeleného čaju
 • naturálny koenzým Q10

5.   Nexgen® PRO obsahuje aditívum minerálov vo forme chelátov - najdrahšia forma minerálov, maximálna využiteľnosť.
Vybrané minerály: zinok, meď, mangán a chróm sú zastúpené v exkluzívnej forme chelátu. Chelát predstavuje väzbu minerálu na dva "nosiče", zvyčajne aminokyseliny, kedy je zovretý v tzv. kliešťach (chelát = kliešte) v zmysle: aminokyselina - minerál - aminokyselina. Chelát teda inými slovami znamená väzbu jedného minerálu na dve aminokyseliny, či menej často na organické kyseliny. Tým sa cheláty podstatne líšia od štandardných organických a anorganických foriem. Chelát predstavuje teda špeciálnu organickú formu minerálu, v ktorej je minerál zabudovaný v listoch rastlín a ďalších organizmoch (napr. špenát, šalát...). Z tohto dôvodu je táto forma pre náš organizmus z hľadiska vstrebávania a využitia najvhodnejšia.

6.  Nexgen® PRO obsahuje kompletný B-komplex vrátane metylkobalamínu.
B vitamíny sú rozpustné vo vode a telo ich nedokáže skladovať do zásoby, to je jedným z primárnych dôvodov, prečo sa Nexgen® dávkuje 3× denne s jedlom. Navyše obsahuje bioaktívnu formu vitamínu B12 metylkobalamín.

7.  Nexgen® PRO obsahuje prebiotické kultúry Lactospore.
S každou dennou dávkou Nexgen® prijímate rovnaké množstvo probiotických kultúr ako v jednom živom jogurte.

Aká je výhoda kapsúl? Prečo je denná dávka Nexgen® PRO rozdelená do troch dávok počas dňa?

Dnešný trh je doslova "preplnený" rôznymi formami multivitamínových tabletiek, najmä lacných tabliet, ktoré proklamujú, že ponúkajú úplne všetko. Ak multivitamín obsahuje všetky vitamíny a minerály, je všetko v poriadku. ALEBO NIE? Nanešťastie to nie je tak jednoduché. Napriek tomu, že veľa multivitamínových produktov ponúka celý komplex vitamínov a minerálov, nie sú nevyhnutne ich použité formy absorbované a využité ľudským telom efektívne.

Ďalším problémom s multivitamínovými produktmi je fakt, že podstatná časť týchto produktov je vďaka nízkej nákupnej cene ponúkaná vo forme "lepených" tablet, vyrábaných pomocou špeciálnych liniek, vyrábajúcich tablety pod vysokým tlakom. Tieto stroje pracujú s neuveriteľnou rýchlosťou a sú schopné "vychrliť" milióny tabliet za jeden deň. Hlavným problémom týchto produktov je, že môžu obsahovať až 40 % tzv. pomocných látok = plnivá, spojivá a aditíva (lepidlá a stabilizátory), takže okrem toho, že sú k sebe jednotlivé zložky lepené a lisované pod vysokým tlakom, čo môže ovplyvniť ich využiteľnosť, prehĺta navyše zákazník ročne "doslova kilogramy" zbytočných aditív. Výhodou u tabliet je samozrejme veľmi nízka obstarávacia cena. Opakom sú kapsuly, kde je použitý "voľný" prášok, ktorý je šetrne zapuzdrený do želatínovej kapsuly.

Tento problém pokračuje pri tzv. "jednorazových denných" tabletách. Opýtajte sa sami seba, či si myslíte, že je telo uspôsobené k tomu, prijať dennú dávku vitamínov a minerálov naraz v jednej tablete? Odpoveď znie samozrejme nie, pretože mnoho vitamínov, najmä B vitamíny, sú rozpustné vo vode a opustia telo močom veľmi rýchlo. B vitamíny sú životne nevyhnutné na efektívne uvoľňovanie energie z potravy, ktorú prijímate. V prípade, že prijímate "jednorazovú dennú" multivitamínový tabletu napr. ráno s raňajkami, ako je možné využiť jej benefit pri ďalších dvoch hlavných denných jedlách? Rovnaké pravidlo platí pre všetky vo vode rozpustné antioxidanty a ďalšie kľúčové faktory.

Nexgen® PRO ponúka sofistikované riešenie "deleného" multivitamínu vo forme kapsúl, ktorý bol zostavený na priebežné dávkovanie počas dňa. Aj keď je celý proces nákladnejší, teda ak porovnáte napríklad "masovú" výrobu jednej tablety verzus "delenú" dávku v dvoch kapsulách, je pre spoločnosť Reflex Nutrition vždy na prvom mieste využiteľnosť a kvalita pred profitom. Naviac je jednoznačne vedecky dokázané, že dávka multivitamínu rozdelená do troch častí počas dňa je pre telo absolútne najlepšie využiteľná. Forma kapsúl umožňuje tiež minimálne ovplyvnenie kvality multivitamínového prášku (premixu), ktorý je šetrne zapuzdrený v želatínovej kapsule a navyše uložený v blistri tak, aby došlo k minimálnemu znehodnoteniu jednotlivých bioaktívnych zložiek.

Ďalšie jedinečné vlastnosti tohto produktu nám súčasná legislatíva EÚ neumožňuje popisovať.

Čím sa Nexgen® PRO líši od konkurencie?

Obsahuje kvalitný vitamín K2. Vitamín K2 je biologicky najaktívnejšou forma vitamínu K. Bol nájdený v japonskom fermentovanom sójovom jedle Natto, a je veľmi zaujímavý pre vedeckú oblasť.

Garancie spoločnosti Reflex Nutrition

 • Inovačné technológie.
 • Najvyšší rating použitých surovín.
 • Vyrobené zo 100% zelenej energie.
 • Vyrobené zo 100% obnoviteľných zdrojov v recyklovaných obaloch.
 • Vyrobené v súlade s normami ISO 9001.
 • Nezávislé testovanie na neprítomnosť látok dopingovej povahy.
 • Absolútna čistota produktu a zdravotná nezávadnosť.

Odporúčané dávkovanie

 • Dávkujte 1 kapsulu denne s jedlom. (Pozn.: Dávkovanie je upravené podľa legislatívy ČR. Originálna etiketa výrobcu odporúča 1 kapsulu 3× denne s jedlom.)
 • Počet dávok v balení: 90 kapsúl.

Nutričné informácie

Účinné látky 1 kapsula % z ODD*
Vitamín A 266,6 µg 33,0 %
Vitamín D3 16,6 µg 333,0 %
Vitamín K2 25,0 µg 33,0 %
Vitamín C 66,6 mg 83,0 %
Vitamín B1 (Tiamín hydrochlorid) 6,6 mg 606,0 %
Vvitamín B2 (Riboflavín) 6,6 mg 476,0 %
Niacín (Nikotínamid) 6,6 mg 41,6 %
Vitamín B6 6,6 mg 476,0 %
Kyselina listová 200,0 µg 100,0 %
Vitamín B12 33,3 µg 1 333,0 %
Biotín 50,0 µg 100,0 %
Kyselina pantoténová 6,6 mg 111,0 %
Horčík 66,6 mg 17,6 %
Zinok 5,0 mg 50,0 %
Meď 333,33 µg 33,0 %
Mangán 0,33 mg 16,6 %
Selén 18,3 µg 33,0 %
Cchróm 33,3 µg 83,0 %
Bór 0,66 mg -
Cholín 6,6 mg  -
Koenzým Q10 3,3 mg  -
Proantokyanidíny 30,0 mg  -
Polyfenoly 30,0 mg  -
Inozitol 6,6 mg  -
Luteínové estery 3,3 mg  -
Lykopén (Lyc-O-Mato) 1,0 mg  -
Piperín (BioPiperin®) 1,66 mg  -
Quercetín 6,6 mg  -
Vitamín E (tokotrienoly DeltaGold®) 3,3 mg  -
Bacillus coagulans (LactoSpore®) 33x106 spór  -
Lactobacillus acidophilus 83x106 spór  -
Bifidobacterium bifidum 83x106 spór  -
Lactobacillus rhamnosus 83x106 spór  -
* Odporúčaná denná dávka

Zloženie

 • V 1 želatínovej kapsule: horečnaté soli Kyseliny citrónovej - Citrát horečnatý (horčík 66,6 mg, 17,6 % *), obal kapsule (hovädzie želatína, farbivo Oxid železitý), Kyselina L-askorbová (vitamín C 66,6 mg, 83 % *), plnidlo mikrokryštalická celulóza, extrakt zo zeleného čaju (Polyfenoly 30 mg), extrakt z hroznových semienok (Proantokyanidíny 30 mg), Bisglycinát zinočnatý (zinok 5 mg, 50 % *), L-cholín bitartrát (Cholín 6,6 mg), Lykopén 1 mg, Menachinón-7 (K2VITAL® Delta) (vitamín K2 25 mikrogramov, 33 % *), kvasnice obohatené selénom (selén 18,3 mikrogramov, 33 % *), extrakt semien Orelániku farbiarskeho (Annatto) Delta Gold® (Tokotrienoly 3,3 mg), D-pantotenát vápenatý (Kyselina pantoténová 6,6 mg, 111 % *), Quercetín dihydrát (Quercetín 6,6 mg), Nikotínamid (Niacín 6,6 mg NE, 41,6 % *), Pyridoxín-hydrochlorid (vitamín B6 6,6 mg, 476 % *), Riboflavín (vitamín B2 6,6 mg, 476 % *), Cholekalciferol (vitamín D3 16,6 mikrogramov, 333 % *), Inozitol 6,6 mg, Tiamín-hydrochlorid (vitamín B1 6,6 mg, 606 % *), Boritan sodný (bór 0,6 mg), protihrudkujúca látka (Stearát horečnatý, Kremičitan vápenatý, Oxid kremičitý), Bacillus coagulans (LactoSpore®) 33x106 spór, Luteínové estery 3,3 mg, Bisglycinát meďnatý (meď 333,3 mikrogramov, 33 % *), Ubidekarenon (Koenzým Q10 3,3 mg), Retinylacetát (vitamín A 266,6 mikrogramov RE, 33 % *), Bisglycinát manganatý (mangán 0,33 mg, 16,6 % *), Piperín (BioPerine®) 1,66 mg, Lactobacillus Acidophilus 83x106 KTJ, Bifidobacterium bifidum 83x106 KTJ, Lactobacillus rhamnosus 83x106 KTJ, Pikolinát chromitý (chróm 33,3 mikrogramov, 83 % *), Kyselina listová 200 mikrogramov, 100 % *, D-biotín 50 mikrogramov, 100 % *), Metylkobalamín (vitamín B12 33,3 mikrogramov (1 333 % *). * % Referenčné hodnoty príjmu vitamínov a minerálnych látok. KTJ - Kolónie tvoriace jednotky.

Doplňujúce informácie

 • Doplnok stravy.
 • Komplex vitamínov, minerálov a kultúr LactoSpore®.
 • Neslúži ako náhrada pestrej stravy a zdravého životného štýlu!
 • Nevhodné pre deti a osoby mladšie ako 16 rokov.
 • Tehotné a dojčiace ženy musia užívanie konzultovať s lekárom.
 • Skladujte na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu detí a priameho slnečného žiarenia.
 • Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.
 • Nevhodné pre vegetariánov.
 • Produkt bol vyrobený v továrni, ktorá spracováva mlieko, sóju, vajcia, lepok a výrobky z nich.
 • Suroviny môžu pochádzať z krajín mimo VB.

Výrobca: Reflex Nutrition, Sea View Park, BN26NT Brighton, United Kingdom

Parametre

Forma kapsule
Veľkosť balenia (kapsule) 90 kapsúl
Dávok v balení 90 dávek
Špeciálne požiadavky bez laktózy, bez lepku, bez umelých sladidiel

Najlepšie hodnotené

zákazníci hodnotia tento produkt na 99%

(Hodnotilo 12 užívateľov)

5 100%

Nejlepší multivitamin.

5 100%

Kvalitní mulťák, po testech krve mi potvrdili, že jde rozhodně vidět dle naměřených hodnot, že nějaké vitamíny beru. Takže mám jistotu, že dodávají do těla, co mají.

5 100%

v pohodě

5 100%

Střídám po měsíci s Viridianem.

5 100%

5 100%

absolutně nejlepší vitamíny na které nedám nikdy dopustit!!!

5 100%

tady mam nejvetsi jistotu kvality. cena sice vyssi ale urcite za to stoji.

5 100%

Dobře sestavený multivitamín. Navíc Reflex kvalita. Teď na zimu se určitě hodí.

5 100%

nic jiného neberu, nejlepší mulťák na trhu

5 100%

NEJ NEJ multivitamín!

5 100%

4 80%

Rozhodně se vyplatí si připlatit oproti obyčejné verzi (60 kapslí)

 1. 1, 

Napíš svoje hodnotenie produktu Reflex Nutrition Nexgen Pro 90 kapslí0 % 100 %

Články

PODPORTE SVOJU IMUNITU A ZDRAVIE VITAMÍNMI

10. 2. 2023

Nielen teraz v zimnom období, ale aj v priebehu celého roka na nás číha mnoho vírusov a baktérií, ktoré útočia na náš imunitný systém. Je preto potrebné sa oň poriadne starať.

FITNESS CENTRUM - ZAČÍNAME! AKO SA PRIPRAVIŤ, ČO…

13. 9. 2021

Tiež to určite poznáte, že začnem sa sebou skutočne „niečo“ robiť. Napríklad konečne ísť do fitness centra. Ale čo si so sebou zobrať? Často sa stretávam s ľuďmi, ktorí sa boja chodiť do fitness centra alebo sa boja toho, že tam budú vyzerať divne a…

AKO CHRÁNIŤ SEBA A SVOJE OKOLIE PRED COVID-19?

19. 3. 2020

Už máš rúško? Ak nie, ukážeme ti, ako si ho podomácky vyrobiť. Dozvieš sa aj ako posilniť svoju imunitu a ochrániť sa pred pandémiou COVID-19.

4. 10. 2017