188058

Nordbo Double Calm 50 kapslí

ID {{ productCode }}

Podpora pri úzkosti, strese a nespavosti.

Dostupnosť

Produkt je dočasne vypredaný

Produkt teraz nemáme v ponuke. Porozhliadni sa po produktoch, ktoré máme na sklade.

Objednávacie číslo: 188058

product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Nordbo Double Calm 50 kapslí

Nordbo Double Calm 50 kapslí

23.74
product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Parametre

Forma kapsule
Veľkosť balenia (kapsule) 50 kapsúl
Špeciálne požiadavky vegan

Popis

 • PODPORA PRI ÚZKOSTI, STRESE A NESPAVOSTI
 • Najvyššia kvalita a čistota / Vyrobené vo Švédsku (bez GMO)
 • Cyracos® extrakt z medovky + extrakt zo zeleného čaju (L-theanín)
 • Upokojujúce, posilňujúce koncentráciu, klinicky overené
 • Môže sa užívať počas dňa v práci a večer pred spaním
 • Certifikát I'm Vegan od Djurens Rätt (Práva zvierat)
 • Výrobok neobsahuje živočíšne zložky, spojivá a nežiaduce balastné zložky
 • NORDBO = kvalitné a klinicky overené zdroje + udržateľnosť a etická zodpovednosť
Nordbo Double Calm obsahuje extrakt z medovky lekárskej Cyracos® a L-theanín zo zeleného čaju. Obe zložky majú podobné vlastnosti týkajúce sa úzkosti, príznakov úzkosti, roztržitosti a kvality spánku. Double Calm má upokojujúci účinok, ale nespôsobuje ospalosť. Preto sa môže používať počas dňa na zlepšenie koncentrácie v práci, na upokojenie úzkosti, napr. pred dôležitým stretnutím alebo prezentáciou, v stresových situáciách, a dokonca aj večer, ak nemôžete spať. Účinok výťažku z medovky lekárskej bol overený v klinickej štúdii.

Aký je rozdiel medzi Double Calm a Stress Essentials
Double Calm je vhodný na upokojenie úzkosti, napätia, upokojenie, zlepšenie koncentrácie a spánku. Stress Essentials obsahuje vitamíny skupiny B, ktoré podporujú energetický metabolizmus, takže je vhodnejší pri vyčerpaní, vyhorení a prepracovanosti.

Produkt je vhodný pre všetkých jednotlivcov zameraných na:
 • Podpora spánku
 • Podpora pri úzkosti a strese

Certifikát Som vegán
Certifikát I'm Vegan udeľuje švédska organizácia Djurens Rätt (Práva zvierat), ktorá zaručuje, že výrobok je 100 % rastlinného pôvodu a pri jeho výrobe neboli použité žiadne živočíšne zložky. Certifikát sa udeľuje potravinám, potravinovým doplnkom, hygienickým výrobkom a kozmetike. I'm Vegan je jednoduchý spôsob, ako sa spotrebitelia môžu uistiť, že značka alebo výrobok spĺňa normy Djurens Rätt.

O certifikátu

 1. Organizácia Djurens Rätt bola založená v roku 1882 a v súčasnosti je poprednou švédskou organizáciou na ochranu zvierat. Je to politicky nezávislá organizácia, ktorá sa zameriava na zvýšenie ochrany zvierat na domácej i medzinárodnej úrovni.
 2. Výrobky s označením I'm Vegan musia byť 100 % rastlinného pôvodu. Testovanie na zvieratách je zakázané a nesmú sa používať žiadne živočíšne zložky ani živočíšne deriváty.
 3. Na získanie certifikátu musí značka poskytnúť všetku dokumentáciu na overenie 100 % pôvodu výrobku.

O spoločnosti Nordbo
NORDBO je švédska značka, ktorej filozofia je založená na dvoch pilieroch: kvalita a klinická dokumentácia + udržateľnosť a etická zodpovednosť. Značka spája severskú tradíciu a kvalitu so zmysluplnou inováciou a čistotou použitých ingrediencií = inovatívny vývoj klasických doplnkov výživy, a to lepším spôsobom. Skvelým príkladom je domáci rybí olej Nordbo, ktorý sa vyrába v Škandinávii a je vyrobený zo 100 % udržateľných zdrojov. Pri výrobkoch Nordbo si môžete byť stopercentne istí, že pri ich výrobe sa vždy dbalo na maximálnu možnú funkčnosť a kvalitu surovín, ako aj na ohľaduplnosť k životnému prostrediu. Všetky výrobky Nordbo majú certifikát ASC (Aqua Stewardship Council) alebo I'm Vegan. Okrem toho sa všetky vyrábajú v súlade s normami GMP (Good Manufacturing Practices). Na papierové obaly sa používa recyklovaný papier FSC (Forest Stewardship Council).

NORDBO = švédske výživové doplnky založené na dvoch pilieroch:

 1. Kvalitné a klinicky overené zdroje
 2. Udržateľnosť a etická zodpovednosť

Výrobky Nordbo sa vyrábajú s maximálnym ohľadom na životné prostredie. Vyrábajú sa udržateľným spôsobom, s čo najmenšou CO2 stopou a z recyklovateľných materiálov - výrobky sú balené do recyklovaných papierových krabíc. Spoločnosť Nordbo sa zároveň snaží používať čo najmenej plastových a nepotrebných reklamných predmetov. Naopak, snaží sa o minimalizmus a striedmosť. Na prvom mieste je 100 % kvalita výrobku, nie agresívny marketing.

Odporúčané dávkovanie

 • Užívajte 2 kapsuly denne.
 • Balenie obsahuje 25 denných dávok.

Aktívne zložky


2 kapsule
Cyracos® (extrakt z medovky) 600 mg
Zelený čaj extrakt 250 mg
- z toho L-theanín 100 mg

Zloženie:

 • 1 vegánska kapsula: Cyracos® (extrakt z medovky lekárskej; Melissa Officinalis), extrakt zo zeleného čaju (Camellia sinensis), plnidlo z ryžovej múky, kokosový MCT olej, rastlinná kapsula (celulóza).

Informácie

 • Doplnok stravy.
 • Tehotné a dojčiace ženy by sa mali o užívaní poradiť s lekárom.
 • Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.
 • Nenahrádza pestrú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl.
 • Skladujte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu slnečného svetla.

Objavuje sa v kategóriách

Najlepšie hodnotené (0)

Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý!

Pridať hodnotenie

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku