scroll_to_content

MÁME VIAC AKO ...

4 mil. expedovaných objednávok
120 000 položiek vo vlastnom sklade
10 000 variant produktov
200 noviniek
150 značiek
500 000 rozdaných darčekov

Nordbo Kollagen Booster 60 kapslí

Podporuje prirodzenú tvorbu kolagénu (pokožka, vlasy, nechty).

Zaregistrujte sa, prihláste sa a získajte až 10% zľavu na tento produkt!
52.50 €
-29% -15.41 €
{{ price || initialPrice | formatPrice }}
image/svg+xmluniE618

Doprava ZADARMO Objednajte nad 60 €.

Najnižšia cena za posledných 30 dní: 37.00 €

Značka: Nordbo Objednávacie číslo: 188059

Nordbo Kollagen Booster 60 kapslí

Výživový doplnok s obsahom bioaktívnych fytonutrientov a vitamínov.
 • PODPORUJE PRIRODZENÚ TVORBU KOLAGÉNU (POKOŽKA, VLASY, NECHTY)
 • Najvyššia kvalita a čistota / Vyrobené vo Švédsku (bez GMO)
 • Centevita® - patentovaný suchý extrakt z listov gotu koly, účinok overený klinickou štúdiou
 • Opextan® - patentovaný extrakt z talianskej odrody olív Coratina
 • Vitamín C vo forme L-askorbátu vápenatého + biotín
 • Vhodné pre vegánov ako podpora tvorby kolagénu
 • Certifikát I'm Vegan od Djurens Rätt (Práva zvierat)
 • Výrobok neobsahuje živočíšne zložky, spojivá a nežiaduce balastné zložky
 • NORDBO = kvalitné a klinicky overené zdroje + udržateľnosť a etická zodpovednosť
Nordbo Collagen Booster obsahuje extrakt Centevita® získaný z listov rastliny gotu cola pochádzajúcej z Madagaskaru. Obsahuje látky, ktoré prirodzene prispievajú k tvorbe kolagénu typu I a II a zároveň pokožku hydratujú. Účinok extraktu Centevita bol overený klinickou štúdiou, ktorá preukázala 98% zlepšenie elasticity pokožky po 90 dňoch používania. Kolagén Booster obsahuje aj Opextan® - extrakt z olivovej dužiny, ktorý obsahuje komplex polyfenolov, veľmi silných prírodných látok s antioxidačným účinkom. Ide o olivy talianskej odrody Coratin s jedinečným polyfenolovým profilom - majú nezvyčajne vysoký obsah účinnej látky nazývanej verbaskozid. Vysoká úroveň oxidačného stresu je hlavnou príčinou starnutia pokožky. Oba výťažky tiež zvyšujú samoliečebnú schopnosť pokožky a zlepšujú zásobovanie buniek pokožky kyslíkom. Biotín je dôležitý pre normálny stav vlasov a vlasových folikulov.

Kolagén tvorí približne 70 % pokožky, takže je najdôležitejším stavebným prvkom. Jeho produkcia v tele prirodzene klesá po 25. roku života, negatívne ho môže ovplyvniť aj stres, zlý životný štýl alebo vplyv toxínov z prostredia. Nordbo Kollagen Booster je vhodný pre vegánov na podporu prirodzenej produkcie kolagénu v tele alebo sa môže používať na maximalizáciu účinku Kolagenu, ktorý obsahuje rybí kolagén.

Produkt je vhodný pre všetkých jednotlivcov zameraných na:
 • Podpora prirodzenej tvorby kolagénu (pokožka, vlasy, nechty)

Certifikát Som vegán
Certifikát I'm Vegan udeľuje švédska organizácia Djurens Rätt (Práva zvierat), ktorá zaručuje, že výrobok je 100 % rastlinného pôvodu a pri jeho výrobe neboli použité žiadne živočíšne zložky. Certifikát sa udeľuje potravinám, potravinovým doplnkom, hygienickým výrobkom a kozmetike. I'm Vegan je jednoduchý spôsob, ako sa spotrebitelia môžu uistiť, že značka alebo výrobok spĺňa normy Djurens Rätt.

O certifikátu

 1. Organizácia Djurens Rätt bola založená v roku 1882 a v súčasnosti je poprednou švédskou organizáciou na ochranu zvierat. Je to politicky nezávislá organizácia, ktorá sa zameriava na zvýšenie ochrany zvierat na domácej i medzinárodnej úrovni.
 2. Výrobky s označením I'm Vegan musia byť 100 % rastlinného pôvodu. Testovanie na zvieratách je zakázané a nesmú sa používať žiadne živočíšne zložky ani živočíšne deriváty.
 3. Na získanie certifikátu musí značka poskytnúť všetku dokumentáciu na overenie 100 % pôvodu výrobku.

KRÁSA - KOŽA, VLASY A NECHTY - Sortiment doplnkov na podporu pokožky, vlasov a nechtov od spoločnosti Nordbo

DODATOK OBSAHUJE HLAVNÉ ZAMERANIE BONUS NAVYŠE KDY PRO KOHO
Kolagén Hydrolyzovaný rybí kolagén, vitamín C + zinok Pokožka, vlasy, nechty Jediný kolagén s certifikátom ASC Po 25. roku života Predovšetkým pre ženy
Kolagén Booster Extrakt z gotu koly, extrakt z olív, vitamín C, biotín Pokožka, vlasy, nechty Vhodné pre vegánov Po 25. roku života Predovšetkým pre ženy
Double Hair Výťažok z klíčkov hrachu, biotín Kvalitné husté vlasy Vhodné pre vegánov Na vypadávanie vlasov Pre mužov a ženy
Double Sun Extrakt z červeného pomaranča, betakarotén, MCT tuky Ochrana pokožky pred predčasným starnutím Vhodné pre vegánov Pri opaľovaní Predovšetkým pre ženy
O spoločnosti Nordbo
NORDBO je švédska značka, ktorej filozofia je založená na dvoch pilieroch: kvalita a klinická dokumentácia + udržateľnosť a etická zodpovednosť. Značka spája severskú tradíciu a kvalitu so zmysluplnou inováciou a čistotou použitých ingrediencií = inovatívny vývoj klasických doplnkov výživy, a to lepším spôsobom. Skvelým príkladom je domáci rybí olej Nordbo, ktorý sa vyrába v Škandinávii a je vyrobený zo 100 % udržateľných zdrojov. Pri výrobkoch Nordbo si môžete byť stopercentne istí, že pri ich výrobe sa vždy dbalo na maximálnu možnú funkčnosť a kvalitu surovín, ako aj na ohľaduplnosť k životnému prostrediu. Všetky výrobky Nordbo majú certifikát ASC (Aqua Stewardship Council) alebo I'm Vegan. Okrem toho sa všetky vyrábajú v súlade s normami GMP (Good Manufacturing Practices). Na papierové obaly sa používa recyklovaný papier FSC (Forest Stewardship Council).

NORDBO = švédske výživové doplnky založené na dvoch pilieroch:

 1. Kvalitné a klinicky overené zdroje
 2. Udržateľnosť a etická zodpovednosť

Výrobky Nordbo sa vyrábajú s maximálnym ohľadom na životné prostredie. Vyrábajú sa udržateľným spôsobom, s čo najmenšou CO2 stopou a z recyklovateľných materiálov - výrobky sú balené do recyklovaných papierových krabíc. Spoločnosť Nordbo sa zároveň snaží používať čo najmenej plastových a nepotrebných reklamných predmetov. Naopak, snaží sa o minimalizmus a striedmosť. Na prvom mieste je 100 % kvalita výrobku, nie agresívny marketing.

Odporúčané dávkovanie

 • Užívajte 2 kapsuly denne, zapite vodou.
 • Balenie obsahuje 30 dávok.

Aktívne zložky


2 kapsule (RHP)
Opextan® (olivový extrakt)
300 mg
Centevita® (suchý extrakt z listov Gotu kola) 150 mg
Vitamín C 80 mg (100 %)
Biotín 50 mg (100 %)
RHP - referenčná hodnota príjmu vitamínov a minerálov

Zloženie:

 • Opextan® (extrakt z olív) (Olea Europaea L. Oleaceae), Centevita® (suchý extrakt z listov Gotu kola) (Centella asiatica L.), L-askorban vápenatý, biotín, výplňový extrakt z ryže, rastlinná kapsula (celulóza).

Informácie

 • Doplnok stravy.
 • Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.
 • Nenahrádza pestrú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl.
 • Uchovávajte mimo dosahu detí.
 • Skladujte na chladnom a suchom mieste.
 • Výrobok je vhodný pre vegánov.

Parametre

Forma kapsule
Veľkosť balenia (kapsule) 60 kapsúl
Špeciálne požiadavky vegan

Najlepšie hodnotené

(Hodnotilo 0 užívateľov)

  Produkt zatiaľ nebol hodnotený, buďte prvý!

Napíš svoje hodnotenie produktu Nordbo Kollagen Booster 60 kapslí0 % 100 %