scroll_to_content

MÁME VIAC AKO ...

4 mil. expedovaných objednávok
120 000 položiek vo vlastnom sklade
10 000 variant produktov
200 noviniek
150 značiek
500 000 rozdaných darčekov

Nordbo Péče o pokožku Double sun 50 kapslí

Na pokožku a jej ochranu (proti starnutiu).
Zaregistrujte sa, prihláste sa a získajte až 10% zľavu na tento produkt!
26.20 €
-39% -10.09 €
{{ price || initialPrice | formatPrice }}
image/svg+xmluniE618

Doprava ZADARMO Objednajte nad 60 €.

product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 16.00 €

Značka: Nordbo Objednávacie číslo: 182429

Nordbo Péče o pokožku Double sun 50 kapslí

Výživový doplnok s biologicky aktívnym extraktom Red Orange ComplexTM a beta-karoténom.
 • PRE POKOŽKU A JEJ OCHRANU (PROTI PREDČASNÉMU STARNUTIU)
 • Najvyššia kvalita a čistota / Vyrobené vo Švédsku (bez GMO)
 • Red Orange ComplexTM - extrakt z červeného pomaranča, 100 mg v 1 kapsule = štúdiou preukázaný účinok
 • Obohatený o 25 mg betakaroténu zo zelených mikrorias (Dunaliella salina) v 1 kapsule
 • S pridanými MCT tukmi = lepšia absorpcia betakaroténu
 • Certifikát I'm Vegan od Djurens Rätt (Práva zvierat)
 • Výrobok neobsahuje živočíšne zložky, spojivá a nežiaduce balastné zložky
 • NORDBO = kvalitné a klinicky overené zdroje + udržateľnosť a etická zodpovednosť

Nordbo Double Sun obsahuje extrakt z červeného pomaranča Red Orange ComplexTM a betakarotén z mikroriasy Dunaliella salina. Účinky týchto látok súvisia s ochranou pred nadmerným slnečným žiarením a stavom pokožky. Beta-karotén môže chrániť pred poškodením UV žiarením. Časť z neho sa premieňa na vitamín A a časť sa ukladá v pokožke, kde pomáha dosiahnuť dlhšie a jemnejšie opálenie - pokožka je tak odolnejšia voči spáleniu a vysušeniu. Extrakt z červeného pomaranča obsahuje antioxidanty nazývané antokyány, flavonoidy a vitamín C. Všetky tieto látky majú vlastnosti súvisiace s oxidačným stresom spôsobeným nadmerným vystavením slnečnému žiareniu.

Red Orange ComplexTM
Red Orange ComplexTM je extrakt z troch druhov sicílskych červených pomarančov - Moro, Tarocco a Sanguinello. Tie rastú v blízkosti Etny, najaktívnejšej sopky v Európe. V tejto oblasti je nezvyčajne vysoký rozdiel medzi dennými a nočnými teplotami, čo je veľmi priaznivé pre výživovú hodnotu červených pomarančov. Veľký rozdiel medzi teplom a chladom zvyšuje obsah prírodného farbiva (pigmentu) a antioxidantov. Výťažok z pomaranča má teda výrazný regeneračný účinok a bol špeciálne vyvinutý na zníženie poškodenia UV žiarením. Pomáha proti začervenaniu, vyrážkam a hyperpigmentácii. Nadmerné vystavenie UV žiareniu spôsobuje zvýšený oxidačný stres, ktorý vedie k predčasnému starnutiu pokožky.
 
Red Orange ComplexTM bol testovaný v niekoľkých štúdiách s dobrými výsledkami. V jednej štúdii užívalo 25 ľudí 100 mg extraktu počas 15 dní a za tento krátky čas sa u nich o 40 % znížila vyrážka a začervenanie spôsobené slnkom.
 
Beta-karoten
Antioxidant, ktorý je prekurzorom vitamínu A. Telo si ho samo premieňa na tento vitamín, ale len v potrebnom množstve. Zvyšok prechádza krvným obehom a ukladá sa v tukových tkanivách. Podkožný tuk sa potom nasýti oranžovohnedým betakaroténom a pokožka získa svoju typickú pigmentáciu. Tento proces tiež znižuje riziko spálenia alebo ekzémov spôsobených slnkom. Beta-karotén je rozpustný v tukoch a jeho vstrebávanie sa zlepšuje, ak sa súčasne prijme malé množstvo tuku - preto Double sun obsahuje MCT tuky získané z kokosu. Samotný betakarotén sa získava z riasy Dunaliella Salina (hoci ide o riasu, má jasne ružovú farbu), ktorá rastie vo veľmi extrémnych podmienkach - napríklad v soľných baniach na Antarktíde. Drsné prostredie prispieva k jeho schopnosti produkovať veľké množstvo karoténu.
 
Produkt je vhodný pre všetkých jednotlivcov zameraných na:

 • Jemné opaľovanie
 • Ochrana pred nadmerným slnečným žiarením

Certifikát Som vegán
Certifikát I'm Vegan udeľuje švédska organizácia Djurens Rätt (Práva zvierat), ktorá zaručuje, že výrobok je 100 % rastlinného pôvodu a pri jeho výrobe neboli použité žiadne živočíšne zložky. Certifikát sa udeľuje potravinám, potravinovým doplnkom, hygienickým výrobkom a kozmetike. I'm Vegan je jednoduchý spôsob, ako sa spotrebitelia môžu uistiť, že značka alebo výrobok spĺňa normy Djurens Rätt.

O certifikátu

 1. Organizácia Djurens Rätt bola založená v roku 1882 a v súčasnosti je poprednou švédskou organizáciou na ochranu zvierat. Je to politicky nezávislá organizácia, ktorá sa zameriava na zvýšenie ochrany zvierat na domácej i medzinárodnej úrovni.
 2. Výrobky s označením I'm Vegan musia byť 100 % rastlinného pôvodu. Testovanie na zvieratách je zakázané a nesmú sa používať žiadne živočíšne zložky ani živočíšne deriváty.
 3. Na získanie certifikátu musí značka poskytnúť všetku dokumentáciu na overenie 100 % pôvodu výrobku.

KRÁSA - KOŽA, VLASY A NECHTY - Sortiment doplnkov na podporu pokožky, vlasov a nechtov od spoločnosti Nordbo

DODATOK OBSAHUJE HLAVNÉ ZAMERANIE BONUS NEXT KDY PRO KOHO
Kolagén Hydrolyzovaný rybí kolagén, vitamín C + zinok Pokožka, vlasy, nechty Jediný kolagén s certifikátom ASC Po 25. roku života Predovšetkým pre ženy
Kolagén Booster Extrakt z gotu koly, extrakt z olív, vitamín C, biotín Pokožka, vlasy, nechty Vhodné pre vegánov Po 25. roku života Predovšetkým pre ženy
Double Hair Výťažok z klíčkov hrachu, biotín Kvalitné husté vlasy Vhodné pre vegánov Na vypadávanie vlasov Pre mužov a ženy
Double Sun Extrakt z červeného pomaranča, betakarotén, MCT tuky Ochrana pokožky pred predčasným starnutím Vhodné pre vegánov Pri opaľovaní Predovšetkým pre ženy
O spoločnosti Nordbo
NORDBO je švédska značka, ktorej filozofia je založená na dvoch pilieroch: kvalita a klinická dokumentácia + udržateľnosť a etická zodpovednosť. Značka spája severskú tradíciu a kvalitu so zmysluplnou inováciou a čistotou použitých ingrediencií = inovatívny vývoj klasických doplnkov výživy, a to lepším spôsobom. Skvelým príkladom je domáci rybí olej Nordbo, ktorý sa vyrába v Škandinávii a je vyrobený zo 100 % udržateľných zdrojov. Pri výrobkoch Nordbo si môžete byť stopercentne istí, že pri ich výrobe sa vždy dbalo na maximálnu možnú funkčnosť a kvalitu surovín, ako aj na ohľaduplnosť k životnému prostrediu. Všetky výrobky Nordbo majú certifikát ASC (Aqua Stewardship Council) alebo I'm Vegan. Okrem toho sa všetky vyrábajú v súlade s normami GMP (Good Manufacturing Practices). Na papierové obaly sa používa recyklovaný papier FSC (Forest Stewardship Council).

NORDBO = švédske výživové doplnky založené na dvoch pilieroch:

 1. Kvalitné a klinicky overené zdroje
 2. Udržateľnosť a etická zodpovednosť

Výrobky Nordbo sa vyrábajú s maximálnym ohľadom na životné prostredie. Vyrábajú sa udržateľným spôsobom, s čo najmenšou CO2 stopou a z recyklovateľných materiálov - výrobky sú balené do recyklovaných papierových krabíc. Spoločnosť Nordbo sa zároveň snaží používať čo najmenej plastových a nepotrebných reklamných predmetov. Naopak, snaží sa o minimalizmus a striedmosť. Na prvom mieste je 100 % kvalita výrobku, nie agresívny marketing.

Odporúčané dávkovanie

 • Užívajte 1 kapsulu denne.
 • Balenie obsahuje 60 dávok.

Aktívne zložky


1 kapsula
Betakaroten 25 mg
Red Orange ComplexTM (prášok červeného pomaranča) 100 mg

Zloženie:

 • Beta-karotén (Dunaliella salina), Red Orange ComplexTM (Citrus sinensis), ryžová múka, MCT olej, rastlinná kapsula (celulóza).

Informácie

 • Doplnok stravy.
 • Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy.
 • Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.
 • Nenahrádza pestrú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl.
 • Uchovávajte mimo dosahu detí.
 • Skladujte na chladnom a suchom mieste.
 • Výrobok je vhodný pre vegánov.

Parametre

Forma kapsule
Veľkosť balenia (kapsule) 50 kapsúl
Špeciálne požiadavky vegan

Najlepšie hodnotené

(Hodnotilo 0 užívateľov)

  Produkt zatiaľ nebol hodnotený, buďte prvý!

Napíš svoje hodnotenie produktu Nordbo Péče o pokožku Double sun 50 kapslí0 % 100 %