182428

Nordbo Péče o vlasy Double Hair 60 kapslí

ID {{ productCode }}


Najlepší doplnok pre kvalitné a husté vlasy (proti vypadávaniu).

Dostupnosť

Produkt je dočasne vypredaný

Produkt teraz nemáme v ponuke. Porozhliadni sa po produktoch, ktoré máme na sklade.

Objednávacie číslo: 182428

product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Nordbo Péče o vlasy Double Hair 60 kapslí

Nordbo Péče o vlasy Double Hair 60 kapslí

26.99
product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Parametre

Forma kapsule
Veľkosť balenia (kapsule) 60 kapsúl
Špeciálne požiadavky vegan

Popis

Výživový doplnok s biologicky aktívnym extraktom AnaGainTM a biotínom.
 • PRE KVALITNÉ A HUSTÉ VLASY (PROTI VYPADÁVANIU)
 • Najvyššia kvalita a čistota / Vyrobené vo Švédsku (bez GMO)
 • AnaGainTM - Organický extrakt z klíčkov hrachu = klinicky preukázaný účinok 
 • Obohatený o 5000 µg biotínu v 1 kapsule
 • Vysoká biologická dostupnosť
 • Certifikát I'm Vegan od Djurens Rätt (Práva zvierat)
 • Výrobok neobsahuje živočíšne zložky, spojivá a nežiaduce balastné zložky
 • NORDBO = kvalitné a klinicky overené zdroje + udržateľnosť a etická zodpovednosť
Nordbo Double Hair je presne cielený doplnok stravy, ktorý kombinuje patentovaný extrakt AnaGainTM z organických klíčkov hrachu s vysokou dávkou biotínu. Vlastnosti týchto dvoch zložiek sú synergické a súvisia so stimuláciou vlasových folikulov, znižovaním vypadávania vlasov a ich úpravou. AnaGainTM je špeciálny výťažok z hrachových klíčkov, ktoré sú bohaté na zložky aktivujúce bunky vo vlasových folikuloch. Obnovujú v nich mikrocirkuláciu živín. Vlastnosti biotínu súvisia s produkciou keratínu, ktorý zvyšuje kvalitu vlasov. AnaGainTM bol testovaný v klinickej štúdii s osobami trpiacimi stredne silným vypadávaním vlasov. Po dvoch mesiacoch sa vypadávanie vlasov znížilo o 37 % a došlo k viditeľnému posilneniu vlasových vlákien.
 
Kvalitu vlasov ovplyvňuje viacero faktorov. V prvom rade je to genetika - vzhľad a pevnosť našich vlasov určujú naše gény. Potom stres - keď prechádzame ťažkým obdobím alebo zažijeme niečo traumatické, môže to ovplyvniť kvalitu našich vlasov o niekoľko mesiacov neskôr. Významný vplyv majú aj hormonálne zmeny, napr. počas menopauzy, tehotenstva alebo dojčenia. Zlá strava, nevhodné prípravky na starostlivosť o vlasy alebo nadmerné používanie vyhrievacích nástrojov môžu vlasy poškodiť. Vypadávanie vlasov možno spomaliť vhodnými doplnkami stravy, najlepšie v kombinácii s masážou pokožky hlavy, ktorá zlepšuje krvný obeh.
 
Zložky obsiahnuté v doplnku nemajú vplyv na rast vlasov na tele. Vlasy sa líšia od vlasov a je geneticky dané, že rastú len do určitej miery. Takže sa nemusíte obávať zvýšeného rastu vlasov.
 
Produkt je určený pre všetkých jednotlivcov zameraných na:
 • Kvalita a hustota vlasov
 • Podpora proti vypadávaniu vlasov
Advanced Ingredient Award
Účinná látka AnaGain zvíťazila v kategórii Pokročilá zložka v súťaži Beauty Challenger Awards 2014, ktorá sa konala na každoročnom Cosmeetingu ang Creative Beauty v Paríži. Táto súťaž je zameraná na mladé nádejné značky, ktoré prinášajú na trh inovatívne výrobky.

Certifikát Som vegán
Certifikát I'm Vegan udeľuje švédska organizácia Djurens Rätt (Práva zvierat), ktorá zaručuje, že výrobok je 100 % rastlinného pôvodu a pri jeho výrobe neboli použité žiadne živočíšne zložky. Certifikát sa udeľuje potravinám, potravinovým doplnkom, hygienickým výrobkom a kozmetike. I'm Vegan je jednoduchý spôsob, ako sa spotrebitelia môžu uistiť, že značka alebo výrobok spĺňa normy Djurens Rätt.

O certifikátu

 1. Organizácia Djurens Rätt bola založená v roku 1882 a v súčasnosti je poprednou švédskou organizáciou na ochranu zvierat. Je to politicky nezávislá organizácia, ktorá sa zameriava na zvýšenie ochrany zvierat na domácej i medzinárodnej úrovni.
 2. Výrobky s označením I'm Vegan musia byť 100 % rastlinného pôvodu. Testovanie na zvieratách je zakázané a nesmú sa používať žiadne živočíšne zložky ani živočíšne deriváty.
 3. Na získanie certifikátu musí značka poskytnúť všetku dokumentáciu na overenie 100 % pôvodu výrobku.

KRÁSA - KOŽA, VLASY A NECHTY - Sortiment doplnkov na podporu pokožky, vlasov a nechtov od spoločnosti Nordbo

DODATOK OBSAHUJE HLAVNÉ ZAMERANIE BONUS NEXT KDY PRO KOHO
Kolagén Hydrolyzovaný rybí kolagén, vitamín C + zinok Pokožka, vlasy, nechty Jediný kolagén s certifikátom ASC Po 25. roku života Predovšetkým pre ženy
Kolagén Booster Extrakt z gotu koly, extrakt z olív, vitamín C, biotín Pokožka, vlasy, nechty Vhodné pre vegánov Po 25. roku života Predovšetkým pre ženy
Double Hair Výťažok z klíčkov hrachu, biotín Kvalitné husté vlasy Vhodné pre vegánov Na vypadávanie vlasov Pre mužov a ženy
Double Sun Extrakt z červeného pomaranča, betakarotén, MCT tuky Ochrana pokožky pred predčasným starnutím Vhodné pre vegánov Pri opaľovaní Predovšetkým pre ženy
O spoločnosti Nordbo
NORDBO je švédska značka, ktorej filozofia je založená na dvoch pilieroch: kvalita a klinická dokumentácia + udržateľnosť a etická zodpovednosť. Značka spája severskú tradíciu a kvalitu so zmysluplnou inováciou a čistotou použitých ingrediencií = inovatívny vývoj klasických doplnkov výživy, a to lepším spôsobom. Skvelým príkladom je domáci rybí olej Nordbo, ktorý sa vyrába v Škandinávii a je vyrobený zo 100 % udržateľných zdrojov. Pri výrobkoch Nordbo si môžete byť stopercentne istí, že pri ich výrobe sa vždy dbalo na maximálnu možnú funkčnosť a kvalitu surovín, ako aj na ohľaduplnosť k životnému prostrediu. Všetky výrobky Nordbo majú certifikát ASC (Aqua Stewardship Council) alebo I'm Vegan. Okrem toho sa všetky vyrábajú v súlade s normami GMP (Good Manufacturing Practices). Na papierové obaly sa používa recyklovaný papier FSC (Forest Stewardship Council).

NORDBO = švédske výživové doplnky založené na dvoch pilieroch:

 1. Kvalitné a klinicky overené zdroje
 2. Udržateľnosť a etická zodpovednosť

Výrobky Nordbo sa vyrábajú s maximálnym ohľadom na životné prostredie. Vyrábajú sa udržateľným spôsobom, s čo najmenšou CO2 stopou a z recyklovateľných materiálov - výrobky sú balené do recyklovaných papierových krabíc. Spoločnosť Nordbo sa zároveň snaží používať čo najmenej plastových a nepotrebných reklamných predmetov. Naopak, snaží sa o minimalizmus a striedmosť. Na prvom mieste je 100 % kvalita výrobku, nie agresívny marketing.

Odporúčané dávkovanie

 • Užívajte 1 kapsulu denne.
 • Balenie obsahuje 60 dávok.

Aktívne zložky

1 kapsula (RHP)
AnaGainTM (organický extrakt z klíčkov hrachu)
100 mg
Biotín
5000 µg (10000 %)
RHP - referenčná hodnota príjmu vitamínov a minerálov

Zloženie:

 • AnaGainTM (organický extrakt z hrachových klíčkov), plnidlo ryžová múka, protihrudkujúca látka ryžový extrakt, biotín, rastlinná kapsula (celulóza).

Informácie

 • Doplnok stravy.
 • Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy.
 • Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.
 • Nenahrádza pestrú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl.
 • Uchovávajte mimo dosahu detí.
 • Skladujte na chladnom a suchom mieste.
 • Výrobok je vhodný pre vegánov.

Objavuje sa v kategóriách

Najlepšie hodnotené (0)

Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý!

Pridať hodnotenie

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku