scroll_to_content

MÁME VIAC AKO ...

4 mil. expedovaných objednávok
120 000 položiek vo vlastnom sklade
10 000 variant produktov
200 noviniek
150 značiek
500 000 rozdaných darčekov

Nordbo Scandinavian Omega-3 Trout Oil 200 ml

Najčistejší prírodný rybí olej v Škandinávii (miestna výroba a certifikát ASC).
Zaregistrujte sa, prihláste sa a získajte až 10% zľavu na tento produkt!
42.00 €
-40% -16.74 €
{{ price || initialPrice | formatPrice }}
image/svg+xmluniE618

Doprava ZADARMO Objednajte nad 60 €.

Najnižšia cena za posledných 30 dní: 25.26 €

Značka: Nordbo Objednávacie číslo: 188247

Nordbo Scandinavian Omega-3 Trout Oil 200 ml

Dánsky pstruhový olej s citrónovou príchuťou.
 • #1 Škandinávsky olej z pstruha dúhového vo forme kapsúl
 • Najčistejší prírodný rybí olej v Škandinávii (miestna výroba a certifikát ASC)
 • Maximálna čerstvosť a prirodzenosť = od zberu po finálny produkt za 3 až 4 hodiny, všetko lokálne a bez priemyselných zásahov!
 • Čistota = nežiaduce zložky sú ďaleko pod úrovňou, ktorú možno zmerať súčasnými metódami (ťažké kovy, PCB, dioxíny atď.)
 • Minimálny vplyv na životné prostredie (minimálna stopa CO2)
 • Optimálny a vyvážený obsah nenasýtených mastných kyselín bez drastických extrakčných zásahov (prírodné, prirodzené zloženie)
 • Obsahuje silnú a účinnú zmes omega-3, 6, 7, 9 a 11 (vrátane EPA a DHA)
 • Každá kvapka oleja je kvalitná, čerstvá a svieža ako živá ryba (bez pachuti) - pridáva sa len prirodzená chuť citróna
 • Výrobok je vhodný pre deti aj dospelých
 • NORDBO = švédske výživové doplnky založené na dvoch pilieroch: kvalita a klinicky overené zdroje + udržateľnosť a etická zodpovednosť
Olej Nordbo Omega-3 je lídrom medzi rybími olejmi z hľadiska čistoty, čerstvosti, udržateľného chovu rýb a ohľaduplnosti k životnému prostrediu. Zatiaľ čo v prípade bežných olejov je štandardom 6 až 12 mesiacov od ulovenia ryby, olej Nordbo sa plní do fliaš 3 až 4 hodiny po ulovení ryby. Tento krok je veľmi dôležitý, pretože všetky ryby sa po ulovení začnú veľmi rýchlo rozkladať a oxidovať. Z tohto dôvodu je nevyhnutné rýchle a šetrné spracovanie, najmä kvôli najvyššej kvalite a čistote, ale aj kvôli neuveriteľne sviežej a neutrálnej chuti. Zatiaľ čo štandardne priemyselne spracované rybie oleje často pochádzajú z Južnej Ameriky (Peru alebo Čile) a niekedy sú dlhé mesiace na ceste, olej Nordbo sa vyrába na udržateľnej rybej farme s certifikátom ASC, ktorá nie je vzdialená viac ako 50 km od miesta spracovania. Tým sa dosiahne minimálna emisná stopa CO2, pričom si olej zachováva svoju čerstvosť a veľmi vysoký obsah prírodných mastných kyselín.
Zameranie produktu
Omega mastné kyseliny obsiahnuté v rybom oleji sú stavebnými prvkami bunkových membrán, takže sú doslova výživou pre telo a mozog. Omega-3 mastné kyseliny majú tiež veľmi výrazné vlastnosti súvisiace s oxidačným stresom a regeneráciou. Kvalitný rybí olej je preto doslova revitalizačným prostriedkom pre dospelých aj deti. Kedy je najlepší čas na použitie výrobku? Počas vysokej fyzickej alebo psychickej záťaže, počas rekonvalescencie a ako podpora telesnej kondície na každý deň.

Certifikácia ASC: Aquaculture Steward Council
ASC je nadnárodný certifikát udržateľnosti pre rybie farmy, ktorý zaručuje udržateľný chov a produkciu. Certifikát ASC okrem iného upravuje krmivo pre ryby, používanie antibiotík, zdravie zvierat a vysledovateľnosť produktov až do miesta pôvodu. Dohliada aj na pracovné podmienky zamestnancov.

10 požiadaviek na certifikáciu
 1. Ryby musia žiť výlučne v podmienkach, ktoré odrážajú najlepšie možné podmienky ich prirodzeného prostredia, čo zahŕňa čistú tečúcu vodu.
 2. Ryby musia mať prístup k dostatočnému množstvu krmiva z prírodných zdrojov bez GMO. Výsledný rybí doplnok by sa mal vyrábať z vedľajších produktov.
 3. Pri starostlivosti o ryby alebo rybníky sa nesmú používať bežné syntetické látky, ktoré by mohli poškodiť vodné prostredie.
 4. Rybie farmy musia mať zavedené monitorovanie zdravia a stavu zvierat nezávislým veterinárnym lekárom.
 5. Ryby musia mať prístup do okolitých prírodných riek a potokov.
 6. Voda z fariem vypúšťaná do voľného prostredia sa musí kontrolovať na obsah kyslíka, dusičnanov, dusitanov, fosforu a iných látok.
 7. Chov rýb musí mať dlhodobý plán udržateľného riadenia a uprednostňovať ekologickú energiu a recyklovateľné materiály.
 8. Výroba musí byť plne vysledovateľná od miesta výroby až po konečný výrobok.
 9. Ryby musia mať dostatok priestoru na prirodzený pohyb bez stresu a bez toho, aby sa navzájom zraňovali.
 10. Ryby sa musia loviť mäkkými metódami (sieťami) a prepravovať v schválených nádobách.
Revitalizačná a účinná kombinácia s ďalšími doplnkami výživy Nordbo
Nordbo Omega-3 Oil môžete užívať samostatne alebo využiť posilňujúce vlastnosti iných doplnkov Nordbo.

Doplnok Obsahuje Hlavné zameranie Kdy Pre koho
Omega-3 olej + kolagén Omega mastné kyseliny + kolagén Oxidačný stres, vzhľad kože, vlasov, nechtov, pohybového aparátu Keď chcete mať krásnu pleť, vlasy a nechty Predovšetkým pre ženy
Omega-3 olej + Pure cleanse Omega mastné kyseliny + bylinné extrakty Oxidačný stres, pečeň, obličky, detox V prípade vysokého pracovného zaťaženia, stresu, náročného životného štýlu Pri vysokom zaťažení, napätí,
Omega-3 olej + Instant Magnesium Omega mastné kyseliny + bisglycinát horčíka Oxidačný stres, energetický metabolizmus Pri vysokom pracovnom zaťažení, strese, počas pravidelného športovania Pre mužov, ženy a deti
Omega-3 olej + Lacti Total Omega mastné kyseliny + probiotiká a prebiotiká Oxidačný stres, tráviaci trakt Pri optimalizácii trávenia a trávenia Pre ženy a mužov
Omega-3 olej + Mage Omega mastné kyseliny + bylinné extrakty Oxidačný stres, zápcha, tráviaci trakt Pri zápche Pre ženy a mužov

O spoločnosti Nordbo
NORDBO je švédska značka, ktorej filozofia je založená na dvoch pilieroch: kvalita a klinická dokumentácia + udržateľnosť a etická zodpovednosť. Značka spája severskú tradíciu a kvalitu so zmysluplnou inováciou a čistotou použitých ingrediencií = inovatívny vývoj klasických doplnkov výživy, a to lepším spôsobom. Skvelým príkladom je domáci rybí olej Nordbo, ktorý sa vyrába v Škandinávii a je vyrobený zo 100 % udržateľných zdrojov. Pri výrobkoch Nordbo si môžete byť stopercentne istí, že pri ich výrobe sa vždy dbalo na maximálnu možnú funkčnosť a kvalitu surovín, ako aj na ohľaduplnosť k životnému prostrediu. Všetky výrobky Nordbo majú certifikát ASC (Aqua Stewardship Council) alebo I'm Vegan. Okrem toho sa všetky vyrábajú v súlade s normami GMP (Good Manufacturing Practices). Na papierové obaly sa používa recyklovaný papier FSC (Forest Stewardship Council).

NORDBO = švédske výživové doplnky založené na dvoch pilieroch:

 1. Kvalitné a klinicky overené zdroje
 2. Udržateľnosť a etická zodpovednosť

Výrobky Nordbo sa vyrábajú s maximálnym ohľadom na životné prostredie. Vyrábajú sa udržateľným spôsobom, s čo najmenšou CO2 stopou a z recyklovateľných materiálov - výrobky sú balené do recyklovaných papierových krabíc. Spoločnosť Nordbo sa zároveň snaží používať čo najmenej plastových a nepotrebných reklamných predmetov. Naopak, snaží sa o minimalizmus a striedmosť. Na prvom mieste je 100 % kvalita výrobku, nie agresívny marketing.

Odporúčané dávkovanie

 • Deti od 1 do 10 rokov: 2,5 ml (1/2 lyžičky) denne.
 • Deti vo veku 11-17 rokov: 5 ml (1 lyžička) denne.
 • Dospelí, tehotné a dojčiace 5-15 ml (1-3 čajové lyžičky) denne.
 • Balenie obsahuje 13-40 denných dávok (až 80 denných dávok pre deti).

Aktívne zložky


v 1 čajovej lyžičke (5 ml) v 3 čajových lyžičkách (15 ml)
ECOLOMEGA® 4575 mg 13725mg
Omega-3 700 mg 2100 mg
- z toho EPA 125 mg 375 mg
- z toho DHA 325 mg 975 mg
- iné omega-3 250 mg 750 mg
Omega-6 450 mg 1350 mg
Omega-7 290 mg 870 mg
Omega-9 1240 mg 3720 mg
Omega-11 270 mg 870 mg

Zloženie:

 • dánsky pstruhový olej s certifikátom ASC - ECOLOMEGA® (4575 mg v jednej 5 ml dávke), prírodná citrónová aróma, antioxidant (organický rozmarínový extrakt a zmes prírodných tokoferolov).

Informácie

 • Doplnok stravy.
 • Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.
 • Nenahrádza pestrú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl.
 • Uchovávajte mimo dosahu detí.
 • Skladujte na chladnom a suchom mieste.
 • Výrobok je vhodný pre vegánov.

Parametre

Forma tekuté
Objem 200 ml

Najlepšie hodnotené

(Hodnotilo 0 užívateľov)

  Produkt zatiaľ nebol hodnotený, buďte prvý!

Napíš svoje hodnotenie produktu Nordbo Scandinavian Omega-3 Trout Oil 200 ml0 % 100 %