188280

Nordbo Vegan D3, C & Zinek 90 kapslí

ID {{ productCode }}

Komplexný obranný štít.

Viac informácií Viac informácií
{{ a.stockStatusText }} ({{ a.stockLimit }})

Produkt je dočasne vypredaný

Produkt teraz nemáme v ponuke. Porozhliadni sa po produktoch, ktoré máme na sklade.

Objednávacie číslo: 188280

product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Nordbo Vegan D3, C & Zinek 90 kapslí
17.99
product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
17.99
product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Popis

Výživový doplnok obsahujúci bioaktívne formy vitamínov a minerálov.
 • KOMPLEXNÝ OBRANNÝ ŠTÍT
 • Najvyššia kvalita a čistota / Vyrobené vo Švédsku (bez GMO)
 • Vitamín D3 - cholekalciferol - 50 µg - 2000 IU (1000 % RHP) získaný z lišajníka
 • Zinok - pikolinát zinočnatý - 10 mg (100% RHP) - chelátová forma zinku
 • Vitamín C - askorbát vápenatý - 300 mg (375 % RHP), kyslá neutrálna forma
 • Pridaný MCT olej z kokosu pre vyššiu absorpciu vitamínu D
 • Veľmi silný obranný štít = biologicky dostupné formy 
 • Certifikát I'm Vegan od Djurens Rätt (Práva zvierat)
 • Výrobok neobsahuje živočíšne zložky, spojivá a nežiaduce balastné zložky
 • NORDBO = kvalitné a klinicky overené zdroje + udržateľnosť a etická zodpovednosť
Nordbo Vegan D3, C a zinok obsahuje komplex troch zložiek, ktorých cieľom je poskytnúť účinný obranný štít a podporu počas zimného obdobia a vysokej záťaže. Obsahuje vegánsky vitamín D3 (cholekalciferol) získaný z lišajníka, vitamín C a zinok v biologicky aktívnej forme. Všetky tri zložky sú vo veľmi vysokých dávkach a všetky tri sa navzájom podporujú vo svojich účinkoch. Vitamín C je v acido-neutrálnej forme askorbátu vápenatého, takže je šetrný k žalúdku, zinok je v chelátovej forme pikolinátu zinočnatého, kde je zinok viazaný s kyselinou pikolinovou (prirodzený metabolit tryptofánu), a preto je pre telo veľmi prístupný. Doplnok obsahuje pridané MCT tuky z kokosu, ktoré zlepšujú vstrebávanie vitamínu D rozpustného v tukoch.

Produkt je vhodný pre všetkých jednotlivcov zameraných na:
 • Účinný obranný štít

Certifikát Som vegán
Certifikát I'm Vegan udeľuje švédska organizácia Djurens Rätt (Práva zvierat), ktorá zaručuje, že výrobok je 100 % rastlinného pôvodu a pri jeho výrobe neboli použité žiadne živočíšne zložky. Certifikát sa udeľuje potravinám, potravinovým doplnkom, hygienickým výrobkom a kozmetike. I'm Vegan je jednoduchý spôsob, ako sa spotrebitelia môžu uistiť, že značka alebo výrobok spĺňa normy Djurens Rätt.

O certifikátu

 1. Organizácia Djurens Rätt bola založená v roku 1882 a v súčasnosti je poprednou švédskou organizáciou na ochranu zvierat. Je to politicky nezávislá organizácia, ktorá sa zameriava na zvýšenie ochrany zvierat na domácej i medzinárodnej úrovni.
 2. Výrobky s označením I'm Vegan musia byť 100 % rastlinného pôvodu. Testovanie na zvieratách je zakázané a nesmú sa používať žiadne živočíšne zložky ani živočíšne deriváty.
 3. Na získanie certifikátu musí značka poskytnúť všetku dokumentáciu na overenie 100 % pôvodu výrobku.
O spoločnosti Nordbo
NORDBO je švédska značka, ktorej filozofia je založená na dvoch pilieroch: kvalita a klinická dokumentácia + udržateľnosť a etická zodpovednosť. Značka spája severskú tradíciu a kvalitu so zmysluplnou inováciou a čistotou použitých ingrediencií = inovatívny vývoj klasických doplnkov výživy, a to lepším spôsobom. Skvelým príkladom je domáci rybí olej Nordbo, ktorý sa vyrába v Škandinávii a je vyrobený zo 100 % udržateľných zdrojov. Pri výrobkoch Nordbo si môžete byť stopercentne istí, že pri ich výrobe sa vždy dbalo na maximálnu možnú funkčnosť a kvalitu surovín, ako aj na ohľaduplnosť k životnému prostrediu. Všetky výrobky Nordbo majú certifikát ASC (Aqua Stewardship Council) alebo I'm Vegan. Okrem toho sa všetky vyrábajú v súlade s normami GMP (Good Manufacturing Practices). Na papierové obaly sa používa recyklovaný papier FSC (Forest Stewardship Council).

NORDBO = švédske výživové doplnky založené na dvoch pilieroch:

 1. Kvalitné a klinicky overené zdroje
 2. Udržateľnosť a etická zodpovednosť

Výrobky Nordbo sa vyrábajú s maximálnym ohľadom na životné prostredie. Vyrábajú sa udržateľným spôsobom, s čo najmenšou CO2 stopou a z recyklovateľných materiálov - výrobky sú balené do recyklovaných papierových krabíc. Spoločnosť Nordbo sa zároveň snaží používať čo najmenej plastových a nepotrebných reklamných predmetov. Naopak, snaží sa o minimalizmus a striedmosť. Na prvom mieste je 100 % kvalita výrobku, nie agresívny marketing.

Odporúčané dávkovanie

 • Užívajte 1 kapsulu denne s jedlom.
 • Balenie obsahuje 90 dávok.
 • Dávka výrobcu 1 kapsula denne znížená podľa českej legislatívy.

Aktívne zložky


v 1 kapsli (RHP)
Vitamín D3 50 µg 2000 IU (1000 %)
Vitamín C 300 mg (375 %)
Zinok 10 mg (100 %)
RHP - Referenčná hodnota príjmu

Zloženie:

 • Askorbát vápenatý, pikolinát zinočnatý, cholekalciferol (z lišajníka), MCT olej (z kokosu), rastlinná kapsula (hypromelóza).

Informácie

 • Doplnok stravy.
 • Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.
 • Nenahrádza pestrú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl.
 • Uchovávajte mimo dosahu detí.
 • Skladujte na chladnom a suchom mieste.

Parametre

Forma kapsule
Veľkosť balenia (kapsule) 90 kapsúl
Špeciálne požiadavky vegan, vegetarián

Objavuje sa v kategóriách

Najlepšie hodnotené (0)

Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý!

Pridať hodnotenie

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku

Alternatívne (8)