188283

Nordbo Vitamin C & Zinek 50 kapslí

ID {{ productCode }}

Kyslo neutrálny vitamín C + organicky viazaný zinok.

Viac informácií Viac informácií
{{ a.stockStatusText }} ({{ a.stockLimit }})

Produkt je dočasne vypredaný

Produkt teraz nemáme v ponuke. Porozhliadni sa po produktoch, ktoré máme na sklade.

Objednávacie číslo: 188283

product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Nordbo Vitamin C & Zinek 50 kapslí
9.46
product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
9.46
product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Popis

Výživový doplnok s bioaktívnym vitamínom C a zinkom.
 • KYSLO-NEUTRÁLNY VITAMÍN C + ORGANICKY VIAZANÝ ZINOK
 • Najvyššia kvalita a čistota / Vyrobené vo Švédsku (bez GMO)
 • Vitamín C - 1000 mg (1250 % RHP) v 2 kapsulách
 • Zinok - 25 mg (250 % RHP) v 2 kapsulách
 • Pufrovaná forma vitamínu C (vhodná pre žalúdok)
 • Bioaktívne formy + optimálne dávky 
 • Certifikát I'm Vegan od Djurens Rätt (Práva zvierat)
 • Výrobok neobsahuje živočíšne zložky a spojivá (minimalizácia balastných zložiek)
 • NORDBO = kvalitné a klinicky overené zdroje + udržateľnosť a etická zodpovednosť
Nordbo Vitamín C & Zinok obsahuje dve zložky dôležité pre účinnú obranu - vitamín C a zinok. Vitamín C je v doplnku obsiahnutý vo veľmi vysokej dávke - 1000 mg na 2 kapsuly ( = 1250 % RHP). Okrem toho je v acido-neutrálnej forme askorbátu vápenatého, takže je šetrný k žalúdku. Zatiaľ čo zinok je v chelátovej forme pikolinátu zinočnatého, kde je zinok viazaný s kyselinou pikolinovou (prirodzený metabolit tryptofánu), a preto je pre telo veľmi ľahko dostupný.

Prečo askorbát vápenatý?
Mnohé doplnky obsahujú kyselinu L-askorbovú, ktorá má kyslé pH a môže tiež dráždiť žalúdok. Na druhej strane, askorbát vápenatý je pufrovaná forma vitamínu C, ktorá má vyššiu (zásaditejšiu) hodnotu pH a je šetrná k žalúdku aj vo vyšších dávkach.

Certifikát Som vegán
Certifikát I'm Vegan udeľuje švédska organizácia Djurens Rätt (Práva zvierat), ktorá zaručuje, že výrobok je 100 % rastlinného pôvodu a pri jeho výrobe neboli použité žiadne živočíšne zložky. Certifikát sa udeľuje potravinám, potravinovým doplnkom, hygienickým výrobkom a kozmetike. I'm Vegan je jednoduchý spôsob, ako sa spotrebitelia môžu uistiť, že značka alebo výrobok spĺňa normy Djurens Rätt.

O certifikátu

 1. Organizácia Djurens Rätt bola založená v roku 1882 a v súčasnosti je poprednou švédskou organizáciou na ochranu zvierat. Je to politicky nezávislá organizácia, ktorá sa zameriava na zvýšenie ochrany zvierat na domácej i medzinárodnej úrovni.
 2. Výrobky s označením I'm Vegan musia byť 100 % rastlinného pôvodu. Testovanie na zvieratách je zakázané a nesmú sa používať žiadne živočíšne zložky ani živočíšne deriváty.
 3. Na získanie certifikátu musí značka poskytnúť všetku dokumentáciu na overenie 100 % pôvodu výrobku.
O spoločnosti Nordbo
NORDBO je švédska značka, ktorej filozofia je založená na dvoch pilieroch: kvalita a klinická dokumentácia + udržateľnosť a etická zodpovednosť. Značka spája severskú tradíciu a kvalitu so zmysluplnou inováciou a čistotou použitých ingrediencií = inovatívny vývoj klasických doplnkov výživy, a to lepším spôsobom. Skvelým príkladom je domáci rybí olej Nordbo, ktorý sa vyrába v Škandinávii a je vyrobený zo 100 % udržateľných zdrojov. Pri výrobkoch Nordbo si môžete byť stopercentne istí, že pri ich výrobe sa vždy dbalo na maximálnu možnú funkčnosť a kvalitu surovín, ako aj na ohľaduplnosť k životnému prostrediu. Všetky výrobky Nordbo majú certifikát ASC (Aqua Stewardship Council) alebo I'm Vegan. Okrem toho sa všetky vyrábajú v súlade s normami GMP (Good Manufacturing Practices). Na papierové obaly sa používa recyklovaný papier FSC (Forest Stewardship Council).

NORDBO = švédske výživové doplnky založené na dvoch pilieroch:

 1. Kvalitné a klinicky overené zdroje
 2. Udržateľnosť a etická zodpovednosť

Výrobky Nordbo sa vyrábajú s maximálnym ohľadom na životné prostredie. Vyrábajú sa udržateľným spôsobom, s čo najmenšou CO2 stopou a z recyklovateľných materiálov - výrobky sú balené do recyklovaných papierových krabíc. Spoločnosť Nordbo sa zároveň snaží používať čo najmenej plastových a nepotrebných reklamných predmetov. Naopak, snaží sa o minimalizmus a striedmosť. Na prvom mieste je 100 % kvalita výrobku, nie agresívny marketing.

Odporúčané dávkovanie

 • Užívajte 2 kapsuly denne počas jedla.
 • Balenie obsahuje 25 denných dávok.

Aktívne zložky


v 2 kapsulách (RHP)
Vitamín C 1000 mg (1250 %)
Zinok 25 mg (250 %)
RHP - Referenčná hodnota príjmu

Zloženie:

 • Vitamín C (askorbát vápenatý), zinok (pikolinát zinočnatý), plnidlo stearan horečnatý, rastlinná kapsula (celulóza).

Informácie

 • Doplnok stravy.
 • Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.
 • Nenahrádza pestrú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl.
 • Uchovávajte mimo dosahu detí.
 • Skladujte na chladnom a suchom mieste.
 • Vhodné pre vegánov.

Parametre

Forma kapsule
Veľkosť balenia (kapsule) 50 kapsúl
Špeciálne požiadavky vegan

Objavuje sa v kategóriách

Najlepšie hodnotené (0)

Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý!

Pridať hodnotenie

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku