7.89 EUR

Nutrend IsoDrinx 420 g + IsoDrinx Tabs 12 tabliet

Tento nápoj je ideálny aj z hľadiska možnosti použitia v hypotonickom aj izotonickom riedení.                                        

Tento produkt už nemáme v ponuke

Tento produkt je už za svojím športovým vrcholom. Pozri sa na ponuku a vyber si nový produkt, ktorý garantuje, že lepšie zodpovedá súčasným požiadavkám športovcov.

Objednávacie číslo: 1350658

Nutrend IsoDrinx 420 g + IsoDrinx Tabs 12 tabliet

Nutrend IsoDrinx 420 g + IsoDrinx Tabs 12 tabliet

Tento produkt už nemáme v ponuke

Parametre

K tomuto produktu nie sú uvedené žiadne parametre

Popis

Tento nápoj je ideálny aj z hľadiska možnosti použitia v hypotonickom aj izotonickom riedení. Zloženie instantného nápoja Isodrinx je inšpirované najnovším výskumom v oblasti fyziológie cvičenia a športovej výživy. Dôraz sa kladie na požiadavky ľudského tela vo vzťahu k príjmu tekutín a minerálov počas cvičenia.

ISOtonický nápoj je určený na aktivity s veľmi vysokou intenzitou a relatívne krátkou dobou trvania (cca do 60 minút).
Hypotonický nápoj užívajte v priebehu výkonov s dlhšou dobou trvania (nad 60 minút) a pri aktivitách s nižšou intenzitou, každých 10 minút 100 ml.

Izotonický nápoj má osmotický tlak rovný tlaku telesných tekutín. Keďže ľudský pot má nižšiu osmolalitu ako telesné tekutiny, je potrebné dbať na cielené a kontrolované dávkovanie. Obsah minerálnych látok v pote je nepriamo úmerný teplote okolia (so stúpajúcou teplotou klesá koncentrácia minerálnych látok v pote), preto by sa pri teplotách nad 25 °C malo množstvo vody použitej na prípravu lieku ISODRINX zvýšiť o 10 až 20 %. Neprimerane zvýšená konzumácia izotonických nápojov môže mať za následok väčší príjem elektrolytov ako ich výdaj, a teda vyšší príjem, ako je skutočná potreba. Ich koncentrácia v extracelulárnych tekutinách sa tak zahusťuje a osmotická rovnováha medzi extracelulárnou tekutinou a bunkami je narušená.

ISODRINX zároveň poskytuje celé spektrum základných vitamínov.
Zmes minerálov je kombinovaná s jednoduchými cukrami (glukóza, sacharóza) a komplexnými sacharidmi (maltodextrín), čo zaručuje dodanie "rýchlej" a "pomalej" energie. Nápoj je určený v odporúčanom množstve pre každého jednotlivca na bežné dopĺňanie tekutín a základných minerálov. Počas cvičenia užívajte hypotonický nápoj na hydratáciu organizmu. Izotonický nápoj užívajte počas cvičenia na doplnenie energie a stratených minerálov. Môže sa použiť aj pred pretekmi na prednaplnenie sacharidmi a minerálmi.

Zloženie presne zodpovedá požiadavkám tela počas intenzívneho cvičenia:

 • Zvýšený obsah sacharidov - 90 % sacharidov, z toho 84 % jednoduchých cukrov
 • Vysoká energetická hodnota na porciu - 32 g sacharidov, 29 g cukrov
 • Optimálny pomer minerálov - minerály vo formách maximálne využiteľných pre organizmus
 • Možnosť dvojitého riedenia
 • Zo 420 g (obsah balenia) získate

     => 6 l izotonického nápoja
     => 9 litrov hypotonického nápoja

 • Z 1000 g (obsah balenia) získate

     => 14,3 l isotonického nápoje
     => 21,5 litra hypotonického nápoja

Správny pitný režim počas cvičenia pomáha rýchlejšie rehydratovať telo a doplniť stratené minerály.

 • Účinná hydratácia tela
 • Doplnenie energie a podpora výkonu
 • Doplnenie minerálnej rovnováhy

Odporúčané dávkovanie

 • Pomer riedenia izotonického nápoja je 35 g (mierne kopcovitá odmerka) na 500 ml vody (osmolalita 275-305 mOsm/kg).
 • Pomer riedenia pre HYPOtonický nápoj je 35 g na 750 ml vody (osmolalita menej ako 250 mOsm/kg).

Výživové informácie


100 g 35 g (1 dávka)
Energetická hodnota 1582 kJ/372 kcal   554 kJ/ 130 kcal
Tuky 0 g 0 g
- z toho nasýtené mastné kyseliny 0 g 0 g
Sacharidy 90 g 31,5 g
- z toho cukry 83,6 g 29,3 g
Vláknina 0 g 0 g
Proteín 0 g 0 g
Soľ 1,4 g 0,5 g
Vitamín C 129,2 mg 45,2 mg
Niacín (vitamín B3) 25,8 mg 9,0 mg
Vitamín E 19,4 mg 6,8 mg
Kyselina pantoténová (vitamín B5) 9,7 mg 3,4 mg
Vitamín B6 2,3 mg 0,8 mg
Riboflavín (vitamín B2) 2,3 mg 0,8 mg
Tiamín (vitamín B1) 1,8 mg 0,6 mg
Vitamín B12 4,0 µg 1,4 µg
Biotín 80,7 µg 28,3 µg
Kyselina listová 322,9 µg 113,0 µg
obsah mierne nahromadenej odmerky: približne 35 g
obsah vitamínov v 100 g zodpovedá 161,5 % RHP
obsah vitamínov 35 g zodpovedá 56,5 % RHP, t. j. 11,3 % RHP v 100 ml izotonického nápoja a 7,5 % RHP v 100 ml hypotonického nápoja
RHP - referenčná hodnota príjmu

Zloženie:

 • Pomaranč: sacharóza, glukóza, maltodextrín, aróma, regulátor kyslosti kyselina citrónová, citrónan sodný, stabilizátor karagenan, chlorid sodný, regulátor kyslosti kyselina jablčná, glukonát vápenatý, vitamínový premix (kyselina L-askorbová,-DL- pantotenát vápenatý, pyridoxín hydrochlorid, riboflavín, tiamín mononitrát, kyselina pteroylmonoglutamová, D-biotín, kyanokobalamín), glukonát draselný, protispekavé látky fosforečnan vápenatý a oxid kremičitý, citrónan. Tento výrobok môže obsahovať stopy sójových a mliečnych bielkovín.
 • Zelené jablko: sacharóza, glukóza, maltodextrín, regulátor kyslosti kyselina citrónová, aróma, citrónan sodný, stabilizátor karagenan, chlorid sodný, regulátor kyslosti kyselina jablčná, glukonát vápenatý, vitamínový premix (kyselina L-askorbová, DL -pantotenát vápenatý, pyridoxín hydrochlorid, riboflavín, tiamín mononitrát, kyselina pteroylmonoglutamová, D-biotín, kyanokobalamín), glukonát draselný, protispekavé látky fosforečnan vápenatý a oxid kremičitý, citrón. Tento výrobok môže obsahovať stopy sójových a mliečnych bielkovín.
 • Bitter lemon: sacharóza, glukóza, maltodextrín, regulátor kyslosti kyselina citrónová, aróma, citrónan sodný, stabilizátor karagenan, chlorid sodný, regulátor kyslosti kyselina jablčná, glukonát vápenatý, vitamínový premix (kyselina L-askorbová, DL- -pantotenát vápenatý, pyridoxín hydrochlorid, riboflavín, tiamín mononitrát, kyselina pteroylmonoglutamová, D-biotín, kyanokobalamín), glukonát draselný, protispekavé látky fosforečnan vápenatý a oxid kremičitý, citrón. Tento výrobok môže obsahovať stopy sójových a mliečnych bielkovín.
 • Čierne ríbezle: sacharóza, glukóza, maltodextrín, regulátor kyslosti kyselina citrónová, aróma, citrónan sodný, stabilizátor karagenan, chlorid sodný, regulátor kyslosti kyselina jablčná, glukonát vápenatý, vitamínový premix (kyselina L-askorbová, DL -pantotenát vápenatý, pyridoxín hydrochlorid, riboflavín, tiamín mononitrát, kyselina pteroylmonoglutamová, D-biotín, kyanokobalamín), glukonát draselný, protispekavá látka fosforečnan vápenatý, zmes koncentrátu z červenej vápenatý, zmes koncentrátu z červenej horečnatý. Tento výrobok môže obsahovať stopy sójových a mliečnych bielkovín. 
 • Grep: sacharóza, glukóza, maltodextrín, aróma, regulátor kyslosti kyselina citrónová, citrónan sodný, stabilizátor karagenan, chlorid sodný, regulátor kyslosti kyselina jablčná, glukonát vápenatý, vitamínový premix (kyselina L-askorbová, D-l-α pantotenát vápenatý, pyridoxín hydrochlorid, riboflavín, tiamín mononitrát, kyselina pteroylmonoglutamová, D-biotín, kyanokobalamín), glukonát draselný, protispekavé látky fosforečnan vápenatý a oxid kremičitý, citrónan. Tento výrobok môže obsahovať stopy sójových a mliečnych bielkovín.

Informácie

 • Doplnok stravy
 • Ochutený nealkoholický nápoj obohatený o vitamíny.
 • Vhodné najmä pre športovcov.
 • Nie je určené pre deti mladšie ako 3 roky.
 • Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym používaním alebo skladovaním.
 • Skladujte na suchom mieste pri teplote do 25 °C mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, chráňte pred mrazom.
 • Vyrobené v zariadení, ktoré spracováva mlieko, sóju, vajcia, mäkkýše, orechy, lepok a výrobky z nich.

Výrobca: Nutrend D.S, a.s., Chválkovice 604, 77900 Olomouc

Najlepšie hodnotené (0)

Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý!

Pridať hodnotenie

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku