197336

Optibac Babies & Children (Probiotika pro miminka a děti) 30 × 1,5 g

ID {{ productCode }}

Optibac Babies & Children je určený na podporu mikrobiómu detí od narodenia do 12 rokov.
Viac informácií Viac informácií
{{ a.stockStatusText }} ({{ a.stockLimit }})

Produkt je dočasne vypredaný

Produkt teraz nemáme v ponuke. Porozhliadni sa po produktoch, ktoré máme na sklade.

Objednávacie číslo: 197336

product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Optibac Babies & Children (Probiotika pro miminka a děti) 30 × 1,5 g
16.99
product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
16.99
product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Popis

Optibac Babies & Children je určený na podporu mikrobiómu detí od narodenia do 12 rokov. Obsahuje tri druhy probiotických kmeňov - Bifidobacterium breve M-16V®, Lactobacillus rhamnosus GG, Lactobacillus rhamnosus HN001, ktoré sú vhodné pre detský tráviaci systém, prebiotikum a pridaný vitamín D3. Správne fungujúce trávenie je kľúčom k správnemu vývoju dojčiat a detí a k pohode detí a rodičov. Optibac Babies & Children má neutrálnu chuť a vôňu a dodáva sa vo vrecúšku, takže je ideálny na miešanie do vody alebo akéhokoľvek nápoja.

 • Pre deti od 3 mesiacov do 12 rokov
 • 3 kmene probiotických kultúr, prebiotikum a vitamín D3
 • Neutrálna chuť a vôňa, ideálna na miešanie do nápojov
 • Záruka 5 miliárd KTJ v každom vrecku
 • Podpora vývoje
 • Podpora tráviaceho traktu
 • Podpora obranného štítu
 • Podpora osi črevo-mozog
 • Vhodné pre vegetariánov
 • Bez umelých sladidiel, aróm a konzervačných látok
 • Záruka kvality superprémiovej britskej značky OPTIBAC
 • OPTIBAC = držiteľ ocenenia Queen's Award for Enterprises - najprestížnejšieho ocenenia pre podniky Spojeného kráľovstva a kráľovskej pečate
 • OPTIBAC = Superprémiová britská značka špecializujúca sa na probiotiká s klinicky overenými vlastnosťami
 • OPTIBAC = najodporúčanejšia značka probiotík v Spojenom kráľovstve

Probiotiká majú tiež vlastnosti súvisiace s osou črevo-mozog, čo platí aj pre deti. Vedecky bolo popísané, že naše črevá sú prepojené s mozgom sieťou nervových spojení. Vzájomne na seba pôsobia týmto spôsobom - keď je črevný mikrobióm v zlom stave, zhoršuje sa aj psychický stav. Dochádza k poklesu nálady, zníženiu koncentrácie a vzniku depresie. Starostlivosť o mikrobióm je preto jedným zo základných predpokladov vyrovnaného duševného stavu.

OPTIBAC BABIES & CHILDREN:
= Probiotiká pre deti a dojčatá
= Probiotiká pre obranný štít
= Probiotiká pre rast a vývoj
= Probiotiká pre problémy

Probiotiká s výskumom potvrdenými vlastnosťami
Všetky probiotické kmene používané značkou Optibac boli skúmané z hľadiska bezpečnosti, schopnosti prechádzať náročným prostredím tráviaceho traktu a schopnosti podporovať rôzne časti tráviaceho traktu a iné oblasti v tele. Výskum prebieha v rámci laboratórnych testov aj klinických skúšok s ľuďmi.

Najdôležitejšie vlastnosti probiotík sa najprv testujú vo vedeckom laboratóriu. Napríklad schopnosť jednotlivých kmeňov prežiť rôzne úrovne kyslosti a zásaditosti v rôznych častiach tráviaceho traktu a schopnosť priľnúť k bunkám, ktoré tvoria črevnú stenu.
Na druhej strane, klinické štúdie s ľuďmi skúmajú fyziologický účinok probiotík. Tieto testy môžu tiež preukázať optimálnu dávku alebo množstvo potrebné pre dané probiotikum na dosiahnutie maximálneho prínosu.

Výskum z času na čas ukázal, že kvalita probiotického kmeňa je dôležitejšia ako jeho množstvo.  Preto sa snažíme vyberať to najlepšie z najlepšieho v najvyššej možnej kvalite. Naše probiotiká sú podložené stovkami klinických štúdií, ktoré potvrdzujú ich výnimočné vlastnosti a zároveň zaručujú ich bezpečnosť pri používaní.
 
Obsahuje probiotické kultúry

 • Bifidobacterium breve M-16V®
 • Lactobacillus rhamnosus GG
 • Lactobacillus rhamnosus HN001

Produkt je vhodný pre všetkých jednotlivcov zameraných na:

 • Podpora pre bábätká a deti
 • Podpora tráviaceho traktu
 • Podporu obranného štítu
 • Podpora v prípade problémov

Musím probiotiká Babies & Children uložiť do chladničky?
Do doplnkov Optibac sa vyberajú len odolné a rezistentné kmene probiotických kultúr. Probiotiká zároveň prechádzajú procesom lyofilizácie alebo sušenia mrazom. Ide o bezpečný a sofistikovaný technologický proces, ktorý zaručuje stabilitu a dlhú životnosť probiotík. Po procese lyofilizácie sa testuje ich životnosť, aby sa zaručil stanovený počet kultúr. Tie sú platné do konca dátumu exspirácie, nielen v čase výroby. To zaručuje kombinácia odolnosti vybraných probiotík a procesu lyofilizácie.
 
Z tohto dôvodu nie je potrebné probiotiká Babies & Children pred rozbalením ani po ňom skladovať v chladničke.

O značke Optibac
Optibac je rodinná značka, ktorú založili brat a dve sestry v roku 2004 v Spojenom kráľovstve. Jeho otec, povolaním lekár, viedol súrodencov k záujmu o zdravie. Záujem o holistický a prírodný prístup k zdraviu postupne viedol k založeniu spoločnosti zameranej na kvalitné probiotiká. V súčasnosti je Optibac najodporúčanejšou značkou probiotík v Anglicku a Írsku. Je to aj preto, že zakladatelia bezvýhradne veria tomu, čo robia, sami denne používajú svoje doplnky a odporúčajú ich všetkým svojim priateľom a rodine.

Spoločnosť Optibac sídli neďaleko mesta Andover v grófstve Hampshire. Nadviazala partnerstvá so svetovými priemyselnými inštitúciami a v súčasnosti ponúka 15 rôznych druhov probiotických doplnkov, z ktorých každý získal významné ocenenia.

Spoločnosť Optibac je hrdá na to, že je držiteľom ocenenia Queen's Award - najprestížnejšieho kráľovského ocenenia a kráľovskej pečate pre britské podniky, ktoré je celosvetovo uznávané a oceňuje tie najlepšie spoločnosti v odvetví.

Minimalizované množstvo plastov
Značka Optibac si uvedomuje, že je potrebné byť šetrný k životnému prostrediu a rešpektovať našu planétu, preto sa snaží minimalizovať množstvo plastov použitých na balenie svojich výrobkov. Viac ako polovica výrobkov Optibac neobsahuje 96 % plastov, niektoré výrobky dokonca 100 % plastov a kompostovateľné vrecká.
Obal výživového doplnku pre dojčatá a deti je 100 % recyklovateľný.

Odporúčané dávkovanie

 • Pre deti od 3 mesiacov do 12 rokov: užívajte 1 vrecúško denne, najlepšie s raňajkami.
 • Možno zvýšiť na 2 vrecúška denne.
 • Obsah zamiešajte do svojho obľúbeného studeného nápoja alebo jedla.

Aktívne zložky


1 vrecúško - 1,5 g (1 dávka)
Fruktooligosacharidy 500 mg (FOS)
Probiotické kultúry 41,6 mg (3 miliardy KTJ)
Vitamín D3 2,5 µg (100IU) (50 % RHP)
RHP - referenčná hodnota príjmu vitamínov
KTJ - jednotky tvoriace kolónie

Zloženie:

 • Maltodextrín z prírodného zdroja, fruktooligosacharidy (FOS), živé kultúry: Bifidobacterium breve M-16V®, Lactobacillus rhamnosus GG, Lactobacillus rhamnosus HN001; vitamín D3 (cholekalciferol).

Informácie

 • Doplnok stravy.
 • Pestrú stravu nič nenahradí.
 • Neprekračujte odporúčanú dávku.
 • Skladujte na suchom a chladnom mieste pri teplote do 25 °C, mimo dosahu detí.
 • Balenie: 10 vrecúšok x 1,5 g (15 g)

Parametre

Forma sypké
Dávok v balení 30 dávek
Hmotnosť 45 g
Špeciálne požiadavky bez lepku

Objavuje sa v kategóriách

Najlepšie hodnotené (0)

Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý!

Pridať hodnotenie

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku