198395

Optibac Saccharomyces Boulardii (Probiotika při průjmu) 40 kapslí

ID {{ productCode }}

Probiotiká Saccharomyces vo vysokej koncentrácii a sú určené na podporu pri hnačke a poruchách trávenia.
Viac informácií Viac informácií
{{ a.stockStatusText }} ({{ a.stockLimit }})

Produkt je dočasne vypredaný

Produkt teraz nemáme v ponuke. Porozhliadni sa po produktoch, ktoré máme na sklade.

Objednávacie číslo: 198395

product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Optibac Saccharomyces Boulardii (Probiotika při průjmu) 40 kapslí
17.82
product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
17.82
product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Popis

Optibac Saccharomyces boulardii obsahuje probiotiká Saccharomyces vo vysokej koncentrácii a je určený na podporu pri hnačkách a poruchách trávenia. Je vhodný pre mužov aj ženy, môže sa používať pri hnačke alebo iných tráviacich problémoch, pri cestovaní (aj ako prevencia) alebo počas náročného cvičenia. Saccharomyces boulardii obnovuje prirodzené prostredie a zároveň ničí škodlivé baktérie. Ide o veľmi osvedčený kmeň probiotík, ktorý sa používa na celom svete už viac ako 50 rokov. Probiotiká Saccharomyces boulardii sa nemusia uchovávať v chladničke, takže ich môžeme mať kdekoľvek so sebou a užívať kedykoľvek, ak máme pocit, že naše trávenie nie je v poriadku.

 • Probiotiká Saccharomyces boulardii
 • Kmeň probiotík účinný pri hnačke
 • Záruka 5 miliárd KTJ v každej kapsule
 • Obnovenie mikrobiómu
 • Obnovenie stabilného prostredia
 • Vhodné pre vegánov
 • Bez umelých sladidiel, aróm a konzervačných látok
 • Záruka kvality superprémiovej britskej značky OPTIBAC
 • OPTIBAC = držiteľ ocenenia Queen's Award for Enterprises - najprestížnejšieho ocenenia pre podniky Spojeného kráľovstva a kráľovskej pečate
 • OPTIBAC = Superprémiová britská značka špecializujúca sa na probiotiká s klinicky overenými vlastnosťami
 • OPTIBAC = najodporúčanejšia značka probiotík v Spojenom kráľovstve

Probiotiká majú tiež vlastnosti súvisiace s osou črevo-mozog. Vedecky bolo popísané, že naše črevá sú prepojené s mozgom sieťou nervových spojení. Vzájomne na seba pôsobia týmto spôsobom - keď je črevný mikrobióm v zlom stave, zhoršuje sa aj psychický stav. Dochádza k poklesu nálady, zníženiu koncentrácie a vzniku depresie. Starostlivosť o mikrobióm je preto jedným zo základných predpokladov vyrovnaného duševného stavu.

OPTIBAC SACCHAROMYCES BOULARDII
= Probiotiká pri hnačke
= Probiotiká pri tráviacich problémoch
= Probiotiká na cesty
= Probiotiká pre ženy
= Probiotiká pre mužov

Probiotiká s výskumom potvrdenými vlastnosťami
Všetky probiotické kmene používané značkou Optibac boli skúmané z hľadiska bezpečnosti, schopnosti prechádzať náročným prostredím tráviaceho traktu a schopnosti podporovať rôzne časti tráviaceho traktu a iné oblasti v tele. Výskum prebieha v rámci laboratórnych testov aj klinických skúšok s ľuďmi.
Najdôležitejšie vlastnosti probiotík sa najprv testujú vo vedeckom laboratóriu. Napríklad schopnosť jednotlivých kmeňov prežiť rôzne úrovne kyslosti a zásaditosti v rôznych častiach tráviaceho traktu a schopnosť priľnúť k bunkám, ktoré tvoria črevnú stenu.
Na druhej strane, klinické štúdie s ľuďmi skúmajú fyziologický účinok probiotík. Tieto testy môžu tiež preukázať optimálnu dávku alebo množstvo potrebné pre dané probiotikum na dosiahnutie maximálneho prínosu.
Výskum z času na čas ukázal, že kvalita probiotického kmeňa je dôležitejšia ako jeho množstvo. Preto sa snažíme vyberať to najlepšie z najlepšieho v najvyššej možnej kvalite. Naše probiotiká sú podložené stovkami klinických štúdií, ktoré potvrdzujú ich výnimočné vlastnosti a zároveň zaručujú ich bezpečnosť pri používaní.

Obsahuje probiotické kultúry

 • Saccharomyces boulardii

Produkt je vhodný pre všetkých jednotlivcov zameraných na:

 • Probiotiká pri hnačke
 • Probiotiká pri tráviacich problémoch
 • Probiotiká na cestách
 • Obnovenie stabilného prostredia

Musím probiotiká Optibac Saccharomyces boulardii uložiť do chladničky?
Do doplnkov Optibac sa vyberajú len odolné a rezistentné kmene probiotických kultúr. Zároveň sa probiotiká podrobujú procesu nazývanému sušenie vo fluidnom lôžku (FDB). Ide o bezpečný a sofistikovaný technologický proces, ktorý zaručuje stabilitu a dlhú životnosť probiotík. (Proces prebieha v špeciálnom stroji, kde sa probiotiká umiestnia na pohyblivý substrát a potom sa vznášajú a jemne preosievajú vzduchom). Po procese sušenia sa testuje ich trvanlivosť, aby sa zaručil stanovený počet kultúr. Tie sú platné do konca dátumu exspirácie, nielen v čase výroby. To zaručuje kombinácia odolnosti vybraných probiotík a procesu sušenia.
Z tohto dôvodu nie je potrebné probiotiká Saccharomyces boulardii pred rozbalením ani po ňom skladovať v chladničke.

O značke Optibac
Optibac je rodinná značka, ktorú založili brat a dve sestry v roku 2004 v Spojenom kráľovstve. Jeho otec, povolaním lekár, viedol súrodencov k záujmu o zdravie. Záujem o holistický a prírodný prístup k zdraviu postupne viedol k založeniu spoločnosti zameranej na kvalitné probiotiká. V súčasnosti je Optibac najodporúčanejšou značkou probiotík v Anglicku a Írsku. Je to aj preto, že zakladatelia bezvýhradne veria tomu, čo robia, sami denne používajú svoje doplnky a odporúčajú ich všetkým svojim priateľom a rodine.
Spoločnosť Optibac sídli neďaleko mesta Andover v grófstve Hampshire. Nadviazala partnerstvá so svetovými priemyselnými inštitúciami a v súčasnosti ponúka 15 rôznych druhov probiotických doplnkov, z ktorých každý získal významné ocenenia.
Spoločnosť Optibac je hrdá na to, že je držiteľom ocenenia Queen's Award - najprestížnejšieho kráľovského ocenenia a kráľovskej pečate pre britské podniky, ktoré je celosvetovo uznávané a oceňuje tie najlepšie spoločnosti v odvetví.

Minimalizované množstvo plastov
Značka Optibac si uvedomuje, že je potrebné byť šetrný k životnému prostrediu a rešpektovať našu planétu, preto sa snaží minimalizovať množstvo plastov použitých na balenie svojich výrobkov. Viac ako polovica výrobkov Optibac neobsahuje 96 % plastov, niektoré výrobky dokonca 100 % plastov a kompostovateľné vrecká.
Obal doplnku Saccharomyces boulardii neobsahuje 96 % plastov.

Odporúčané dávkovanie

 • Užívajte 1 kapsulu denne.
 • Dennú dávku je možné zvýšiť až na 6 kapsúl.

Výživové informácie


1 kapsula
Živé probiotické kultúry Saccharomyces boulardii 275 mg
KTJ celkom - jednotky tvoriace kolónie 5 miliard (5 x 109)

Zloženie:

 • 1 vegetariánska kapsula: živé kultúry Saccharomyces boulardii, vegetariánska kapsula hydroxypropylmetylcelulóza.

Informácie

 • Doplnok stravy.
 • Pestrú stravu nič nenahradí.
 • Neprekračujte odporúčanú dávku.
 • Skladujte na suchom a chladnom mieste pri teplote do 25 °C, mimo dosahu detí.
 • Tehotné a dojčiace ženy by sa mali o užívaní poradiť s lekárom.
 • Obsahuje vrecko na zníženie vlhkosti, nekonzumujte ani nevyberajte z otvoreného obalu.
 • Po každom otvorení vždy dôkladne zatvorte veko.
 • Ak užívate antimykotiká, užívajte ich s odstupom najmenej 2 hodín.
 • Balenie: 40 kapsúl (14 g)

Parametre

Forma kapsule
Veľkosť balenia (kapsule) 40 kapsúl
Dávok v balení 40 dávek
Špeciálne požiadavky vegan, bez lepku

Objavuje sa v kategóriách

Najlepšie hodnotené (0)

Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý!

Pridať hodnotenie

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku