FOGT002

Orangefit Diet 850 g

ID {{ productCode }}

Zoštíhľujúci koktail a sofistikovaný zdroj živín pre všetkých, ktorí milujú jedlo. 13 kompletných jedál v balení, stačí pridať vodu.
Viac informácií Viac informácií
{{ a.stockStatusText }} ({{ a.stockLimit }})

Produkt je dočasne vypredaný

Produkt teraz nemáme v ponuke. Porozhliadni sa po produktoch, ktoré máme na sklade.

Objednávacie číslo: FOGT002

product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Orangefit Diet 850 g
26.08
product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
26.08
product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Popis

Zoštíhľujúci koktail a sofistikovaný zdroj živín pre všetkých, ktorí milujú jedlo. 13 kompletných jedál v balení, stačí pridať vodu.

# 1 v renomovanom teste nezávislých spotrebiteľov The Consumentenbond

The Consumentenbond je nezávislá spotrebiteľská asociácia v Beneluxe s viac než sedemdesiatročnou tradíciou. Jej činnosť spočíva vo výskume produktov na trhu a poradenstva pre koncového spotrebiteľa. V decembri 2020 táto asociácia usporiadala veľký európsky test výrobkov z kategórie náhrada stravy v rámci 26 značiek. Orangefit Diet získal v tejto kategórii 1.miesto ! V obrie konkurencii desiatok iných produktov ho získal vďaka najvyššiemu obsahu proteínu, najvyššej kvalite sacharidov a tukov, 100 % rastlinným zložením, vysokým obsahom vlákniny, nulovým obsahom pridaného cukru a nulovým obsahom umelých sladidiel.

Prečo Orangefit Diet?

Orangefit Diet je plnohodnotná zoštíhľujúci strava, vrátane všetkých dôležitých esenciálnych aminokyselín, vlákniny a nenasýtených tukov, ktorá je skombinovaná so všetkými vitamíny a minerály, ktoré potrebujete. S osviežujúcim zeleným čajom a prémiovým hrachovými proteínom. Perfektné ako veľmi chutná náhrada za každodenné raňajky, obed alebo večeru.

Nielen pre peknú postavu a perfektnú kondíciu, ale aj pre skvelý pocit

Cítiť sa skvelé... byť vo svojej koži... neriešiť problém s gombíkom na nohaviciach, ale tiež byť v kondícii a vo forme... mať dostatok energie... chytiť rýchlo druhý dych. S našimi diétnymi koktaily a rozumným diétnym programom vrátane pohybových aktivít, svoj cieľ dosiahnete veľmi rýchlo. Nahradením jedného jedla denne vám Diet pomôže šetrnú cestou udržať hmotnosť. Nahradením dvoch jedál denne vám Diet pomôže šetrnú cestou tuk odbúravať.

Meal replacement, ktorý budete mať radi

Vďaka 100% rastlinnému pôvodu a zvolený prémiovým ingredienciám má Diet lahodnú príchuť. Prečo piť nápoje so syntetickými prísadami, ktoré majú umelú chuť a nejasný pôvod obsiahnutých zložiek, keď si môžete dopriať to najčistejšie a najlepšie. Diet Orangefit je MRP shake, ktorý vám bude chutiť a ktorý budete mať radi. Sladený je len steviol-glykozidy, príchuť čučoriedka je dochutená džúsom z čiernych ríbezlí a krásnu farbu jej dodáva prášok z červenej repy.

Orangefit - Vytvorme zdravší svet!

 • 100% Rastlinné zdroje - prémiová kvalita
 • Udržateľný rozvoj - európska produkcia + prednostne európskej suroviny (uhlíková stopa)
 • Etický prístup - pre budúce generácie
 • Bez obsahu umelých sladidiel a syntetických balastných zložiek
 • GMO free
 • 100% recyklovateľné obaly

Čo Diet obsahuje

Makronutrienty (základné živiny)

 • Hrachový proteín - zdroj kvalitných bielkovín (európsky žltý hrach)
 • Mletý ovos - zdroj komplexných sacharidov a vlákniny
 • Prášok z ľanového oleja - zdroj omega-3,6, 9
 • Prášok zo slnečnicového oleja - zdroj omega- 3,6, 9
 • Inulín - vláknina, dodáva pocit plnosti, zažívací trakt

Doplnkové látky

 • Zelený čaj - povzbudenie, silný zdroj antioxidantov, potlačenie chuti do jedla
 • príchuť čučoriedka: prášok z čučoriedok, koncentrát džúsu z čiernych ríbezlí, prášok z červenej repy, prírodné čučoriedková príchuť
 • príchuť čokoláda: kakaový prášok, prírodné čokoládová príchuť
 • príchuť vanilka: prírodná vanilková príchuť

Vitamíny

 • vitamín A - retinyl acetát, vitamín A má vlastnosti súvisiace s oxidatívnym stresom
 • vitamíny B1, B2, B3, B5, B6, B8, B9, B12, vitamíny skupiny B majú vlastnosti súvisiace s energetickým metabolizmom
 • Vitamín C - kyselina L-askorbová, vitamín C má vlastnosti súvisiace s oxidatívnym stresom, zlepšuje vstrebávanie ostatných látok
 • Vitamín D3 - cholekalciferol, vitamín D má vlastnosti súvisiace s odolnosťou, stavom svalov a kostí
 • vitamín K1 - fylochinón, vitamín K má vlastnosti súvisiace s krvotvorbou a vápnikom
 • vitamín E - D-alfa tokoferol, vitamín E má vlastnosti súvisiace s oxidatívnym stresom

Minerály a stopové prvky

 • horčík * - ako citrát horečnatého, ktorá je dobre vstrebateľná pre telo, horčík má vlastnosti súvisiace s energetickým metabolizmom
 • draslík * - ako citrát draselného, ktoré je dobre vstrebateľné pre telo, draslík má vlastnosti súvisiace s rovnováhou minerálov v tele
 • vápnik - vo forme uhličitanu vápenatého, vápnik má vlastnosti súvisiace so stavom kostí a zubov
 • železo * - citrát železitý - železo má vlastnosti súvisiace s energetickým metabolizmom a krvotvorbou
 • Mangán * - bisglycinát mangánatý
 • Selén * - seleničitan sodný
 • Zinok * - citrát zinočnatý
 • Meď * - glukónan meďnatý
 • Chróm * - pikolinát chromitý
 • Jód - jodid draselný

Diet získal 1. miesto v teste asociácie The Consumentenbond

The Consumentenbond je nezávislá spotrebiteľská asociácia v Beneluxe s viac ako sedemdesiatročnou tradíciou. Jej činnosť spočíva vo výskume produktov na trhu a poradenstva pre koncového spotrebiteľa. V decembri 2020 táto asociácia usporiadala veľký európsky test výrobkov z kategórie náhrada stravy v rámci 26 značiek. Orangefit Diet získal v tejto kategórii 1.miesto! V obrie konkurencii desiatok iných produktov ho získal vďaka vďaka najvyššiemu obsahu proteínu, najvyššej kvalite sacharidov a tukov, 100% rastlinným zložením, vysokým obsahom vlákniny, nulovým obsahom pridaného cukru a nulovým obsahom umelých sladidiel.

Orangefit - Let 'Create A Fitter World

Nechajme Orangefit, nech hovorí sám za seba: Začínali sme v roku 2014 a už vtedy bolo jasné, že rastlinná športová výživa je naša cesta. Lenže vegánskej šejkov, ktoré boli v tom čase k dostaniu, chutili rovnako zle ako vyzerali, navyše cestovali do Európy cez pol sveta. Tak sme si dali odvážne predsavzatia, že rastlinnú športovú výživu zmeníme a osviežime. V podstate je to všetko jednoduché: Naše hodnoty, určujú náš cieľ ! Želáme si, aby ste sa cítili fit a zdravie. A zdravú alternatívu k živočíšnym produktom si môže občas, pravidelne, alebo trvalo dopriať každý, od športovca cez astronauta až po vrabca domáceho. To všetko bez toho, aby to našu planétu zbytočne preťažovali. Orangefit chce vytvoriť zdravší svet !

Orangefit B.V., Edisonweg 4A, Alkmaar, Holandsko (Made in EU)

Zamiešajte svet s Orangefit

Naši značkou sa snažíme inšpirovať jednotlivca aj komunity k zdravšiemu a k planéte ohleduplnějšímu životu. Či sa jedná o prestížne fitness a wellness kluby, špičková športové centrá, nadšencov zdravého životného štýlu, komunitu vegánov, alebo širšiu verejnosť všeobecne. Spoločne môžeme zmeniť zvyklosti a postarať sa o to, aby na nás naša matka Zem bola pyšná. Poďakujú nám za to aj naši chlpatí priatelia.

Najlepšie chuť v meste

Najskôr zo všetkého platí, že sa s našimi koktaily budete cítiť fantasticky. Zabudnite na živočíšne proteíny a ich pachuť. My sme naše produkty vyvinuli k dokonalosti. Zoznámte sa s najlepšou chuťou v meste!

Znižujeme uhlíkovú stopu

Nie je to len o 100% rastlinných zdrojoch a vynechanie zdrojov živočíšnych. Kde to je možné, používame ako hlavné zložky ingrediencie z Európy a tu tiež svoje produkty vyrábame. Tým sa výrazne odlišujeme od tzv. Globálnych značiek, ktorých tovar a suroviny cestujú po celej zemeguli.

Reduce - Recycle - Repeat

Súčasťou našej misie za ekologickou udržateľnosťou je používanie 100 % recyklovateľných obalov. Sáčky od proteínových doplnkov sú často veľmi ťažko recyklovateľné, pretože je tvorí viac druhov plastu, niekedy dokonca aj kov. Preto sme sa veľmi snažili a podarilo sa nám vyrobiť jednovrstvové obaly, ktoré perfektne uchovávajú obsah, nelámu sa, a zároveň idú veľmi ľahko recyklovať.

Velcro - suché zipsy

Naše obaly majú patentované suché zipsy Velcro, ktoré raz a navždy rieši problém s uzavíratelností. Po otvorení možno sáčok bez problémov zase vzduchotesne uzavrieť, čo výrazne predlžuje trvanlivosť obsah, a zároveň chráni pred jeho vysypaním. Užite si pohodlie v užívaní proteínu s našimi suchými zipsami Velcro !

Odporúčané dávkovanie

 • Zmiešajte 32,5 g (cca 1 odmerku) so 150 ml vody alebo 65 g (cca 2 odmerky) sa 300 ml vody a premiešajte v šejkri. Balenie obsahuje 13 alebo 26 dávok podľa zvoleného dávkovania.

Nutričné informácie

32,5 g - jedna odmerka (% RHP *) 65 g - dve odmerky (% RHP *)

Vitamín A

120 μg (15 %)

240 μg (30 %)

Vitamín B1

0,165 mg (15 %)

0,33 mg (30 %)

Vitamín B2

0,21 mg (15 %)

0,42 mg (30 %)

Vitamín B3

2,4 mg (15 %)

4,8 mg (30 %)

Vitamín B5

0,9 mg (15 %)

1,8 mg (30 %)

Vitamín B6

0,21 mg (15 %)

0,42 mg (30 %)

Vitamín B8

7,5 mg (15 %)

15 mg (30 %)

Vitamín B9

30 μg (15 %)

60 μg (30 %)

Vitamín B12

0,375 μg (15 %)

0,75 μg (30 %)

Vitamín C

12 mg (15 %)

24 mg (30 %)

Vitamín D3

0,75 μg (15 %)

1,5 μg (30 %)

Vitamín E

1,8 mg (15 %)

3,6 mg (30 %)

Vitamín K

11,25 μg (15 %)

22,5 μg (30 %)

Vápnik

120 mg (15 %)

240 mg (30 %)

Meď

0,15 mg (15 %)

0,3 mg (30 %)

Železo

2,1 mg (15 %)

4,2 mg (30 %)

Draslík

300 mg (15 %)

600 mg (30 %)

Horčík

56,25 mg (15 %)

112,5 mg (30 %)

Mangán

0,6 mg (15 %)

1,2 mg (30 %)

Sodík

0,255 g (15 %)

0,51 g (30 %)

Fosfor

105 mg (15 %)

210 mg (30 %)

Zinok

1,5 mg (15 %)

3 mg (30 %)

Chróm

6 μg (15 %)

12 μg (30 %)

Jód

22,5 μg (15 %)

45 μg (30 %)

Selén

8,25 μg (15 %)

16,5 μg (30 %)

Kofeín

5 mg

10 mg

Zelený čaj

250 mg

500 mg

Kyselina linolová

0,5 g

1 g

čučoriedka (1 odmerka 32,5 g) čučoriedka (2 odmerky 65 g) čokoláda (1 odmerka 32,5 g) čokoláda (2 odmerky 65 g) vanilka (1 odmerka 32,5 g) vanilka (2 odmerky 65 g)

Energetická hodnota

518 kJ / 124 kcal

1036 kJ / 248 kcal

521k / 125 kcal

1042 kJ / 249 kcal

521 kJ / 125 kcal

1042 kJ / 250 kcal

Tuky

3,25 g

6,5 g

3,4 g

6,8 g

3,25 g

6,5 g

z toho nasýtené mastné kyseliny

0,45 g

0,9 g

0,55 g

1,1 g

0,45 g

0,9 g

Sacharidy

7,6 g

15,2 g

6,65 g

13,3 g

7,45 g

14,9 g

z toho cukry

1,2 g

2,4 g

0,4 g

0,8 g

0,45 g

0,9 g

Bielkoviny

14 g

28 g

15,55 g

31,1 g

14,5 g

29 g

Soľ

0,5 g

1 g

0,85 g

1,7 g

0,85 g

1,7 g


* RHP - Referenčná hodnota príjmu vitamínov a minerálnych látok

Zloženie

 • Hrachový proteín, ovsená múka (obsahuje lepok), inulín, prírodná vanilková aróma, prášok z ľanového oleja, citrát draselný, prášok zo slnečnicového oleja, citrát horečnatý, uhličitan vápenatý, zelený čaj, zahusťovadlo: xantánová guma, sladidlo: steviol-glykozidy, vitamín C (kyselina L-askorbová), citrát železitý, dihydrát citrát zinočnatého, vitamín E (D-alfa-tokoferol), vitamín B3 (nikotínamid), glukonát manganatý, vitamín B5 (D-pantothenát vápenatý), glukonát meďnatý, vitamín A (retinyl acetát), vitamín B12 (kyanokobalamín), vitamín D3 (cholekalciferol), vitamín B6 (pyroxin hydrochlorid), vitamín K1 (fylochinón), vitamín B2 (riboflavín), vitamín B1 (tiamín-hydrochlorid), pikolinát chromitý, jodid draselný, vitamín B9 (kyselina listová), seleničitan sodný, vitamín B8 (D-biotín).

Informácie

 • Po otvorení sáčok starostlivo uzatvárajte.
 • Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.
 • Nenahrádza pestrú stravu.
 • Skladujte v suchu a chlade, mimo dosahu detí.
 • Vhodné pre vegánov.
 • Môže obsahovať stopy mlieka, vajec, sóje, arašidov a suchých škrupinových plodov.

Parametre

Forma sypké
Hmotnosť 850 g
Špeciálne požiadavky vegan, vegetarián, vysoký obsah bielkovín

Objavuje sa v kategóriách

Najlepšie hodnotené (0)

Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý!

Pridať hodnotenie

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku