9.49 EUR

Orangefit Fit Šejker so zásobníkom 800 ml

Praktický a štýlový shaker s odnímateľným zásobníkom na prášok. Rýchlo a ľahko rozmieša proteín

Tento produkt už nemáme v ponuke

Tento produkt je už za svojím športovým vrcholom. Pozri sa na ponuku a vyber si nový produkt, ktorý garantuje, že lepšie zodpovedá súčasným požiadavkám športovcov.

Objednávacie číslo: FOGT005

Orangefit Fit Šejker so zásobníkom 800 ml

Orangefit Fit Šejker so zásobníkom 800 ml

Tento produkt už nemáme v ponuke

Parametre

Typ produktu šejker
Farba oranžová
Pohlavie unisex
Vhodnosť na športy fitness

Popis

Kto potrebuje mixér?

Nepotrebujete mixér, aby ste si užili dobrý proteínový shake. Šejker Orangefit urobí prácu za vás, stačí len zatriasť a je hotovo. Má aj zabudovaný zásobník na proteínový prášok, takže je ideálny na cesty - zásoba vám vydrží aj cez deň. Šejker je vyrobený z materiálov, ktoré neobsahujú BPA, dobre tesní a nenecháva žiadne hrudky.

Jediný šejker, ktorý potrebujete

šejker Orangefit vám pomôže s vaším proteínovým nápojom - super chuť, hladká konzistencia a proteínový drink pripravený kdekoľvek a kedykoľvek. V aute alebo doma, je to na vás. Šejker môžete bez problémov dať do umývačky (až do 55 °), do mikrovlnky a alebo mrazničky.

Orangefit - Vytvorme zdravší svet!

 • 100% Rastlinné zdroje - prémiová kvalita
 • Udržateľný rozvoj - európska produkcia + prednostne európskej suroviny (uhlíková stopa)
 • Etický prístup - pre budúce generácie
 • Bez obsahu umelých sladidiel a syntetických balastných zložiek
 • GMO free
 • 100 % recyklovateľné obaly

Čím Fit Shaker zaujme

 • praktický a štýlový shaker, vhodný do umývačky
 • Rýchlo a ľahko rozmieša proteín
 • Odnímateľný zásobník na shaker

Orangefit - Let ' Create A Fitter World

Nechajme Orangefit, nech hovorí sám za seba: Začínali sme v roku 2014 a už vtedy bolo jasné, že rastlinná športová výživa je naša cesta. Lenže vegánskej šejkov, ktoré boli v tom čase k dostaniu, chutili rovnako zle ako vyzerali, navyše cestovali do Európy cez pol sveta. Tak sme si dali odvážne predsavzatia, že rastlinnú športovú výživu zmeníme a osviežime. V podstate je to všetko jednoduché: Naše hodnoty, určujú náš cieľ ! Želáme si, aby ste sa cítili fit a zdravie. A zdravú alternatívu k živočíšnym produktom si môže občas, pravidelne, alebo trvalo dopriať každý, od športovca cez astronauta až po vrabca domáceho. To všetko bez toho, aby to našu planétu zbytočne preťažovali. Orangefit chce vytvoriť zdravší svet !

Orangefit B.V., Edisonweg 4A, Alkmaar, Holandsko (Made in EU)

Zamiešajte svet s Orangefit

Naši značkou sa snažíme inšpirovať jednotlivca aj komunity k zdravšiemu a k planéte ohleduplnějšímu životu. Či sa jedná o prestížne fitness a wellness kluby, špičková športové centrá, nadšencov zdravého životného štýlu, komunitu vegánov, alebo širšiu verejnosť všeobecne. Spoločne môžeme zmeniť zvyklosti a postarať sa o to, aby na nás naša matka Zem bola pyšná. Poďakujú nám za to aj naši chlpatí priatelia.

Znižujeme uhlíkovú stopu

Nie je to len o 100 % rastlinných zdrojoch a vynechanie zdrojov živočíšnych. Kde to je možné, používame ako hlavné zložky ingrediencie z Európy a tu tiež svoje produkty vyrábame. Tým sa výrazne odlišujeme od tzv. Globálnych značiek, ktorých tovar a suroviny cestujú po celej zemeguli.

Informácie

 • Ľahko sa umvá - vhodný do umývačky max 55 °
 • Odnímateľný zásobník na prášok
 • BezBPA a DEHP

Objavuje sa v kategóriách

Najlepšie hodnotené (0)

Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý!

Pridať hodnotenie

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku