FOGT009

Orangefit Probiotica with DigeZyme 60 kapsúl

ID {{ productCode }}

Vďaka probiotickým biokulturám bude vaša zažívanie v pohode a vďaka tomu budete v pohode aj vy. Črevné mikrobiom má totiž vlastnosti týkajúce sa vstrebávaním živín zo stravy, vitalitou, odolnosťou a tiež psychickú kondíciou.

Dostupnosť

Produkt je dočasne vypredaný

Produkt teraz nemáme v ponuke. Porozhliadni sa po produktoch, ktoré máme na sklade.

Objednávacie číslo: FOGT009

product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Orangefit Probiotica with DigeZyme 60 kapsúl

Orangefit Probiotica with DigeZyme 60 kapsúl

19.93
product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Parametre

Forma kapsule
Veľkosť balenia (kapsule) 60 kapsúl
Špeciálne požiadavky vegan, vegetarián

Popis

Vegánska probiotiká s obsahom 13 probiotických kmeňov a komplexom bioaktívnych enzýmov

Vďaka probiotickým biokulturám bude vaša zažívanie v pohode a vďaka tomu budete v pohode aj vy. Črevné mikrobiom má totiž vlastnosti týkajúce sa vstrebávaním živín zo stravy, vitalitou, odolnosťou a tiež psychickú kondíciou. Probiotiká Orangefit obsahujú celkom 13 (!) Dôležitých probiotických kmeňov, patentovaný komplex enzýmov Dygezyme®, extrakt z papáje (obsah prirodzene sa vyskytujúcich enzýmov) a enzým bromelain získaný z ananásu. Probiotiká Orangefit sú úplne rastlinného pôvodu a sú teda vhodná pre každého, kto hľadá účinnú podporu a reštart zažívanie a celkovej kondície.

Čo sú to probiotiká a prečo ich potrebujeme

Probiotiká sú mikroskopické organizmy prospešné pre nás zažívací trakt a tým aj pre celé telo. V našom zažívacom trakte sa prirodzene vyskytujú (hovorí sa im mikrobiom) a starajú sa o spracovaní živín zo stravy a likvidáciu nežiaducich organizmov a častíc, ktoré môžeme nechtiac skonzumovať. Podľa najnovších poznatkov tiež ovplyvňujú tzv. Os gut - brain, čo znamená, že majú vlastnosti súvisiace s psychickou kondíciou.

Dobrým zdrojom probiotík sú fermentované (kvasené) potraviny (miso, kvasená zelenina, tempeh, kefíry, kimči), ich pravidelná konzumácia ale môže byť obtiažna, preto môžu pomôcť doplnky stravy. Nedostatočná hladina potrebných mikroorganizmov v zažívacom trakte môže viesť k dlhodobej únave, zhoršené kondíciu, zhoršenej kvalite spánku a k rozvoju depresie.

Bioaktívne enzýmy a reštart metabolizmu

Každá dávka obsahuje kvalitnú zmes bioaktívnych enzýmov, vyrobených šetrnou metódou fermentácie: Proteázy, Laktáza, Alfa - Amyláza, Lipáza, Celuláza. Ďalším zdrojom enzýmov je extrakt z papáje a bromelain Tieto enzýmy sú zodpovedné za katalýzu a riadenie biochemických reakcií v procese odbúravania a štiepenia živín.

Orangefit - Vytvorme zdravší svet !

  • 100 % Rastlinné zdroje - prémiová kvalita
  • Udržateľný rozvoj - európska produkcia + prednostne európskej suroviny (uhlíková stopa)
  • Etický prístup - pre budúce generácie
  • Bez obsahu umelých sladidiel a syntetických balastných zložiek
  • GMO free
  • 100 % recyklovateľné obaly

Čo Probiotiká Orangefit obsahujú?

Probiotické Biokultura - celkom 13 druhov: Bifidobacterium breve, Lactose bacilicus casei, Streptococcus thermophilus, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus lactis, Lactobacillus paracasei, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus salivarius, Bifidobacterium bidifum, Bifidobacteria anim. ssp lactis, Bifidobacterium longum, Enterococcus faeciumed
Enzýmy - komplex enzýmov Dygezyme® - (celkom 5 druhov - amyláza, proteáza, laktáza, lipáza, celuláza)
Bromelaín - enzým získaný z ananásu
Extrakt z papáje - prírodný extrakt obsahujúci prirodzene sa vyskytujúce enzýmy

Orangefit - Let ' Create A Fitter World

Nechajme Orangefit, nech hovorí sám za seba: Začínali sme v roku 2014 a už vtedy bolo jasné, že rastlinná športová výživa je naša cesta. Lenže vegánskej šejkov, ktoré boli v tom čase k dostaniu, chutili rovnako zle ako vyzerali, navyše cestovali do Európy cez pol sveta. Tak sme si dali odvážne predsavzatia, že rastlinnú športovú výživu zmeníme a osviežime. V podstate je to všetko jednoduché: Naše hodnoty, určujú náš cieľ ! Želáme si, aby ste sa cítili fit a zdravie. A zdravú alternatívu k živočíšnym produktom si môže občas, pravidelne, alebo trvalo dopriať každý, od športovca cez astronauta až po vrabca domáceho. To všetko bez toho, aby to našu planétu zbytočne preťažovali. Orangefit chce vytvoriť zdravší svet !

Orangefit B.V., Edisonweg 4A, Alkmaar, Holandsko (Made in EU)

Zamiešajte svet s Orangefit

Naši značkou sa snažíme inšpirovať jednotlivca aj komunity k zdravšiemu a k planéte ohleduplnějšímu životu. Či sa jedná o prestížne fitness a wellness kluby, špičková športové centrá, nadšencov zdravého životného štýlu, komunitu vegánov, alebo širšiu verejnosť všeobecne. Spoločne môžeme zmeniť zvyklosti a postarať sa o to, aby na nás naša matka Zem bola pyšná. Poďakujú nám za to aj naši chlpatí priatelia.

Znižujeme uhlíkovú stopu

Nie je to len o 100% rastlinných zdrojoch a vynechanie zdrojov živočíšnych. Kde to je možné, používame ako hlavné zložky ingrediencie z Európy a tu tiež svoje produkty vyrábame. Tým sa výrazne odlišujeme od tzv. Globálnych značiek, ktorých tovar a suroviny cestujú po celej zemeguli.

Odporúčané dávkovanie

  • Berte 1-2 kapsule denne, najlepšie nalačno.
  • Balenie obsahuje podľa dávkovania 30-60 denných dávok.

Nutričné informácie

Výživové údaje: 1 kapsula
Probiotické kultúry (13 druhov - viď. Zloženie) 130 mg (5 miliárd CFU)
DigeZyme® 50 mg

Zloženie

  • Každá kapsula obsahuje 13 probiotických kmeňov: Bifidibacterium breve, Lactobacillus casei, Streptococcus thermophillus, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus lactis, Lactobacillus paracasei, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus salivarius, Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium anim. ssp lactis, Bifidobacterium longum, Enterococcus faecium.
  • Ostatné zloženie: ryžový koncentrát, škrob, inulín, DigeZyme® (enzýmový komplex), extrakt z papáje, ananásový bromelain, protihrudkujúca látka mastné kyseliny viazané na vápnik, vegánska HPMC kapsule (hydroxypropyl metylcelulóza).

Informácie

Nie je náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčanú dávku. Skladujte v suchu, chlade, mimo dosahu detí. Vhodné pre vegánov. V prípade tehotenstva, dojčenia, choroby alebo užívanie liekov sa pred použitím poraďte s odborníkom.

Objavuje sa v kategóriách

Najlepšie hodnotené (0)

Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý!

Pridať hodnotenie

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku