scroll_to_content
17.59 EUR

MÁME VIAC AKO ...

4 mil. expedovaných objednávok
120 000 položiek vo vlastnom sklade
10 000 variant produktov
200 noviniek
150 značiek
500 000 rozdaných darčekov

Four Sigmatic Ashwagandha & Chaga Adaptogén Coffee Mix 10×2,5 g

Vezmite si ochrannú silu všetkých funkčných húb naraz ! 10 Mushroom Blend Mix je najskvelejšie spôsob, ako konzumovať tie najobľúbenejšie huby pekne dokopy a skĺbiť tak ich jednotlivé benefity.

Produkt je dočasne vypredaný.

Produkt teraz nemáme v ponuke. Nájdite si prosím produkt, ktorý máme na sklade.

Objednávacie číslo:
FFOR002

Four Sigmatic Ashwagandha & Chaga Adaptogén Coffee Mix 10×2,5 g

Skroťte stres a zvládajte svoje každodenné povinnosti s prehľadom! Maká práve na dôležitom projekte? Potrebujete včas odviezť deti do školy? Pribrali ste si druhú prácu bokom? Akokoľvek aktívne trávite svoj čas, doplňte si energiu a hlavne - udržte si vnútorný pokoj, jasnú hlavu aj bdelosť vďaka vynikajúcej organickej káve s prídavkom mocných adaptogénov tulsi a ashwagandhy.

Lahodná káva s adaptogény posilní vaše myslenie a pomôže vám s napätými nervami i obavami. Dajte si Adaptogén Coffee a zostaňte v pokoji!

Výhody pre vaše zdravie

 • Obsahuje kávu, funkčné huby a adaptogénny byliny pre zvládanie stresu
 • Vhodné pre BIO, vegan, keto aj Paleo diétu
 • Bez laktózy, sóje, lepku a umelých aditív
 • Všetky suroviny spĺňajú BIO certifikáciu v USA
 • Užívajte si praktické balenie na cestách

Použitie

 • Pripravené na pitie po zaliatí horúcou vodou
 • Obohaťte o rastlinné mlieko či prírodné sladidlo podľa chuti
 • Pridajte kokosový olej alebo ghee pre krémovejšia textúru
 • Popíjajte na miesto obvyklého šálky kávy
 • Pite ráno alebo skoro popoludní

pokojnú a bdelí aj pri náročných úlohách
Máte stresujúce a namáhavý život? Vyhnite sa klasické podráždenosti spôsobené nadbytkom kofeínu. Šálka lahodnej kávy s adaptogénnymi bylinami a funkčnými hubami vám rozhodne urobí dobre.

Čo sú to adaptogénmi? Jedná sa o rastliny, ktoré obsahujú veľa účinných látok pre zvýšenie odolnosti voči stresom, ako úzkosť alebo telesná indispozície. Počas psychicky náročného obdobia nastoľujú vnútornú harmóniu. Na mnohých úrovniach organizmu pomáhajú čeliť nepriaznivým podmienkam, a to presne tam, kde je to potrebné. Podporujú duševné zdravie a celkovo posilňujú náš organizmus.

Tulsi je jedným z najúčinnejších adaptagenů na podporu udržania vnútorného pokoja. Ajurvéda tulsi po stáročia uznávala a ctila pre jej schopnosť zlepšovať náladu, povzbudzovať trávenie a harmonizovať energiu.

Kávový mix však obsahuje ďalšie silné adaptogénnu rastliny pracujúci pre udržanie psychickej pohody - Ashwagandha a Eleuthero. Ashwagandha pomáha zvládnuť úzkostné myšlienky a posilňuje vo chvíľach vyčerpania. Ženšen sibírsky čiže Eleuthero zase pomáha zvýšiť vytrvalosť a výdrž.

Funkčné huba chaga celkovo posilňuje organizmus a zvyšuje odolnosť.

Nezáleží, koľko nevybavených mailov čaká vo vašej schránke. Pusťte sa húževnato do toho a vyriešte, na čom naozaj záleží!

Komu as čím Adaptogén Coffee prospeje?

 • Ľuďom v strese, ktorí túžia po vnútornej pohode
 • Všetkým, ktorí potrebujú s kľudom zvládať náročné požiadavky všedných dní
 • Pre podporu trávenia
 • Pre celkové zvýšenie energie
 • Pre zlepšenie imunity
 • Pre celkové posilnenie organizmu

5 ingrediancí v lahodnom šálke

 • káva. Táto prémiová instantná káva patrí k lahodne jemné odrode 100% Arabica. Kávové bôby sa po zbere veľmi šetrne spracovávajú. Po praženie a varenie bôbov sa káva koncentruje odparením a na konci sa sušia rozprašovaním do čistého instantného prášku. To zaručuje klasickú, silnú chuť kávy s výrazným a ovocným tónom. Káva je výrobcovia pravidelne testovaná s výsledkom nulového obsahu pesticídov. Neustále sú tiež vykonávané externé laboratórne testy na zistenie obsahu mykotoxínov s cieľom zabezpečiť ich minimálne množstvo. Jedná sa teda o produkt tej najvyššej kvality. Vedeli ste, že káva je zdrojom antioxidantov, ktoré pomáhajú chrániť bunky pred voľnými radikálmi a sú prevenciou proti vzniku množstva civilizačných chorôb? Alebo že kofeín prispieva k spaľovaniu tukových zásob a zvýšenému spaľovanie kalórií. Obsahuje 50 mg kofeínu na jednu porciu.
 • Ashwagandha / vítaním uspávajúca (200 mg). vítaním uspávajúca čiže Ashwagandha je známa ako jedna z najmocnejších bylín ajurvédskej medicíny. Čoby silný adaptogén bola využívaná v rade situácií, najmä ako podpora v období stresu alebo počas stavov vyčerpania. Napomáha odolnosti voči vnútornému aj vonkajšiemu stresu, zlepšuje kognitívne funkcie a posilňuje nervový aparát. Konzumácia tejto byliny zvyšuje celkovú energiu a povzbudzuje životnú vitalitu. Ashwagandha je tiež uznávanou oporou pre zdravie reprodukčného systému. Koreň rastliny obsahuje antioxidanty, ktoré chránia organizmus proti predčasnému starnutiu.
 • Chaga / rezavec šikmý (100 mg). Táto drevokazná huba, paradoxne označovaná za "kráľa húb" alebo "lesné diamant", rastie na brezách a listnatých stromoch. Ruské ľudové liečiteľstvo ju využíva po stovky rokov ako podporu fyzickej odolnosti a normálne funkcie imunitného systému. Počas druhej svetovej vojny vo Fínsku bývala chaga pre svoju chuť a podobný aromatický profil užívaná ako náhrada vtedy nedostupné kávy a zároveň pre zahnanie únavy a získanie nových fyzických síl. A ešte oveľa skôr pred tým ju preslávili obyvatelia jednej sibírskej dediny, ktorí ju tiež používali ako náhradu kávy a čaju, vďaka čomu sa tešili neobvykle pevnému zdraviu. Vítaním uspávajúca čiže Ashwagandha je známa ako jedna z najmocnejších bylín ajurvédskej medicíny. Čoby silný adaptogén bola využívaná v rade situácií, najmä ako podpora v období stresu alebo počas stavov vyčerpania. Napomáha odolnosti voči vnútornému aj vonkajšiemu stresu, zlepšuje kognitívne funkcie a posilňuje nervový aparát. Konzumácia tejto byliny zvyšuje celkovú energiu a povzbudzuje životnú vitalitu. Ashwagandha je tiež uznávanou oporou pre zdravie reprodukčného systému. Koreň rastliny obsahuje antioxidanty, ktoré chránia organizmus proti predčasnému starnutiu.
 • Chaga / rezavec šikmý (100 mg). Táto drevokazná huba, paradoxne označovaná za "kráľa húb" alebo "lesné diamant", rastie na brezách a listnatých stromoch. Ruské ľudové liečiteľstvo ju využíva po stovky rokov ako podporu fyzickej odolnosti a normálne funkcie imunitného systému. Počas druhej svetovej vojny vo Fínsku bývala chaga pre svoju chuť a podobný aromatický profil užívaná ako náhrada vtedy nedostupné kávy a zároveň pre zahnanie únavy a získanie nových fyzických síl. A ešte oveľa skôr pred tým ju preslávili obyvatelia jednej sibírskej dediny, ktorí ju tiež používali ako náhradu kávy a čaju, vďaka čomu sa tešili neobvykle pevnému zdraviu.
 • Tulsi / bazalka posvätná (100 mg). Táto rastlina, známa tiež ako "kráľovná bylín", je už po stáročia využívaná v ajurvéde ako prostriedok, ktorý uvoľňuje stres a prináša pomoc počas psychicky náročného obdobia. Napomáha správnemu tráveniu a podporuje vyváženú energiu.
 • Eleuthero / ženšen sibírsky. Eleuthero čiže sibírsky ženšen je adaptogénne koreň pochádzajúce zo severovýchodnej Ázie. Po stáročia bol využívaný tradičnou čínskou medicínou, ruskú a kórejskou ľudovou medicínou ako podpora výdrže, vytrvalosti a celkovej pohody. Je tiež skvelý pre zlepšenie imunity a celkové posilnenie organizmu.

PREČO PRÁVE COFFEE LATTE s funkčnými HUBAMI?

 • Všetky použité ingrediencie spĺňajú požiadavky biocertifikace v USA.
 • Úplne zodpovedá nárokom vegan, KETO a paliem stravy. Hodí sa teda takmer pre kohokoľvek.
 • Obsahuje 50 mg kofeínu, čo je o trochu nižšie množstvo, než býva bežnom espresse. Vďaka obsiahnutým adaptogenům harmonizuje zvnútra.

Prečo máme radi Four Sigmatic?
Firma Four Sigmatic - pôvodom z Fínska, teraz so sídlom v USA - je projektom party chytrých chlapíkov, ktorí si hovoria Scandinavian funny guys. Svoju životnú vášeň pre spracovanie funkčných húb a adaptogénov spojili s originálnym nápadom. Obohatili populárne pitie o tieto tradične využívané liečivé skvosty, ktoré môžu naplniť každý náš deň väčším množstvom energie, fyzickej výdrže, vnútorného pokoja a produktivity. Týmto počinom sprístupnili funkčné huby prakticky komukoľvek.

Pridaním dvojitého extraktu z funkčných húb a adaptogénov do obľúbených nápojov ako horúce kakao, káva, latte alebo matcha latte či vytvorením viacdruhové zmesi húb vznikne pitie pre chvíle pohody a zároveň " dobitie bateriek " a posilnenie psychiky a imunity.

Produkty Four Sigmatic spĺňajú tie najprísnejšie kritériá kvality. Okrem certifikácie USDA Organic sú pravidelne testované nezávislými laboratóriami na ťažké kovy, kvasinky, mykotoxíny a úroveň ožiarenia. Zloženie celkových Four Sigmatic nápojov je čisto rastlinnej.

Odporúčané dávkovanie

 • Adaptogén Coffee stačí zaliať horúcou vodou. Prášok sa okamžite rozpustí a môžete si ho kedykoľvek a kdekoľvek vychutnať.
 • Možno "vylepšiť" pridaním rastlinného mlieka alebo prírodného sladidla.
 • Pre krémovejšia textúru odporúčame pridať trošku kokosového oleja alebo ghi.
 • Môžete si z neho vytvoriť "nepriestrelnú kávu" - tzv. bullet proof coffee.
 • Vyskúšajte aj ako vychladený nápoj s ľadom. Poteší vaše chuťové poháriky ako popoludňajší drink.
 • Adaptogén Coffee si dávajte miesto svojho obvyklého šálke kávy.
 • Pite ráno alebo popoludní.
 • Užite si lahodný šálku pri cestovaní alebo počas práce.

Zloženie

2,5 g (1 dávka)
Instantné káva *
Extrakt z ashwagandhy * 200 mg
Extrakt z eleuterokoku *
Extrakt z bazalky posvätnej * (tulsi) 100 mg
Dvojitý extrakt z huby Chaga (Inonotus obliquus) * 100 mg

* USDA Organic
Produkty označené USDA Organic spĺňajú prísne požiadavky na výrobu podľa Ministerstva poľnohospodárstva USA. Aby výrobok mohol niesť toto označenie, musí byť aspoň z 95 % tvorený zložkami z ekologického poľnohospodárstva. Certifikácia dokladá najvyššiu možnú kvalitu a čistotu produktu.

USDA Organic produkty prechádzajú výrobnou metódou bez GMO, radiácie, za použitia prísad spadajúcich do národného zoznamu povolených látok. Poľnohospodárstvo s touto certifikáciou musia spĺňať mnoho faktorov od zaistenia kvality pôdy po kontrolu škodcov a burín alebo použitých prísad.

Ekologickí výrobcovia sa maximálne spoliehajú na prírodné látky a poľnohospodárske, fyzikálne, mechanické alebo biologické metódy hospodárenia so zárukou, že rastlina / plodina rástla na pôde, kde neboli po dobu 3 rokov aplikované zakázané látky (ako syntetická hnojivá či pesticídy).

Informácie

 • Doplnok stravy.
 • Nie je zdrojom energie, sacharidov, tukov ani bielkovín.
 • Ukladajte mimo dosahu detí.
 • Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.
 • nie je náhradou pestrej stravy.
 • nie je určené deťom do 3 rokov, tehotným a dojčiacim ženám.
 • Uchovávajte pri izbovej teplote.
 • Skladujte na chladnom, temnom a suchom mieste.

Výrobca: Four Sigma Foods Inc., 1450 2nd St, Santa Monica, CA 90401, Spojené státy americké

Parametre

Forma sypké
Hmotnosť 25 g
Špeciálne požiadavky vegan, BIO / Organic

Najlepšie hodnotené

(Hodnotilo 0 užívateľov)

  Produkt zatiaľ nebol hodnotený, buďte prvý!

Napíš svoje hodnotenie produktu Four Sigmatic Ashwagandha & Chaga Adaptogén Coffee Mix 10×2,5 g0 % 100 %