scroll_to_content

MÁME VIAC AKO ...

4 mil. expedovaných objednávok
120 000 položiek vo vlastnom sklade
10 000 variant produktov
200 noviniek
150 značiek
500 000 rozdaných darčekov

Penco Energy Gel Long Trail 35 g

Energetický gél s jedinečným disacharidom Palatinosa s nižším glykemickým indexom a postupným uvoľňovaním energie. Neobsahuje pridané zahusťovadlá.Nové originálne balenie s ekologickým otváracím vreckom.
Zaregistrujte sa, prihláste sa a získajte až 10% zľavu na tento produkt!
1.58 €
-0.01 €
{{ price || initialPrice | formatPrice }}
image/svg+xmluniE618

Doprava ZADARMO Objednajte nad 60 €.

product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 1.00 €
Vybrať variantu image/svg+xmluniE602
Značka: Penco Objednávacie číslo: 59123

VYBERTE SI {{ prop.name }} a

Dostupnosť
{{ filteredVariants[0].pricePerUnit.base }} {{ filteredVariants[0].pricePerUnit.measure }}
Cena celkom
{{ prop.item.value }}

{{ v.firstAvailability.stockStatusText }} {{ v.firstAvailability.text }}

Cena za {{ v.pricePerUnit.base }} {{ v.pricePerUnit.measure }}: {{ v.pricePerUnit.price }} {{ v.pricePerUnit.currency }}
-{{ v.price.discount.percent }}%
{{ v.price.recommended.value }} {{ v.price.recommended.currency }}
{{ v.price.price.value }} {{ v.price.price.currency }}
Ďalšie varianty tohto produktu
{{ prop.item.value }}

{{ v.firstAvailability.stockStatusText }}

Cena za {{ v.pricePerUnit.base }} {{ v.pricePerUnit.measure }}:{{ v.pricePerUnit.price }} {{ v.pricePerUnit.currency }}
-{{ v.price.discount.percent }}%
{{ v.price.recommended.value }} {{ v.price.recommended.currency }}
{{ v.price.price.value }} {{ v.price.price.currency }}

Penco Energy Gel Long Trail 35 g

HLAVNÉ VÝHODY PENCO® ENERGY GEL LONG TRAIL 35 g:
 • Špeciálna zmes maltodextrínov a jednoduchých cukrov
 • 10% izomaltulóza (Palatinose TM)
 • Ionty sodíku a draslíku
 • Neobsahuje pridané zahusťovadlá
 • Ekologické jednorazové tašky
PREČO POUŽÍVAŤ PENCO® ENERGY GEL LONG TRAIL 35 g?
Základnou podmienkou pre pokračovanie vysoko intenzívneho výkonu je spomalenie straty zásob sacharidov (svalového glykogénu), a práve tu prichádza na rad Penco® ENERGY GEL LONG - jedinečný energetický gél založený na kombinácii sacharidov, elektrolytov a vitamínu E.

Penco® ENERGY GEL LONG TRAIL zvyšuje hladinu sacharidov pred a počas cvičenia. Obsahuje špeciálnu zmes komplexných sacharidov (maltodextríny) a jednoduchých cukrov (Glukóza a fruktóza) a teraz aj Palatinos na postupné uvoľňovanie energie počas dlhodobého športového výkonu.

Izomaltulóza Palatinóza TM je. prírodná látka, pomaly stráviteľný uhľohydrát s nízkym glykemickým indexom V tele sa metabolizuje pomalšie ako iné cukry bez významného zvýšenia hladín glukózy, Poskytuje svalom a mozgu rovnaké množstvo energie ako sacharóza alebo Glukóza, ale v dlhšom časovom intervale.

Prítomné ióny Na+ (sodík) a K+ (draslík) dopĺňajú minerály stratené potom počas náročného cvičenia. Penco® ENERGY GEL LONG TRAIL je obohatený o Vitamín E, ktorý prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom, ktorý je obzvlášť nebezpečný počas extrémnej fyzickej záťaže.

Neobsahuje pridané zahusťovadlá, ktoré môžu u niektorých športovcov spôsobiť žalúdočné ťažkosti. Gélová konzistencia gélov Penco sa dosahuje špeciálnou výrobnou technológiou s využitím prirodzených vlastností použitých surovín.

Odporúčané dávkovanie

 • ENERGY GEL LONG TRAIL sa odporúča užívať 5-10 minút pred cvičením na doplnenie zásob glykogénu, potom každých 30 minút počas cvičenia a bezprostredne po cvičení, aby sa skrátil čas zotavenia organizmu.
 • Použitie gélu je jednoduché - každých 30 minút vytlačte obsah vrecka do úst a vypite ho vodou alebo veľmi zriedeným hypotonickým nápojom (200 - 300 ml).
 • Doplnenie tekutín je nevyhnutné na zabránenie dehydratácii organizmu a vytvorenie podmienok pre správne trávenie a absorpciu gélov.
 • Aby ste sa mohli spoliehať na gély počas pretekov alebo zápasu, je vhodné testovať už počas tréningu.
 • Odporúča sa pre všetky druhy športov s časom zaťaženia nad 1 hodinu.

Výživové informácie

Energetická hodnota 1180 kJ =280 kcal/413kJ=98 kcal * Tuky 0g/0g z toho Nasýtené mastné kyseliny 0 g/0 g * Sacharidy 68 g/24 g z toho cukry 24 g/8,5 g * Bielkoviny 0 g/0 g * Soľ 0,4 g/0,15 g, Vitamín E 29 mg (242% RHP*/RI*) /10 mg (83,5% RHP*/RI*) sodík 170 mg/60 mg, draslík 170 mg (9% RHP*/RI*) /60 mg (3% RHP*/RI*). *Referenčná hodnota príjmu priemernej dospelej osoby.

Zloženie:

 • Oranžová: Maltodextríny 44%, voda, izomaltulóza* (Palatinose TM) 10%, Glukóza, fruktóza, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, citrát draselný, citrát sodný, morská soľ, aróma, farbivo beta karotén, konzervačné látky: sorbát draselný a benzoan sodný, Vitamín E (DL-α-tokoferylacetát). * Izomaltulóza je zdrojom glukózy a fruktózy.
 • Citrón: maltodextríny 44%, voda, izomaltulóza* (Palatinose TM) 10%, Glukóza, fruktóza, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, citrát draselný, citrát sodný, morská soľ, aróma, farbivo beta karotén, konzervačné látky: sorbát draselný a benzoan sodný, Vitamín E (DL-α-tokoferylacetát) .* Izomaltulóza je zdrojom glukózy a fruktózy.
 • Grapefruit: maltodextríny 44%, voda, izomaltulóza* (PalatinoSetm) 10%, Glukóza, fruktóza, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, citrát draselný, citrát sodný, morská soľ, aróma (stabilizátor E414, E445), farbivo: extrakt z mrkvy a ibišteka, .* Izomaltulóza je zdrojom glukózy a fruktózy.
 • Solený karamel: maltodextríny 44%, voda, izomaltulóza* (Palatinose TM) 10%, Glukóza, fruktóza, morská soľ, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, citrát draselný, citrát sodný, aróma, konzervačné látky: sorbát draselný a benzoan sodný, Vitamín E (DL-α-tokoferylacetát), karamel bárnatý. * Izomaltulóza je zdrojom glukózy a fruktózy.

Informácie

 • Doplnok stravy.
 • Dodržiavajte pestrú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl.
 • V prípade akýchkoľvek ťažkostí po užití prípravku prerušte jeho užívanie.
 • Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale.
 • Uchovávajte a skladujte pri teplote do 10-25 C.
 • Nie je určené pre deti mladšie ako 6 rokov.
 • Uchovávajte mimo dosahu detí.
 • Nie je určený ako náhrada pestrej stravy.

Parametre

Forma gély
Dávok v balení 1 dávka
Hmotnosť 35 g
Špeciálne požiadavky vegan, bez lepku (gluten-free), bez laktózy

Najlepšie hodnotené

(Hodnotilo 0 užívateľov)

  Produkt zatiaľ nebol hodnotený, buďte prvý!

Napíš svoje hodnotenie produktu Penco Energy Gel Long Trail 35 g0 % 100 %