FCZV059

Czech Virus Caramela Protein Bar 45 g

ID {{ productCode }}

Tyčinka s vysokým obsahom bielkovín a nízkym obsahom cukrov.

Dostupnosť

Produkt je dočasne vypredaný

Produkt teraz nemáme v ponuke. Porozhliadni sa po produktoch, ktoré máme na sklade.

Objednávacie číslo: FCZV059

product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Czech Virus Caramela Protein Bar 45 g

Czech Virus Caramela Protein Bar 45 g

1.81
product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Parametre

Forma potravina
Dávok v balení 1 dávka
Hmotnosť 45 g
Špeciálne požiadavky vegetarián, low carb, vysoký obsah bielkovín, bez lepku

Popis

 • Tyčinka s vysokým obsahom bielkovín a nízkym obsahom cukrov.
 • Vynikajúca chuť pri zachovaní maximálne čistého zloženia.
 • 45 gramov, 1 tyčinka.

Tyčinka od Czech Virus® prináša vysoké množstvo bielkovín (28-30 % podľa typu tyčinky), nízke množstvo sacharidov (10 a menej percent) a takmer žiadny cukor (max. 3,4 %). Samozrejmosťou je aj vysoké množstvo kvalitnej rastlinnej vlákniny (nad 40 %). Bielkovinu tvorí výhradne srvátkový proteín. Produkt je už klasicky tvorený iba kvalitnými surovinami bez akýchkoľvek lacných náhradiek.

 • Kvalitný zdroj bielkovín. Mohlo by sa zdať, že pri aktuálnych trendoch zdravej výživy bude každá proteínová tyčinka obsahovať iba kvalitné zdroje bielkovín. Chyba! Trh je zaplavený tyčinkami so sójovou bielkovinou, ideálne ešte s prídavkom pšenice a kolagénu. My sme zvolili čistý a prírodný srvátkový proteín ako jediný a hlavný zdroj bielkovín v našich tyčinkách.
 • Originálny zdroj vlákniny. Pri prvých testoch našich tyčiniek sme skúšali rôzne druhy tekutých vláknin, ktoré by sme mohli použiť. Najviac nás oslovila rastlinná vláknina z čakanky, ktorá má výborné vlastnosti a zároveň dobre chutí. Poskytuje tiež výborné nutričné hodnoty, vysoký obsah vlákniny a minimum sacharidov.
 • Veľké množstvo orechov. Všetky naše tyčinky majú hneď po rastlinnej vláknine a srvátkovom proteíne ako ďalšiu zložku orechy! Tvoria podstatnú časť produktu. V Coffeenele sú to lieskové orechy, v Coconele kokos a v Caramel arašidy (tu teda nie priamo orech, ale strukovina). Orechy v receptúre tvoria výbornú chuť a dobré výživové hodnoty.
 • Naša vlastná receptúra. Dnes je už bežné, že má každá známa česká značka vlastné tyčinky (niektoré dokonca aj s kvalitným zložením!). Máloktorá značka však bola schopná po pár rokoch fungovania tyčinky s vlastnou receptúrou ponúknuť. My sme vlastné proteínové tyčinky chceli vždy, avšak neuspokojili sme sa s tým, aby pre nás nejaká firma vyrobila tyčinku so svojou receptúrou. Nemohli by sme vyrobiť originál podľa našich orechových krémov, ktoré už dobre poznáte. Veríme, že sa čakanie oplatilo a ochutnáte teraz najlepšiu proteínovú tyčinku bez zníženia svojho štandardu kvality!

Odporúčané dávkovanie

 • Konzumácia Caramela Protein Bar závisí na Vašich potrebách a Vašom jedálničku, nemožno preto určiť odporúčané dávkovanie.

Nutričné informácie

Hodnoty v 100 g Hodnoty v 45 g 45 g % RP *
Kalórie 338,90 kcal 152,51 kcal 8 %
kJ 1414,19 kJ 636,39 kJ 8 %
Tuk 12,1 g 5,45 g 8 %
- z toho nasýtený 3,7 g 1,67 g 8 %
Soľ 0,5 g 0,23 g 4 %
Sacharidy 9,5 g 4,28 g 2 %
- z toho cukry 2,6 g 1,17 g 1 %
Vláknina 40,6 g 18,27 g 73 %
Bielkoviny 30,2 g 13,59 g 27 %

* Referenčný príjem je založený na príjme 2000 kalórií denne.

Zloženie

 • Rastlinná vláknina (čakanka), srvátkový proteínový koncentrát, arašidový krém (arašidy), arašidy kúsky, BIO panenský kokosový olej, glycerín, slnečnicový lecitín, sukralóza, himalájska soľ.

Doplňujúce informácie

 • Potravina
 • Alergény: mliečna bielkovina, laktóza (zo srvátkového proteínu), kokos, arašidy

Výrobca: Czech Nutrition, s. r. o., Spodní 673/8, 625 00 Brno

Objavuje sa v kategóriách

Najlepšie hodnotené (2)

334
zákazníci, ktorí už nakúpili
100 %
zákazníkov doporučuje
Czech Virus Caramela Protein Bar 45 g
Overený zákazník

5

Dobrá tyčinka, zasytí je v ní hodně vlákniny.
Czech Virus Caramela Protein Bar 45 g
Overený zákazník

5

top toP tOP TOP

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku