FCZV058

Czech Virus Coconela Protein Bar 45 g

ID {{ productCode }}

Tyčinka s vysokým obsahom bielkovín a nízkym obsahom cukrov.

Dostupnosť

Produkt je dočasne vypredaný

Produkt teraz nemáme v ponuke. Porozhliadni sa po produktoch, ktoré máme na sklade.

Objednávacie číslo: FCZV058

product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Czech Virus Coconela Protein Bar 45 g

Czech Virus Coconela Protein Bar 45 g

1.70
product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Parametre

Forma potravina
Dávok v balení 1 dávka
Hmotnosť 45 g
Špeciálne požiadavky vegetarián, bez lepku, low carb, vysoký obsah bielkovín

Popis

 • Tyčinka s vysokým obsahom bielkovín a nízkym obsahom cukrov.
 • Vynikajúca chuť pri zachovaní maximálne čistého zloženia.
 • 1 tyčinka = 45 gramov.

Tyčinka od Czech Virus® prináša vysoké množstvo bielkovín (28-30 % podľa typu tyčinky), nízke množstvo sacharidov (10 a menej percent) a takmer žiadny cukor (max. 3,4 %). Samozrejmosťou je aj vysoké množstvo kvalitnej rastlinnej vlákniny (nad 40 %). Bielkovinu tvorí výhradne srvátkový proteín. Produkt je už klasicky tvorený iba kvalitnými surovinami bez akýchkoľvek lacných náhradiek.

 • Kvalitný zdroj bielkovín. Mohlo by sa zdať, že pri aktuálnych trendoch zdravej výživy bude každá proteínová tyčinka obsahovať iba kvalitné zdroje bielkovín. Chyba! Trh je zaplavený tyčinkami so sójovou bielkovinou, ideálne ešte s prídavkom pšenice a kolagénu. My sme zvolili čistý a prírodný srvátkový proteín ako jediný a hlavný zdroj bielkovín v našich tyčinkách.
 • Originálny zdroj vlákniny. Pri prvých testoch našich tyčiniek sme skúšali rôzne druhy tekutých vláknin, ktoré by sme mohli použiť. Najviac nás oslovila rastlinná vláknina z čakanky, ktorá má výborné vlastnosti a zároveň dobre chutí. Poskytuje tiež výborné nutričné hodnoty, vysoký obsah vlákniny a minimum sacharidov.
 • Veľké množstvo orechov. Všetky naše tyčinky majú hneď po rastlinnej vláknine a srvátkovom proteíne ako ďalšiu zložku orechy! Tvoria podstatnú časť produktu. V Coffeenele sú to lieskové orechy, v Coconele kokos a v Caramel arašidy (tu teda nie priamo orech, ale strukovina). Orechy v receptúre tvoria výbornú chuť a dobré výživové hodnoty.
 • Naša vlastná receptúra. Dnes je už bežné, že má každá známa česká značka vlastné tyčinky (niektoré dokonca aj s kvalitným zložením!). Máloktorá značka však bola schopná po pár rokoch fungovania tyčinky s vlastnou receptúrou ponúknuť. My sme vlastné proteínové tyčinky chceli vždy, avšak neuspokojili sme sa s tým, aby pre nás nejaká firma vyrobila tyčinku so svojou receptúrou. Nemohli by sme vyrobiť originál podľa našich orechových krémov, ktoré už dobre poznáte? Veríme, že sa čakanie oplatilo a ochutnáte teraz najlepšiu proteínovú tyčinku bez zníženia svojho štandardu kvality!

Odporúčané dávkovanie

 • Konzumácia Coconela Protein Bar závisí na Vašich potrebách a Vašom jedálničku, nemožno preto určiť odporúčané dávkovanie.

Nutričné informácie

Nutričné hodnoty  v 100 g v 45 g v 45 g % RP *
Kalórie 352,30 kcal 158,54 kcal 8 %
kJ 1472,77 kJ 662,75 kJ 8 %
Tuk 13,7 g 6,17 g 9 %
- z toho nasýtený 11,3 g 5,09 g 25 %
Soľ <0,1 g <0,10 g 2 %
Sacharidy 10,5 g 4,73 g 2 %
- z toho cukry 3,4 g 1,53 g 2 %
Vláknina 45,0 g 20,25 g 81 %
Bielkoviny 27,9 g 12,56 g 25 %

* Referenčný príjem je založený na príjme 2000 kalórií denne.

Zloženie

 • Rastlinná vláknina (čakanka), srvátkový proteínový koncentrát (z mlieka), kokosový krém (kokos), kokos jemný, glycerín, slnečnicový lecitín, sukralóza.

Doplňujúce informácie

 • Potravina.
 • Alergény: mliečna bielkovina, laktóza (zo srvátkového proteínu), kokos.

Výrobca: Czech Nutrition, s. r. o., Spodní 673/8, 625 00 Brno

Objavuje sa v kategóriách

Najlepšie hodnotené (2)

303
zákazníci, ktorí už nakúpili
50 %
zákazníkov doporučuje
Czech Virus Coconela Protein Bar 45 g
Overený zákazník

5

mňamkaaa
Czech Virus Coconela Protein Bar 45 g
Overený zákazník

3

Samotná coconela je úžasná, ale tady to. Masté jak nevím co a lepí se na zuby.

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku