9.42 EUR

Puhdistamo Keto Collagen + MCT 150 g

Keto Collagen + MCT je komplexný doplnok určený na nahradenie tuhej stravy alebo na podporu akéhokoľvek typu redukčnej diéty.

Produkt je dočasne vypredaný

Produkt teraz nemáme v ponuke. Porozhliadni sa po produktoch, ktoré máme na sklade.

Objednávacie číslo: 160957

Puhdistamo Keto Collagen + MCT 150 g

Puhdistamo Keto Collagen + MCT 150 g

Produkt je dočasne vypredaný

Parametre

Forma sypké
Hmotnosť 150 g
Špeciálne požiadavky nízky glykemický index

Popis

 • Jedinečný kolagénový produkt
 • Podpora redukčných diét
 • Na podporu dlhodobého pôstu (ľahké raňajky)
 • BodyBalance® kolagén + MCT tuky + vláknina
 • Kolagén od špičkovej spoločnosti Gelita
 • MCT tuky z kokosu
 • Vláknina Sunfiber®
 • Holistické (celostné) zloženie výrobku
 • Vynikajúca biologická dostupnosť
 • Prémiová kvalita - výrobok obsahuje iba aktívne zložky
 • Prémiová čistota - bez balastných prísad, spojív, plnidiel a umelých sladidiel

Keto Collagen + MCT je komplexný doplnok určený na nahradenie tuhej stravy alebo na podporu akéhokoľvek typu redukčnej diéty. Poskytuje telu tri hlavné zložky (stavebný materiál, palivo a vlákninu) potrebné pre jeho fungovanie v prípade, že chceme nahradiť pevnú stravu a podporiť spaľovanie prebytočného tuku.

Keto Collagen + MCT sa môže konzumovať samostatne, ako súčasť smoothies, kávy alebo iných nápojov.

BobyBalance® kolagén = stavebná látka - najrozšírenejšia bielkovina v ľudskom tele, ktorá je dôležitá pre takmer všetky typy tkanív, od kostí, šliach, svalov až po pokožku. Je doslova a do písmena stavebnou látkou pre celý organizmus, jej vlastnosti priamo súvisia so stavom svalov, tráviaceho traktu, ale aj psychickým stavom.

Gelita, renomovaný nemecký výrobca špičkových doplnkov stravy, ktorý stojí okrem iného za úspešnými kolagénovými peptidmi Verisol®, teraz vyvinula nový produkt - kolagén BodyBalance® zameraný na aktívny životný štýl, spaľovanie prebytočného tuku, budovanie svalovej hmoty a indexu telesnej hmotnosti. Účinnosť kolagénu BodyBalance® potvrdzujú skúsenosti zákazníkov a odborné štúdie: https://www.gelita.com/en/products/collagen-peptides/bodybalance

Tuky MCT = zdroj energie a paliva - triglyceridy so stredne dlhým reťazcom alebo MCT sú špeciálne druhy tukov, ktoré sa okrem iného nachádzajú v kokosovom oleji. Telo ich spracúva iným spôsobom ako bežné - okamžite sa využívajú na výrobu energie ATP a neukladajú sa vo forme tukových buniek. V porovnaní so sacharidmi majú dvakrát vyššiu energetickú hodnotu

Vláknina Sunfiber® = čistenie a pocit sýtosti - vláknina je nevyhnutnou súčasťou ľudskej stravy, čistí črevá, pomáha im pracovať, nepriamo znižuje glykemickú hodnotu potravín, navodzuje pocit sýtosti a pôsobí aj ako prebiotikum. Výhodou Sunfiberu je, že na rozdiel od mnohých iných podobných produktov nespôsobuje nadúvanie.

Dlhodobý pôst - metóda Brave

Keto Collagen + MCT sa môže používať na podporu prerušovaného pôstu. Prerušovaný pôst je veľmi populárny a silný trend! Ide o starú a účinnú metódu reštartovania organizmu založenú na koncepcii cyklického prechodu cez väčšie časové okná bez jedla a menšie s jedlom. Najznámejšie sú dva systémy prerušovaného pôstu:

 • 16/8-16 hodín nalačno a 8 hodín na jedenie - odporúča sa skôr pre mužov
14/10-14 hodín pôstu a 10 hodín na jedlo - odporúča sa viac pre ženy

Odporúčame sofistikovaný Brave! Ako to robíte? Je to jednoduché, ráno si dáte malé občerstvenie (Keto MCT), ktoré vám pomôže predĺžiť pôst a netrpieť. Ak ste naposledy jedli o 19:00 a ďalšie jedlo máte o 7:00 ráno, je to skvelé - dodržali ste 12-hodinový pôst.

 • Odporúčame predĺžiť pôst na 14 až 16 hodín, to znamená posledné jedlo o 19:00 a prvé o 9:00, postupne až do 11:00.

A opakujte to počas 3 až 7 dní v týždni. Ak sa chcete vyhnúť pocitu hladu, použite doplnok Keto MCT na ľahké reštartovacie raňajky. Veľmi jemne vás zasýti a pomôže vášmu metabolizmu pracovať na očiste dlhší čas bez nežiaducich výkyvov. Budete sa cítiť lepšie.

Vyvinuté a vyrobené vo Fínsku.

Výrobok neobsahuje laktózu, mlieko a lepok.

Prémiová značka Puhdistamo ponúka jedinečný rad etických výživových doplnkov, originálnych adaptogénov z Laponska a vybraných superpotravín najvyššej kvality.Nekompromisný a vášnivý prístup k najvyššej možnej kvalite je doslova zakódovaný v DNA, základnej genetickej informácii celej značky! Jednotlivé výrobky obsahujú len čistú zmes účinných látok, všetky bez balastných prísad, spojív a plnidiel. Prvotriedne suroviny sa vyberajú zo zdrojov, ktoré zodpovedajú prirodzenému výskytu druhu, či už ide o prírodné bohatstvo severských lesov v Laponsku a Fínsku alebo iné prvotriedne lokality na celom svete. Celkový holistický koncept značky je založený na kombinácii prírody a moderných vedeckých poznatkov. Tento holistický prístup poskytuje jedinečné výživové a synergické rastlinné prípravky, ktoré sú veľmi účinné a presne vyvážené.

Odporúčané dávkovanie

 • Pridajte 5 - 10 g (1 - 2 polievkové lyžice) do svojho obľúbeného nápoja.
 • Balenie obsahuje 15 - 30 dávok podľa zvoleného dávkovania.

Výživové informácie


100 g 5 g
Energetická hodnota 1084 kJ/ 415 kcal 54 kJ/ 24 kcal
Tuky 22 g 1,1 g
- z toho nasýtené mastné kyseliny 22 g 1,1 g
Sacharidy 1,1 g 0,06 g
- z toho cukry 0 g 0 g
Vláknina 13 g 0,65 g
Bielkoviny 61 g 3,1 g
Soľ 1,3 g 0,07 g

Zloženie:

 • Bodybalance® kolagénové peptidy, MCT - triglyceridy so stredne dlhým reťazcom, Sunfiber® rozpustná vláknina.

Informácie

 • Doplnok stravy
 • Pestrú stravu nič nenahradí.
 • Neprekračujte odporúčanú dávku.
 • Skladujte na suchom a chladnom mieste mimo dosahu detí.
 • Chráňte pred svetlom.

Výrobca: Puhdistamo - Real Foods Oy, Ruokosmetsänkatu 10, 37570, LEMPÄÄLÄ, Fínsko

Objavuje sa v kategóriách

Najlepšie hodnotené (0)

Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý!

Pridať hodnotenie

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku