scroll_to_content

MÁME VIAC AKO ...

4 mil. expedovaných objednávok
120 000 položiek vo vlastnom sklade
10 000 variant produktov
200 noviniek
150 značiek
500 000 rozdaných darčekov

Sklenená osobná váha Tanita BC-543

Špičkový model od Tanity s priehľadnými elektródami!

Momentálne nedostupné

Vyberte si prosím iný produkt z našej ponuky.

Objednávacie číslo:
FTNT019

Sklenená osobná váha Tanita BC-543

Špičkový model od Tanity s priehľadnými elektródami! Osobná digitálna váha s meraním telesného tuku, vody v tele, svalovej hmoty a hmotnosti kostí. Priehľadné elektródy!

Táto stupnica rozlišuje medzi režimom pre dospelých - od 18 do 99 rokov, detským režimom - pre deti od 7 rokov a od výšky 110 cm a športovým režimom - pre osoby, ktoré pravidelne trénujú 10 hodín týždenne po dobu najmenej 1 roka

Popis funkcií

Percento svalovej hmoty - táto funkcia zobrazuje hmotnosť priečne pruhovaného a hladkého svalstva vrátane vody v ňom obsiahnutej.
Kostná hmota - znamená množstvo vápnika a ďalších minerálov. Výskum ukázal, že cvičenie, a tým aj rozvoj kostí, pomáha rozvíjať silnejšie a zdravšie kosti. Keďže štruktúra kostí sa v krátkom čase nemení, je dôležité rozvíjať a udržiavať zdravé kosti prostredníctvom vyváženej stravy a dostatočnej fyzickej aktivity.
Viscerálny tuk - tuk v brušnej dutine, ktorý obklopuje vnútorné orgány. Výskum ukazuje, že hoci vaša hmotnosť a % telesného tuku zostávajú rovnaké, ukladanie tuku sa s vekom mení a tuk sa čoraz viac ukladá v oblasti brucha, najmä u žien v menopauze. Zistenie množstva viscerálneho tuku a jeho prípadné zníženie a udržanie na prijateľnej úrovni pomôže znížiť riziko ochorení - srdcových chorôb, vysokého krvného tlaku atď. Poradca pre viscerálny tuk - poradí, či je množstvo viscerálneho tuku v rámci normálnych alebo zvýšených hodnôt.
Bazálny metabolizmus - BMR: táto funkcia ukazuje množstvo kalórií potrebných na výmenu základných látok. BMR je hodnota minimálnej energie, ktorú vaše telo potrebuje v pokoji na normálne fungovanie (dýchanie, krvný obeh, nervový systém...). Kalórie spaľujete pokojne aj počas spánku. Približne 70 % kalórií spotrebovaných za deň sa použije na BMR - premenu látok. Energia sa spotrebúva počas každej aktivity, čím je intenzívnejšia, tým viac kalórií spálite. Základom sú svaly (tvoria približne 40 % vašej hmotnosti), ktoré fungujú ako motor a spotrebujú veľa energie. Váš BMR závisí od podielu svalovej hmoty v tele. S pribúdajúcimi svalmi sa zvyšuje energetický výdaj. Vyšší BMR zvyšuje počet kalórií a pomáha znižovať množstvo telesného tuku. Nízky BMR robí stratu tuku s celkovým znížením telesnej hmotnosti oveľa ťažšie.
Metabolický vek - táto funkcia vypočíta váš BMR a zobrazí priemerný vek vášho metabolizmu. Ak je váš metabolický vek vyšší ako váš skutočný vek, znamená to, že potrebujete zlepšiť bazálny metabolizmus. Zvýšená fyzická aktivita vám pomôže zvýšiť objem svalového tkaniva a znížiť metabolický vek. Stupnica zobrazuje hodnoty od 12 do 50. Vek menší ako 12 rokov sa zobrazí "12", vek väčší ako 50 rokov sa zobrazí "50". Vedci dokázali, že metabolizmus sa mení s vekom dieťaťa, pričom zlom nastáva vo veku 16 alebo 17 rokov, keď sa spotreba znižuje.
Celková kondícia - táto funkcia porovnáva zloženie vášho tela porovnaním telesného tuku a svalovej hmoty. Pri zvýšenej aktivite sa množstvo telesného tuku zníži a vaša fyzická kondícia sa zodpovedajúcim spôsobom zmení. Aj keď vaša hmotnosť zostane rovnaká, môže sa zmeniť percento svalovej hmoty alebo telesného tuku, čo zlepší váš zdravotný stav a zníži riziko niektorých ochorení.
Okrem toho určí tzv. Rozsah zdravého telesného tuku: váha automaticky porovnáva percento tuku s percentom tuku zdravého človeka (stanovené Svetovou zdravotníckou organizáciou na základe dlhodobého výskumu) a výsledok zobrazí na displeji v štyroch stupňoch. MERAJÚ AJ U DETÍ!
Funkcia RECALL: pri zobrazení aktuálnych výsledkov je možné stlačením tlačidla !!!! zobraziť predchádzajúce namerané hodnoty

Technické parametre

Pamäť pre 4 osoby a 1 pre hosťa.

Presnosť merania:
Percento telesného tuku - 0,1 %
Percento telesnej vody - 0,1 %
Podiel svalovej hmoty - 0,1 kg
Hmotnosť kostí - 0,1 kg
Bazálny metabolizmus - kcal/kJ
Nosnosť váhy - 150 kg
Presnosť váženia - 100 g
Dizajnové sklo a chróm v štvorcovom dizajne.
Súčasťou balenia sú 4 batérie AA.

Parametre

Najlepšie hodnotené

(Hodnotilo 0 užívateľov)

    Produkt zatiaľ nebol hodnotený, buďte prvý!

Napíš svoje hodnotenie produktu Sklenená osobná váha Tanita BC-5430 % 100 %