scroll_to_content

MÁME VIAC AKO ...

4 mil. expedovaných objednávok
120 000 položiek vo vlastnom sklade
10 000 variant produktov
200 noviniek
150 značiek
500 000 rozdaných darčekov

Survival Tribulus Terrestris 90 Fair Power 90 kapsúl

Suplement obsahujúci synergickú kombináciu extraktu z Kotvičníku zemného s obsahom 90 % saponínov (!), vitamínu B6 a minerálnych látok v chelátových väzbách!
Zaregistrujte sa, prihláste sa a získajte až 10% zľavu na tento produkt!
25.00 €
-27% -6.71 €
{{ price || initialPrice | formatPrice }}
image/svg+xmluniE618

Doprava ZADARMO Objednajte nad 60 €.

Najnižšia cena za posledných 30 dní: 18.29 €

Značka: Survival Objednávacie číslo: 35922

Survival Tribulus Terrestris 90 Fair Power 90 kapsúl

Ku existujúcemu produktu Tribulus Terrestris Fair Power Vám teraz ponúkame aj jeho silnejší variant - Tribulus Terrestris 90 Fair Power!

Inovovali sme receptúru, vďaka ktorej môžeme s pokojným svedomím povedať, že je to prvotriedny a unikátny suplement, obsahujúci synergickú kombináciu mimoriadne silného extraktu z Kotvičníka zemného s obsahom 90 % saponínov (!), vitamínu B6 a vybraných minerálnych látok v chelátových väzbách! Verte, že takto kvalitný a silný produkt tohto typu na trhu aktuálne jednoducho nenájdete.

Tribulus terrestris - Kotvičník zemný je často vyhľadávaným doplnkom stravy, podporujúcim vlastnú produkciu testosterónu. Testosterón je označovaný za hlavný mužský pohlavný hormón, produkujú ho však aj ženy (hoci v podstatne menšej miere), a to vo vaječníkoch a v kôre nadobličiek. Nie je preto pravdou, že výrobky s Kotvičníkom zemným by boli vhodné len a len pre mužov. Ženám môže Tribulus terrestris pomôcť pri stabilizácii hladiny testosterónu v krvi v prirodzenom fyziologickom rozmedzí. Testosterón ako taký je okrem iného zodpovedný za svalové prírastky a podporu libida. Znížená chuť k pohlavnému styku totiž môže byť jedným zo symptómov nízkej hladiny testosterónu v organizme.(1)

Tribulus Terrestris 90 Fair Power® nadväzuje na svojho úspešného predchodcu, ktorého sme mali v ponuke v minulosti, teraz ale obsahuje rad ďalších účinných látok. Keď sa pozriete naprieč naším sortimentom, viete, že Survival vám nikdy v žiadnej kategórii doplnkov neponúka len tak hocijaké suplementy. Vždy sa snaží, aby ste prijímali len to najlepšie. Receptúry produktov Survival sú vždy vytvorené tak, aby látky v nich obsiahnuté pôsobili synergicky (podporili vzájomne svoju účinnosť v organizme), a aby účinnosť použitých látok bola overená kvalitnými štúdiami. Tribulus Terrestris 90 Fair Power® rozhodne nie je výnimkou.

Výhody Tribulus Terrestris 90 Fair Power

 • Najsilnejší na trhu - 90% obsah saponínov v extrakte z Tribulus terrestris a obsah synergicky pôsobiaceho vitamínu B6 spoločne s minerálnymi látkami v chelátových väzbách (!) robí z produktu Tribulus terrestris 90 Fair Power najsilnejší suplement na trhu vo svojej kategórii.
 • Obsahuje vitamín B6 - dlhodobé výskumy ukazujú, že vitamín B6 okrem iného prispieva k normálnemu metabolizmu bielkovín, ktorého správna efektivita umožňuje dosahovanie svalovej hypertrofie (= dlhodobá prevaha syntézy nad degradáciou svalových bielkovín). Ďalej prispieva k regulácii hormonálnej aktivity a jeho deficit môže byť negatívnym faktorom udržania fyziologickej hladiny testosterónu.(2) Navyše v produkte Tribulus Terrestris 90 Fair Power nájdete vitamín B6 vo forme pyridoxín hydrochloridu a aj v jeho vysoko účinnej aktívnej forme pyridoxal-5'-fosfátu! Tá je síce výrazne drahšia, ale úmerne tomu účinnejšia. Na kvalite obsiahnutých látok sme skrátka nešetrili.
 • Obsahuje zinok - zinok je dôležitý prvok na fungovanie viac ako 200 enzýmov v tele. V prípade jeho deficitu trpí organizmus na úrovni systémov (napr. imunitného, hormonálneho, muskuloskeletálneho...), a aj na úrovni buniek (nedostatok zinku negatívne ovplyvňuje napr. syntézu DNA, delenie buniek, ochranu buniek pred oxidačným stresom...). Prečo sme ale pridali zinok do nášho produktu Tribulus Terrestris 90 Fair Power? Je totiž dokázané, že dostatočným prívodom zinku je zaistené udržanie normálnej hladiny testosterónu v krvi, plodnosti a schopnosti reprodukcie, a tiež je zaistená normálna syntéza bielkovín, bez ktorej by nemohol nastať svalový rast (= hypertrofia).
 • Obsahuje horčík (magnézium) - rovnako ako zinok, tak i horčík hrá esenciálnu úlohu v našom organizme. Zúčastňuje sa viac ako 300 enzymatických reakcií a na jeho dostatočnom prísune je závislý napríklad prenos genetickej informácie. Vytrvalostní športovci ho poznajú najmä ako tzv. "protikŕčovú" látku. Obsah horčíka v potravinách sa odvíja najmä od jeho obsahu v pôde. Tento obsah je vo väčšine pôd priemyselne vyspelých krajín nízky a v kombinácii s kvantitatívne nedostatočnou konzumáciou potravín bohatých na horčík vzniká v organizme deficit magnézia. To je úplne neoptimálny stav pre športovcov, ktorí sú orientovaní na výkon či svalový rast. Horčík totiž podľa výskumov prispieva okrem iného k normálnej syntéze bielkovín a podieľa sa na delení buniek.
 • Obsahuje chelátové formy zinku a horčíka - aby sme si boli istí, že získate z produktu Tribulus terrestris 90 Fair Power® čo najväčšie množstvo zinku a horčíka, vybrali sme pre vás ich chelátové formy - bisglycinát zinočnatý a bisglycinát horečnatý. Bisglycinát je chelátová väzba tvorená dvoma aminokyselinami (tu dvoma glycínmi) a požadovaným prvkom (v tomto prípade horčíkom, alebo zinkom). Spomínané aminokyseliny držia daný prvok ako "kliešte". A prečo sme vybrali práve túto chelátovú formu minerálnych látok? Jednoducho - pretože receptúru výrobku Tribulus Terrestris 90 Fair Power sme chceli postaviť na základe výsledkov vedeckých štúdií (ako to býva u našich produktov zvykom). Napríklad štúdia skupiny vedcov v r. 2007 potvrdila, že bisglycinát zinočnatý zvyšuje biologickú dostupnosť zinku o 43 % v porovnaní s glukonátom zinočnatým!(3) Tiež forma bisglycinátu horečnatého sa pýši skvelými výsledkami a zaisťuje vysokú vstrebateľnosť horčíka, biologickú dostupnosť a bezproblémovú toleranciu tráviaceho traktu voči podanej forme. (4,5)
 • Ľahko sa dávkuje - už len 2 kapsuly, navyše čo do rozmerov príjemne malé, vám zaistia odporúčanú dennú dávku Tribulus Terrestris 90 Fair Power®. V prípade vyššej telesnej hmotnosti (veľmi svalnatí jedinci), vyššieho veku (nad 40 rokov), či v prípade preukázanej nižšej hladiny testosterónu v krvi, je možné zvýšiť denné dávkovanie až na 4 kapsuly. Tie vám dodajú legislatívne povolenú maximálnu dávku 2 000 mg extraktu z Kotvičníka zemného s 90% obsahom saponínov!

Odkazy na citované štúdie:

 1. Akhtar, E., Raisi, F., Keshavarz, M., Hosseini, H., Sohrabvand, F., Bioos, S.,... Ghobadi, A. (2014). Tribulus terrestris for treatment of sexual dysfunction in women: Randomized double-blind placebo - controlled study. DARU Journal of Pharmaceutical Sciences, 22 (1), 40.
 2. Symes, E. K., Bender, D. A., Bowden, J. F., & Coulson, W. F. (1984). Increased target tissue uptake of, and sensitivity to, testosterone in the vitamín B6 Deficient rat. Journal of Steroid Biochemistry, 20 (5), 1089-1093.
 3. Gandia, P., Bour, D., Maurette, J.-M., Donazzolo, Y., Duchene, P., Béjot, M., & Houin, G. (2007). A bioavailability study comparing two oral Formulations containing zinc (Zn bis-glycinate vs. Zn gluconate) after a single administration to twelve healthy female volunteers. International Journal for Vitamín and Nutrition Research. Internationale Zeitschrift Für Vitamin- Und Ernährungsforschung. Journal International De Vitaminologie Et De Nutrition, 77 (4), 243-248.
 4. Schuette, S. A., Lashner, B. A., & Janghorbani, M. (1994). Bioavailability of magnézium diglycinate vs magnézium oxide in patients with ileal resection. JPEN. Journal of Parenteral and Enteral Nutrition, 18 (5), 430-435.
 5. Walker, A. F., Marakis, G., Christie, S., & Byng, M. (2003). Mg citrate found more bioavailable than other mg preparations in a randomised, double-blind study. Magnézium Research: Official Organ of the International Society for the Development of Research on magnézium, 16 (3), 183-191.

Odporúčané dávkovanie

 • Základné dávkovanie sú 2 kapsuly denne.
 • V prípade vyššej telesnej hmotnosti alebo vyššieho veku (40 rokov a viac) môžete zvýšiť dávkovanie až na 4 kapsuly denne.
 • Prehltnite kapsuly a zapite dostatočným množstvom vody, kapsuly nežujte.
 • Vhodné je použitie ráno nalačno (1 - 2 kapsuly) a večer pred spaním (1 - 2 kapsuly).
 • Upozornenie: reakcie organizmu z hľadiska zvýšenej syntézy testosterónu po podávaní Tribulus Terrestris 90 Fair Power sú silne individuálne.

Nutričné informácie

Účinné látky v 1 dávke (2 kapsuly) % RHP *
Tribulus terrestris (obsah saponínov 90 %) 1 000,00 mg -
Horčík 60,00 mg 16 %
Zinok 1,50 mg 15 %
Vitamín B6 0,56 mg 40 %

* RHP - Referenčná hodnota príjmu priemerného dospelého na deň (8 400 kJ / 2 000 kcal).

Zloženie

 • Tribulus terrestris (obsah saponínov 90 %), transparentná želatínová kapsula, oxid horečnatý, bisglycinát horečnatý, protihrudkujúca látka horečnaté soli mastných kyselín, bisglycinát zinočnatý, pyridoxal-5'-fosfát, pyridoxín hydrochlorid.

Doplňujúce informácie

 • Doplnok stravy.
 • Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.
 • Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy.
 • Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy.
 • Ukladajte mimo dosahu detí.
 • Dbajte na rôznorodú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl.
 • V prípade akýchkoľvek ťažkostí po užití prípravku prerušte jeho užívanie.
 • Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.
 • Skladujte a uchovávajte v suchu, chráňte pred teplom a mrazom, chráňte pred priamym slnečným žiarením.
 • Po otvorení vždy starostlivo uzatvárajte a spotrebujte do 6 mesiacov.

Výrobca: Sport Wave, s. r. o., Bruslařská 1185/16, 102 00 Praha, Česká republika

Parametre

Veľkosť balenia (kapsule) 90 kapsúl
Forma kapsule

Najlepšie hodnotené

(Hodnotilo 0 užívateľov)

  Produkt zatiaľ nebol hodnotený, buďte prvý!

Napíš svoje hodnotenie produktu Survival Tribulus Terrestris 90 Fair Power 90 kapsúl0 % 100 %