scroll_to_content
29.9 EUR

MÁME VIAC AKO ...

4 mil. expedovaných objednávok
120 000 položiek vo vlastnom sklade
10 000 variant produktov
200 noviniek
150 značiek
500 000 rozdaných darčekov

Triggerpoint Acu Curve Cane masážní tyč

Samomasážny prútik TriggerPoint Acu Curve Cane má extra pevnú špičku a dvojitú masážnu guľôčku, ktorá uvoľňuje svaly na krku, chrbte, ramenách a dolnej časti tela.

Produkt je dočasne vypredaný.

Produkt teraz nemáme v ponuke. Nájdite si prosím produkt, ktorý máme na sklade.

Objednávacie číslo:
1385087

Triggerpoint Acu Curve Cane masážní tyč

Acucurve Cane je všestranná a ľahko použiteľná masážna pomôcka pre športovcov, osoby pracujúce v kancelárii, osoby, ktoré často cestujú, seniorov alebo všetkých, ktorí trpia bolesťami svalov. Ergonomický nástroj uľavuje od svalových uzlov, najmä v ťažko prístupných oblastiach krku, chrbta a ramien.

Výhody palice TriggerPoint Acucurve

  • Ergonomický dizajn pomôže od bolesti v ťažko prístupných oblastiach tela, ako je krk, chrbát a ramená.
  • Výnimočne pevná špička vytvára presný tlak na odstránenie hlbokých tkanivových uzlov.
  • Dvojitá masážna gulička účinne uvoľňuje stuhnuté svaly okolo chrbtice.

Ako používať TriggerPoint Acu Curve Cane masážnu tyč?

Nástroj bol navrhnutý tak, aby pohodlne padol do ruky. Možno ju však používať aj tak, že ju opriete o stenu alebo iný tvrdý povrch. Uvoľňuje napätie v rôznych častiach tela - od ťažko prístupných oblastí krku, chrbta a ramien až po unavené lýtkové a nožné svaly. Ľahko pomáha uľaviť od bolesti.

Kde používať TriggerPoint Acu Curve Cane masážnu tyč?

Masážnu tyč môžete používať kdekoľvek – doma, v posilňovni, na cestách. Bez pomoci ostatných upokojí svalové uzly. Ergonomická rukoväť uľahčuje vyvíjanie tlaku a uvoľňovanie svalovej sily, či už stojíte alebo sedíte kdekoľvek.

Komu je TriggerPoint Acu Curve Cane masážna tyč určená?

Táto pomôcka je určená ako pre športovcov, tak pre nešportovcov. Tento ľahko použiteľný nástroj je ideálny pre všetkých, vrátane ľudí pracujúcich v kanceláriách a seniorov. Pomáha zmierniť svalové napätie, bolesť a stres.

Profesionálny prístup značky TriggerPoint

TriggerPoint je značka, ktorá zlepšuje život a zameriava sa na to, aby sa ľudia mohli hýbať a cítiť sa lepšie. Navrhuje a vyvíja inovatívne masážne terapeutické nástroje, ktoré napodobňujú dotyk rúk terapeuta a pomáhajú ľuďom všetkých vekových kategórií, veľkostí a športových schopností cítiť sa čo najlepšie, nech sú kdekoľvek.

Spoločnosť TriggerPoint, vedená nadšením pre zlepšovanie osobného zdravia, sa úspešne stala jedným z lídrov v oblasti domácich masážnych nástrojov na trhu športových, lekárskych a osobných wellness pomôcok. Sme presvedčení, že zaradením výkonnostnej terapie do každodenného režimu môže každý zvýšiť svoju výkonnosť, urýchliť regeneráciu a predchádzať zraneniam.

Parametre

Farba čierna, oranžová
Vhodnosť na športy
Hmotnosť 270 g
Rozmery 42 × 18 cm

Najlepšie hodnotené

(Hodnotilo 0 užívateľov)

    Produkt zatiaľ nebol hodnotený, buďte prvý!

Napíš svoje hodnotenie produktu Triggerpoint Acu Curve Cane masážní tyč0 % 100 %