1385411

TriggerPoint Impact Percussion Massage Gun

ID {{ productCode }}

Impact Percussion Massage Gun najmodernejší nástroj na uvoľnenie svalov.

Dostupnosť

Produkt je dočasne vypredaný

Produkt teraz nemáme v ponuke. Porozhliadni sa po produktoch, ktoré máme na sklade.

Objednávacie číslo: 1385411

product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
TriggerPoint Impact Percussion Massage Gun

TriggerPoint Impact Percussion Massage Gun

168.90
product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Parametre

Typ produktu masážny prístroj
Vhodnosť na športy fitness
Farba čierna
Hmotnosť 11 kg

Popis

Úderová masážna pištoľ TriggerPoint sa postará o vaše svaly pred a po fyzickej aktivite. Efektívna masáž zvyšuje prietok krvi, podporuje kvalitu pohybu, urýchľuje regeneráciu a uvoľňuje stuhnuté svaly.
Masážna pištoľ s tichým motorom a integrovanou dobíjacou batériou vydrží na jedno nabitie v prevádzke 2 hodiny. Ergonomická rukoväť umožňuje pohodlné používanie a zároveň ľahkú manipuláciu. Úderovú masážnu pištoľ TriggerPoint je možné použiť na svaly celého tela, ktoré dokonale uvoľnia.

Dokonalá a pohodlná masáž s úderovou masážnou pištoľou TriggerPoint Impact

Masážna pištoľ IMPACT™ je určená na prípravu svalov, rýchlejšiu regeneráciu svalov pred a po tréningu, poskytuje kontrolovanú a cielenú hĺbkovú masáž tkanív so štyrmi nastaveniami rýchlosti. Môže sa pochváliť tichým motorom, ktorý maximalizuje životnosť batérie a znižuje hlučnosť.

Nová nárazová masážna pištoľ IMPACT™

Bola vyvinutá tak, aby zákazníkom poskytovala presnú hlbokú tkanivovú masáž, ticho a pohodlne – to všetko za spotrebiteľsky priaznivú cenu az kvalitných materiálov.

Pištoľ TriggerPoint Impact Gun - alternatíva k masáži valčekom

Pištoľ TriggerPoint ponúka viac možností regenerácie svalov ako alternatívu alebo doplnok k masáži valčekom. Skúšobnú masážnu pištoľ IMPACT™ je možné použiť pred tréningom na aktiváciu svalových skupín a po tréningu na urýchlenie regenerácie.
Kratšia vzdialenosť medzi hlavou a rukoväťou, ktorá je pri pištole TriggerPoint IMPACT™ jedinečná, zaisťuje zlepšenú kontrolu a obratnosť. Vysoko výkonná masážna pištoľ zvyšuje prietok krvi, čím zmierňuje bolestivosť a stuhnutosť svalov a urýchľuje regeneráciu.
Vrchná odľahčená, šikmá rukoväť poskytuje väčšie pohodlie, lepší úchop a uľahčuje ovládanie tlaku. Všestranná masážna hlavica je optimalizovaná na použitie na viacerých svalových skupinách, aby sa zlepšil rozsah pohybu.

Poslanie spoločnosti TriggerPoint

Poslaním spoločnosti TriggerPoint je poskytovať inovatívne produkty, ktoré zvyšujú, zlepšujú a obnovujú pohyb. Nová perkusná masážna pištoľ TriggerPoint IMPACT™ rozširuje všestranné portfólio inovatívnych masážnych terapií a regeneračných nástrojov spoločnosti o nový motorizovaný masážny nástroj.
Produkty spoločnosti TriggerPoint používajú poprední odborníci v oblasti fitness a zdravia, profesionálni športovci, nadšenci a tréneri po celom svete.

Špecifikácia nárazovej perkusnej masážnej pištole TriggerPoint

  • Spôsob napájania: dobíjacia batéria, ktorá vydrží viac ako 2 hodiny
  • Použitie: Brucho, zadok, krk, chrbát, paže, stehná, nohy, prsné svaly
  • Prínosy: pomáha zvýšiť prietok krvi a hydratovať svalové tkanivo, podporuje kvalitu pohybu a regeneráciu, prináša úľavu od bolesti a stuhnutosti.
  • Rukoväť: šikmá pre lepšie vyváženie hmotnosti

Technické parametre

4 rýchlosti (podľa užívateľskej príručky) zahŕňajú: +/- 300 ot. / min:
  • Rýchlosť 1: 2100 ot. / min
  • Rýchlosť 2: 2400 ot/min
  • Rýchlosť 3: 2900 ot/min
  • Rýchlosť 4: 3300 ot/min
  • Rýchlosť 4: 3300 ot/min

Objavuje sa v kategóriách

Najlepšie hodnotené (0)

Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý!

Pridať hodnotenie

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku